Doshisha University, The Institute for the Liberal Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Instytut Nauk Humanistycznych (ILA) przy Uniwersytecie Doshisha, Jeden z najstarszych i najlepszych rankingu uniwersytetów w Japonii, oferuje światowej klasy doświadczenie akademickie. Jako studenci studiów dla swoich stopni, zdobywają międzynarodowe doświadczenie w Japonii i mają możliwość zdobycia doświadczenia za granicą, by stażysta, i uczyć się japońskiego w naszym uznaniem Centrum Języka i Kultury Japońskiej. Studia na ILA oferuje najlepsze z obu światów: mała Instytut terenie dużego uniwersytetu.

Nasza zróżnicowana międzynarodowa wydział są wszystkie aktywne naukowców i innowatorów w swoich dziedzinach. małym college'u sztuk wyzwolonych atmosfera i seminaria Instytutu umożliwić studentom szeroki dostęp do wiedzy wydziału. Jako studenci ich stopni, członkowie wydziału wyzwanie studentom nie tylko znaleźć interesujące odpowiedzi, ale formułowanie i zadać intrygujące pytania.

Podejście Ila do studiów pierwszego stopnia ma charakter interdyscyplinarny, zapewniając dokładne zbadanie Japonii, która ułatwia szersze badania porównawcze. Zespół Instytutu akademików i administratorów wszyscy rozumieją znaczenie zarówno w kontekście lokalnym i globalnym, a razem z uczniami, czerpać z własnych doświadczeń życiowych i badania na całym świecie. W dzisiejszym świecie, edukacja międzynarodowa, doświadczenie staż, sieci globalnych i znajomość języków daje przewagę konkurencyjną, które pomogą Ci odnieść sukces.

Nasze czesne są bardzo konkurencyjne, a wszystkie przychodzące studentów międzynarodowych (posiadaczy wizy uczelni) będą brane pod uwagę obniżenie czesnego. Doshisha oferuje wiele innych konkurencyjnych stypendiów dla studentów.

W 2011 roku powitaliśmy naszych pierwszych studentów i jesteśmy pewni rozszerza się nieco dalej w przyszłość. Klasy ILA są połączone przez studentów Doshisha z wydziałów w całej uczelni, a także wymianę studentów z naszej ogólnoświatowej sieci uniwersytetów partnerskich.

Podobnie jak w historycznym i dynamicznym mieście Kioto, mamy nasze oczy koncentruje się na zglobalizowanym świecie przyszłość z nasze stopy umieszczone mocno na wiedzy lokalnej tradycji.

Ustawienie Kioto zapewnia wyjątkowe doświadczenie kulturowe, łącząc najlepsze z tradycji, klubów nocnych i dynamicznych możliwości zatrudnienia we współczesnej Japonii. Doshisha odbiera namawianie przez około 600 ofert pracy rocznie dla międzynarodowych studentów i 98% absolwentów z powodzeniem znaleźć pracę.

Doshisha Uniwersytet kluczowe fakty:

Prywatny uniwersytet założony w 1875 roku 14 wydziałów i 16 szkół wyższych 2000 członków wydziału 25.000 studentów i 2.400 absolwentów
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Ba w sztuk wyzwolonych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat April 2019 Japonia Kyoto

BA w Liberal Arts Program na ILA stanowi kulminację światowej klasy uniwersyteckiej liberalnego podejścia do edukacji artystycznej. Instytut łączy prywatną północnoamerykański atmosferę sztuk wyzwolonych College i podejścia edukacyjnego z naciskiem na budowanie partnerstwa pomiędzy studentami i profesorami w małych, interaktywnych zajęć nauczania w języku angielskim. Uczniowie są wezwani, by wziąć odpowiedzialność za własny proces uczenia się, rozwijanie umiejętności krytycznego czytania, dzięki intensywnej refleksji, pisania i dyskusji. Członkowie wydziału Instytut wyzwanie studentom nie tylko znaleźć interesujące odpowiedzi, ale formułowanie i zadać intrygujące pytania. [+]

BA w Liberal Arts

BA w Liberal Arts Program na ILA stanowi kulminację światowej klasy uniwersyteckiej liberalnego podejścia do edukacji artystycznej. Instytut łączy prywatną północnoamerykański atmosferę sztuk wyzwolonych College i podejścia edukacyjnego z naciskiem na budowanie partnerstwa pomiędzy studentami i profesorami w małych, interaktywnych zajęć nauczania w języku angielskim. Uczniowie są wezwani, by wziąć odpowiedzialność za własny proces uczenia się, rozwijanie umiejętności krytycznego czytania, dzięki intensywnej refleksji, pisania i dyskusji. Członkowie wydziału Instytut wyzwanie studentom nie tylko znaleźć interesujące odpowiedzi, ale formułowanie i zadać intrygujące pytania.... [-]


Kontakt

Doshisha University

Adres Doshisha University, Kamigyo-ku
602-8580 Kyoto, Kyoto Prefecture, Japonia
Strona internetowa http://www.doshisha.ac.jp/
Telefon +81 75-251-3120