Code Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rozpocznij swoją karierę już dziś z naszym obozem szkoleniowym z oceną kredytową. 88% naszych absolwentów jest zatrudnionych w ciągu 6 miesięcy.

Myślisz o zmianie kariery?

Krok 1: Czy kodujesz?

Weź udział w naszym darmowym 5-dniowym wyzwaniu kodowania - zaledwie godzinę teorii wideo i praktycznej nauki każdego dnia. Wesprzemy Cię za pośrednictwem naszej grupy na Facebooku i praktycznego mentoringu.

Krok 2: Zdobądź kwalifikacje

Nasze dostosowane, uporządkowane terminy oznaczają, że możesz poświęcić się studiowaniu w pełnym wymiarze godzin lub jeśli pracujesz, masz do 60 tygodni na ukończenie kursu. Nasze wsparcie dla studentów zaoferuje pomoc, której potrzebujesz, aby pozostać na dobrej drodze i osiągnąć swoje cele.

Krok 3: Zdobądź wymarzoną pracę

Skorzystaj z naszych bliskich powiązań z pracodawcami technologicznymi, aby zaplanować następny krok. Po ukończeniu studiów udzielimy Ci ciągłego wsparcia, porad i korepetycji.

Dlaczego warto wybrać Code Institute ?

1. Oceniane na uniwersytecie

Kiedy ukończysz studia, otrzymasz dyplom z rozwoju oprogramowania oceniany przez Edinburgh Napier University. Jesteśmy jedynym w Europie uniwersyteckim zakodowanym kodem startowym.

2. Sprawdzone wyniki

88% absolwentów jest zatrudnionych w ciągu 6 miesięcy. Nasze kursy mają na celu rozpoczęcie kariery zawodowej i pomoc w znalezieniu wymarzonej pracy jako programista.

3. Świecące recenzje

„ Code Institute podbił moją karierę”. Andres Correa „Jedna z najlepszych decyzji, jakie kiedykolwiek podjąłem”. Patrick Monks

4. Gotowość do kariery

Wszystko jest dostosowane do zwiększenia szans na zatrudnienie, w tym webinaria sieciowe z pracodawcami oraz walidacja naszych technologii i języków przez Radę Doradczą Przemysłu.

5. Przyjazny dla początkujących

Brak doświadczenia w kodowaniu? Nasz moduł wprowadzający Stream Zero wyposaży Cię w wiedzę, której potrzebujesz, aby zacząć biegać po rozpoczęciu kursu.

6. Elastyczna nauka

Ucz się w odpowiednim czasie i miejscu. Nasze dostosowane podejście oznacza, że możesz poświęcić się studiom w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Nasze wsparcie dla studentów zapewni pomoc, której potrzebujesz, aby pozostać na dobrej drodze i osiągnąć swoje cele zawodowe w uzgodnionych ramach czasowych.

Lokalizacje

Czarna Skała

Address
1st Floor, Block 8 Blackrock Business Park, Carysfort Ave
Czarna Skała, Hrabstwo Dublin, IIrlandia

Programy

Ta szkoła oferuje również: