The National Management School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Krajowa Szkoła Zarządzania rozpoczęła się w Indiach, przez grupę profesorów z różnych uniwersytetów amerykańskich, którzy chcieli zaoferować Amerykańska jakość szkolnictwa wyższego w Indiach, w przystępne opłaty. NMS rozpoczął z zamiarem zapewnienia edukacji zarządzania. Następnie inne programy zostały dodane, a dzisiaj Krajowa Szkoła Zarządzania jest innowatorem w dostarczaniu wyższe wykształcenie w stylu amerykańskim w Indiach, zarówno na poziomie studiów licencjackich i magisterskich.

NMS oferuje 2 + 2 American licencjata studiów w Indiach i jest pierwszym w swoim rodzaju! 2 lata spędza studia w Indiach, a następnie transfer do ŻADEN Szkoła w USA na pozostałe 2. 2 + 2 Stopień licencjata amerykańskiej oferowane jest w Indiach przez Krajową Szkołę Zarządzania we współpracy z Broward College na Florydzie.

Zalety 2 + 2 Degree Program amerykańskiego licencjata:

Studiować dwa lata w Indiach przed przeniesieniem do uczelni zagranicznej Zaoszczędź do 40% kosztów stopnia amerykańskiego licencjata Pobierz gwarantuje wstęp na Florydzie uczelniach państwowych * Dostać się do programu Honors i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie w najlepszych uczelni na świecie Amerykański wykwalifikowanych wykładowców nauczania - American edukacji w Indiach

Siła szkoły jest relacje NMS z amerykańskich uniwersytetów i rozległej sieci profesorów.

NMS ma siedzibę w Chennai w Indiach. Mamy także kampus w Bombaju - Krajowa Szkoła Zarządzania - Zachodni kampus.

Lokalizacje

Chennai

Address
The National Management School, RR Towers III, TVK Industrial Estate, Guindy,
600 032 Chennai, Tamil Nadu, Indie

Fort Lauderdale

Address
Broward College
7200 Pines Blvd, Pembroke Pines

33024 Fort Lauderdale, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium