Vrije Universiteit Amsterdam

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam jest światowej sławy uniwersytet badawczy założony w 1880 roku. Uczelnia oferuje ponad 120 angielskie nauczane programy na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Studenci i pracownicy z 78 narodowości utworzyć dynamiczną międzynarodowej społeczności akademickiej. Z ponad 23.000 studentów, z czego 3000 są międzynarodowa uczelnia prowadzi nowatorskie badania na problemy o znaczeniu społecznym i naukowym. Uniwersytet wyróżnia się w badaniach i edukacji poprzez czterech interdyscyplinarnych tematów: zdrowie ludzkie i Life Science, Science for Sustainability, Connected World i Ładu dla społeczeństwa.

Jakość kształcenia

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) cieszy się reputacją na wysoką jakość jego nauczania. Pracujesz w stosunkowo małych grupach, w których znaczny nacisk kładzie się na interakcji i osobistego podejścia. Nauczanie jest dobrze zorganizowany. Jest to widoczne na przykład w czystej struktury programach badawczych.

Lively Amsterdam

Uczelnia znajduje się w samym centrum tętniącego życiem miasta Amsterdam, jednego z najbardziej wielokulturowych miast na świecie, z największą koncentracją studentów w Holandii i w których angielski jest drugim językiem mówionym. Jako student VU Amsterdam, stoisz, aby skorzystać ze wszystkich zalet oferowanych przez kapitał. W ciągu ponad piętnastu minut jesteś w tętniącym życiem centrum Amsterdamu, gdzie znajdują się liczne sklepy, kawiarnie miejsca rozrywki, parki i nawierzchni. Amsterdam jest bezpieczny i angielski jest powszechnie używany.

Nadzór Prywatne

VU Amsterdam poświęca znaczną uwagę do osobistego doradztwa badania. Zaraz na początku swojej studiów, zostanie wprowadzony do badania doradcy Twojego programu. Osoba ta będzie zaoferować Państwu informacje dotyczące wszelkich problemów, jakie mogą wystąpić z toku studiów, i odpowiedzieć na pytania dotyczące rynku pracy.

Unikalna tożsamość

VU Amsterdam był pierwszym uniwersytetem w Holandii ustanowionym przez osobę prywatną, bez ingerencji ze strony kościoła czy państwa. To dziedzictwo jest nadal bardzo ważną częścią tego, kim jesteśmy: VU oznacza Vrije Universiteit, co przekłada się dosłownie jako "Free University. Od samego początku, uczelnia ustala własne obszary badań, stworzył swoje własne programy studiów i praktykowane własne metody dydaktyczne.

Łatwo dostępny

Vrije Universiteit Amsterdam jest łatwo dojechać środkami transportu publicznego. Lotnisko Schiphol oddalone jest zaledwie osiem minut pociągiem. Zuid dworca kolejowego w Amsterdamie znajduje się w odległości krótkiego spaceru od VU University Amsterdam. Istnieje również szybkie połączenie tramwajem do głównego dworca kolejowego w Amsterdamie lub Sloterdijk Station, a podróż zaledwie szesnaście minut. VU Amsterdam jest również łatwy dojazd samochodem, położony jest w pobliżu autostrady orbitalnych Amsterdamie.

University Campus

Prawie każdy z naszych uczniów, pracowników i programy znajdują się na terenie kampusu: jeden kompleks budynków w dzielnicy biznesowej w Amsterdamie. W związku z powyższym, w trakcie studiów, to jest bardzo łatwe do zapoznania się z innymi dyscyplinami.

Akredytacja

Vrije Universiteit Amsterdam jest w pełni uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako holenderskiego uniwersytetu badawczego. Wszystkie programy studiów w VU University Amsterdam są albo akredytację lub w trakcie akredytowany przez NVAO, Organizacja Akredytacji Holandii i Flandrii. Organ ten został ustanowiony przez traktat międzynarodowy i gwarantuje jakość szkolnictwa wyższego w Holandii i Flandrii części Belgii przez akredytacji programów studiów.

Rodzaje programów

VU Amsterdam oferuje cztery rodzaje programów:

  • Studia licencjackie (prowadzące do BA / LLB / licencjata)
  • Programy magisterskie (prowadzące do MA / LLM / MSc / MPhil)
  • Programy doktoranckie / doktoranckie (PhD / prowadzące do doktoratu)
  • Programy dla stopnia (studia za granicę i wymiana / Letnia Szkoła)

Stypendia

Wiele programów stypendialnych dla studentów istnieją międzynarodowego Mistrza.

VU Program stypendialny

VU Program stypendialny (VUFP) oferuje utalentowanym potencjalnym studentom niepowtarzalną okazję do prowadzenia dyplom z wyborem programów magisterskich na Wolny Uniwersytet.

organizacja

VU Amsterdam to tradycyjny holenderski uniwersytet przewodniczył zarządowi (trzech członków) i posiada 10 wydziałów bezpośrednio pod zarząd. Każdy wydział zapewnia jeden lub więcej licencjat i studia magisterskie i prowadzi badania. Są one zorganizowane w różny sposób, ale większość z nich ma zarządu, pracowników i centralne działy i kilka szkół podyplomowych. Uczelnia posiada również szereg działów usługowych, z których Międzynarodowe Biuro jest jeden, a tam szereg interdyscyplinarnych instytutów badawczych.

Prywatne czy publiczne?

VU Amsterdam jest jednym z 14 uczelni publicznych, które są rozpoznawane przez holenderskie Ministerstwo Edukacji, a zatem jest częściowo finansowany przez rząd. W systemie holenderskim, rząd dotuje uznane uczelnie na podstawie ich liczby studentów, a także określa limity oraz wytyczne dla czesnego, że te uczelnie są dozwolone, aby naładować. Zapewnia to dostęp do wysokiej jakości szkolnictwa wyższego dla wszystkich obywateli holenderskich, bogatych lub biednych. VU Amsterdam wita kandydatów ze wszystkich środowisk.

VU międzynarodowe usługi biurowe

  • Visa / zezwolenie na pobyt

Dowiedz się, czy potrzebujesz wizy / pozwolenia na pobyt i jak zostanie to zorganizowane.

  • Mieszkanie

Informacje o noclegach w VU Amsterdam.

  • Rejestracja w gminie

Gdy przyjechał do Holandii, musisz zarejestrować się w gminie. Dowiedzieć się, co trzeba zrobić.

  • Działania Wstęp

Po przyjeździe, liczne działania wprowadzające odbędą VU Amsterdam.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Roczne MBA » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor in analiz biznesowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Business Analytics w VU Amsterdam jest nauką, która zajmuje się usprawnienie procesów biznesowych poprzez szerokie wykorzystanie danych ... [+]

Business Analytics: unikalne połączenie dyscyplin

Business Analytics jest nauką, która zajmuje się usprawnienie procesów biznesowych poprzez szerokie wykorzystanie danych i metod na przecięciu matematyki i informatyki. Ilość danych w przedsiębiorstwach eksploduje, natomiast procesy biznesowe i strategie przedsiębiorstw stają się coraz bardziej złożone. Prowadzi to do ogromnego popytu na dane przejechanych oraz matematycznie dobrze uzasadnionych rozwiązań.

Business Analytics jest wielodyscyplinarny program, gdzie można nauczyć się zrozumieć procesy i przekształcić duże ilości danych na rzeczywiste decyzje. Program oferuje unikalne połączenie naukowych dyscyplin matematyki, informatyki i zarządzania przedsiębiorstwem. W uzupełnieniu do rozwoju akademickiego, będzie również rozwijać umiejętności praktycznych. Twoja kariera zawodowa zaczyna się tutaj, w samym centrum tętniącego życiem Amsterdamu. ... [-]


Bachelor in Cultural Anthropology and Development Sociology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Język wykładowy: angielski

Program w skrócie

Międzynarodowa klasa

Studiuje na Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam jest światowej sławy uniwersytet badawczy założony w 1880 roku.

Uczelnia znajduje się w samym centrum tętniącego życiem miasta Amsterdam, jednego z najbardziej wielokulturowych miast na świecie, z największą koncentracją studentów w Holandii i w których angielski jest drugim językiem mówionym. Kampus otoczony jest jedną z najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się dzielnic biznesowych w Holandii, w której działa ponad 700 firm. ... [-]


Bachelor in Philosophy, Politics and Economics (PPE)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

VU Amsterdam jest pierwszą uczelnią w Europie kontynentalnej zaoferować kompleksowy program PPE tej wielkości na poziomie licencjata. Będziesz korzystać z naszej osobistej atmosferze i interakcji z naszych dedykowanych i innowacyjnych nauczycieli, z których wiele ma doświadczenia wykładowcy multidyscyplinarnych programów PPE na całym świecie. Oferujemy pełną wyzwań program, z łatwym dostępem do obiektów uniwersyteckich, pozostając blisko tętniącego życiem centrum Amsterdamu.

Twoje plany na przyszłość

Stopień w filozofii, polityki i ekonomii może otworzyć wiele drzwi dla Ciebie. Czy zdecydujesz się kontynuować naukę lub przejść bezpośrednio do kariery w świecie biznesu czy polityki, czy coś zupełnie innego, PPE dadzą Ci lidera z interdyscyplinarnej wiedzy i umiejętności potrzebnych do rozwiązania pojawiających się problemów z 21 wieku , ... [-]


Bachelor in Psychology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

W drugim roku, kładzie się nacisk na pogłębienie wiedzy zdobytej w pierwszym roku. Na przykład będzie to wprowadzenie do neuropsychologii. W neuropsychologii badasz wpływ uszkodzenia mózgu na zachowania ludzi (np. Agnoza, afazja, otępienie).

[-]

Licencjat w dziedzinie informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Informatyka w VU Amsterdam jest wszystko o naszej interakcji z informacją. Informacja ta może wahać się od ... [+]

Computer Science: Informacje Interakcje

Informatyka jest o naszej interakcji z informacją. Informacja ta może wahać się od rozkładów kolejowych do osobistych danych zdrowotnych i nowych ekscytujących gier wirtualnych. Technologia komputerowa dał nam wiele nowych możliwości, ale niestety stworzył również poważne zagrożenie. Licencjata w dziedzinie informatyki w VU Amsterdam skupia się na dwóch aspektach, ze Sieci i Bezpieczeństwa w dwóch głównych tematów w programie.

Otwartość i przejrzystość, które cenimy w Holandii znajdują odzwierciedlenie w naszym systemie edukacyjnym. Otrzymasz edukacji pro-aktywne i trudne, i drzwi naszych wykładowców są zawsze otwarci na wszelkie pytania można mieć. Nasi wykładowcy łączą naukę z badań na najwyższym poziomie. Twierdzą oni również stałe kontakty z różnymi przedsiębiorstwami w polu, a projekty będą pracować w trakcie programu są często organizowane we współpracy z takimi firmami.... [-]


Licencjat w dziedzinie komunikacji i informacji (cis): język i media

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Jednym z kluczowych kompetencji specjalistów zajmujących się komunikacją w dzisiejszych czasach jest zrozumienie i skuteczne wykorzystanie relacji pomiędzy wykorzystaniem mediów a procesami komunikacyjnymi. Specjalizacja CIS Język i media to program, który umożliwia studentom zrozumienie czynników, które w profesjonalnych kontekstach wpływają na wzajemny wpływ mediów, procesów komunikacyjnych i języka. [+]

DLACZEGO STUDIUM JĘZYK I MEDIA? Jednym z kluczowych kompetencji specjalistów zajmujących się komunikacją w dzisiejszych czasach jest zrozumienie i skuteczne wykorzystanie relacji pomiędzy wykorzystaniem mediów a procesami komunikacyjnymi. Specjalizacja CIS Język i media to program, który umożliwia studentom zrozumienie czynników, które w profesjonalnych kontekstach wpływają na wzajemny wpływ mediów, procesów komunikacyjnych i języka. Badanie nowych zjawisk w wykorzystywaniu mediów i komunikacji międzynarodowej nadaje programowi nowatorski charakter, opierając się na szkielecie ogólnie przyjętych teorii i metodologii. STRUKTURA PROGRAMU W specjalizacji CIS Język i media dowiesz się, jak iw jaki sposób organizacje stosują nowe (i stare) media w relacjach między przedsiębiorcami a biznesem. Program zapewnia Ci głębokie zrozumienie sposobu stosowania nowych mediów (np. Webcare na Twitterze, spotkań przez Skype lub Facetime, rozmowy na temat WhatsApp) wpływać, kształtować, a nawet określać treść oraz cechy językowe lub wizualne wiadomości, które są wymieniane . Zapewnia również umiejętności analizowania projektowania mediów i zbadania jego skuteczności. Ponieważ zarówno nowe, jak i stare media są wykorzystywane w coraz bardziej zglobalizowanym świecie, a komunikacja jest coraz bardziej międzynarodowa, program koncentruje się również na roli angielskiego jako lingua franca w komunikacji międzynarodowej i oferuje cenne spojrzenie na możliwości i wyzwania międzykulturowe komunikacja. TWÓJ PRZYSZŁOŚĆ KARIERA Możesz doradzać firmom w zakresie strategii komunikacyjnych i oceniać produkty dostarczane przez agencje reklamowe. Inne możliwości kariery obejmują takie miejsca, jak edytor stron internetowych, menedżer sieci i analityk sentymentu oraz nowe zadania utworzone przez nowe i social media. W bardziej tradycyjnych dziedzinach istnieje potrzeba pisarzy biznesowych, redaktorów, badaczy rynku i copywriterów. SPECYFICZNE WYMAGANIA WSTĘPNE Aby... [-]

Licencjat w dziedzinie komunikacji i informacji (cis): nauka języków obcych i nauczanie języków

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ten program łączy różnicę między tym, czego językoznawcy wiedzą na temat znajomości języków i doświadczeń nauczycieli języków w życiu codziennym. [+]

DLACZEGO STUDIA LANGUAGE UCZENIE SIĘ I JĘZYKA NAUCZANIE? Ten program łączy różnicę między tym, czego językoznawcy wiedzą na temat znajomości języków i doświadczeń nauczycieli języków w życiu codziennym. Naszym celem jest wyjaśnienie, dlaczego niektóre aspekty języków są niezwykle trudne do nauczenia, podczas gdy inne nie są i jak różni się to dla różnych grup uczących się (takich jak dzieci z dysleksją i dziećmi z upośledzeniem słuchu lub niepełnosprawnością komunikacyjną). Następnie wykorzystujemy te informacje do krytycznej analizy materiałów dotyczących nauczania i oceny oraz do opracowania i zbadania nowych metod i interwencji językowych. STRUKTURA PROGRAMU W specjalizacji CIS Nauczanie języków i nauczanie języków nauczysz się rozumieć i rozwiązywać rzeczywiste problemy językowe i edukacyjne, takie jak ocena znajomości języka, rozpoznawanie typowych i nietypowych wzorców w rozwoju monolingu i dwujęzycznego języka oraz nauka Angielskim lub holenderskim jako drugim języku. Program zapewnia studentom obszerną podstawę teoretyczną odzwierciedlającą aktualny stan wiedzy na temat struktury języka, języka interakcyjnego z poznawczym, jakie czynniki wpływają na nabycie języka przez dzieci i dorosłych, a także w jaki sposób nauczanie języków może mieć wpływ na rodzimą i obcą nauka języka. Program może być połączony z kilkoma nieletnimi, takimi jak Języki obce (np. Hiszpański, portugalski, marokański, rumuński, arabski, francuski, niemiecki), mózg i umysł, historia i kultura europejska oraz cyfrowe dziedziny nauk humanistycznych). TWÓJ PRZYSZŁOŚĆ KARIERA Studenci z dyplomem w CIS: Nauka języków i nauczanie języków są zazwyczaj zaangażowani w opracowywanie metod nauczania języków i programów szkoleniowych dla nauczycieli, w opracowywaniu oceny biegłości językowej oraz w nauczaniu języka dla grup uczniów ze specjalnymi... [-]

Licencjat w dziedzinie nauk i sztuk wyzwolonych (Amsterdam University College)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Jako student w Amsterdamie University College (AUC), będzie można nauczyć się analizować złożone problemy z różnych perspektyw dzięki wykorzystaniu różnych dziedzin akademickich wiedzy ... [+]

Liberal Arts and Sciences: analiza złożonych problemów

Jako student w Amsterdamie University College (AUC), będzie można nauczyć się analizować złożone problemy z różnych perspektyw dzięki wykorzystaniu różnych dziedzin akademickich wiedzy. Dyskusje zacząć od "wielkich pytań" w nauce i społeczeństwie i prowadzić do pogłębionej analizy w szerokim zakresie dyscyplin akademickich. Program wyposażony jest w sześć interdyscyplinarnych tematów: energia, klimatu i zrównoważonego rozwoju; Życie, Wszechświat i ewolucja; Zdrowie i dobre samopoczucie; Informacja, komunikacja, poznanie; Systemów społecznych; oraz miast i kultur. Te motywy zapewni Ci orientacji stałej, jak zdecydujesz się na swoim głównym w zakresie nauk, nauk społecznych lub humanistycznych. ... [-]


Licencjat w historii: historia i badania międzynarodowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Historia Programu: Historia i Studia Międzynarodowe oferuje wyjątkową okazję dla studentów, którzy chcą zrozumieć, jak społeczeństwo ludzkie było ze sobą powiązane w całej historii od starożytności aż do chwili obecnej. Poznacie powiązania społeczne, polityczne, gospodarcze i kulturalne z perspektywy międzynarodowej i globalnej. [+]

DLACZEGO STUDIUM HISTORIA I STUDIA MIĘDZYNARODOWE? Historia Programu: Historia i Studia Międzynarodowe oferuje wyjątkową okazję dla studentów, którzy chcą zrozumieć, jak społeczeństwo ludzkie było ze sobą powiązane w całej historii od starożytności aż do chwili obecnej. Poznacie powiązania społeczne, polityczne, gospodarcze i kulturalne z perspektywy międzynarodowej i globalnej. Nauczyciele są ekspertami w różnych obszarach geograficznych i oferują Ci intensywne wskazówki w Twoim studiu. STRUKTURA PROGRAMU Historia i studia międzynarodowe to trzyletnie studia licencjackie. W ciągu roku studenci podążają za kursami na temat rozwoju Europy, Azji, Ameryki i Afryki w całej historii. Zostaniesz przedstawiony w dyscyplinie globalnej historii, rozwijaj swoje umiejętności badawcze i naucz się zastanawiać nad kwestiami takimi jak demokracja, autorytarność, globalna nierówność i zmiany klimatyczne. Od pierwszego roku trenujemy również swoje umiejętności w języku angielskim akademickim. W drugim roku studenci studiują obowiązkowe kursy z dziedziny historii i teorii, stosunków międzynarodowych, globalnej gospodarki politycznej i metodologii historycznej. Studenci są również oferowane zakres przedmiotów z historii danego obszaru lub wydania. Wreszcie studenci wybierają dwie jednostki nowoczesnego języka. W 3 roku możesz studiować semestr za granicą, odbyć staż lub ukończyć nieletnie. W drugim semestrze studiujesz kursy z zakresu stosunków międzynarodowych, weź udział w obieraniu i zapisz swoją pracę dyplomową. SPECYFICZNE WYMAGANIA WSTĘPNE Aby być dopuszczalnym, kandydaci muszą posiadać holenderski dyplom ukończenia szkoły wyższej (VWO) lub równoważny dyplom ukończenia studiów wyższych (np. Niemiecki Abitur lub dyplom IB). Proszę przekazać jak najwięcej wymaganych dokumentów przed terminem 1 maja. [-]

Licencjat w międzynarodowej administracji biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program IBA w VU Amsterdam da ci niezbędną wiedzę teoretyczną, aby odnieść sukces na rynku i wprowadzi Cię w praktyczne zastosowanie dyscyplin: strategii, marketingu, finansów, rachunkowości, organizacji, zarządzania zasobami ludzkimi, logistyki i technologii. [+]

ROZWÓJ ZINTEGROWANEJ PERSPEKTYWY

Podejmiemy prawdziwie zintegrowane podejście do dzisiejszego globalnego rynku. IBA łączy kompleksowe badanie wszystkich istotnych dyscyplin biznesowych w prawdziwie międzynarodowym kontekście z silnym naciskiem na ludzi. Nauczysz się rozumieć i zarządzać międzykulturowymi wyzwaniami na światowym rynku biznesowym. Oprócz dogłębnego zrozumienia profesjonalnej teorii i praktyki, będziesz rozwijać silne umiejętności akademickie i badawcze, a także cechy osobiste wymagane od współczesnego obywatela globalnego.

IBA to trzyletni program nauczany w całości w języku angielskim. Po zapisaniu się dołączysz do wielokulturowej społeczności studentów, nauczycieli i naukowców pochodzących z każdego kontynentu. Kiedy uczysz się rozwiązywania międzynarodowych problemów korporacyjnych i społecznych, zyskujesz rygorystyczne podstawy teorii biznesu i praktycznych przedmiotów w centrum administracji biznesowej, w tym strategii, marketingu, finansów, księgowości, organizacji, zasobów ludzkich, logistyki i technologii. Będziesz także rozwijać swoje umiejętności społeczne i ilościowe, ważną część osobistych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym środowisku biznesowym.... [-]


Licencjat z ekonometrii i badań operacyjnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Specjalizacja Econometrics and Data Science pomoże ci rozwinąć zintegrowaną perspektywę w analizie danych statystycznych i modelowaniu ekonometrycznym w celu wspierania polityki i podejmowania decyzji w ekonomii, finansach i marketingu. [+]

MATEMATYKA, STATYSTYKA, EKONOMIA I NAUKA KOMPUTEROWA TO JEDEN PROGRAM!

Czy masz analityczny umysł? Czy uważasz, że ekscytującym wyzwaniem jest przełożenie abstrakcji matematyki i statystyki na rozwiązania rzeczywistych problemów? Czy masz praktyczny charakter i czy chciałbyś użyć go do rozwiązania wielkich problemów w społeczeństwie? Jeśli tak, program licencjata w dziedzinie Ekonometrii i Badań Operacyjnych może być właśnie dla Ciebie. Program obejmuje rozwiązywanie problemów za pomocą wglądów od:

matematykaStatystykaEkonomiaInformatyka

W trakcie programu zdobędziesz dogłębną wiedzę teoretyczną z zakresu ekonometrii i badań operacyjnych, a także zdobędziesz praktyczne umiejętności. Nauczysz się ilościowo formułować i analizować pytania z praktyki ekonomicznej, opracowując modele, które można wykorzystać do interpretacji danych, szczególnie "dużych danych". Nauczysz się także rozwijać oprogramowanie, aby znaleźć najbardziej efektywne rozwiązanie danego problemu. Na przykład możesz stworzyć model, który może:... [-]


Licencjat z filozofii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

VU Bachelor in Philosophy oferuje pełny trzyletni program w filozofii. Program obejmuje dziedziny Historii Filozofii, Filozofii Teoretycznej, Etyki i Filozofii Politycznej. [+]

DLACZEGO filozofia studiów? VU Bachelor in Philosophy oferuje pełny trzyletni program w filozofii. Program obejmuje dziedziny Historii Filozofii, Filozofii Teoretycznej, Etyki i Filozofii Politycznej. Obejmuje kursy z zakresu: etyki, epistemologii, filozofii starożytnej, filozofii średniowiecznej, filozofii współczesnej i współczesnej, filozofii nauki, logiki, filozofii umysłu, filozofii arabskiej, filozofii politycznej, filozofii kultury i kursów tekstowych w klasach filozoficznych. Studenci ocenili licencjat jako program TOP. STRUKTURA PROGRAMU Program obejmuje wiele dwudziestu kursów w filozofii (120 EC); Małoletni z pięciu kursów (30 WE) w innym kierunku studiów, lub pobyt za granicą; Oraz program specjalizacji (30 EC), w zależności od wyboru studenta, związany z konkretnym profilem. Profile obejmują: 1) fundamenty filozofii; 2) filozofia, zdrowie i nauka; Oraz 3) filozofii i ekonomii. Praca magisterska jest częścią programu profilowego. TWÓJ PRZYSZŁOŚĆ KARIERA Większość naszych studentów kontynuuje studia z jednym z naszych interdyscyplinarnych dwuletnich programów magisterskich z filozofii lub Mistrzem Nauki w Filozofii. Informacje o naszych Mistrzowskich filozofiach można uzyskać tutaj. SPECYFICZNE WYMAGANIA WSTĘPNE Szczegółowe informacje na temat wymagań wstępnych dla Bachelor in Philosophy można uzyskać za pośrednictwem biur międzynarodowych. [-]

Licencjat z literatury i społeczeństwa: angielski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Celem tego programu na VU Amsterdamie jest na interakcji między literaturą i społeczeństwie, oraz literatury i kultury wizualnej ... [+]

Interakcje między literaturą a społeczeństwem

Głównym celem naszego programu jest na interakcji między literaturą i społeczeństwie, oraz literatury i kultury wizualnej. można przeczytać kanoniczne dzieła brytyjskich, a także odkrywać współczesne powieści z różnych krajów anglojęzycznych. W naszych kursach, będzie analizować te teksty z dwóch perspektyw najnowocześniejszych: angielską literaturę w zmieniającym się świecie i literaturę angielską w kulturze wizualnej.

W jaki sposób literatura reagować na poważne zmiany w społeczeństwie? Pomyśl o atakach na World Trade Center i powieści Strasznie głośno. W naszych kursach dowiesz się jak literatura może również powodować zmiany społeczne. Znanym przykładem jest Chata Wuja Toma, która odegrała ważną rolę w zniesieniu niewolnictwa. Literatura ma moc zmieniania sposobów patrzenia na świat czytelników. Powieść 1984 podniesione obawy nadzoru rządowego jej obywateli. Innymi słowy, literatura nie znajduje się na usunięcia z społeczeństwo, ale w jej centrum. Studiując literaturę angielską w związku z tym wiąże się również badanie główne zmiany społeczne w różnych krajach anglojęzycznych. ... [-]


Licencjat z matematyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ten program jest unikalny w Holandii ze względu na silną korelację między teoretyczną i stosowaną matematyką. Potrzebna jest gruntowna wiedza z zakresu matematyki podstawowej, zarówno dla nowych teorii matematycznych, jak i dla ich zaawansowanych zastosowań. [+]

DLACZEGO STUDIA MATEMATYKA? Ten program jest unikalny w Holandii ze względu na silną korelację między teoretyczną i stosowaną matematyką. Potrzebna jest gruntowna wiedza z zakresu matematyki podstawowej, zarówno dla nowych teorii matematycznych, jak i dla ich zaawansowanych zastosowań. Odpowiednio wyposażyliśmy was w bardzo solidne uziemienie w matematyce teoretycznej. Ponadto, zobaczysz, że jest to stosowane w praktyce na wiele sposobów. VU Amsterdam oferuje również utwór w matematyce biomedycznej. W tym utworze bierzesz pod uwagę tematy z dziedziny matematyki, biologii, biomedyki i innych nauk przyrodniczych. STRUKTURA PROGRAMU W programie Matematyka dowiesz się o wszystkich ważnych podobszarach matematyki, takich jak analiza, algebra, geometria i teoria prawdopodobieństwa. Będziesz praktykować abstrakcyjne myślenie, a także odkryć, jak zastosować podstawowe matematyki w sytuacjach praktycznych, na przykład w zagadnieniach Modelowania, Programowania i Statystyki. Zanim rozpoczniesz naukę w pierwszym okresie 2 roku, zdecydujesz, czy chcesz śledzić utwór ogólny czy tor biomedyczny. W drugiej połowie programu licencjackiego wybierzesz specjalizację. Możesz także wybrać podjęcie niepełnoletności w innej dziedzinie studiów na semestr. TWÓJ PRZYSZŁOŚĆ KARIERA Bezrobocie jest rzadkością wśród matematyków: znaleźć miejsca pracy w firmach technologicznych, bankach, ministerstwach, szpitalach, doradztwie, informatyce, badaniach naukowych i edukacji. Znajomość matematyki podstawowej i stosowanej jako matematyka VU odpowiada Ci na wiele miejsc pracy. Ścieżka matematyki biomedycznej sprawi, że jesteś szczególnie atrakcyjny jako pracownik firmy farmaceutycznej. SPECYFICZNE WYMAGANIA WSTĘPNE Aby kwalifikować się do przyjęcia, kandydaci muszą posiadać równoważne kwalifikacje holenderskiego dyplomu przed uniwersyteckim (VWO). Ponadto kandydaci muszą spełniać wymogi w zakresie znajomości języka angielskiego i wymogi dotyczące wpisu do matematyki, aby móc je dopuszczać do programu. Twoja... [-]

Filmy

Why study at VU

VU University Amsterdam International Master Programs

Kontakt

VU University Amsterdam

Adres Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Niderlandy
Strona internetowa http://www.vu.nl/en/programmes/index.asp
Telefon +31 20 598 9898