Wageningen University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wageningen University : Zbadanie potencjału natury w celu poprawy jakości życia.

Wageningen University

Wageningen University jest jedną z wiodących międzynarodowych uczelni w dziedzinie zdrowej żywności i środowiska życia. Studiowanie na Wageningen University w Wageningen University gwarantuje najwyższej jakości edukację i międzynarodowy benchmark jakości w swoim życiorysie. Tutaj skupisz się na bieżących i przyszłych problemach globalnych, które mają coraz większe znaczenie zarówno dla branży, jak i dla rządu. Zapewniamy osobiste wskazówki w trakcie całej kariery studenckiej z udziałem nauczyciela-ucznia w stosunku 1: 7, co pozwala w pełni wykorzystać wszystkie dostępne opcje studiów.

Międzynarodowy charakter

Wageningen University ma bardzo międzynarodowy charakter, a 24% jego międzynarodowego ciała studenckiego pochodzi ze 107 różnych krajów. Jest to pierwszy holenderski uniwersytet posiadający międzynarodową akredytację, przyznawany przez Holendersko-Flamandzką Organizację Akredytacyjną (NVAO). Wageningen University jest jedną z najlepszych uczelni na świecie w dziedzinie nauk o życiu. Dzięki współpracy z licznymi krajowymi i międzynarodowymi firmami i rządami, studenci Wageningen University nie mają problemów ze znalezieniem staży, stanowiących wyzwanie dla pracy i kariery na całym świecie. Kodeks postępowania w odniesieniu do studentów zagranicznych w holenderskim szkolnictwie wyższym został zmieniony na dzień 1 marca 2013 r. Kodeks ten określa minimalny standard dla holenderskich szkół wyższych w ich kontaktach z zagranicznymi studentami: www.wageningenuniversity.eu/whywageningen.

Kampus

Z 70.000 m2, kampus Wageningen jest równy wielkości 11 boisk do piłki nożnej. Oferuje doskonałe zaplecze studenckie i jest miejscem, w którym uczniowie, nauczyciele, naukowcy i pracownicy z całego świata spotykają się i wymieniają pomysłami. Forum to największy budynek edukacyjny Wageningen University . Główna biblioteka znajduje się na forum i jest otwarta przez 14 godzin dziennie. Ze względu na stały wzrost liczby studentów, nowy budynek edukacyjny, Orion, został zbudowany i oficjalnie otwarty we wrześniu 2013 roku. Jest kilka miejsc na terenie kampusu, gdzie można odpocząć i napić się drinka z kolegami takimi jak "Grand Cafe" "na Forum," Spot "w Orionie, lub możesz zjeść lunch w" Restauracji Przyszłości ". Pobliskie centrum sportowe De Bongerd oferuje ponad 60 różnych dyscyplin sportowych, od tenisa, squasha i jazdy na rowerze po piłkę nożną, rugby i lekkoatletykę. Istnieje wiele stowarzyszeń studenckich, a każdy program studiów ma własne stowarzyszenie studenckie, które organizuje szeroki zakres zajęć i usług dla studentów.

Mieszkaniowy

Większość studentów holenderskich i zagranicznych z Wageningen University również mieszka w Wageningen. Idealis jest największym dostawcą zakwaterowania dla studentów w Wageningen i możesz ubiegać się o jeden z posiadanych przez siebie mieszkań. Możesz także spróbować znaleźć odpowiedni pokój za pośrednictwem HousingDesk Wageningen lub jednej z krajowych organizacji pośredniczących w budownictwie mieszkaniowym w Holandii. Jeśli jesteś potencjalnym studentem międzynarodowym, który zamierza przejść pełny program studiów na Wageningen University , masz gwarancję na łóżko. Oznacza to, że Wageningen University gwarantuje miejsce pobytu po przyjeździe. Będzie to pokój jednoosobowy z podstawowymi meblami i szybkim łączem internetowym. Więcej informacji na temat mieszkania znajdziesz na stronie www.wageningenuniversity.eu/housing. * Należy pamiętać, że o określonych porach roku popyt na pokoje jest bardzo wysoki. Jest zatem możliwe, że możesz otrzymać tymczasowe zakwaterowanie, dopóki nie zostanie zwolniony stały pokój.

Coroczne Dni wprowadzenia

Dni wprowadzenia rocznego (AID) odbywają się przed rozpoczęciem programów licencjackich i są wysoce zalecane dla wszystkich nowych studentów. Podczas programu wprowadzającego możesz zapoznać się z Wageningen, innymi studentami i uniwersytetem: www.aidwageningen.nl.

Miasto Wageningen

Wageningen University znajduje się w centrum Holandii. Miasta Amsterdam, Rotterdam i Haga są tylko godzinę jazdy pociągiem od stacji Ede-Wageningen i Utrecht tylko 25 minut. Z dworca kolejowego Ede-Wageningen do kampusu Wageningen można dojechać autobusem w 12 minut. Wageningen zbudowany jest na "skali rowerowej", co oznacza, że ​​wszystkie obiekty uniwersyteckie i centrum miasta znajdują się w odległości rowerowej. Są to zabytkowe i nowoczesne budynki, wysokie mieszkania studenckie, dzieła sztuki i ogrody botaniczne, które przyczyniają się do różnorodności Wageningen. Ponad 8.000 studentów studiuje na Wageningen University w Wageningen University i oni, stanowiąc 20% populacji, zamieniają Wageningen w uniwersyteckie miasto. Wielu międzynarodowych studentów, profesorów i naukowców przyczynia się do międzynarodowej atmosfery. Wageningen ma dobrze prosperujące życie kulturalne i społeczne. Teatry, kina, kluby studenckie, bary, życie nocne i restauracje tworzą elegancję miasta w pięknej wiejskiej scenerii. Pobliskie tereny zalewowe Renu i Parku Narodowego Veluwe są idealne dla miłośników przyrody, turystyki pieszej, biegania i jazdy na rowerze.

Struktura programu

Wageningen University oferuje 6 angielskich programów licencjackich (mgr), a językiem nauczania jest język angielski. Wszystkie programy studiów licencjackich są w pełnym wymiarze godzin, trwają trzy lata i składają się z 180 punktów ECTS. W Wageningen rok akademicki dzieli się na sześć okresów. W każdym okresie następuje jeden lub dwa kursy zakończone egzaminem. Pierwszy, drugi i trzeci okres oraz czwarty, piąty i szósty okres trwają równolegle do semestrów europejskich, co oznacza, że ​​można łączyć kursy w Wageningen z kursami na innych uniwersytetach bez problemów z harmonogramem. Pierwszy rok studiów licencjackich składa się z obowiązkowych kursów. Drugi rok również zaczyna się od obowiązkowych kursów, ale masz również kilka przedmiotów do wyboru, które pozwalają specjalizować się w swoim programie. Trzeci rok obejmuje pracę magisterską i licencjacką.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Bachelor in Animal Sciences

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Niderlandy Wageningen

Program studiów licencjackich Animal Sciences stymuluje do studiowania i poznawania biologicznego funkcjonowania zwierząt w naszym społeczeństwie - zwierząt, które dbamy i przechowujemy dla żywności, jako zwierząt domowych, dla zachowania natury lub dla celów edukacyjnych i rekreacyjnych. W jaki sposób zwierzęta te mogą dostosować się do swojego środowiska i jak stworzyć dla nich jak najlepsze otoczenie? Odpowiedzi na te pytania wymagają fundamentalnego zrozumienia biologii zwierząt domowych i niewoli, a także wiedzy na temat zarządzania zwierzętami i opieki w naszym społeczeństwie. [+]

Bachelor's Animal Sciences

Program studiów licencjackich Animal Sciences stymuluje do studiowania i poznawania biologicznego funkcjonowania zwierząt w naszym społeczeństwie - zwierząt, które dbamy i przechowujemy dla żywności, jako zwierząt domowych, dla zachowania natury lub dla celów edukacyjnych i rekreacyjnych. W jaki sposób zwierzęta te mogą dostosować się do swojego środowiska i jak stworzyć dla nich jak najlepsze otoczenie? Odpowiedzi na te pytania wymagają fundamentalnego zrozumienia biologii zwierząt domowych i niewoli, a także wiedzy na temat zarządzania zwierzętami i opieki w naszym społeczeństwie.

Program

Program licencjata w Animal Sciences to trzyletni program w pełnym wymiarze godzin. W pierwszym roku orientacji w Animal Sciences i podstawowe kursy wiedzy są kluczowe. W drugim roku studenci wybierają jedną z dwóch kierunków. Duża część trzeciego roku składa się z przedmiotów fakultatywnych, a także indywidualnego projektu badawczego.... [-]


Bachelor in Environmental Science

Stacjonarne 3 lat September 2019 Niderlandy Wageningen

Program studiów licencjackich w dziedzinie nauk o środowisku jest trzyletnim programem i obejmuje 180 punktów ECTS (60 punktów rocznie). Europejski system transferu punktów (ECTS) to system międzynarodowy, w którym każdy kredyt stanowi około 28 godzin nauki. Wageningen University [+]

Bachelor's Environmental Sciences

Jak zapewnić zdrowe środowisko życia z siedmioma miliardami ludzi na naszej planecie? Na tym polega interdyscyplinarny program licencjacki Environmental Sciences. Możesz nauczyć się, jak badać kwestie środowiskowe, takie jak zanieczyszczenie, zmiany klimatyczne i wyczerpywanie zasobów naturalnych z perspektywy naukowej, przyrodniczej i społecznej, oraz odkrywać innowacyjne, zrównoważone rozwiązania.

Program licencjacki Nauki o środowisku

Program studiów licencjackich w dziedzinie nauk o środowisku jest trzyletnim programem i obejmuje 180 punktów ECTS (60 punktów rocznie). Europejski system transferu punktów (ECTS) to system międzynarodowy, w którym każdy kredyt stanowi około 28 godzin nauki. Wageningen University... [-]


Bachelor in Food Technology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Niderlandy Wageningen

Licencjat (BSc) w Food Technology to trzyletni program w pełnym wymiarze godzin. Pierwszy rok obejmuje cztery przedmioty specyficzne dla technologii żywności, a pozostałe to głównie podstawowe przedmioty z matematyki, chemii, fizyki i biologii. Drugi rok składa się głównie z przedmiotów specjalistycznych z zakresu technologii żywności. Trzeci rok obejmuje tylko jeden przedmiot obowiązkowy, a reszta roku składa się z obieralnych i pracy licencjackiej. [+]

Bachelor's Food Technology

Przemysł spożywczy to największy sektor biznesowy na świecie. Badania i rozwój nowych produktów są ważne, aby utrzymać efektywną pozycję konkurencyjną i reagować na potrzeby konsumentów. Badanie technologii żywności dostarcza wiedzy na temat tego ciągłego procesu.

Program

Licencjat (BSc) w Food Technology to trzyletni program w pełnym wymiarze godzin. Pierwszy rok obejmuje cztery przedmioty specyficzne dla technologii żywności, a pozostałe to głównie podstawowe przedmioty z matematyki, chemii, fizyki i biologii. Drugi rok składa się głównie z przedmiotów specjalistycznych z zakresu technologii żywności. Trzeci rok obejmuje tylko jeden przedmiot obowiązkowy, a reszta roku składa się z obieralnych i pracy licencjackiej.... [-]


Bachelor in International Land and Water management

Stacjonarne 3 lat September 2019 Niderlandy Wageningen

Program licencjacki (BSc) w Międzynarodowym Zarządzaniu Ziemią i Gospodarką Wodną jest programem trzyletnim. Wykorzystuje się różnorodne metody nauczania, od wykładów, ćwiczeń i komputerowego uczenia się po praktyczne ćwiczenia terenowe i wycieczki zarówno w Holandii, jak i za granicą. Uczniowie często pracują w małych grupach na określone tematy. Program oferuje wiedzę praktyczną, praktyczną i podstawową (teoretyczną). [+]

Bachelor's International Land and Water Management

Susza, erozja, powodzie oraz złe zarządzanie gruntami i wodą stanowią poważne zagrożenie dla produkcji żywności w dużej części świata. Program BSc International Land and Water Management rozwiązuje te problemy. Studenci łączą wiedzę z zakresu nauk technicznych, środowiskowych i społecznych, badają role różnych zaangażowanych stron i opracowują plany poprawy zarządzania gruntami i wodą. Konsekwencje interwencji takich jak zapory, systemy tarasowe lub systemy irygacyjne dla odpowiednich interesariuszy są badane w regionach obejmujących cały świat: od Tajlandii po Etiopię i od Peru po Holandię.

Program

Program licencjacki (BSc) w Międzynarodowym Zarządzaniu Ziemią i Gospodarką Wodną jest programem trzyletnim. Wykorzystuje się różnorodne metody nauczania, od wykładów, ćwiczeń i komputerowego uczenia się po praktyczne ćwiczenia terenowe i wycieczki zarówno w Holandii, jak i za granicą. Uczniowie często pracują w małych grupach na określone tematy. Program oferuje wiedzę praktyczną, praktyczną i podstawową (teoretyczną).... [-]


Bachelor of Science in Tourism

Stacjonarne 3 lat September 2019 Niderlandy Wageningen

Turystyka to program akademicki prowadzony w języku angielskim przez NHTV Breda i Wageningen University [+]

Bachelor of Science Tourism

Turystyka to program akademicki prowadzony w języku angielskim przez NHTV Breda i Wageningen University

Program

Turystyka jest zjawiskiem złożonym i wielowymiarowym. W związku z tym ważne jest, aby uczniowie mieli szerokie zrozumienie dziedziny turystyki. Program nauczania BSc Tourism ma na celu osiągnięcie tego celu. W trakcie programu uczniowie stopniowo przechodzą do większej niezależności edukacyjnej. Poradnictwo edukacyjne osiąga swój szczyt w pierwszym roku i stopniowo zmniejsza się w ciągu następnych dwóch lat. Pierwsze dwa lata programu odbywają się w NHTV w Bredzie. Trzeci rok odbywa się w Wageningen. Jednak większość kursów (przez wszystkie trzy lata) jest prowadzonych przez instruktorów zarówno z NHTV, jak i Wageningen University .... [-]


Bachelor of Science w glebie, wodzie i atmosferze

Stacjonarne 3 lat September 2019 Niderlandy Wageningen

W programie licencjackim "Gleba, woda, atmosfera" poznasz hydrologię, meteorologię, geografię i glebę. Chciałbyś pracować nad rozwiązaniami problemów środowiskowych z perspektywy nauk przyrodniczych? Następnie przyłącz się do programu nauk o ziemi Wageningen: gleba licencjata, woda, atmosfera! [+]

Bachelor's Soil, Water, Atmosphere

W programie licencjackim "Gleba, woda, atmosfera" poznasz hydrologię, meteorologię, geografię i glebę. Chciałbyś pracować nad rozwiązaniami problemów środowiskowych z perspektywy nauk przyrodniczych? Następnie przyłącz się do programu nauk o ziemi Wageningen: gleba licencjata, woda, atmosfera!

Program

Podczas studiów licencjackich w zakresie gleboznawstwa, wody i atmosfery studiujesz hydrologię, meteorologię, geografię fizyczną i naukę glebową. Dowiesz się, w jaki sposób procesy naturalne, od gleby po atmosferę, działają i jak wpływają i współdziałają ze sobą podczas tworzenia naszych naturalnych krajobrazów. Używasz nauk przyrodniczych z wiedzą z fizyki, chemii i biologii, aby zrozumieć strefę krytyczną Ziemi. Wiedza, którą zdobywasz, jest w kontekście zachodnioeuropejskim, ale zasady nauczane w tym "programie nauk Ziemi Wageningen" mają zastosowanie na całym świecie.... [-]


Filmy

Join our international community at Wageningen University

Studying at Wageningen University

Sports at Wageningen University

Kontakt

Wageningen UR (University & Research centre)

Adres Droevendaalsesteeg 2
6708 PB Wageningen, Gelderland, Niderlandy
Strona internetowa https://www.wur.nl/en.htm
Telefon +31 317 484848