Dayananda Sagar University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ZAPRASZAMY DO Dayananda Sagar UNIWERSYTETU

Dayananda Sagar Instytucje założona w latach 60. przez jednego takiego wizjonera, późne Sri Dayananda Sagar zobowiązani do podjęcia wiedzę ludziom, przekształca dzisiejsze uczniów do odpowiedzialnych obywateli i profesjonalnych liderów jutra. Dayananda Sagar Uniwersytet utworzony przez ustawę o Stanu Karnataka w 2014 roku, zbudowany na tej uroczej spuścizny i inspirowane przez własne etapy, spełniając wymagania jakości szkolnictwa wyższego w tej części świata.

Odsłonięcie spuścizną

Uniwersytety wielkiej spuścizny na całym świecie są nieocenionym wkładem niektórych wizjonerów do świata. Uniwersytety nie wytwarzają produkty z konkretnego zastosowania i zdeterminowany cyklu życia. Dzielą i udzielam rzesze strumieniami wiedzy i tworzenie wspaniałych ludzi - uczeni i praktycy upowszechniających wiedzę, aby uczynić świat lepszym miejscem. Te uniwersytety wielkie znaczenie żyli przez wieki budowlanych centrów wiedzy i wspaniałych absolwentów takich uniwersytetach.

DUMNI być częścią DSU

DSU jest dumnym członkiem rodziny Dayananda Sagar instytucji. Założona pod koniec Sri Dayananda Sagar na początku lat sześćdziesiątych (z zaledwie czterech uczniów), DSI przekształcił globalnej moc dom edukacja, rozłożone na pięć kampusów, catering na potrzeby kształcenia ponad 17.000 studentów. Działająca pod egidą Mahatma Gandhi Vidya Pita Trust w Bangalore, DSI umożliwiło przekształcenie dziesiątki tysięcy młodych obywateli indyjskich i międzynarodowych do specjalistów w różnych specjalnościach.

Najlepsza w swojej klasie OBIEKTY

Oprócz naszej kadry dydaktycznej wysokiej klasy, uczniowie otrzymują wyzwań środowisko akademickie z dobrze wyposażonych salach wykładowych, laboratoriów, bibliotek i doskonałych obiektów sieciowych komputera. DSU ma również wyjątkową infrastrukturę dla studentów, którzy posiadają pasję do sportu i gier. Wyposażenie oc, obejmujące potrzeb kulturalnych i rekreacyjnych, zaspokoić zarówno studentów lokalnych i międzynarodowych.

ZAINSPIROWANY innowatorów

Badania, Innowacje i inkubacji (spread ponad 25.000 SFT jakościowych laboratoriów branżowych) tworzą rdzeń DSU. Nie jest więc zaskoczeniem, że DSU podjęła następny logiczny krok: stworzenie podstaw do przekształcenia marzenie każdej młodej przedsiębiorczości obywateli indyjskich i globalnych w rzeczywistości. Włączenie tej transformacji jest aktywne wspieranie liderów branży, organów branżowych i dedykowanych 4 lakh stóp kwadratowych nowoczesnych gotowe do ruchu-w infrastrukturę !.

Stellar Performance - raz po raz

Dayananda Sagar Instytucje (DSI) mają spójny list przebojów akademickich w każdej dziedzinie wiedzy stały się z pośród morza instytucji reputacji. Jej osiągnięcia są niezrównane. W niedawnej przeszłości, DSI zabezpieczone 58 szeregi Uniwersytetu Visvesvaraya technologicznego wśród 220 najlepszych uczelni technicznych w Karnataka (w 2014 roku).

Różnych kursów dla różnych namiętności

Począwszy od roku akademickiego 2015-16, Dayananda Sagar University będzie oferować kursy w inżynierii, aplikacje komputerowe, Nauki, Sztuki i Zarządzania w kawalerów, Masters i poziomów doktoranckich. Wspieranie działalności akademickich centrów doskonałości w dziedzinie ICT, ochrona zdrowia, energia i Life Science, między innymi szybko rozwijających się dziedzin nauki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Health BScs » Widzieć Health Licencjat » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Bachelor of Business Administration (BBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat July 2019 Indie Bengaluru

Kurs ma na celu zwiększenie holistyczne osobowości absolwentów umożliwiając im odnieść sukces jako profesjonalistów. Program BBA na Dayananda Sagar Uniwersytet ma być światowym liderem wśród B-szkół poprzez nadanie przemysłu i społeczeństwa nauczania istotne zarządzania. [+]

Bachelor of Business Administration (BBA)

Kurs ma na celu zwiększenie holistyczne osobowości absolwentów umożliwiając im odnieść sukces jako profesjonalistów.

Przegląd:

Program BBA na Dayananda Sagar Uniwersytet ma być światowym liderem wśród B-szkół poprzez nadanie przemysłu i społeczeństwa nauczania istotne zarządzania.

Program BBA na Dayananda Sagar Uniwersytetu nadaje najlepsze szkolenia dla przyszłych skutecznych menedżerów z nowoczesnej mieszanki nauczania, badań i współdziałania przemysłu. Program zapewnia właściwy, ukierunkowanymi na innowacyjność, etyczne i intelektualne środowisko z ostrym naciskiem na przywództwa w ciągle zmieniającym się technologicznym wyzwaniem globalnym targowisko.... [-]


Licencjat

Bachelor of Commerce (b.com)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat July 2019 Indie Bengaluru

Bachelor of Commerce (B.Com) programu w Dayananda Sagar University ma za zadanie wypełnić lukę pomiędzy pojęciowego nauki i praktycznego zastosowania zaszczepić profesjonalizm firmy. [+]

Bachelor of Commerce (B.Com)

Kurs ma na celu zwiększenie holistyczne osobowości absolwentów umożliwiając im odnieść sukces jako profesjonalistów.

Przegląd:

Bachelor of Commerce (B.Com) programu w Dayananda Sagar University ma za zadanie wypełnić lukę pomiędzy pojęciowego nauki i praktycznego zastosowania zaszczepić profesjonalizm firmy.

Program został odpowiednio przygotowany, aby sprostać wyzwaniom różnych indyjskich przedsiębiorstw. Pewien stopień elastyczności został wbudowany w nowy system, który umożliwia studentom, aby ich własny wybór przedmiotów z szerokiej gamy kursów. SCMS upośledza umiejętności biznesowych i stanowi podstawę wiedzy i szkoleń, która zamienia się wysokiej klasy, kompetentny wszechstronnych specjalistów.... [-]


Bachelor of Technology (b.tech)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat July 2019 Indie Bengaluru

Wydział Informatyki i Inżynierii oferuje dynamiczny ekosystem dla studiów, badań i rozwoju zawodowego dla wykładowców i studentów. Dąży oczyszczenie swoich uczniów do właściwych specjalistów IT, naukowców i przedsiębiorców. [+]

Bachelor of Technology (B.Tech)

Bachelor of Technology (B.Tech) przy Uniwersytecie Dayananda Sagar jest oferowana z wyboru następujących specjalności:

1.Computer Science & Engineering

Wydział Informatyki i Inżynierii oferuje dynamiczny ekosystem dla studiów, badań i rozwoju zawodowego dla wykładowców i studentów. Dąży oczyszczenie swoich uczniów do właściwych specjalistów IT, naukowców i przedsiębiorców.

Przegląd:

Zakład posiada dobrze wykwalifikowanych pracowników naukowych ze stopni doktorskich z renomowanych instytutów takich jak IIT / gnidy, pracujących skrupulatnie przekazać wiedzy dla studentów, aby osiągnąć swoje cele. Programy oferowane przez dział schronienie wszystkich dyscyplin i przedsiębiorstw intelektualne informatyki i inżynierii prowincji. Zakład oferuje B-Tech w CS & E, w ramach programu absolwent, który przygotowuje studentów do obecnych i przyszłych potrzeb przemysłu i świata badawczego. Dwa programy M-Tech są incepted w ważnych obszarach Big data / Internetu przedmiotów i Cloud Computing, aby zaspokoić zapotrzebowanie przemysłu. Zakład oferuje program naukowy doktora oraz członkowie wydziału w departamencie są bardzo aktywne w obszarach badawczych sieci bezprzewodowych, sieci danych, Big danych, dane Analytics, cloud computing, przetwarzanie obrazu, wyszukiwania informacji, etc.... [-]


Licencjat Informatyki (BCA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat July 2019 Indie Bengaluru

BCA Program ma na celu dostarczenie studentom kluczową wiedzę w dziedzinie informatyki i przeważnie zastosowań wiedzy teoretycznej objętej trakcie programu. [+]

Bachelor of Computer Applications (BCA)

Wydział Informatyki i Inżynierii oferuje dynamiczny ekosystem dla studiów, badań i rozwoju zawodowego dla wykładowców i studentów. Dąży oczyszczenie swoich uczniów do właściwych specjalistów IT, naukowców i przedsiębiorców.

Przegląd:

Szkoła aplikacji komputerowych została ustalona pielęgnować świeże talenty w dziedzinie technologii informatycznych wyposażając je w mnóstwo umiejętności, aby wybrać obszar zainteresowania w młodym wieku. Departament przekonany, że wiedza teoretyczna wspierany przez duży dogłębnej narażenia praktycznego są zobowiązani do sprostania wyzwaniom tym ciągle zmieniającym się polu. Jak świat spogląda w kierunku Indii, świeże i energetyczne talentów w dziedzinie IT, zadaniem Departamentu jest kształtowanie nowej generacji specjalistów IT z betonowym fundamencie, stosowanymi umiejętności wraz z odrobiną ludzkich wartości etycznych ..... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Shavige Malleshwara Hills, Kumaraswamy Layout
Bengaluru, Karnataka, 560 078 IN