Przeczytaj oficjalny opis

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o swoim programie zainteresowań? Oto nasze następne dni otwarte online:

 • Przedsiębiorczość i organizacje handlowe - 30 października
 • Zarządzanie biznesem międzynarodowym - 13 listopada
 • Zarządzanie hotelami i wydarzeniami - 4 grudnia

Więcej informacji znajdziesz na href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Hotel, impreza, turystyka

Witamy na Tio University of Applied Sciences . Tio oferuje Ci osobistą, przyspieszoną i doskonałą edukację i od wielu lat jest uznaną instytucją edukacyjną. Programy licencjackie Tio od lat należą do najlepszych w Holandii i zajmują pierwsze miejsce w różnych rankingach. Który program najbardziej Ci odpowiada?

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Odkryj Tio i jego doskonałe kursy

Poznaj wyjątkową koncepcję Tio, studentów Tio, wykładowców i doskonałe kursy

Witamy w Tio, uniwersytecie nauk stosowanych, gdzie poczujesz się jak w domu. Tio oferuje wspaniałą atmosferę, możliwość przyspieszonego studiowania i wyjątkową koncepcję Tio. Studenci uwielbiają małą i osobistą edukację Tio.

Tio University of Applied Sciences oferuje tytuły licencjata w dziedzinach:

 • Zarząd hotelu
 • Zarządzanie zdarzeniami
 • Turystyka
 • Biznes

Tio na czele

Tio oznacza intensywną edukację na małą skalę i wysokiej jakości i od wielu lat cieszy się doskonałą reputacją jako renomowany instytut edukacyjny.

Najlepsze programy studiów w Holandii

Wszystkie tytuły licencjackie i szkolenia zawodowe Tio zostały wybrane jako najlepsze w swoich dziedzinach przez przewodnik szkolnictwa wyższego i przewodnik szkolenia zawodowego (Keuzegids Hbo en Mbo). „Po pierwsze, istnieje prywatny Tio University of Applied Sciences , który ma lokalizacje w pięciu miastach. Uczniowie są bardzo pozytywnie nastawieni do tej szkoły ”, mówi przewodnik po szkolnictwie wyższym.

Tio oferuje następujące stopnie licencjackie:

 • Najlepsza szkoła hotelarstwa
 • Najlepszy biznes
 • Stopień najlepszej turystyki

Numer 1 w doradztwie

Fakt, że Tio oferuje swoim studentom doskonałe doradztwo, wynika z faktu, że od lat Tio zajmuje pierwsze miejsce na liście rankingowej pod względem ułatwiania studiowania z niepełnosprawnością. We wszystkich kategoriach wynik Tio przekracza średnią holenderską, a także osiąga najwyższy łączny wynik. Poza tym Tio oferuje uczniom, którzy chcą wyróżnić więcej niż wystarczające wyzwania, dzięki specjalnemu programowi wyróżnień.

Dlaczego studenci wybierają Tio

Czy chcesz wiedzieć, dlaczego uczniowie wybrali Tio? Przeczytaj więcej o tym, co oznacza Tio i dlaczego uczniowie uwielbiają Tio University of Applied Sciences oraz różne kursy, które oferuje.

 1. Małe i osobiste
 2. Wiele wskazówek
 3. Stymulowanie doskonałości
 4. Przyspieszone studia
 5. Zmotywowani studenci
 6. Międzynarodowe możliwości
 7. Prywatna edukacja dla wszystkich
 8. Tio prowadzi
 9. Wykładowcy z branży
 10. Organizacja krajowa

Nie możesz przyjść na jeden z naszych dni otwartych w kampusach Tio? Nie ma problemu! Oferujemy możliwość uczestniczenia w otwartym dniu online z leniwego krzesła. Usiądź wygodnie

Można znaleźć w Internecie nagranych dni otwarte tutaj .

Dlaczego warto wybrać prywatny kurs w Tio?

Czy jesteś ciekawy, jakie dodatki ustalają kurs studiów Tio oprócz innych programów studiów? Poniżej możesz przeczytać, dlaczego uczniowie wybierają edukację Tio na małą skalę, osobistą i wysokiej jakości oraz jak możesz skorzystać z naszego unikalnego podejścia.

Tio University of Applied Sciences oferuje możliwość przyspieszonego studiowania w przyjemnym i bezpiecznym środowisku. Jesteś otoczony przez zmotywowanych studentów i wykładowców z dużym doświadczeniem praktycznym w swojej dziedzinie.

Tio University of Applied Sciences oferuje kursy licencjackie i zawodowe. Oznacza to, że średnio uczysz się w małych grupach - około jedenastu uczniów na wykład - i otrzymujesz wiele osobistej uwagi i wskazówek. W przeciwieństwie do subsydiowanej edukacji, Tio oferuje uczniom możliwość ukończenia studiów w krótszym czasie. Oto przegląd różnych korzyści płynących z edukacji prywatnej, w porównaniu z jedną dotowaną przez rząd:

Edukacja na małą skalę i osobista

Wykładowcy uczą małych grup i znają swoich uczniów po imieniu. To umożliwia osobiste prowadzenie.

Rozległy nadzór

Wykładowcy zachęcają do wydobycia z siebie tego, co najlepsze. Otrzymujesz optymalny nadzór i wskazówki, aby opanować zarówno teorię, jak i praktykę.

Przyspieszone studia

Tio oferuje przyspieszone studia: licencjackie w ciągu trzech lub czterech lat i kursy zawodowe w ciągu jednego lub dwóch lat. Więc masz swój stopień szybciej, co pozwala ci rozpocząć karierę wcześniej lub możesz kontynuować naukę na tytuł magistra.

Wykładowcy z branży

Wykładowcy wykorzystują swoje doświadczenie w branży do tworzenia powiązań między zdobytą wiedzą teoretyczną a jej praktycznymi zastosowaniami.

Doskonałość

Każdy kurs studiów Tio został wyróżniony najwyższymi ocenami przez Higher Education Guide. Tio oferuje np. Najlepszy stopień szkoły hotelarskiej, najlepszą stewardesę, stopnie turystyczne i biznesowe oraz najlepszy kurs naukowy ekonomii handlowej! Tio chce zaszczepić tym samym dążenie do doskonałości u swoich uczniów. Ponadto Tio ma program wyróżnień dla utalentowanych studentów, którzy chcą się wyróżnić.

28816_Tio-Utrecht.jpg

Wybór pomiędzy wyższym wykształceniem zawodowym lub uniwersytetem badawczym?

Czy nie zdecydowałeś jeszcze o uzyskaniu tytułu licencjata na uniwersytecie nauk stosowanych lub na uniwersytecie badawczym? Poniżej wyjaśnimy różne różnice między dyplomem licencjata a dyplomem uniwersyteckim. Wybór nalezy do ciebie.

Licencjat Stopień naukowy
Uczenie się dla zawodu Nauka prowadzenia badań
Jasne perspektywy kariery Niejasne perspektywy kariery
Wiele godzin kontaktowych Mniej godzin kontaktu i więcej niezależnych badań
Głównie praktyczne i praktyczne Głównie teoretyczny
Wykorzystanie wiedzy w praktyce Odkrywanie i dzielenie się nową wiedzą
Umiejętności i podejście do stanowiska / zawodu Umiejętności w zakresie badań i nauki
Wiele różnych przedmiotów Mniej przedmiotów, bardziej szczegółowe podejście
Rozłożone treści kursu Treść kursu często skoncentrowana, wysokie tempo
Osobiste wskazówki Mniej osobisty, dowiedz się wszystkiego dla siebie
Ucz się jako część grupy Skoncentruj się na samodzielnym uczeniu się
Wykłady w (małych) klasach Wykłady w dużych salach wykładowych
Wielokrotne staże i praca dyplomowa Opcjonalne staż / praca dyplomowa
Studenci są szkoleni na stanowisko / zawód Studenci są szkoleni w dziedzinie wiedzy specjalistycznej

Wybór jakości

Wybór kierunku studiów jest ważny dla twojej przyszłości. Jak możesz podjąć tę decyzję? Istnieją narzędzia, aby dowiedzieć się, czy na przykład patrzysz na stopień licencjata wysokiej jakości. Studiekeuze123 to strona internetowa, która pozwala porównać kursy i sprawdzić, jak aktualni studenci oceniają swoje kursy. Przewodnik szkolnictwa wyższego publikuje co roku przegląd najlepszych kursów studiów w Holandii. Oba narzędzia mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji na przyszłość.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

Sprawdź wybór badania

Jeśli chcesz mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru, czek na wybór badania Tio jest idealny dla Ciebie. Aby dowiedzieć się, czy kurs jest odpowiedni dla Ciebie, możesz zapisać się na niewiążący test wyboru badania z Tio. To sprawdzenie wyboru nauki może polegać na np. Uczęszczaniu na dzień otwarty lub dzień próbny, znakowaniu wraz z uczniem Tio na jeden dzień, prowadzeniu osobistego spotkania lub konsultacji finansowej. Gdy zostaniesz przyjęty do Tio, możesz zostać wezwany na niewiążące spotkanie ze swoim przyszłym trenerem, aby omówić swój wybór nauki.

Jeśli twoja wcześniejsza edukacja nie wiąże się w niewystarczającym stopniu z kursem, w którym chcesz się zapisać, zaplanowany zostanie wywiad wstępny i ocena. W oparciu o wynik tego wywiadu i ocenę, możesz zostać przyjęty na studia.

Nawet po 1 maja

Kontrola wyboru badania Tio jest dostępna nawet po 1 maja. W okresie wakacyjnym iw miesiącach letnich Tio jest otwarte każdego dnia roboczego. Zostajesz niniejszym zaproszony do zatrzymania się i doświadczenia Tio dla siebie.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Holenderski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Tio University of Applied Sciences

Dubaj, Botswana, Nowy Jork, Wenecja; cały świat jest u twoich stóp. Branża turystyczna Cię szuka! Po uzyskaniu dyplomu licencjata International Tourism Management sprzeda ... [+]

Następny dzień otwarty online będzie 3 października

Więcej informacji znajdziesz na href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Dubaj, Botswana, Nowy Jork, Wenecja; cały świat jest u twoich stóp. Branża turystyczna Cię szuka! Po uzyskaniu dyplomu licencjata International Tourism Management sprzedasz świat online i offline. Projektujesz wycieczki, dokonujesz zakupów w szybkim tempie i nawiązujesz kontakty na całym świecie.

Możesz pracować, na przykład, jako menedżer produktu, menedżer wydarzeń, doradca ds. Podróży lub sprzedawca z miasta. Możesz również założyć własną firmę.

Czy ten program licencjacki jest dla ciebie odpowiedni?

Program studiów licencjackich Tio International Management łączy wiedzę o świecie turystyki z aspektami e-commerce. Oznacza to, że w świecie online poczujesz się jak w domu. Czy rozpoznajesz siebie w poniższym opisie? Jesteś:... [-]

Niderlandy Amsterdam Utrecht Eindhoven Rotterdam Hengelo  + 2 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski,Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tio University of Applied Sciences

Witamy w świecie najlepszych hoteli, restauracji, festiwali i wydarzeń sportowych. Szuka Cię sektor hotelarski! Po ukończeniu studiów licencjackich z zakresu Hotelarstwa ... [+]

Następny dzień otwarty online będzie 4 grudnia

Więcej informacji znajdziesz na href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Witamy w świecie najwyższej klasy hoteli, restauracji, festiwali i wydarzeń sportowych. Szuka Cię sektor hotelarski! Po ukończeniu studiów licencjackich z zakresu Hotelarstwa i Eventów, będziesz w stanie stworzyć doskonałe wrażenia dla swoich gości, nawet online. Przekształcisz każdy pobyt i wydarzenie w sukces. Możesz pracować np. Jako kierownik hotelu, menedżer imprezy, jedzenie

Czy ten program licencjacki jest dla ciebie odpowiedni?

Program kawalerski Tio's Hotel and Event Management oferuje najlepsze z dwóch światów: tradycyjny stopień zarządzania hotelem połączony z aspektami zarządzania wydarzeniami. Czy rozpoznajesz siebie w poniższym opisie? Jesteś:... [-]

Niderlandy Amsterdam Utrecht Rotterdam Eindhoven Hengelo  + 2 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski,Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BBA

Tio University of Applied Sciences

Wspaniała przyszłość: zamykasz umowę z amerykańską organizacją i badasz możliwości prowadzenia interesów w Azji. Świat biznesu Cię szuka! Po ukończeniu studiów licencjack ... [+]

Następny dzień otwarty online odbędzie się 13 listopada

Więcej informacji znajdziesz na href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Wspaniała przyszłość: zamykasz umowę z amerykańską organizacją i badasz możliwości prowadzenia interesów w Azji. Świat biznesu Cię szuka! Po ukończeniu studiów licencjackich na poziomie International Business Management będziesz osiągać sukcesy w nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów i tworzeniu własnych możliwości. Ten program licencjata przybliża Cię o krok do międzynarodowego sukcesu.

Możesz na przykład pracować jako account manager, menedżer finansowy lub kierownik sprzedaży lub dzielnicy. Możesz również założyć własną firmę.... [-]

Niderlandy Amsterdam Utrecht Rotterdam Eindhoven Hengelo  + 2 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski,Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Tio University of Applied Sciences

Poznaj sztuczki zawodu marketingowego (online). Świat marketingu cię szuka! Po uzyskaniu stopnia licencjata w dziedzinie przedsiębiorczości i organizacji, wiesz, jak zwię ... [+]

Następny dzień otwarty online odbędzie się 26 października Więcej informacji można znaleźć pod adresem href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Poznaj sztuczki zawodu marketingowego (online). Świat marketingu cię szuka! Po uzyskaniu stopnia licencjata w dziedzinie przedsiębiorczości i organizacji, wiesz, jak zwiększyć sprzedaż w Internecie i poza nim, zarówno w MŚP, jak i międzynarodowych.

Możesz na przykład pracować jako menedżer konta, marketer internetowy, konsultant ds. Komunikacji lub menedżer sprzedaży. Lub załóż własny biznes online!

Andreas Klassen / Unsplash

Czy ten program licencjacki jest dla ciebie odpowiedni?

Program licencjacki Tio Commerce Entrepreneurship and Organizations, ze szczególnym uwzględnieniem e-commerce, czyli marketingu internetowego. Czy rozpoznajesz się w poniższym opisie? Jesteś:... [-]

Niderlandy Amsterdam Utrecht Rotterdam Eindhoven Hengelo  + 2 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Projects @ Tio University

Internships all over the world

Career opportunities after studying at Tio

Visiting Tio Utrecht

Visiting Tio Amsterdam

Location address
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

Amsterdam, Holandia Północna, 1043 EA NL
Social Media
Location address
Tio Utrecht
Oudenoord 2

Utrecht, Utrecht, 3513 ER NL
Location address
Tio Rotterdam
Weena 457

Rotterdam, Południowa Holandia, 3013 AL NL
Location address
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

Eindhoven, Brabancja Północna, 5611 EL NL
Location address
Tio Hengelo
Julianalaan 9

Hengelo, Overijssel, 7553 AB NL