Technion International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Technion - Israel Institute of Technology jest wiodącym ośrodkiem nauki, technologii i badań stosowanych oraz jednym z wiodących uniwersytetów nauki i inżynierii na świecie. Technion to uniwersytet publiczny, założony w 1912 roku, jest to najstarszy uniwersytet w Izraelu. Kampus Technion położony jest na górze Karmel w Hajfie, z widokiem na Morze Śródziemne.

Uczelnia oferuje unikalne programy studiów licencjackich i inżynieryjnych prowadzonych w języku angielskim. Instytut zajmuje 1. miejsce w dziedzinie edukacji cyfrowej na świecie (Times Higher Education), zajmuje 8. pozycję na świecie za produkcję laureatów Nagrody Nobla oraz 7. uniwersytet na świecie pod względem sztucznej inteligencji (rankingi CS).

Technion jest głównym źródłem innowacji i siły roboczej, która napędza gospodarkę. Absolwenci Technion reprezentują 70 procent siły roboczej Izraela zajmującej się zaawansowanymi technologiami. Założyli infrastrukturę przemysłową Izraela, wzmocnili jego technologiczne zdolności obronne i byli pionierami przedsiębiorstw opartych na technologii. Dzięki temu kraj zyskał reputację „narodu startupowego” na świecie. Na terenie nowoczesnego kampusu Technion jest domem dla wybitnego wydziału, w tym trzech ostatnich laureatów Nagrody Nobla, oraz długiej listy wybitnych absolwentów, w tym inżynierów, naukowców, lekarzy, profesorów i przedsiębiorców. Instytut został również uznany za jeden z wiodących na świecie ekosystemów przedsiębiorczości i stał się szóstym członkiem prestiżowego stowarzyszenia EuroTech Universities Alliance, sieci najlepszych uniwersytetów opartych na badaniach, znanych ze swojej doskonałości naukowej i ekosystemów innowacji.

Technion znajduje się w Hajfie, trzecim co do wielkości mieście Izraela. Ma wiele restauracji, plaż i miejsc kultury, a także populację wielokulturową. W Hajfie działają również niektóre z największych firm technologicznych na świecie, w tym Apple (jedyne centrum badawczo-rozwojowe poza USA), Microsoft, Amazon i wiele innych.

137856_137725_summerschool.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137856_137725_summerschool.jpg" />

Technion International

Technion International nadzoruje wszystkie międzynarodowe programy akademickie Technion i wspiera jego międzynarodowe inicjatywy i umowy akademickie z partnerami zagranicznymi na całym świecie (licząc ponad 200 uniwersytetów i ram badawczych). Obsługuje wszystkich przybywających i aktualnie zapisanych studentów zagranicznych na uniwersytecie i promuje ich integrację ze społecznością Technion w ogóle.

Doświadcz doskonałości inżynierskiej i innowacyjnego myślenia za granicą

Dołącz do studentów z ponad 30 krajów i wybieraj spośród szerokiej gamy zaawansowanych programów inżynierskich, naukowych i przedsiębiorczych oraz innowacyjnych. W ramach studiów za granicą przygotuj się na intensywne życie studenckie, życie w nowoczesnych akademikach na terenie kampusu, korzystanie z doskonałych obiektów sportowych Technion, naukę hebrajskiego (opcjonalnie) i udział w ekscytujących zajęciach społecznych i kulturalnych.

Programy akademickie i możliwości badawcze w języku angielskim

Różnorodne akademickie programy akademickie i możliwości badawcze prowadzone wyłącznie w języku angielskim są oferowane w wielu ekscytujących dziedzinach. Unikalna mieszanka naukowców wysokiego szczebla, interdyscyplinarnych postaw i praktycznego podejścia do nauki, ułatwiona dzięki najwyższej klasy wykładowcom i najnowocześniejszym udogodnieniom, zapewnia doświadczenia edukacyjne, które przygotowują studentów do doskonałości w ich przyszłych karierach akademickich i zawodowych.

One-Stop-Shop dla studentów zagranicznych

Technion International dba o wszystkie międzynarodowe usługi dla studentów, w tym rekrutację, administrację akademicką, zakwaterowanie, doradztwo, programy orientacyjne i inną pomoc. Organizuje także wydarzenia kulturalne i społeczne, w tym wycieczki do Izraela, wykłady o kulturze Izraela i wiele innych.

Programy wymiany studentów wyjazdowych

Technion International zarządza wszystkimi partnerskimi partnerstwami akademickimi instytutu, zapewniając usługi wsparcia, aby pomóc studentom Technion zapisującym się lub uczestniczącym w programach wymiany studentów za granicą.

Dożywotnia okazja

Dołącz do nas i uzyskaj niezapomnianą okazję do poznania nowych sposobów podejścia do współczesnych problemów inżynieryjnych i naukowych oraz wyzwań w Izraelu, bogatym w historię i jej niezmierzony postęp naukowy, znanym również jako „naród startupowy” na świecie.

137855_137726_screen.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137855_137726_screen.jpg" />

Lokalizacje

Hajfa

Address
Technion - Israel Institute of Technology,
2nd floor Technion City

3200003 Hajfa, Dystrykt Hajfy, Izrael

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium