Willem de Kooning Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Współczesna edukacja i cięcia krawędzi

Test Willem de Kooning Academy oferuje nowoczesne i cięcia zajęcia plastyczne krawędzi, które uzupełniają się zmienia, praktyki międzynarodowej. Świat zewnętrzny nie jest już szuka autonomicznej artysta lub grafikiem, ale raczej dla osób, które posiadają wiele talentów i umiejętności i którzy szukają poza granicami ich pierwotnej dyscypliny. Są to 'Tworzenie pionierami. Szybkość i kompleksowość rozwiązań technologicznych silnie wpływają na współczesne i przyszłe praktyki zawodowej. Nasi uczniowie będą pracować zarówno na poziomie lokalnym oraz na poziomie międzynarodowym ze specjalistami z różnych dziedzin, w otwartych i wirtualnych ustawień.

Rozwój osobisty

Tworzymy środowisko, w którym można rozwijać i poszerzać swoje zainteresowania. Można wybrać różne sposoby pracy, typ przyporządkowania, które pasuje do Twojego stylu uczenia się i jak rozwijać swój talent. Cały proces uczenia się może być różny dla każdego ucznia, ale stopnie, które można zarobić są równe. Będziesz uczestniczyć w zajęciach z teorii, które są odpowiednie do swojego poziomu w czasie i będzie częścią planowego programu. Ważne jest, aby nie tylko wybrać konkretny program studiów - powiedzmy Design - a major - powiedzmy reklamowe - ale również profesjonalny rola i kontekście zawodowym z odpowiednim stażu i niewielkim programem.

Można również wprowadzić program wyróżnieniem i / lub ukończyć specjalizację dyplomową wybierając program wymiany w akademii lub na uczelni za granicą. Daje to możliwość dostosowania programu nauczania Akademii do własnych preferencji i rozwijania własnego talentu ci.

Studium coachingu kariery

W czasie studiów na WdKA, trener badania kariera będzie monitorować swoje postępy i pomóc w podjęciu wyborów osobistych studiów. Twój doradca zawodowy badania pomogą Ci przygotować się do życia jako profesjonalny. Wspólnie zdecydujesz się wyborów i przebieg, że badania będzie.

Rotterdams Onderwijs Model (ROM)

Test Willem de Kooning Academy jest jednym z 14 instytutów Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Rotterdamie i współpracuje z Rotterdams onderwijs Model (ROM - Rotterdam modelu edukacji). Model ten rozróżnia opartej na wiedzy, praktyk opartych na działaniach edukacyjnych oraz studentów napędzane CQ. Celem i cele.

Majors i praktyki

Na górze dur, powiedzmy reklamowe lub dzieła sztuki, Twój Badanie będzie zawierać również fakultatywne nieletnich. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy współczesnych tematów i zagadnień. Będzie to wprowadzenie do trzech profili studiów: Autonomiczne praktyk, praktyk społecznych i praktyk handlowych. Wybór nieletnich jest ograniczone w pierwszym roku, ale w miarę postępów będą odgrywać coraz większą rolę w programie studiów.

W ten sposób można badać zarówno w obrębie własnego tematu oraz w ramach praktyk. Będziesz pracować na rzeczywistych zadań i mogą zdobyć praktyczne doświadczenie podczas praktyk i wymiany.

Ostatecznie, można zestawić własny szeroki pakiet wiedzy, umiejętności i specjalności. Po przejściu, będziesz miał niepowtarzalną ciało praktyki zawodowej, które pozwoli Ci wyróżnić się na rynku pracy w sektorze kreatywnym lub w świecie sztuki.

ZGŁOSZENIE I ZATRUDNIENIE

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem licencjackie Fine Art, Design, Fine Art & Design Nauczycielskie i rozrywka Zarządzanie w Willem de Kooning Academy, Zarejestruj się przed 1 maja 2018 r. W celu uzyskania procedury wstępnej i zarejestruj się w Studielink. Zarówno ta aplikacja, jak i rejestracja Studielink muszą zostać zakończone najpóźniej do 1 maja 2018 r. Dla studentów spoza UE terminem rejestracji jest 1 marca 2018 r.

Czy jesteś ...

  • utalentowany w sztukach wizualnych?
  • niezależny i odpowiedzialny?
  • dedykowane i motywację?
  • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jeden z naszych Otwartych Dni w listopadzie 2017 i 10 lutego 2018 roku - i przynieś swój portfel! - i ubiegać się o przyjęcie.

Lista kontrolna portfela

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Przy przyjęciu dni, będziemy szukać i oceny: - swoje wyraziste i zdolności twórczych; - Twój wyczucie koloru, formy i materiału; - Oryginalność i pomysłowość w pracy.

Swojego portfela, szkice i inne prace, które przynoszą, trzeba dać nam te spostrzeżenia. Dlatego należy sprawdzić, czy można pokazać zarówno swój pełny potencjał i możliwości, a także osobiste i konkretne fascynację preferowany głównym i preferencje dla (na przykład) materiałów, technik, tematów i pojęć.

Jak

Szkice, testy, próby i eksperymenty-out Doprowadzić szkicowniki, zbiory idei, albumy, podstawki z wynalazków opracowanych na plecach, eksperymentów materiałów, prototypów, modeli redukcyjnych, wydruków testowych i pierwszych wersjach. Wszystko to może być związane z 10-15 pracach wymienionych powyżej.

Chcielibyśmy, aby uzyskać wgląd w projekcie i procesie tworzenia. Chcielibyśmy zobaczyć, jak przyszedł do stworzenia ostatecznej wersji projektu lub poprzez szkicowanie, próbując, badania i eksperymenty w pierwszej kolejności. Chcielibyśmy, aby zobaczyć, że jesteś w stanie rzucić wyzwanie sobie i dalej badać swoje pierwsze pomysły. Ważne jest dla nas, aby zobaczyć: - można krytycznej refleksji na temat swojej pracy i wyzwanie siebie; - Widzisz i obserwować świat wokół siebie i reagować na cokolwiek zauważyć; - Czy i jak jesteś self-kierowanie i samodzielnego uczenia się i zdolne do podejmowania decyzji; - Czy iw jaki sposób masz tworząc potencjał i mogą komunikować się za pomocą obrazów.

Czemu

Online Kwestionariusz o swoich ambicji i motywacji po dokonaniu zgłoszenia, prześlemy Ci kod logowania dla kwestionariusza online. Chcielibyśmy wiedzieć więcej o swoim wyborze główną i co myślisz, czego można oczekiwać od nas. Kto Cię inspiruje? Co byś chciał, aby dowiedzieć się od nas? Proszę wydrukować swój kwestionariusz i przynieść go ze sobą w ciągu dnia wstępu. Omówimy z Tobą osobiście na pytania i ambicje.

Lokalizacje

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium