Przeczytaj oficjalny opis

WITAMY W Pulse College

Założona w 1990 roku, Pulse College zapewnia najwyższe standardy profesjonalnych szkoleń w zakresie dźwięku, muzyki, filmu, gier i animacji.

Dzięki kursom zaprojektowanym i dostarczonym przez doświadczonych profesjonalistów, Pulse znajduje się w czołówce profesjonalnych szkoleń branżowych. Uczelnia jest uznawana na arenie międzynarodowej ze względu na światowej klasy udogodnienia, standard programów szkoleniowych i jakość absolwentów.

W Pulse College pomożemy ci rozwijać się zarówno technicznie, jak i twórczo, i umożliwi Ci rozwój prawdziwie satysfakcjonującej kariery.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Pulse College

Filmy, produkcje telewizyjne, teledyski i gry komputerowe opierają się na precyzyjnie spreparowanych ścieżkach dźwiękowych, które zwiększają przyjemność oglądania i w peł ... [+]

Filmy, produkcje telewizyjne, teledyski i gry komputerowe opierają się na precyzyjnie spreparowanych ścieżkach dźwiękowych, które zwiększają przyjemność oglądania i w pełni zanurzają je w akcji.

Pulse College jest bardzo podekscytowany współpracą z Griffith College, największą niezależną instytucją trzeciego poziomu w Irlandii, w celu realizacji tego wyjątkowego i ukierunkowanego na branżę programu.

Ten tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w zakresie produkcji muzycznej pozwoli Ci wykorzystać prawdziwe studia nagraniowe i pakiety produkcyjne do komponowania, tworzenia i dostarczania muzyki o najwyższej jakości. Program ten obejmuje uczniów z różnych środowisk muzycznych, takich jak instrumentaliści, wokaliści i muzycy grupowi, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a także tych z "nietradycyjnymi" umiejętnościami muzycznymi i doświadczeniem, takimi jak programowanie, sekwencjonowanie, nagrywanie, miksowanie i DJ-ing.... [-]

IIrlandia Grand Canal Dock
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pulse College

Pulse College jest bardzo podekscytowany współpracą z Griffith College, największą niezależną irlandzką instytucją trzeciego poziomu, w celu dostarczenia tego nowego, uni ... [+]

Pulse College jest bardzo podekscytowany współpracą z Griffith College, największą niezależną irlandzką instytucją trzeciego poziomu, w celu dostarczenia tego nowego, unikalnego i ukierunkowanego na branżę tytułu licencjata (z wyróżnieniem) w dziedzinie technologii audio i muzyki.

Studia nagraniowe, Live Venue, TV

Właśnie z myślą o tych różnych dyscyplinach przemysłu zaprojektowaliśmy nowy stopień BA (z wyróżnieniem) w audio

Przeznaczony dla muzyków, DJ-ów, hobbystów muzyki komputerowej i miłośników muzyki, ten program nauczy Cię umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu jako współczesny Audio Professional.

ZAWARTOŚĆ KURSU... [-]
IIrlandia Grand Canal Dock
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pulse College

Zrób pierwszy krok, aby stać się profesjonalnym animatorem! Pulse College jest bardzo podekscytowany współpracą z Griffith College, największą niezależną irlandzką instyt ... [+]

Zrób pierwszy krok, aby stać się profesjonalnym animatorem! Pulse College jest bardzo podekscytowany współpracą z Griffith College, największą niezależną irlandzką instytucją trzeciego poziomu, w celu dostarczenia tego zupełnie nowego, unikalnego i zorientowanego branżowo stopnia licencjata w dziedzinie animacji.

Studia licencjackie Pulse College są opracowywane i prowadzone przez praktykujących profesjonalistów z branży, aby zapewnić najwyższy poziom szkoleń. Kluczową częścią kursu jest stworzenie portfolio prac, które pomogą Ci wejść w ekscytującą i rozwijającą się irlandzką i międzynarodową branżę animacji.

Studia w Pulse College wprowadzą Cię w cenne profesjonalne przepływy pracy i nauczą Cię wszystkiego od podstaw animacji, technik animacji 2D, aż po pełne modelowanie 3D. Ze znaczną korzyścią praktycznego doświadczenia będziesz uczyć się poza standardowymi poziomami wymaganymi przez instytucje akademickie. To praktyczne doświadczenie jest istotnym elementem naszego wyjątkowego programu.... [-]

IIrlandia Grand Canal Dock Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pulse College

Stopień licencjata w produkcji filmowej i telewizyjnej - realizowany we współpracy z Griffith College - to rygorystyczny, trzyletni program mający na celu rozwijanie pods ... [+]

Stopień licencjata w produkcji filmowej i telewizyjnej - realizowany we współpracy z Griffith College - to rygorystyczny, trzyletni program mający na celu rozwijanie podstawowych umiejętności technicznych i produkcyjnych oraz estetyczne i historyczne uznanie dla rozwoju przemysłu filmowego i telewizyjnego.

Ten program wyposaża uczniów w kluczowe umiejętności pisania, reżyserii, zdjęć, edycji i realizacji projektów w celu włączenia do standardowej showreel. Ostatni rok programu oferuje studentom wybór zajęć umożliwiających specjalizację w obszarach takich jak efekty wizualne, dźwięk poprodukcyjny, scenopisarstwo i kinematografia.

Ten program jest przeznaczony dla uczących się, którzy już w pewnym momencie zaczęli eksperymentować z tworzeniem filmów i opowiadaniem wizualnym. Wnioskodawcy będą mieli pasję i ciekawość dla filmu i telewizji, a także sposoby, w jakie jest produkowany. Będzie to wspierane przez udowodnione zainteresowanie tworzeniem filmów.... [-]

IIrlandia Grand Canal Dock
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Music/Audio/Film Campus
Address
Ringsend Road,20
D04 CF66 Grand Canal Dock, County Dublin, IIrlandia
Games/Animation Campus
Address
Griffith College, South Circular Road, Dublin 8
D8 Dublin, County Dublin, IIrlandia