Windesheim University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Najwyżej oceniane Uniwersytet Nauk Stosowanych
Windesheim jest jedną z czołowych holenderskich szkół wyższych z wieloma najlepszymi programami kawaleryjskimi. Z ponad 25 000 studentów stacjonarnych i niestacjonarnych, Windesheim jest jedną z największych szkół wyższych w Holandii.
Windesheim to dynamiczna społeczność, która łączy ludzi w celu wymiany wiedzy i doświadczenia. Staramy się kształcić studentów, którzy są w pełni wykwalifikowanymi specjalistami gotowymi do wejścia na międzynarodowy rynek pracy. W tym celu nieustannie inwestujemy w innowacje edukacyjne i rozwój studentów.


Windesheim ma rosnącą populację studencką i jest wysoko ceniona przez studentów, ekspertów i pracodawców. Dwa główne niezależne badania roczne dotyczące holenderskiego sektora szkolnictwa wyższego, "Elsevier" i "Przewodnik po wyborze szkolnictwa wyższego" stawiają nas w pierwszej trójce już od wielu lat z rzędu. Jednym z naszych czynników sukcesu jest nasze indywidualne podejście: uczniowie pracują w małych grupach i liczy się każdy talent. Wykładowcy to nie tylko nauczyciele, ale także trenerzy. Rzucają wyzwanie uczniom, aby zastanowili się, krytycznie myśleli i czerpali z siebie to, co najlepsze. Jesteśmy nastawieni na zindywidualizowaną edukację, która spełnia wymagania naszych studentów, rynku pracy i całego społeczeństwa. Kamieniem węgielnym naszego podejścia jest uczenie się oparte na kompetencjach oraz indywidualny plan rozwoju dla każdego ucznia.

Innowacyjne i przedsiębiorcze podejście Windesheim oraz nasza bliska współpraca z przedsiębiorstwami i instytucjami sprawiają, że nasza wiedza jest natychmiast stosowana. Zdobycie praktycznego doświadczenia poprzez staże jest integralną częścią naszych programów studiów.

Wyposażenie studenckie
Windesheim to tętniąca życiem społeczność uczących się. W całym kampusie Zwolle, w którym przebywa większość studentów zagranicznych, istnieją obszary do prywatnej nauki i pracy w grupach. Oferujemy naszym studentom najnowocześniejsze udogodnienia, w tym poradnictwo studenckie, centrum medialne, intranet pełen nowości i informacji, wirtualne środowisko nauczania, sale komputerowe, centrum audiowizualne do wypożyczania laptopów i sprzętu AV, sklep z kopiami i sklep z artykułami biurowymi, słodyczami i prezentami. Nasi studenci są pod wrażeniem naszych wspaniałych obiektów sportowych na terenie kampusu: mamy sale gimnastyczne, sale fitness, dojo dla karate i judo, halowe sale piłkarskie, podgrzewany basen i ściankę wspinaczkową. Na naszym kampusie mamy restauracje oferujące świeże jedzenie i napoje. Ponadto mamy kawiarnię sportową i własną kawiarnię Grand Café oferującą bardzo cenioną kawę Starbucks. Kurs języka niderlandzkiego jest dostępny dla wszystkich zagranicznych studentów, dzięki czemu mogą oni nauczyć się języka i typowych przyzwyczajeń Holendrów. A dla tych, którzy naprawdę chcą holenderskiego doświadczenia jeżdżąc na rowerze, mamy również warsztat naprawy rowerów na terenie kampusu.


Nocleg
Windesheim zapewnia zakwaterowanie studentom z zagranicy w domach studenckich w pobliżu kampusu i centrum miasta, gdzie studenci mogą mieszkać i uczyć się razem. Współpracujemy z niezależnym stowarzyszeniem mieszkaniowym specjalizującym się w mieszkaniach studenckich, co pozwala na odpowiednie pokoje w rozsądnych cenach.


O Zwolle

Windesheim znajduje się w Zwolle, tętniącym życiem i przyjaznym mieście średniej wielkości, zaledwie godzinę jazdy od Amsterdamu, Utrechtu i Groningen, z rozsądnymi cenami za koszty utrzymania. Około 30 000 studentów studiuje w Zwolle, na jednym z czterech uniwersytetów nauk stosowanych. Oprócz pięknego historycznego centrum, miasto ma wiele parków (naprawdę fajnych na pikniki!) Plus klimatyczne kawiarnie i miejsca do jedzenia. Zwolle to także świetne miejsce na zakupy, ze wszystkimi dużymi sklepami sieciowymi i mnóstwem niezależnych butików. To także bezpieczne miasto: kiedy nauczysz się jeździć na rowerze, łatwo się obejść. Życie studenckie w Zwolle koncentruje się wokół centrum miasta, które jest pełne atrakcyjnych kawiarni i restauracji. Zwolle ma również wiele imprez kulturalnych, w tym festiwale muzyczne i kulturalne, przedstawienia teatralne, filmy i muzea. Zwolle słynie również z corocznego Festiwalu Wyzwolenia (darmowy dostęp), Rytmu

Stypendia
Niestety, Windesheim nie zapewnia stypendiów.

Lokalizacje

Zwolle

Address
Windesheim University of Applied Sciences
Campus 2

8017 CA Zwolle, Overijssel, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium