Centennial College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misja uczelni

Urodziny kolegium

Nowe wyzwanie nowego sprzętu

Świat ciągle się zmienia i stawia wyzwanie, aby walczyć, potrzebujemy nowej wiedzy i nowych talentów.

Mingde College zabierze Cię w nową perspektywę, czteroletni samofinansujący się program studiów, który jest nowy, wyjątkowy i różnorodny, a model uczenia się jest dumny ze swoich rówieśników.

Unikalny projekt programu nauczania pozwala na naukę szerokiej gamy wiedzy, a szkoła zachęca kreatywnych, otwartych modeli uczenia się i jest powszechnie lubiany przez pracodawców.Centennial College

Wysoka jakość w przekroju wieku

Mingde College jest samofinansującą się uczelnią założoną w roku Uniwersytetu w Hongkongu. W 1912 roku Uniwersytet w Hongkongu otworzył drzwi do edukacji, zaakceptował pierwszą rekrutację studentów, zajął się misją czasów i wyhodował elity dla społeczności Hongkongu.

Z okazji obchodów stulecia Uniwersytetu w Hongkongu, Uniwersytet w Hongkongu po raz kolejny rozszerzył swoje usługi edukacyjne i założył Mingde College, aby zapewnić kolejny kamień milowy dla sektora edukacji w Hongkongu, który zapewnia interdyscyplinarny program samofinansowania o wysokiej jakości, aby otworzyć nową ścieżkę dla studentów. .

Przekształcanie popytu na czasy

W przeszłości, mając własną ekspertyzę, łatwo było znaleźć idealną pracę, ale została ona przesunięta w czasie, a obecnie wybór talentów w dużych przedsiębiorstwach jest zdominowany przez specjalistów.

Dzisiejsi pracodawcy chcą, aby ich pracownicy byli blisko globalnego impulsu i mają doskonałe umiejętności językowe, komunikacyjne, prezentacyjne i analityczne. Aby osiągnąć wszystkie powyższe cele, niezależne myślenie, kreatywność i nowe myślenie są niezbędne, Mingde College może uzupełnić twoje zalety.

Przechodząc przez i głęboko

Mingde College uważa, że ​​edukacja nie jest prostym szkoleniem w zakresie umiejętności zatrudnienia, mamy nadzieję, że będziesz żyć bogatym życiem, osiągnąć indywidualność i osiągnąć przyszłość.

Dlatego nasz program nauczania, oprócz specjalności, pozwoli Ci nauczyć się różnorodnej wiedzy i poszerzyć swoje horyzonty, abyś mógł zaplanować swoją przyszłość w Mingde.

Wizja i misja

Stań się pierwszorzędną szkołą sztuk wyzwolonych w regionie Azji i Pacyfiku.

Szkoła będzie działać

  • Zapewnij innowacyjne, szerokie wykształcenie i wiedzę, aby dać uczniom najlepsze doświadczenia edukacyjne
  • Pielęgnuj uczniów, aby rozwijać ducha dociekań, wiedzy i samokształcenia
  • Zaszczepienie w podstawowych wartościach Kolegium (Mądrość, Uczciwość, Uczciwość, Etyka, Globalna i Wielokulturowa Świadomość oraz Społeczna Odpowiedzialność)
  • Zapewnij różnorodne środowisko akademickie i edukacyjne, aby przyciągnąć wybitnych nauczycieli Tongbo i profesjonalnych badaczyCentennial College

Nazwa pochodzenia

Centennial College

Alt = "Stulecie Centennial College wyjaśnia założenie szkoły, zbiega się z obchodami stulecia Uniwersytetu w Hongkongu i nowym kamieniem milowym w nowym stuleciu.

College

Słowo "眀 徳" w "眀 徳 院" pochodzi ze szkoły uniwersyteckiej w Hongkongu "Ming Tak", która ma ducha dziedziczenia koncepcji prowadzenia szkoły i wysokiej jakości edukacji. Słowo "眀 徳" jest starożytnym słowem, wywodzi się z konfucjańskiego klasycznego "uniwersytetu" i ma ideał dążenia do doskonałości w moralności i mądrości. W języku chińskim słowo "眀" jest napisane bardziej poziomo, a słowo "徳" jest pisane mniej i poziomo, co jest powszechne w kaligrafii dynastii Han. Uniwersytet Hongkongu był w użyciu od tego czasu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Chiński

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Bachelor of Arts w biznesie, zarządzaniu i sztukach liberalnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hongkong Hong Kong

Ten główny kurs przygotowuje studentów do analizy problemów związanych z zarządzaniem dzięki nowemu myśleniu i przygotowaniu studentów do stale zmieniającej się społeczności biznesowej i społecznej. [+]

Ten główny kurs przygotowuje studentów do analizy problemów związanych z zarządzaniem dzięki nowemu myśleniu i przygotowaniu studentów do stale zmieniającej się społeczności biznesowej i społecznej. Kurs obejmuje podstawową wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, z której studenci mogą zintegrować wizję makro, wyraźnie zrozumieć rzeczywiste środowisko biznesowe i zrozumieć funkcje interaktywne między różnymi funkcjami w przedsiębiorstwie. Boya Education ułatwia zrozumienie przez uczniów interakcji osobistych i społecznych, umożliwiając studentom kompleksową ocenę czynników społeczno-ekonomicznych, politycznych i innych czynników kontekstualnych w celu podejmowania najbardziej odpowiednich decyzji biznesowych.... [-]


Bachelor of Arts w języku i komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hongkong Hong Kong

Ten główny program zapewnia ścieżkę akademicką dla studentów do opanowania doskonałych umiejętności językowych i komunikacyjnych, aby sprostać wyzwaniom związanym z przyszłym rozwojem lub środowiskiem pracy. [+]

Ten główny program zapewnia ścieżkę akademicką dla studentów do opanowania doskonałych umiejętności językowych i komunikacyjnych, aby sprostać wyzwaniom związanym z przyszłym rozwojem lub środowiskiem pracy.

Kurs obejmuje szeroki zakres tematów, od językoznawstwa, literatury, komunikacji po media i kulturoznawstwo i obejmuje szeroki zakres tematów, umożliwiających uczniom zrozumienie kluczowej roli języka i komunikacji we współczesnym życiu oraz pomoc uczniom w wyborze odpowiedniego szkolenia. Obszary, takie jak nauki humanistyczne i społeczne, lub przedmioty specjalne, które wymagają od uczniów posiadania dobrej podstawy językowej i komunikacyjnej.

Kurs jest obecnie poddawany ponownej ocenie i podlega ostatecznemu zatwierdzeniu [-]

Bachelor of Arts w mediach, kulturze i kreatywności

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hongkong Hong Kong

Ta specjalizacja koncentruje się na mediach, przemyśle kulturalnym i kreatywnym z historycznego, politycznego, gospodarczego i społecznego punktu widzenia. [+]

Ta specjalizacja koncentruje się na mediach, przemyśle kulturalnym i kreatywnym z historycznego, politycznego, gospodarczego i społecznego punktu widzenia. Kurs będzie analizował kulturę i formy komunikacji budowane przez szeroki wachlarz mediów i sektorów kreatywnych oraz ich rezonans w życiu codziennym, na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym. Kurs obejmie również zagadnienia związane z produkcją, dystrybucją, konsumpcją i regulacją głównego nurtu kultury i branż twórczych, w tym mediów internetowych i elektronicznych, mediów drukowanych i wydawniczych, filmów i wideo, multimediów i rozrywki cyfrowej, sztuk wizualnych, mody i reklamy.

Kurs jest obecnie poddawany ponownej ocenie i podlega ostatecznemu zatwierdzeniu [-]

Licencjat

Bachelor of Professional Accounting

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hongkong Hong Kong

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany audytorem, księgowym, finansowym, sekretarzem firmy, doradcą podatkowym czy ekspertem finansowym, kurs ten zapewni ci doskonałą podstawę, poszerzy twoją wszechstronność, poszerzy twoje horyzonty i pozwoli ci się rozwijać Możliwości wyróżniają się w zmieniającym się otoczeniu biznesowym przyszłości. [+]

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany audytorem, księgowym, finansowym, sekretarzem firmy, doradcą podatkowym czy ekspertem finansowym, kurs ten zapewni ci doskonałą podstawę, poszerzy twoją wszechstronność, poszerzy twoje horyzonty i pozwoli ci się rozwijać Możliwości wyróżniają się w zmieniającym się otoczeniu biznesowym przyszłości.

Po ukończeniu kursu, oprócz kwalifikacji zwolnienia niektórych z profesjonalnych księgowych, masz także różne umiejętności, w tym umiejętności komunikacyjne, globalną wizję i umiejętność pracy zespołowej, które są teraz w Wielkich Chinach, a nawet pracodawcy na całym świecie. Rekrutacja jakości, która jest wartościowa dla absolwentów, jest również kluczem do sukcesu na szybko rozwijającym się rynku komercyjnym.... [-]


Bachelor of Social Sciences in China and Global Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hongkong Hong Kong

Jaki wpływ ma wzrost Chin na globalną politykę, gospodarkę i środowisko? Jaki wpływ na Chiny mają globalne zmiany polityczne, gospodarcze i środowiskowe? Ta specjalizacja ma na celu rozwinięcie zrozumienia przez studentów tych zagadnień i pogłębienie ich zrozumienia chińskiego dziedzictwa społecznego i kulturowego. [+]

Jaki wpływ ma wzrost Chin na globalną politykę, gospodarkę i środowisko? Jaki wpływ na Chiny mają globalne zmiany polityczne, gospodarcze i środowiskowe? Ta specjalizacja ma na celu rozwinięcie zrozumienia przez studentów tych zagadnień i pogłębienie ich zrozumienia chińskiego dziedzictwa społecznego i kulturowego. Podczas całego kursu uczestnicy będą stosować podejście porównawcze, aby umożliwić uczniom rozwijanie umiejętności krytycznych i analitycznych. Po ukończeniu kursu uczniowie dowiedzą się, jak wykorzystać możliwości, które pojawiają się, gdy Chiny wchodzą ze sobą w interakcje ze światem i rozwiązują stojące przed nim wyzwania.

Nowy kurs oczekuje na zatwierdzenie [-]

Bachelor of Social Sciences in Sustainability, Technology and Society

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hongkong Hong Kong

Ten główny nacisk kładzie nacisk na wykorzystanie interdyscyplinarnych badań w celu promowania idei i wartości uczniów z perspektywy historii, filozofii, nauki, nauki o technologii, kultury i praktyczności. W obliczu ograniczonych zasobów ziemi, gwałtownego wzrostu populacji i rozwoju gospodarczego, zwłaszcza globalnego kryzysu zależności od nauki i technologii, koncepcja zrównoważonego rozwoju staje się coraz ważniejsza dla przyszłego rozwoju społeczeństwa i stała się najbardziej kontrowersyjnym tematem w dzisiejszym społeczeństwie. [+]

Ten główny nacisk kładzie nacisk na wykorzystanie interdyscyplinarnych badań w celu promowania idei i wartości uczniów z perspektywy historii, filozofii, nauki, nauki o technologii, kultury i praktyczności. W obliczu ograniczonych zasobów ziemi, gwałtownego wzrostu populacji i rozwoju gospodarczego, zwłaszcza globalnego kryzysu zależności od nauki i technologii, koncepcja zrównoważonego rozwoju staje się coraz ważniejsza dla przyszłego rozwoju społeczeństwa i stała się najbardziej kontrowersyjnym tematem w dzisiejszym społeczeństwie. Powiązane kwestie wymagają logicznego i kompetentnego przywództwa, a także wykształconych ludzi do podejmowania świadomych osądów i decyzji. Dlatego kurs ten zapewnia wiedzę środowiskową wymaganą do kultury korporacyjnej i rozwoju polityki, i stanowi solidne podstawy dla tych, którzy są zainteresowani zrównoważonym rozwojem lub ustawicznego kształcenia.... [-]


Bachelor of Social Sciences w zachowaniu społecznym i polityce publicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hongkong Hong Kong

Ten główny kurs przyjmuje proaktywny model uczenia się, który pomaga uczniom krytycznie myśleć o formułowaniu polityki publicznej i procesach zarządzania na różnych poziomach, w tym procesów poznawczych i psychologicznych, organizacji ekonomicznej i politycznej, historii i indywidualnych czynników. [+]

Ten główny kurs przyjmuje proaktywny model uczenia się, który pomaga uczniom krytycznie myśleć o formułowaniu polityki publicznej i procesach zarządzania na różnych poziomach, w tym procesów poznawczych i psychologicznych, organizacji ekonomicznej i politycznej, historii i indywidualnych czynników. Kurs obejmuje lokalne i międzynarodowe analizy społeczne i analizę polityki w celu rozwijania umiejętności i wiedzy uczniów w tych dziedzinach. Po ukończeniu kursu, uczniowie będą mieli solidne podstawy dla ich zaangażowania w naukach społecznych i innych zawodach, które muszą być połączone z procesem społecznym lub jak społeczeństwo jest połączone z globalnym światopoglądem.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
3 Wah Lam Path, Pokfulam, Hong Kong
Hong Kong, HK