Kalinga University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Kalinga

Kalinga University , wiodąca instytucja zajmująca się nauczaniem i badaniami w kraju, został utworzony na mocy ustawy Chhattisgarh Private Universities (establishment and Operations) z 2005 r. I na podstawie sekcji 2 (f) ustawy UGC z 1956 r.

Twoje studia akademickie będą wyzwaniem. Oferujemy najwyższą jakość akademickich doświadczeń i oczekujemy, że osiągniesz sukces dzięki Emphasis on Originality. Nasze wyjątkowe i elastyczne usługi wsparcia będą aktywnie dostępne od samego początku przejścia do życia uniwersyteckiego do końca twojego dyplomu.

Nasze standardy akademickie są wysokie. Nasz wspaniały, pełen zieleni kampus, który prawdopodobnie nie ma sobie równych w kraju, stanowi tło codziennego życia i nauki. Programy uniwersytetu koncentrują się na budowaniu głębokiego zrozumienia, zdolności do interdyscyplinarnego uczenia się i badań, umiejętności analitycznych, krytycznego myślenia i komunikacji w atmosferze akademickiej wolności i uczciwości.

Misja

Podstawowym celem Kalinga University jest zapewnienie środowiska edukacyjnego, w którym wykładowcy, pracownicy i studenci mogą odkrywać, krytycznie badać, zachowywać i przekazywać wiedzę, mądrość i wartości, które zapewnią przetrwanie przyszłych pokoleń i poprawią jakość życia dla wszystkich. . Uniwersytet stara się pomóc uczniom w zrozumieniu i docenieniu złożonego świata kulturowego i fizycznego, w którym żyją, oraz w osiągnięciu ich najwyższego potencjału w zakresie rozwoju intelektualnego, fizycznego i ludzkiego.

Wizja

Kalinga University dąży do tego, aby być wybitną instytucją rozwoju talentów i tworzenia wiedzy dla dynamicznego i integracyjnego społeczeństwa.

Dlaczego Kalinga University ?

Infrastruktura

 • Rozległy kampus wi-fi o powierzchni 35 akrów
 • Dobrze wyposażone laboratoria IT, inżynieryjne, naukowe, informatyczne
 • Dobrze zaopatrzona biblioteka
 • Pokoje multimedialne
 • Przestronne miejsce parkingowe
 • Schronisko
 • Oddzielne pokoje wspólne dla dziewcząt i chłopców

Udogodnienia dla studentów

 • Stołówka
 • Gry w domu i na świeżym powietrzu
 • Informacje akademickie dostępne w sieci Web i komórce
 • Transport uniwersytecki128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Poza salą lekcyjną

Ku holistycznemu wzrostowi - przejście na uniwersytet to nie tylko zdobywanie dyplomu. Chodzi o próbowanie nowych rzeczy i uczenie się nowych umiejętności.

KU wierzy w ogólny rozwój swoich studentów. Oferuje niezliczoną ilość dodatkowych udogodnień i zapewnia różnorodne platformy do nauki, praktyki, rozrywki, zabawy, wykonywania, współzawodnictwa i owocnego wykorzystania swojego czasu. W Kalinga nauka to rozmowa, a nie tylko wykład. Twoje doświadczenie na Uniwersytecie obejmuje znacznie więcej niż twój stopień.

Oferujemy wiele możliwości rozwijania umiejętności i korzystania z nowych doświadczeń i wyzwań poza Twoim kursem. Uczniowie mogą angażować się w grupy, stowarzyszenia i działania wolontariackie, aby się dobrze bawić, coś osiągnąć i coś zmienić. Istnieją także dodatkowe korzyści z dołączania do grup i wolontariatu, z których wiele może ulepszyć twoje CV. Doświadczenia, które uzupełniają twoje studia akademickie, dodadzą wartości do twoich osiągnięć akademickich, zwiększą twoje szanse zatrudnienia i rozwiną umiejętności, które będą przydatne przez całe twoje życie.

Advantage Kalinga

Życie i nauka są ściśle powiązane w Kalinga. Zajęcia równoległe, spektakle, konferencje, warsztaty, seminaria, imprezy sportowe są nieodłączną częścią życia studentów. Zapewniamy studentom niezrównaną swobodę przekraczania granic departamentów i odkrywania intelektualnej i osobistej pasji. Twórcze myślenie, rozwiązywanie problemów i badania mają kluczowe znaczenie dla programów akademickich.

Pracujemy wspólnie, aby zapewnić każdemu uczniowi najlepszą możliwą edukację i bierzemy ciągłe inicjatywy oraz dostarczamy zasoby, które wzbogacają doświadczenia akademickie studentów w Kalinga, pogłębiając różnorodność, przygotowując liderów i pozycjonując Kalingę w czołówce innowacji w edukacji uniwersyteckiej.

Przesuwamy granice wiedzy

 • Kształtujemy przyszłość: Oferujemy wiele okazji do rozwijania umiejętności i korzystania z nowych doświadczeń i wyzwań poza Twoim kursem, abyś był gotowy na przemysł. Otrzymasz tutaj wyjątkową naukę.
 • Oferujemy najlepsze nauczanie: wykłady są miejscem, gdzie można wysłuchać ekspertów dzielących się wiedzą i odkryciami w trudnych i prowokujących do myślenia sposobach. Jako student KU staniesz się częścią elity akademickiej i będziesz uczyć się od czołowych ekspertów. Twoje studia będą wymagające i inspirujące. Nasze wydziały upewniają się, że nauka jest rozmową, a nie tylko wykładem.
 • Zapewniamy możliwości najlepszym umysły: witamy studentów z różnych środowisk społecznych i kulturowych i wierzymy w promowanie oryginalnych myślicieli, pielęgnowanie i pobudzanie dociekliwych umysłów do tworzenia studentów z innowacyjnymi pomysłami, perspektywami i podejściami.

Lokalizacje

Naya Raipur

Address
Kalinga University Kotni Near Mantralaya
SLT Water Front First Floor 301-303
Naya Raipur– 492101 (CG) India

Naya Raipur, Chhattisgarh, Indie