Triatma Mulya Stenden

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Stenden University

Akredytowane holenderskie Stopnie BBA (edukacja holenderska jest zaliczana do najlepszych na świecie)

Płatne Praktyki (Worldwide, np; USA, ZEA, Statki), na ogół prowadzi do natychmiastowego zatrudnienia

8 Stenden kampusy w 5 krajach, uczyć się jeden rok w Holandii

Międzynarodowy studentów i pracowników, osobisty trening i rozwój kariery

Misja

Uwolnij potencjał studentów, pracowników i okolicznych gmin

Wizja

Służąc do lepszego świata

Stenden

Naszym celem jest stworzenie młodym profesjonalistom autentyczne liderów i rozwiązują problem, przygotowane do wzięcia udziału w wielokulturowych środowiskach oraz szybko zmieniające bazarach. Prywatne poradnictwo i silny nacisk na praktyczne uczenie się odgrywać ważną rolę w programach studiów oferowanych w Stenden. Ponadto, będziesz miał wiele okazji do rozwijania siebie jako jednostki, jest w stanie uzyskać jak najwięcej z siebie i poszerzyć swoje horyzonty.

Stenden University Bali powstała w 2009 roku i jest częścią Stenden University of Applied Sciences, holenderskiej instytucji publicznej z ponad 100-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji, która rozwinęła się w globalną uczelni z ponad 11.000 uczniów z ponad 100 różnych narodowości poprzek jego kampusy w Bali, Holandii, RPA, Katar i Tajlandii. Nasza globalna sieć daje wiele możliwości studiowania części programu za granicą, aby poszerzyć swoje horyzonty. Na Stenden University Bali Wszystkie przedmioty są prowadzone w języku angielskim przez wykładowców z różnych części świata. Nasi studenci stanowią mieszankę narodowości, tworząc prawdziwie wielokulturowe środowisko naukowe.

12 Powody podejmowania Stenden University Bali "Twój wybór" Międzynarodowej Wyższej Edukacji!

Badanie jeden rok w Holandii Study in Bali - nie ma w Indonezji. przeznaczenia 1 turystycznej Przystępne czesne Bezpieczne i niedrogie jakości zakwaterowanie w pobliżu kampusu Holenderski program nauczania (w całości w języku angielskim) Wysoka jakość środowiska praktyczne uczenie się (np; Alila Hotels and Resorts) Akredytowane Holenderski BBA Degree (edukacja holenderska jest zaliczana do najlepszych na świecie) Osobisty Coaching i rozwój kariery Płatne praktyki (na całym świecie, na przykład USA, ZEA, statki wycieczkowe), zwykle prowadzące do natychmiastowego zatrudnienia 8 Stenden strony kampusu w 5 różnych krajach studenci i pracownicy międzynarodowe Innowacyjna koncepcja uczenia oparty problemem

Campus i usługi

Kampus Stenden University Bali znajduje się w południowej części wyspy, w głównej dzielnicy turystycznej, gdzie większość hoteli, restauracji i sklepów można znaleźć. Kampus położony jest w cichej okolicy Dalung, w dzielnicy, gdzie znajdują się liczne instytucje edukacyjne. Plaże Seminyak i Canggu to tylko 20 do 30 minut jazdy od kampusu. Po wykładzie zostaną Państwo powitani w przyjemnym, profesjonalnym środowisku studiów w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Jest oparta na Bali nie tylko daje możliwość studiowania w jednej z najbardziej popularnych miejsc turystycznych na całym świecie, ale oferuje również inspirujące środowisko, z jego pięknej przyrodzie i niepowtarzalnym hinduizmu. Oprócz tego, Bali jest uważana za jedną z najbardziej przyjemnych miejsc, które będzie doświadczenie i jest stosunkowo bezpieczne i niedrogie miejsce do życia.

Stenden University Bali posiada wszystkie state-of-the-art udogodnienia potrzebne do profesjonalnego kształcenia:

Audytorium; pokoje klasy Sala konferencyjna (pokoje PBL) Laboratorium komputerowe Biblioteka (i biblioteka cyfrowa) Degustacja wina lab Poza salonem; Stołówka pokój do medytacji

Wszystkie pokoje są klimatyzowane i jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym kampusie. Nasi studenci i pracownicy stanowią mieszankę narodowości, tworząc prawdziwie wielokulturowe środowisko naukowe.

Życie studenckie

Podczas studiów na Stenden, dlaczego nie rozszerzyć swoje doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności przystępując nasze zajęcia pozalekcyjne? Zostań członkiem Studenckiego przedstawiciela Rady i rozwijać swoje umiejętności organizacyjne i przywódcze i organizować różnego rodzaju działań dla swoich kolegów (stron, futsal, wycieczki, itp). Albo, jeśli masz ochotę biorąc udział w marketingu i komunikacji, dlaczego nie dołączyć do zespołu Stenden Promotion, która pomaga się z Działem Marketingu w promowaniu Stenden po targach i imprezach. Weź udział w naszej międzynarodowej społeczności studentów i personelu, który ma ponad 15 różnych narodowości!

Badanie Początek Tygodnia

Dla naszych nowych studentów organizujemy rozpoczęciem badania tygodniu. Jest to tydzień wprowadzenie poznać swoich kolegów studentów, kampus i metod edukacyjnych; przyłączając wszelkiego rodzaju zabawy integracyjne działań, fieldtrips i warsztatów. Wprowadzenie tydzień rozpoczyna się na tydzień przed rozpoczęciem programu, więc upewnij się dotrzeć na czas na Bali, aby nie przegapić tego świetna okazja! Nie ma żadnych dodatkowych kosztów z tym związane.

Lokalizacje

Denpasar

Address
Triatma Mulya Stenden
Jl. KubuGunung, BanjarTegal Jaya,
Dalung, Kuta Utara Badung,
Bali

80361 Denpasar, Bali, Indonezja