Tel-Hai College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tel-Hai College oferuje akademickie studia licencjackie i magisterskie, które są na równi z wiodącymi uniwersytetami w kraju i przyciągają utalentowanych studentów i naukowców na północne peryferie.

Wprowadzenie

Tel-Hai College , zainspirowany duchem pionierskiej doskonałości i przedsiębiorczości, jest rosnącym liderem szkolnictwa wyższego i badań naukowych w północnej Galilei w Izraelu.

Położony w samym sercu spektakularnej scenerii, Tel-Hai , z wyjątkowym charakterem Galilei, stał się ośrodkiem przyciągającym znakomitych naukowców i utalentowanych młodych dorosłych z całego Izraela i całego świata. Tel-Hai , sąsiadująca z różnorodnymi ekosystemami Doliny Hula, polami uprawnymi i szlakami migracji ptaków wzdłuż doliny Wielkiego Rowu, społeczności frontowych rozrzuconych wzdłuż niestabilnych granic Izraela, wyznacza misję eksploracji i generowania zasoby regionu do tworzenia środowiska akademickiego i nauki o znaczeniu globalnym. Uznane w 1996 roku jako niezależna instytucja akademicka, głównymi sztandarowymi dziedzinami działalności Tel-Hai są zdrowie, środowisko i biotechnologia. Szeroki zakres akademicki i wytrzymałość naukowa Kolegium wynika z jego strategicznego powiązania z MIGAL - Galilee Research Institute z siedzibą w Kiryat Shemona. Tel-Hai jest jedyną uczelnią w Izraelu, która ma stowarzyszony instytut badawczy.

Misja

Kolegium wykorzystuje różnorodne zasoby naturalne obszaru, aby stworzyć doskonałe środowisko akademickie i innowacyjne badania naukowe, które generują wzrost w społecznościach Galilei. Tel-Hai przyciąga utalentowanych studentów i wybitnych wykładowców z Izraela i świata, wykorzystując swoją działalność akademicką do strategicznego i gospodarczego rozwoju Galilei.

Wizja

Kolegium będzie służyć jako akademicki i naukowy lider Galilei, zaangażowany w doskonałość akademicką, innowacje i pionierskiego ducha założycieli.

Wartości

Tel-Hai rozwija i utrzymuje kulturę współpracy, krytycznego dyskursu, ciekawości, jednocześnie stale poszukując nowej wiedzy i wglądu. Kierownictwo uczelni utrzymuje wolność akademicką i wolność słowa wszystkich osób w jej obrębie.

114155_MaLi20171225-0872.jpg

114162_Galileegoesglobal-advertisment.jpg

Wirtualna wycieczka - Tel-Hai College

Lokalizacje

Kfar Giladi

Tel-Hai Academic College

Address
road 9977, Upper Galilee, Israel
1220800 Kfar Giladi, North District, Izrael
Telefon
+972 4 8181785

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: