The Hong Kong Polytechnic University Department of English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Katedrze Języka Angielskiego naszą podstawową misją jest zapewnienie odpowiednich studiów języka angielskiego dla zawodów, a naszym celem jest uznanie na arenie międzynarodowej za wiodącego dostawcę studiów licencjackich i podyplomowych koncentrujących się na komunikacji zawodowej. Stosowane studia języka angielskiego obejmują nie tylko zdobycie bardzo wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego potrzebnego do odniesienia sukcesu zawodowego, ale także gruntowną i krytyczną znajomość języka angielskiego oraz rozwiniętą znajomość komunikacji w języku angielskim w wielokulturowych kontekstach zawodowych.

W Hongkongu istnieje wyraźna potrzeba posiadania absolwentów o wysoko rozwiniętej znajomości języka i komunikacji, a także umiejętności krytycznego myślenia, którzy są w stanie przyczynić się do szeregu kontekstów zawodowych i biznesowych. Bez względu na to, czy na poziomie licencjackim czy podyplomowym, Departament Języka Angielskiego jest jednym z kluczowych dostawców Hongkongu dla absolwentów o rodzajach komunikacji i umiejętności językowych w języku angielskim i wiedzy, które są tak wysoko cenione przez zawody.

Nasze programy mają innowacyjne cechy, które czynią je bardzo popularnymi wśród studentów, ich rodziców i ewentualnych pracodawców studentów, i pomagają naszym uczniom rozwijać wszechstronne umiejętności i cechy cenione przez PolyU i społeczeństwo jako całość.

Lokalizacje

Hongkong

Address
Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon
Hongkong, Hongkong