Przeczytaj oficjalny opis

Współczesna edukacja i cięcia krawędzi

Test Willem de Kooning Academy oferuje nowoczesne i cięcia zajęcia plastyczne krawędzi, które uzupełniają się zmienia, praktyki międzynarodowej. Świat zewnętrzny nie jest już szuka autonomicznej artysta lub grafikiem, ale raczej dla osób, które posiadają wiele talentów i umiejętności i którzy szukają poza granicami ich pierwotnej dyscypliny. Są to 'Tworzenie pionierami. Szybkość i kompleksowość rozwiązań technologicznych silnie wpływają na współczesne i przyszłe praktyki zawodowej. Nasi uczniowie będą pracować zarówno na poziomie lokalnym oraz na poziomie międzynarodowym ze specjalistami z różnych dziedzin, w otwartych i wirtualnych ustawień.

Rozwój osobisty

Tworzymy środowisko, w którym można rozwijać i poszerzać swoje zainteresowania. Można wybrać różne sposoby pracy, typ przyporządkowania, które pasuje do Twojego stylu uczenia się i jak rozwijać swój talent. Cały proces uczenia się może być różny dla każdego ucznia, ale stopnie, które można zarobić są równe. Będziesz uczestniczyć w zajęciach z teorii, które są odpowiednie do swojego poziomu w czasie i będzie częścią planowego programu. Ważne jest, aby nie tylko wybrać konkretny program studiów - powiedzmy Design - a major - powiedzmy reklamowe - ale również profesjonalny rola i kontekście zawodowym z odpowiednim stażu i niewielkim programem.

Można również wprowadzić program wyróżnieniem i / lub ukończyć specjalizację dyplomową wybierając program wymiany w akademii lub na uczelni za granicą. Daje to możliwość dostosowania programu nauczania Akademii do własnych preferencji i rozwijania własnego talentu ci.

Studium coachingu kariery

W czasie studiów na WdKA, trener badania kariera będzie monitorować swoje postępy i pomóc w podjęciu wyborów osobistych studiów. Twój doradca zawodowy badania pomogą Ci przygotować się do życia jako profesjonalny. Wspólnie zdecydujesz się wyborów i przebieg, że badania będzie.

Rotterdams Onderwijs Model (ROM)

Test Willem de Kooning Academy jest jednym z 14 instytutów Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Rotterdamie i współpracuje z Rotterdams onderwijs Model (ROM - Rotterdam modelu edukacji). Model ten rozróżnia opartej na wiedzy, praktyk opartych na działaniach edukacyjnych oraz studentów napędzane CQ. Celem i cele.

Majors i praktyki

Na górze dur, powiedzmy reklamowe lub dzieła sztuki, Twój Badanie będzie zawierać również fakultatywne nieletnich. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy współczesnych tematów i zagadnień. Będzie to wprowadzenie do trzech profili studiów: Autonomiczne praktyk, praktyk społecznych i praktyk handlowych. Wybór nieletnich jest ograniczone w pierwszym roku, ale w miarę postępów będą odgrywać coraz większą rolę w programie studiów.

W ten sposób można badać zarówno w obrębie własnego tematu oraz w ramach praktyk. Będziesz pracować na rzeczywistych zadań i mogą zdobyć praktyczne doświadczenie podczas praktyk i wymiany.

Ostatecznie, można zestawić własny szeroki pakiet wiedzy, umiejętności i specjalności. Po przejściu, będziesz miał niepowtarzalną ciało praktyki zawodowej, które pozwoli Ci wyróżnić się na rynku pracy w sektorze kreatywnym lub w świecie sztuki.

ZGŁOSZENIE I ZATRUDNIENIE

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem licencjackie Fine Art, Design, Fine Art & Design Nauczycielskie i rozrywka Zarządzanie w Willem de Kooning Academy, Zarejestruj się przed 1 maja 2018 r. W celu uzyskania procedury wstępnej i zarejestruj się w Studielink. Zarówno ta aplikacja, jak i rejestracja Studielink muszą zostać zakończone najpóźniej do 1 maja 2018 r. Dla studentów spoza UE terminem rejestracji jest 1 marca 2018 r.

Czy jesteś ...

  • utalentowany w sztukach wizualnych?
  • niezależny i odpowiedzialny?
  • dedykowane i motywację?
  • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jeden z naszych Otwartych Dni w listopadzie 2017 i 10 lutego 2018 roku - i przynieś swój portfel! - i ubiegać się o przyjęcie.

Lista kontrolna portfela

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Przy przyjęciu dni, będziemy szukać i oceny: - swoje wyraziste i zdolności twórczych; - Twój wyczucie koloru, formy i materiału; - Oryginalność i pomysłowość w pracy.

Swojego portfela, szkice i inne prace, które przynoszą, trzeba dać nam te spostrzeżenia. Dlatego należy sprawdzić, czy można pokazać zarówno swój pełny potencjał i możliwości, a także osobiste i konkretne fascynację preferowany głównym i preferencje dla (na przykład) materiałów, technik, tematów i pojęć.

Jak

Szkice, testy, próby i eksperymenty-out Doprowadzić szkicowniki, zbiory idei, albumy, podstawki z wynalazków opracowanych na plecach, eksperymentów materiałów, prototypów, modeli redukcyjnych, wydruków testowych i pierwszych wersjach. Wszystko to może być związane z 10-15 pracach wymienionych powyżej.

Chcielibyśmy, aby uzyskać wgląd w projekcie i procesie tworzenia. Chcielibyśmy zobaczyć, jak przyszedł do stworzenia ostatecznej wersji projektu lub poprzez szkicowanie, próbując, badania i eksperymenty w pierwszej kolejności. Chcielibyśmy, aby zobaczyć, że jesteś w stanie rzucić wyzwanie sobie i dalej badać swoje pierwsze pomysły. Ważne jest dla nas, aby zobaczyć: - można krytycznej refleksji na temat swojej pracy i wyzwanie siebie; - Widzisz i obserwować świat wokół siebie i reagować na cokolwiek zauważyć; - Czy i jak jesteś self-kierowanie i samodzielnego uczenia się i zdolne do podejmowania decyzji; - Czy iw jaki sposób masz tworząc potencjał i mogą komunikować się za pomocą obrazów.

Czemu

Online Kwestionariusz o swoich ambicji i motywacji po dokonaniu zgłoszenia, prześlemy Ci kod logowania dla kwestionariusza online. Chcielibyśmy wiedzieć więcej o swoim wyborze główną i co myślisz, czego można oczekiwać od nas. Kto Cię inspiruje? Co byś chciał, aby dowiedzieć się od nas? Proszę wydrukować swój kwestionariusz i przynieść go ze sobą w ciągu dnia wstępu. Omówimy z Tobą osobiście na pytania i ambicje.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Holenderski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Willem de Kooning Academy

W ich konstrukcji, projektanci mody pracować z twórczego i krytycznego widzenia bieżącej sytuacji w modzie i społeczeństwa. Moda jest o komunikacji wizualnej: w jaki spos ... [+]

Wycieczka Dział projektowania mody Dowiesz się, jak zastosować swoją wiedzę i rzemiosło w celu prognozowania trendów mody i pokonywania granic.

Projektanci mody pracują z punktu widzenia kreatywnej i krytycznej wizji współczesnych wydarzeń w modzie i społeczeństwie. Jako student projektowania mody nauczysz się Definiowania i odkrywania trendów, a także do zaspokojenia potrzeb rynkowych konsumentów. Będziesz pracował w ramach programu opartego na projektach dotyczących aktualnych artykułów odzieżowych, kolekcjonerskich i ogólnych prezentacjach.

Projektanci mody pracują z punktu widzenia kreatywnej i krytycznej wizji współczesnych wydarzeń w modzie i społeczeństwie. Moda to także komunikacja wizualna: jak komunikować swoje projekty poprzez różne media?... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

graficy chcą się komunikować. Chcą nadać kształt do informacji w słowach i obrazach, a opowiadać do konkretnych odbiorców za pośrednictwem różnych mediów. zaprojektować i ... [+]

Jako projektant grafiki łączysz fascynację i obserwacje z klientami, innymi projektantami i opinią publiczną.

Graphic Design kształci nowego pokolenia projektantów, którzy są zaangażowani, krytyczni, ciekawi i potrafią nawiązać kontakt z opinią publiczną i kliencką z pozycji artystycznej i niezależnej. Uświadamiamy twórcom, którzy - badając odpowiedzialność i siłę projektowania graficznego - potrafią odnieść się do problemów społecznych, kulturowych, politycznych, handlowych i technologicznych we współczesnym społeczeństwie.

graficy chcą się komunikować. Daj kształt informacji w słowach i obrazach oraz opowiedz historię konkretnej publiczności za pośrednictwem różnych mediów. Identyfikacja projektu i interakcja z użytkownikami. Jako projektant grafiki łączysz fascynację i obserwacje z klientami, innymi projektantami i opinią publiczną. Chcesz mieć obecność wszędzie tam, gdzie potrzebna jest komunikacja.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

Pojęcie "animacja" pochodzi od łacińskiego słowa "anima", co oznacza "dusza". Tak więc, "animacja" oznacza dosłownie "podsycać, by przywrócić do życia". W wolnym tłumacze ... [+]

Nasz dział ANIMACJA Koncentruje się intensywnie na zastosowaniu i rozwijaniu koncepcji, oprócz rozwoju umiejętności i umiejętności ucznia.

Animacja spotyka się w filmach, seriach telewizyjnych, grach, wzbogaconej rzeczywistości, wirtualnej rzeczywistości, interaktywnych aplikacjach / aplikacjach, reklamach, symulacjach i filmach informacyjnych. Istnieje również wiele formatów, począwszy od tradycyjnych animacji 2D i technik komputerowych 3D, aby zatrzymać ruch i cyfrową animację wycinaną. Animacja łączy technologię z narracjami. Animacja była możliwa dzięki zaawansowaniu technologicznemu w XIX i na początku XX wieku, kiedy iluzjoniści stali się twórcami filmu. Forma sztuki nadal kształtowana jest przez rozwój technologiczny. Animacja ma również głęboki wpływ na sposób, w jaki społeczeństwa funkcjonują i komunikują. Animator, który zdaje sobie sprawę z ewolucji ewolucyjnej, zna przyszłość zawodu, a być może ważniejszy, jest zgodny z istotnymi zmianami w społeczeństwie.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

Będzie rozwijać się specjalisty obrazu WHO - w swojej jednostce i kwestionują sposób - wykorzystuje fotografię jako narzędzie przedstawiać świat w taki sposób, że są insp ... [+]

Będziesz rozwijał się jako specjalista ds. Obrazów, który wykorzystuje fotografię i inne media, aby wizualnie wyrażać własną wizję rzeczywistości w sposób prowokujący i osobisty.

Studiowanie fotografii oznacza rozwinięcie nowych sposobów myślenia i widzenia. Odnosi się do świata poprzez zdjęcia (fotograficzne), a jako profesjonalny fotograf musisz wiedzieć, jak radzić sobie z tym potężnym medium. Jaka jest twoja osobista wizja w odniesieniu do fotografii jako medium i formy sztuki?

Będziesz rozwijał się jako specjalista ds. Obrazów, który w swoim indywidualnym i pytającym sposobie wykorzystuje fotografię jako narzędzie do urzeczywistniania świata w sposób prowokujący i wizualnie wyzwalający. Odnoszą się do świata poprzez obrazy, wykorzystując swoją wiedzę na temat właściwości środka fotografii. Obrazy fotograficzne mają swój charakter odróżniający, zapewniają konkretne możliwości i zajmują szczególne miejsce we współczesnej kulturze wizualnej. Jako fotograf ma również znajomość języka i ogólnych znaczeń obrazów, które można zgłaszać do własnych celów.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

Będzie rozwijać się w projektanta, który specjalizuje się w tworzeniu przyłożonych obrazy i efekty wizualne. Ilustracja staje się coraz bardziej widoczne w naszym silnie ... [+]

Uważamy, że dzięki różnorodności jesteśmy w stanie stworzyć elastyczne środowisko, w którym studenci mogą odkryć swój własny kierunek.

Studenci Wydziału Grafiki Akademii Willem de Kooning (WdKA) uczą się pracy i studiowania razem jako wspólnota. W obrębie tej wspólnoty dział aktywnie zachęca do szerokiego wachlarza możliwości edukacyjnych dzięki udziałowi osób o różnym pochodzeniu i różnym podejściu do ilustracji.

Staramy się unikać ograniczenia studentów w konkretnych dziedzinach ilustracji. Uważamy, że dzięki różnorodności jesteśmy w stanie stworzyć elastyczne środowisko, w którym studenci mogą odkryć swój własny kierunek. Skupienie w dziale jest na trzech konkretnych obszarach zawodu: ilustracja narracyjna, informacyjna i autorytatywna. ... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

Willem de Kooning Academy to jedyna Art Academy w Holandii, który ma istotny w reklamie. WdKA nauczy się być wszechstronny z silnym koncepcyjnego twist. Będziesz pająk w ... [+]

Akademia Willem de Kooning jest jedyną akademią artystyczną w Holandii, która zajmuje się reklamą.

Masz ochotę na reklamę i twórcze myślenie? Wybierz Akademię Willem de Kooning w Rotterdamie! Nasi studenci, opiekunowie i absolwenci regularnie trafiają w świat, zdobywając międzynarodowe nagrody i nominacje. Nauczysz się stać się wszechstronną reklamą lub koncepcyjną twórczością, liną między kreacjami interdyscyplinarnymi a klientami. Masz silną wizję, pasję i jazdę i zawsze masz piłkę w najnowsze wiadomości, sztuki, marki i trendy. Masz talent do komunikacji i strategii medialnych oraz znajomości kreatywnych możliwości technicznych.

Nauczysz się zbadać i rozwiązywać złożone problemy przed rozwinięciem i myśleniem poprzez strategiczne pojęcia twórcze. Nie ma znaczenia gdzie, jak i w jakim medium jest wyrażana idea; Musisz zacząć od dobrego!... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

Lifestyle zajmuje ważne miejsce na rynku komercyjnym mody i wnętrz, ale rynek jest znacznie bardziej zróżnicowana. Sztuka i kultura, żywienia i zdrowia, media i polityka ... [+]

Projekt Transformacji Życia

Teraz zmierzamy w okres kolejnych przemian, które będą głęboko oddziaływać na nasze życie na poziomie osobistym, społecznym i gospodarczym.

Jak wpływa styl życia na dynamiczną naturę dzisiejszych społeczeństw? Jaki jest wpływ innowacji na nasze codzienne życie? Czy możemy zmienić styl życia jest taki, że mogą lepiej sprostać wyzwaniom przyszłości?

Studenci Stylistyki powinni być innowacyjni, wizjonersi i zdecydowani.

Studenci zapoznają się z metodami, takimi jak przyszłe myślenie, myślenie projektowe i opowiadania, i nauczyć się stosować te metody w swoich badaniach. Będziesz rozwijać niezbędne umiejętności, takie jak myślenie koncepcyjne i umiejętność sformułowania i rozwijania wizji, i nauczyć się, jak wykorzystać te umiejętności w procesie projektowania.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

Rozwijać swoje talenty artystyczne poprzez wieloaspektowym szkolenia we wszystkich aspektach zawodu: badania stosowane, rozwój artystyczny koncepcyjne, umiejętności techn ... [+]

Teoria sztuki, badania i eksperymenty odgrywają istotną rolę w programie studiów

Sztuka istnieje w ramach sieci odsyłaczy: artysta oddaje światu całość. W ramach programu studiów Fine Arts uczysz się definiowania i ponownego zdefiniowania sztuki, która może być - w stosunku do społeczeństwa. Będziesz rozwijać swój talent artystyczny poprzez wszechstronne szkolenie we wszystkich aspektach zawodu: stosowane badania artystyczne, rozwijanie koncepcji, "tworzenie" umiejętności, komunikacja i prezentacja pracy, a także umiejętności przedsiębiorcze szczególnie istotne w dziedzinie sztuki . W ten sposób staniesz się pionierem tworzącym, pracując nad własnymi, samodzielnymi wizualnymi projektami badawczymi.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

Media audiowizualne odgrywają ważną rolę w dostarczaniu informacji, edukacji i rozrywki. W naszym dziale dowiesz się rozwijać obrazu i dźwięku. Poznasz techniki dźwięku i ... [+]

Wymiary operacyjne i artystyczne idą w parze

Media audiowizualne odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu informacji, edukacji i rozrywki. Główny projekt audiowizualny pozwala zaprojektować obraz i dźwięk. Będziesz się uczyć technik audio i kamer, technik oprogramowania, metod produkcji i rozwoju koncepcji.

Nasi opiekunowie mają solidne podstawy teoretyczne i zawodowe: Są badaczami, redaktorami scenariuszy, projektantami audio-wizualnymi, projektantami ruchu, interaktywnymi projektantami, artystami wizualnymi, redaktorami, technikami kamer i audio.

Oczekuje się, że uczeń ma podstawowy poziom wiedzy uprzedniej w zakresie projektowania audiowizualnego i pracy z obrazami, a także zainteresowania opowiadaniem. Uczniowie powinni zbadać i ryzykować, akceptować (a nawet objąć) niepowodzenie. Będziesz się zastanowić nad własnymi pracami i innymi uczniami. ... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

Product Design jest o stale bada związek między produktami i ich użytkowników. Istnieją różnego rodzaju produktów i są wszędzie, od czysto funkcjonalne do tych, które spr ... [+]

Szerokie zastosowanie nowych metod dystrybucji i produkcji stanowi obecnie nowe nowe możliwości dla współczesnych projektantów produktów.

Projekt produktu polega na ciągłym sprawdzaniu relacji między użytkownikiem a produktem. Są wszystkie rodzaje produktów i są wszędzie; Od czysto funkcjonalnego do tych, które składają oświadczenie lub opowiadają historię. Szerokie zastosowanie nowych metod dystrybucji i produkcji stanowi obecnie nowe nowe możliwości dla współczesnych projektantów produktów.

Product Design jest o stale bada związek między produktami i ich użytkowników. Są wszystkie rodzaje produktów i są wszędzie, od czysto funkcjonalnych do tych, które tworzą oświadczenie. W centrum uwagi projektowanie produktów polega na kwestionowaniu i ponownym zdefiniowaniu tego, co już istnieje. Dlatego projektanci produktów rozwijają sens i myślą o wyglądzie.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Willem de Kooning Academy

Miasta, budynki, wnętrza. Mają one znaczne wpływy w jaki przeżywamy nasz świat. W układzie przestrzennym, patrzymy w środowisku miejskim oraz w pomieszczeniach i na zewną ... [+]

Przestrzenny design to dyscyplina, która kreatywnie łączy świadomość kulturową i artystyczną, zaangażowanie społeczne, odpowiedzialność ekonomiczną i wiedzę techniczną.

Miasta, budynki, wnętrza: wszystkie mają ogromny wpływ na to, jak doświadczamy świata. W przestrzennym projekcie uwzględniamy zarówno środowisko miejskie, jak i wewnętrzne i zewnętrzne w małej i dużej skali. To dyscyplina kreatywnie łącząca świadomość kulturową i artystyczną, zaangażowanie społeczne, odpowiedzialność ekonomiczną i wiedzę techniczną.

Nauczysz się zajmować się złożonymi zadaniami i sytuacjami stojącymi przed współczesnym społeczeństwem. Nauczysz się rozwijać osobistą wizję i konkretnie realizować tę wizję w praktyce projektowej. Metoda nauczania koncentruje się na projektach zajmujących się współczesnymi tematami, takimi jak trwałość, tożsamość i rekultywacja budynków. Projekty z poprzednich lat obejmowały "instant museum", flagowy sklep dla nowej marki, długowieczny hotel w przemysłowym rejonie Rotterdamu, wielokulturowy teatr w kościele w okręgu Zuidwijk w Rotterdamie oraz kreatywne wykorzystanie pustych przestrzeni w Centrum Rotterdamu.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

How would you describe 'the vibe' at school?

What was the admission process like?

Willem de Kooning Academy; it's yours!