Indian Technical Institute - Management Educational Trainings (ITI MET) and Goa Swiss Institute of Hotel Management (GSIHM)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Indyjski Instytut Techniczny - Zarządzanie edukacyjne Szkolenia (ITI MET) i Goa Swiss Institute of Hotel Management (GSIHM) jest zapewnienie możliwości kształcenia i kariery dla indyjskich i zagranicznych studentów w Business Management, Hospitality Management, Yoga & Naturalnej, Fashion & Design programów w Goa i Bombaju, w Indiach.

Od 6 miesięcy - Świadectwa, 1 lub 2 lata - dyplom, Licencjat, kapitanom i PG stopnia, Instytut ma wiele do zaoferowania. Co odróżnia nasz instytut od reszty jest znaczenie dajemy praktycznych szkoleń wraz z utrzymaniem standardów akademickich teoretycznych. Mamy 20% -80% teorii do praktycznego systemu, gdzie studenci są zapisani w badaniach teoretycznych na semestr i staże przemysłowe w drugiej. System ma zastosowanie do wszystkich oczywiście i wszystkich lat studiów.

GSIHM ma ponad 40 lat doświadczenia w Indiach w dziedzinie studenta i szkoleń firmowych. Dyrektor Instytutu Pan Vijay Mandhyan jest doprowadzenie do zmian w systemie edukacji, podkreślając bardziej na praktycznej wiedzy i doświadczeń w szkoleniach zawodowych. "Akcja sprawia zwyczaj, nawyk sprawia zachowanie".

Programy i kursy

Oferujemy certyfikaty (3 lub 6 miesięcy) dyplom (1 lub 2 lata) i kierunków studiów w:

Business Management: zasobami ludzkimi, finansów, informatyki, marketingu i sprzedaży, operacji bankowych, Retail Management, Project Management, Total Quality Management, Produkcji i Zarządzanie Praca, Przedsiębiorczość. Hospitality Management: Hotel, Business Management & Event Operacje Catering, Restauracja Business Management, Tourist & Travel Business Management, Cruise Line Management & wysyłka, Front-biurowe, Artykuły spożywcze i napoje, Noclegi, sprzątanie, zasady zarządzania. Moda i wyposażenie wnętrz Projektowanie: Moda i Dyrektorzy design, zaawansowane Elementy Włókiennictwa Nauki, Design & Development kolor koncepcja, Retail Marketing & Merchandising, projektowanie i prezentacja kolekcji, Odzież produkcja, Budownictwo, Projektowanie komputerowe. Joga i Naturalnej: holistyczne i tradycyjne nauczanie z Indii, Yoga Sutra, asan, Pranayamas, Krija Jogi, Hatha Yoga Pradipika, Yoga Vasisthy, Ayurveda, Panchakarma, naturalnej, doradztwo, wystąpień publicznych, metodyki nauczania, praktyki pedagogicznej, olejki anatomii i fizjologii i filozofia.

Zapraszamy studentów zarówno na studiach licencjackich (licencjat) i doktorantów (PG, MASTER, MBA) poziom i programów. Zapewniamy międzynarodowo uznane i upoważnione przez rząd Indii dyplomu ze stanu otwartych uniwersytetów.

Studenci doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole i wyzwania wielokulturowych komunikacji. Profesjonalny zespół nauczycieli indyjskich i międzynarodowych wykonuje program nauczania w połączeniu ze stażu w pięciogwiazdkowych hotelach.

Instytut jest siedzibą w Bombaju i Goa, Indie, jednej z największych atrakcji turystycznych w samym świecie wyjaśnia, jak istotne mamy czego uczymy. Wraz ze wzrostem międzynarodowej napływu turystów w Goa, Instytut podejmuje inicjatywę, aby poszerzyć jego dostępność Oczywiście dla zagranicznych studentów.

Goa Campus

Zajęcia w pięciogwiazdkowych obiektów hotelowych, spersonalizowane usługi i intensywne wsparcie w nauce zarówno z indyjskiej i międzynarodowej pracowników jest maksymalizacja nauki. Naszym celem indywidualne podejście do każdego ucznia, dzięki do INDIVI dwutorowego podejścia i małej liczebności klas.

Bombaj Campus

Bombaj kampus oferuje lewarowanych możliwości i wspaniałe udogodnienia, jak dobrze wyposażona kuchnia, nowoczesna restauracja, dobrze wyposażonej biblioteki, laboratorium sprzątanie, cukierni, piekarni i pracowni komputerowej.

Co oferujemy naszym studentom

Niedrogi, edukacji, z opłat za mniej niż gdziekolwiek na świecie, które oferują podobną edukację. Medium angielski nauczania, co porównywalne do studiowania w USA lub Wielkiej Brytanii. Miejsce, z bardzo dużym międzynarodowym rynku turystycznym, dlatego otwarcie możliwości zatrudnienia. Staże przemysłowe w najlepszych hotelach zawarte w programie nauczania każdego roku. Doświadczenie w egzotycznym miejscu, które sprawia, że ​​studiuje bardziej przyjemne.

Lokalizacje

Mumbai

Goa Swiss Institute of Hotel Management

Address
RTO Road, Andheri West, Mumbai-400053
400053 Mumbai, Maharasztra, Indie
Telefon
(+91) 9881 888 291

Panaji

Address
Velho Building, Opp. Municipal Garden, Panjim
Panaji, Goa, Indie

Sankt Petersburg

Address
Sankt Petersburg, Sankt-Peterburg, Rosja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: