Tel-Hai College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tel-Hai College oferuje akademickie studia licencjackie i magisterskie, które są na równi z wiodącymi uniwersytetami w kraju i przyciągają utalentowanych studentów i naukowców na północne peryferie.

Wprowadzenie

Tel-Hai College , zainspirowany duchem pionierskiej doskonałości i przedsiębiorczości, jest rosnącym liderem szkolnictwa wyższego i badań naukowych w północnej Galilei w Izraelu.

Położony w samym sercu spektakularnej scenerii, Tel-Hai , z wyjątkowym charakterem Galilei, stał się ośrodkiem przyciągającym znakomitych naukowców i utalentowanych młodych dorosłych z całego Izraela i całego świata. Tel-Hai , sąsiadująca z różnorodnymi ekosystemami Doliny Hula, polami uprawnymi i szlakami migracji ptaków wzdłuż doliny Wielkiego Rowu, społeczności frontowych rozrzuconych wzdłuż niestabilnych granic Izraela, wyznacza misję eksploracji i generowania zasoby regionu do tworzenia środowiska akademickiego i nauki o znaczeniu globalnym. Uznane w 1996 roku jako niezależna instytucja akademicka, głównymi sztandarowymi dziedzinami działalności Tel-Hai są zdrowie, środowisko i biotechnologia. Szeroki zakres akademicki i wytrzymałość naukowa Kolegium wynika z jego strategicznego powiązania z MIGAL - Galilee Research Institute z siedzibą w Kiryat Shemona. Tel-Hai jest jedyną uczelnią w Izraelu, która ma stowarzyszony instytut badawczy.

Misja

Kolegium wykorzystuje różnorodne zasoby naturalne obszaru, aby stworzyć doskonałe środowisko akademickie i innowacyjne badania naukowe, które generują wzrost w społecznościach Galilei. Tel-Hai przyciąga utalentowanych studentów i wybitnych wykładowców z Izraela i świata, wykorzystując swoją działalność akademicką do strategicznego i gospodarczego rozwoju Galilei.

Wizja

Kolegium będzie służyć jako akademicki i naukowy lider Galilei, zaangażowany w doskonałość akademicką, innowacje i pionierskiego ducha założycieli.

Wartości

Tel-Hai rozwija i utrzymuje kulturę współpracy, krytycznego dyskursu, ciekawości, jednocześnie stale poszukując nowej wiedzy i wglądu. Kierownictwo uczelni utrzymuje wolność akademicką i wolność słowa wszystkich osób w jej obrębie.

114155_MaLi20171225-0872.jpg

114162_Galileegoesglobal-advertisment.jpg

Wirtualna wycieczka - Tel-Hai College

Lokalizacje

Kfar Giladi

Tel-Hai Academic College

Address
road 9977, Upper Galilee, Israel
1220800 Kfar Giladi, North District, Izrael
Telefon
+972 4 8181785

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: