Tio University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o swoim programie zainteresowań? Oto nasze następne dni otwarte online:

 • Przedsiębiorczość i organizacje handlowe - 15 kwietnia
 • Zarządzanie biznesem międzynarodowym - 15 kwietnia
 • Zarządzanie hotelami i wydarzeniami - 6 maja
 • Zarządzanie turystyką międzynarodową - 6 maja

Więcej informacji znajdziesz na href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Hotel, impreza, turystyka i biznes

Witamy na Tio University of Applied Sciences . Tio oferuje osobistą, przyspieszoną i doskonałą edukację i od wielu lat jest uznaną nazwą uznanej instytucji edukacyjnej. Programy licencjackie Tio od lat należą do najlepszych w Holandii i zajmują pierwsze miejsce w różnych rankingach. Który program najbardziej Ci odpowiada?

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Odkryj Tio i jego doskonałe kursy

Poznaj wyjątkową koncepcję Tio, studentów Tio, wykładowców i doskonałe kursy

Witamy w Tio, uniwersytecie nauk stosowanych, gdzie poczujesz się jak w domu. Tio oferuje wspaniałą atmosferę, możliwość przyspieszonego studiowania i wyjątkową koncepcję Tio. Studenci uwielbiają małą i osobistą edukację Tio.

Tio University of Applied Sciences oferuje tytuły licencjata w dziedzinach:

 • Zarząd hotelu
 • Zarządzanie zdarzeniami
 • Turystyka
 • Biznes

Tio na czele

Tio oznacza intensywną edukację na małą skalę i wysokiej jakości i od wielu lat cieszy się doskonałą reputacją jako renomowany instytut edukacyjny.

Najlepsze programy studiów w Holandii

Wszystkie tytuły licencjackie i szkolenia zawodowe Tio zostały wybrane jako najlepsze w swoich dziedzinach przez przewodnik szkolnictwa wyższego i przewodnik szkolenia zawodowego (Keuzegids Hbo en Mbo). „Po pierwsze, istnieje prywatny Tio University of Applied Sciences , który ma lokalizacje w pięciu miastach. Uczniowie są bardzo pozytywnie nastawieni do tej szkoły ”, mówi przewodnik po szkolnictwie wyższym.

Tio oferuje następujące stopnie licencjackie:

 • Najlepsza szkoła hotelarstwa
 • Najlepszy biznes
 • Stopień najlepszej turystyki

Numer 1 w doradztwie

Fakt, że Tio oferuje swoim studentom doskonałe doradztwo, wynika z faktu, że od lat Tio zajmuje pierwsze miejsce na liście rankingowej pod względem ułatwiania nauki z niepełnosprawnością. We wszystkich kategoriach Tio osiąga wyniki powyżej średniej holenderskiej, a także osiąga najwyższy łączny wynik. Poza tym Tio oferuje uczniom, którzy chcą osiągnąć wyjątkowe wyzwanie dzięki specjalnemu programowi z wyróżnieniem.

Dlaczego studenci wybierają Tio

Czy chcesz wiedzieć, dlaczego uczniowie wybrali Tio? Przeczytaj więcej o tym, co oznacza Tio i dlaczego uczniowie uwielbiają Tio University of Applied Sciences oraz różne kursy, które oferuje.

 1. Małe i osobiste
 2. Wiele wskazówek
 3. Stymulowanie doskonałości
 4. Przyspieszone studia
 5. Zmotywowani studenci
 6. Międzynarodowe możliwości
 7. Prywatna edukacja dla wszystkich
 8. Tio prowadzi
 9. Wykładowcy z branży
 10. Organizacja krajowa

Nie możesz przyjść na jeden z naszych dni otwartych w kampusach Tio? Nie ma problemu! Oferujemy możliwość wzięcia udziału w otwartym dniu online ze swojego leniwego krzesła. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, a powiemy Ci wszystko o IO i jego możliwościach dla Ciebie!

Można znaleźć w Internecie nagranych dni otwarte tutaj .

Dlaczego warto wybrać prywatny kurs w Tio?

Czy jesteś ciekawy, jakie dodatki odróżniają kurs studiów Tio od innych programów studiów? Poniżej możesz przeczytać, dlaczego uczniowie wybierają małą, osobistą i wysokiej jakości edukację Tio oraz jak możesz skorzystać z naszego wyjątkowego podejścia.

Tio University of Applied Sciences oferuje możliwość przyspieszonego studiowania w przyjemnym i bezpiecznym środowisku. Jesteś otoczony przez zmotywowanych studentów i wykładowców z dużym doświadczeniem praktycznym w swojej dziedzinie.

Tio University of Applied Sciences oferuje kursy licencjackie i zawodowe. Oznacza to, że średnio uczysz się w małych grupach - około jedenastu uczniów na wykład - i otrzymujesz wiele osobistej uwagi i wskazówek. W przeciwieństwie do subsydiowanej edukacji, Tio oferuje uczniom możliwość ukończenia studiów w krótszym czasie. Oto przegląd różnych korzyści płynących z edukacji prywatnej, w porównaniu z jedną dotowaną przez rząd:

Edukacja na małą skalę i osobista

Wykładowcy uczą małych grup i znają swoich uczniów po imieniu. To umożliwia osobiste prowadzenie.

Rozległy nadzór

Wykładowcy zachęcają do wydobycia z siebie tego, co najlepsze. Otrzymujesz optymalny nadzór i wskazówki, aby opanować zarówno teorię, jak i praktykę.

Przyspieszone studia

Tio oferuje przyspieszone studia: licencjackie w ciągu trzech lub czterech lat i kursy zawodowe w ciągu jednego lub dwóch lat. Więc masz swój stopień szybciej, co pozwala ci rozpocząć karierę wcześniej lub możesz kontynuować naukę na tytuł magistra.

Wykładowcy z branży

Wykładowcy wykorzystują swoje doświadczenie w branży do tworzenia powiązań między zdobytą wiedzą teoretyczną a jej praktycznymi zastosowaniami.

Doskonałość

Każdy kurs studiów Tio otrzymał najwyższe oceny od Przewodnika szkolnictwa wyższego. Tio oferuje np. Najlepszy dyplom szkoły hotelarskiej, najlepszą stewardessę, stopnie turystyczne i biznesowe oraz najlepszy kurs ekonomii komercyjnej! Tio chce zainspirować swoich uczniów do dążenia do doskonałości. Ponadto Tio ma program wyróżnień dla utalentowanych studentów, którzy chcą się wyróżniać.

28816_Tio-Utrecht.jpg

Wybór pomiędzy wyższym wykształceniem zawodowym lub uniwersytetem badawczym?

Czy nie zdecydowałeś jeszcze o uzyskaniu tytułu licencjata na uniwersytecie nauk stosowanych lub na uniwersytecie badawczym? Poniżej wyjaśnimy różne różnice między dyplomem licencjata a dyplomem uniwersyteckim. Wybór nalezy do ciebie.

Licencjat Stopień naukowy
Uczenie się dla zawodu Nauka prowadzenia badań
Jasne perspektywy kariery Niejasne perspektywy kariery
Wiele godzin kontaktowych Mniej godzin kontaktu i więcej niezależnych badań
Głównie praktyczne i praktyczne Głównie teoretyczny
Wykorzystanie wiedzy w praktyce Odkrywanie i dzielenie się nową wiedzą
Umiejętności i podejście do stanowiska / zawodu Umiejętności w zakresie badań i nauki
Wiele różnych przedmiotów Mniej przedmiotów, bardziej szczegółowe podejście
Rozłożone treści kursu Treść kursu często skoncentrowana, wysokie tempo
Osobiste wskazówki Mniej osobisty, dowiedz się wszystkiego dla siebie
Ucz się jako część grupy Skoncentruj się na samodzielnym uczeniu się
Wykłady w (małych) klasach Wykłady w dużych salach wykładowych
Wielokrotne staże i praca dyplomowa Opcjonalne staż / praca dyplomowa
Studenci są szkoleni na stanowisko / zawód Studenci są szkoleni w dziedzinie wiedzy specjalistycznej

Wybór jakości

Wybór kierunku studiów jest ważny dla twojej przyszłości. Jak możesz podjąć tę decyzję? Istnieją narzędzia, aby dowiedzieć się, czy na przykład patrzysz na stopień licencjata wysokiej jakości. Studiekeuze123 to strona internetowa, która pozwala porównać kursy i sprawdzić, jak aktualni studenci oceniają swoje kursy. Przewodnik szkolnictwa wyższego publikuje co roku przegląd najlepszych kursów studiów w Holandii. Oba narzędzia mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji na przyszłość.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

Sprawdź wybór badania

Jeśli chcesz mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru, czek na wybór badania Tio jest idealny dla Ciebie. Aby dowiedzieć się, czy kurs jest odpowiedni dla Ciebie, możesz zapisać się na niewiążący test wyboru badania z Tio. To sprawdzenie wyboru nauki może polegać na np. Uczęszczaniu na dzień otwarty lub dzień próbny, znakowaniu wraz z uczniem Tio na jeden dzień, prowadzeniu osobistego spotkania lub konsultacji finansowej. Gdy zostaniesz przyjęty do Tio, możesz zostać wezwany na niewiążące spotkanie ze swoim przyszłym trenerem, aby omówić swój wybór nauki.

Jeśli twoja wcześniejsza edukacja nie wiąże się w niewystarczającym stopniu z kursem, w którym chcesz się zapisać, zaplanowany zostanie wywiad wstępny i ocena. W oparciu o wynik tego wywiadu i ocenę, możesz zostać przyjęty na studia.

Nawet po 1 maja

Kontrola wyboru badania Tio jest dostępna nawet po 1 maja. W okresie wakacyjnym iw miesiącach letnich Tio jest otwarte każdego dnia roboczego. Zostajesz niniejszym zaproszony do zatrzymania się i doświadczenia Tio dla siebie.

Lokalizacje

Amsterdam

Address
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

1043 EA Amsterdam, Holandia Północna, Niderlandy

Utrecht

Address
Tio Utrecht
Oudenoord 2

3513 ER Utrecht, Utrecht, Niderlandy

Rotterdam

Address
Tio Rotterdam
Weena 457

3013 AL Rotterdam, Południowa Holandia, Niderlandy

Eindhoven

Address
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

5611 EL Eindhoven, Brabancja Północna, Niderlandy

Hengelo

Address
Tio Hengelo
Julianalaan 9

7553 AB Hengelo, Overijssel, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium