Independent College Dublin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Independent College

Ponieważ dążymy do doskonałości akademickiej

Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić wszystkim naszym studentom satysfakcjonujące, profesjonalne i skoncentrowane na karierze wykształcenie najwyższej jakości. Nasi wykładowcy są zobowiązani do utrzymywania doskonałości akademickiej nie tylko poprzez świetne nauczanie, ale poprzez osobiste, indywidualne wsparcie.

Ponieważ nasza nauka nie ma sobie równych

Nasi wykładowcy i nauczyciele należą do najbardziej szanowanych naukowców w swoich dziedzinach. Nasi wykładowcy to ludzie z prawdziwym doświadczeniem i wiedzą branżową. Wielkości klas są małe, dzięki czemu każdy może wnieść swój wkład w debatę i dyskusję i nikt nie zostaje w tyle.

Ponieważ nasze wyniki są jednymi z najlepszych w kraju

School of Law jest największym dostawcą w kraju programów przygotowujących do egzaminów wstępnych do Law Society of Ireland. Przez cztery z ostatnich pięciu lat studenci tego programu ukończyli 1. miejsce w ogólnokrajowych egzaminach wstępnych. Programy przygotowujące szkołę do egzaminów wstępnych do King's Inns i egzaminów barowych w Nowym Jorku okazały się bardzo udane.

Ponieważ jesteśmy w sercu tętniącego życiem centrum miasta

Independent College Dublin ma idealną lokalizację do życia studenckiego w Dublinie: jesteśmy w samym centrum miasta, w otoczeniu atrakcji kulturalnych, akademickich i rekreacyjnych.

Ponieważ jest to idealne środowisko do nauki

Nasze sale wykładowe są zaprojektowane specjalnie, aby oferować najlepszy komfort, styl i technologię: wszystkie są klimatyzowane i mają bezprzewodowy szybki dostęp do Internetu i sieci wraz z najnowszym sprzętem do prezentacji i wideokonferencji.

Ponieważ twoje kwalifikacje będą uznawane na arenie międzynarodowej

Independent College Dublin programy Independent College Dublin są zatwierdzane zgodnie z najwyższymi standardami w kraju i za granicą. Twoje nowe kwalifikacje oznaczają osiągnięcia akademickie, ale także głębsze zrozumienie przedmiotu w praktyce i jest to bardzo cenione w Twojej dziedzinie.

Ponieważ będziesz się dobrze bawić tutaj

Niezależnie od wybranego przedmiotu i kwalifikacji, obiecujemy, że będziesz mieć ciekawe i inspirujące doświadczenie edukacyjne, w którym będziesz oczekiwać każdej klasy. Twoje życie studenckie wzbogaci nie tylko uczelnia i kurs, ale także nowi przyjaciele, koledzy i wspaniałe miasto.

O Independent College

Jako prezes Independent College Dublin cieszę się, że rozważasz dalsze studia akademickie w naszym college'u.

Podstawowym celem Independent College Dublin jest poprowadzenie naszych studentów poprzez odpowiednie programy edukacyjne, pozostanie z Tobą na zawsze, są podstawą twojego przyszłego sukcesu i skutkują uzyskaniem kwalifikacji, które są bardzo szanowane w wybranej przez Ciebie dziedzinie.

Po ukończeniu Twoja nagroda licencjacka, podyplomowa lub zawodowa z różnych dyscyplin zostanie uznana w dowolnym miejscu, zarówno w Irlandii, jak i za granicą.

Jesteśmy zorientowaną na cele, zorientowaną na karierę szkołą wyższą. Szczycimy się spersonalizowaną nauką, prowadzoną zgodnie z najwyższymi standardami akademickimi w interaktywnym środowisku edukacyjnym przez wysoko wykwalifikowaną i przyjazną kadrę nauczycielską.

Twój czas w Independent College Dublin , jeśli się z nami zapisasz, będzie przyjemny i zapewniający satysfakcję naukową, przygotowując się do następnego rozdziału w życiu. Będziesz uczył się od jednych z najbardziej doświadczonych i cenionych w branży wykładowców w swojej dziedzinie w dynamicznie rozwijającej się społeczności akademickiej. Zapewni to nie tylko odskocznię do wybranej kariery, ale także lekcje życia, przyjaźnie i znajomości, które będą trwać długo.

Czekamy na przyjęcie w ramach naszego kolejnego naboru studentów.

Padraig Hourigan

CEO

130766_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Usługi studenckie

Pozytywne, wysokoenergetyczne środowisko Independent College Dublin , głęboko zaangażowany wykładowca i personel oraz silna sieć systemów wsparcia sprawiają, że jest to idealne miejsce dla ciebie, by znaleźć swoją niszę - akademicko, społecznie i zawodowo.

Indukcja akademicka

Uczęszczanie na studia po raz pierwszy może być ekscytującą perspektywą. Jednak wielu uważa, że perspektywa przejścia z instytucji drugiego poziomu do trzeciego poziomu może być zniechęcającym doświadczeniem. W Independent College Dublin chcemy zapewnić, że ta zmiana będzie możliwie bezbolesna. Z tego powodu organizujemy wprowadzenie studentów przed rozpoczęciem każdego programu licencjackiego. Dzięki temu wszyscy studenci mogą spotkać się z kierownikiem wydziału, koordynatorem kursu i innymi studentami.

Wsparcie akademickie

Każdy program akademicki ma dedykowanego pracownika, który zajmuje się wszelkimi problemami akademickimi, z którymi mogą się spotkać studenci. Personel administracyjny wydziału ma zasady dotyczące otwartego biura od 9.30 do 17.30 od poniedziałku do piątku.

Doradztwo zawodowe

Independent College Dublin zdaje sobie sprawę z rosnących wyzwań, przed którymi stają studenci. Dobre CV jest niezbędne przy ubieganiu się o pracę. Bardzo ważne jest również przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej. Nasz specjalista ds. Kariery pomoże uczniom z ostatniego roku w napisaniu CV oraz zaoferuje wskazówki i porady w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej.

Usługi komputerowe

Dostęp do usług, takich jak Moodle, zasoby i czasopisma online, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz miejsce do przechowywania online są zapewniane bezpłatnie wszystkim zarejestrowanym studentom.

Student

Niezależnie od tego, czy szukasz sportu i fitnessu, organizacji studenckich, lokalnego życia nocnego czy zajęć studenckich, Independent College Dublin oferuje wspaniałe zasoby i dostęp do najlepszych obiektów. Lokalizacja w centrum miasta Independent College Dublin oferuje wiele udogodnień na wyciągnięcie ręki.

Zniżki dla studentów

Skorzystaj ze swojej legitymacji studenckiej Independent College Dublin , aby skorzystać z tych wyjątkowych rabatów:

  • Energie Fitness, Clarendon Street
  • Tower Records - 10%
  • Hughes
  • The Farm, Dawson Street - 10%
  • KC Peaches, Nassau Street - 10% i system kart lojalnościowych
  • Cafe Sol, Dawson Street - 15% i system kart lojalnościowych
  • Apteka Hickeya - 15% zniżki na recepty i 10% zniżki na inne produkty
  • Lekarz, Suffolk Street - 10 € zniżki na konsultację

Dobro studentów

Oferujemy porady i wsparcie wszystkim studentom w Kolegium. Niezależnie od tego, czy chodzi o egzaminy, zadania, zakwaterowanie czy finanse, dostępny jest Urzędnik ds. Usług Studenckich, który pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej pomocy i chcesz porozmawiać z Doradcą College, otrzymasz skierowanie.

Ta usługa jest bezpłatna i całkowicie poufna.

Międzynarodowe usługi dla studentów

Specjalne usługi są dostępne dla studentów zagranicznych przed wyjazdem do Irlandii i po wjeździe, aby pomóc im w przeprowadzce do Irlandii.

Sponsored by Google ChromebooksBrooke Cagle / Unsplash

nasza lokalizacja

Główny kampus Independent Colleges znajduje się w The Steelworks, Foley Street, Dublin 1. Steelworks to imponujący pięciopiętrowy budynek z 40 klasami

Kompleks Steelworks znajduje się w centrum miasta między ulicami Talbot St i Amiens St w sąsiedztwie IFSC. Kampus znajduje się około 600 metrów od głównej dzielnicy handlowej Henry St

Mieszkać tutaj

Dublin ma szeroki wybór apartamentów, łóżek, kwater, pensjonatów i hosteli, w których studenci co roku mieszkają w swoich domach. Jest tyle do zrobienia i zobaczenia z tysiącami tradycyjnych i współczesnych pubów, restauracji i klubów. Miasto ma także więcej niż uczciwy udział muzeów, galerii i zabytków.

Sport

Croke Park znajduje się na północ od rzeki i jest domem dla irlandzkiego narodowego sportu polegającego na rzucaniu i gaelickim futbolu. Ma pojemność 82 300 miejsc i jest trzecim co do wielkości stadionem w Europie. Rugby rozgrywane jest na oszałamiającym nowym stadionie Aviva na Southside, podczas gdy w całym mieście znajdują się setki piłek nożnych, rugby, gaelickiej piłki nożnej, rzutów, tenisa, pływania i innych klubów.

Sztuki

Dublin ma znaną na całym świecie historię literacką, wydając wiele wybitnych postaci literackich, w tym laureatów Nagrody Nobla, Williama Butlera Yeatsa, George'a Bernarda Shawa i Samuela Becketta. Inni wpływowi pisarze i dramatopisarze to Oscar Wilde, Jonathan Swift i Bram Stoker. W lipcu 2010 r. Dublin został nazwany Miastem Literatury UNESCO, Edynburgiem, Melbourne i Iowa City ze stałym tytułem. W centrum miasta znajduje się kilka teatrów, a najbardziej znane to Gaiety, Abbey, Olympia, Gate i Grand Canal.

Zabawa

Dublin ma ekscytujące życie nocne i jest rzekomo jednym z najmłodszych miast w Europie. Szacuje się, że 50% mieszkańców ma mniej niż 25 lat. W centrum miasta znajduje się wiele pubów, w tym wokół St. Stephen's green i Grafton Street, zwłaszcza Harcourt Street, Camden Street, Wexford Street i Leeson Street, z najpopularniejszymi klubami nocnymi i pubami. Najbardziej znanym obszarem życia nocnego jest Temple Bar, na południe od rzeki Liffey. Muzyka na żywo jest popularnie odtwarzana na ulicach i miejscach w całym Dublinie.

131223_pexels-photo-697244.jpegHelena Lopes / Pexels

Lokalizacje

Dublin

Address
The Steelworks, Foley Street
D01 X997 Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium