Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego właśnie my?

Możesz mieć wiele możliwości stojące przed tobą, ale przed podjęciem decyzji, gdzie się udać, aby zakończyć licencjackich, podyplomowych lub kwalifikacji zawodowych, oto niektóre z powodów, dla których warto wybrać Niezależne College Dublin:

Ponieważ jesteśmy zobowiązani do doskonałości akademickiej

Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić wszystkich naszych studentów z nagradzanie, zawodowego i kariery zawodowej koncentruje edukacji najwyższej jakości. Nasi wykładowcy są zobowiązani do utrzymania doskonałości akademickiej nie tylko poprzez nauczanie, ale przez wielkiego osobistego, indywidualnego wsparcia.

Ponieważ nasza nauka nie ma sobie równych

Nasi wykładowcy i nauczyciele są jednymi z najbardziej szanowanych naukowców w swoich dziedzinach. Grupy są małe, tak że każdy może przyczynić się do debaty i dyskusji i nikt nie zostanie pominięty.

Ponieważ nasze wyniki są jednymi z najlepszych w kraju

Studenci na Niepodległych College Dublin osiągnęliśmy pewne znakomite wyniki. Na przykład, nasz kurs Prawo Społeczeństwo FE1 Prep stała się największą i najbardziej udaną w Irlandii, produkując 28 indywidualnych nagród i pierwsze umieszczone zwycięzców Overend Scholar dla najwyższe noty w ciągu ostatnich 5 lat (2009/2010/2011/2012/2013) ,

Ponieważ jesteśmy w samym sercu tętniącego życiem centrum miasta

Niezależny College Dublin ma idealne położenie dla życia studenckiego w Dublinie: mamy rację w samym centrum miasta, w otoczeniu atrakcji kulturalnych, naukowych i rekreacyjnych. Kampus uczelni posiada 22 sal wykładowych na całym 28.000 stóp kwadratowych powierzchni dydaktycznej.

Ponieważ jest to idealne środowisko uczenia się

Nasze sale wykładowe są specjalnie stworzone, aby zaoferować najlepsze komfortu, stylu i technologii: wszystkie są klimatyzowane i wyposażone w bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu oraz dostęp do sieciowych wraz z najnowszym sprzętem do prezentacji i wideokonferencji.

Ponieważ twoje kwalifikacje będą uznawane na arenie międzynarodowej

Niezależne programy College Dublin są sprawdzane zgodnie z najwyższymi standardami, zarówno w kraju jak i za granicą. Twoja nowa kwalifikacja oznacza osiągnięcia w nauce, ale także głębsze zrozumienie swojego przedmiotu w praktyce, a to jest bardzo ceniony w swojej dziedzinie.

Ponieważ będziesz zadowolony z czasu tutaj

Niezależnie od tematu i kwalifikacje wybierzesz, obiecujemy będziesz miał ciekawą i myślenia doświadczenie uczenia się, w którym można cieszyć się do każdej klasy. Życie studenta zostanie wzbogacona nie tylko przez kolegium i oczywiście, ale przez nowych przyjaciół, kolegów i cudownym mieście.

Biznes Wydział w Niezależnych College Dublin

Biznes Wydział w Niezależnych College Dublin poświęcona jest świadczenie najwyższej jakości edukacji i szkoleń, aby umożliwić studentom sprostać wyzwaniom na szybko zmieniające się i coraz bardziej zglobalizowanym świecie biznesu. Studenci mają rozszerzający zakres akredytowanych programów rozwoju studia licencjackie, podyplomowe i doskonalenia zawodowego, które są przeznaczone do zaspokojenia bieżących i przyszłych potrzeb akademickich i zawodowych współczesnej działalności zawodowej.

Programy te mają na celu zapewnienie elastycznego dostępu do studentów i profesjonalnych ludzi biznesu, którzy chcą zbudować solidne podstawy w biznesie studia obszarach, lub którzy chcą zwiększyć swoje możliwości rozwoju kariery i konkretnych umiejętności biznesowych poprzez dostępne najbardziej teorię up-to-data i praktyki w wybranych obszarach działalności.

Nasze kursy biznesowe są głównie oferowane w naszych dobrze wyposażonych lokalach w centrum Dublina, w tętniącej życiem, przyjazny, progresywny i kosmopolitycznym otoczeniu. Oprócz wysokich standardów akademickich i znaczenie, kładziemy duży nacisk na dobre samopoczucie uczniów i zapewnienie na poziomie osobistym, że wszyscy, którzy u nas studiować osiągnięcia maksymalnej wartości z doświadczenia.

Liczba naszych programów są porównania z profesjonalnych wymagań akredytacyjnych oraz wyłączenia i nasz Masters ramy kwalifikacji oferuje możliwość zdobycia kwalifikacji podyplomowych wystawił w tempie odpowiednim dla każdego ucznia.

Podczas gdy nasz uczenia się i nauczania podkreśla znaczenie zrozumienia teorii Business Studies jako dyscypliny, nasze kursy biznesowe stanowią podstawę tego ze znacznym wykorzystaniem działania skoncentrowane empirycznej nauki, "prawdziwi" studia przypadku, projekty edukacyjne oraz indywidualne zespół "na żywo "projekty badawcze dostosowane do indywidualnego rozwoju kariery.

Programy w Wydziale Biznesu uzupełnia szereg dodatkowych programów dostosowanych, które są zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych sektorów i przedsiębiorstw handlowych i innych, małych i średnich przedsiębiorstw w sektorze prywatnym lub publicznym. Jesteśmy szczęśliwi, aby omówić poszczególne obszary świadczenia specjalnego przeznaczenia bezpośrednio klientów zamawiających.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Independent College Dublin

Zarówno księgowość i finanse są podstawowymi składnikami ubezpieczenia sukcesu każdej jednostki gospodarczej. Nasz program studiów zapewnia każdemu studentowi w pogłębion ... [+]

Zarówno księgowość i finanse są podstawowymi składnikami ubezpieczenia sukcesu każdej jednostki gospodarczej. Nasz program studiów zapewnia każdemu studentowi w pogłębionej wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów, jak i praktycznych umiejętności, z których oba są istotne w szybko zmieniającym się i konkurencyjnym świecie biznesu. To z kolei tworzy następnie szereg możliwości rozwoju w ciągu całego szeregu organizacji.

Program opiera się na od dawna i dobrze uznanych podstawowych kompetencji w ramach Niezależnego College w dostarczaniu najwyższej jakości i rachunkowość finanse i naukę. To ułatwiło rozwój silnego powiązania z głównych organizacji zawodowych księgowych; w rezultacie umożliwiło zwolnienia z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Independent College Dublin

Główne cele tego stopnia marketingu jest świadczenie kompleksowych ram edukacyjnych obejmujących wymagania i działanie wszystkich aspektach ... [+]

Główne cele tego stopnia marketingu jest świadczenie kompleksowych ram edukacyjnego obejmującego wymagania i działania wszystkich aspektach marketingu i funkcji sprzedaży w organizacji biznesowych i głównych zmian zachodzących w ich teorii i praktyce. Funkcja obrotu, w szczególności, nie było przedmiotem istotnych zmian w ostatnich latach przez różne wydarzenia, na przykład wzrost marketingu wirusowego, sieci społecznościowe i rozwoju pokrewnych. Ważnym celem tego programu jest zapewnienie studentom solidne podstawy wiedzy i umiejętności, aby umożliwić im stać się skutecznymi specjalistów marketingowych w tym zmieniającym się środowisku.

BA w marketingu ma na celu zainspirować uczestników z wizją możliwości otwartych dla organizacji biznesowej poprzez świadomego zrozumienia i skutecznego wdrożenia zasad up-to-date zintegrowanej koncepcji i strategii marketingowych, oraz roli nowych technologii i innowacyjnego myślenia w realizacji tych.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Independent College Dublin

Apartament BABS programów przygotowującym uczniów z umiejętności krytycznego myślenia i współczesnej edukacji działania skoncentrowane na kluczowych funkcji biznesowych i ... [+]

Apartament BABS programów przygotowującym uczniów z umiejętności krytycznego myślenia i współczesnej edukacji działania skoncentrowane na kluczowych funkcji biznesowych i zakresie podstawowych umiejętności, które są niezbędne, aby odnieść sukces w wymagającym i stale zmieniającym się świecie biznesu.

Program jest skonstruowany w sposób, który zapewnia każdemu uczniowi z możliwości studiowania dla specjalisty dyplom z wyróżnieniem w Business Studies. Trzy nagrody specjalistyczne opcje dostępne są na szlaku na ukończeniu z wyróżnieniem studiów biznesowych.

Opcje te badania szlaku to: - Bachelor of Arts Studiów (z wyróżnieniem) Biznes - (specjalizujący się w marketingu) - Bachelor of Arts Studiów (z wyróżnieniem) Biznes - (specjalizuje się w rachunkowości i finansów) - Bachelor of Arts Studiów (z wyróżnieniem) Biznes - (specjalizujący Zarządzanie i WP) Co ważne każdy student ma możliwość podkreślenia ich wybór studiów w przebiegu od pierwszego do drugiego i trzeciego roku studiów w tym stopniu studiów biznesowych. Jednostki mają więc dużą elastyczność w wyborze studiów biznesowych tematów i planowania rozwoju własnej indywidualnej licencjackich edukacji biznesowej. Wraz z postępem w ramach programu każdy student jest w stanie podejmować świadome decyzje o ich rosnących osobowych obszarów zainteresowania biznesu i wiedzy biznesowej i jest w stanie dopasować je do ich wyboru studiów biznesowych tematów i zawodowych zamierzeń zawodowych.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku