Technological and Higher Education Institute of Hong Kong

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

128995_THEi_0002.jpg

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong ( THEi ) jest instytucją szkolnictwa wyższego w Hongkongu z tą różnicą. THEi , założona w 2012 roku, jest członkiem Rady ds. Szkolenia Zawodowego. Dzięki znaczącemu wkładowi branży, oferujemy programy studiów ukierunkowane zawodowo i zawodowo. Podkreślając „uczenie się zintegrowane z pracą”, chcemy rozwinąć uczniów w specjalistów gotowych do pracy z umiejętnościami i wiedzą, które mogą zastosować w prawdziwym świecie.

139496_batch_THEi_0012.jpg

Nasze programy mają silne powiązania branżowe. Studenci mają wiele możliwości dołączenia do programów stażowych w lokalnych lub międzynarodowych firmach. Prawdziwe doświadczenie zawodowe zapewnia studentom najnowsze trendy w branży i pozwala im być o krok przed innymi absolwentami. Na rynku pracy absolwenci THEi zostali THEi przez pracodawców za ich praktyczne zastosowania. W związku z tym absolwenci THEi mieli wskaźnik zatrudnienia na poziomie 93% w 2017 r.

THEi nawiązał również szereg partnerstw z wieloma uznanymi na całym świecie uczelniami z całego świata. Wierzymy, że te relacje przynoszą dodatkowe korzyści naszym studentom poprzez wymiany, wyjazdy studyjne i uczenie się oparte na projektach. Dążymy do zapewnienia uczniom różnorodnych możliwości uczenia się.

128008_THEi_0011.jpg

Oferujemy ponad 20 programów licencjackich dla absolwentów szkół średnich. Programy te są opracowywane przy ścisłej współpracy przemysłu, z wieloma w niszowych obszarach: projektowanie i środowisko, zarządzanie i hotelarstwo oraz nauka i technologia. Absolwenci szkół średnich są mile widziani, aby odkryć swoje możliwości uczenia się i rozwoju w THEi i być innym.

Lokalizacje

Hongkong

Address
THEi Chai Wan Campus
133 Shing Tai Road

Hongkong, Hongkong

Hongkong

Address
THEi Kowloon Tong Campus
20A Tsing Yi Road,
Tsing Yi Island, New Territories
Hong Kong

Hongkong, Hongkong

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium