NUCB

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nagoja Japonia - serce wschodniej Azji

Położony w sercu wschodniej Azji, Japonia składa się z czterech głównych wysp o populacji ponad 126 milionów. Znany ze swojej zaawansowanej edukacji, Japonia ma największą liczbę laureatów Nagrody Nobla w dowolnym kraju azjatyckim, a drugi najwyższy w dowolnym kraju od 2000 roku. Japonia jest trzecią co do wielkości gospodarką narodową na świecie, z Greater Nagoya, centrum produkcji rzemieślniczej , wytwarzając rocznie prawie 1% światowego PKB. Jako trzecie co do wielkości miasto w Japonii, Nagoya znajduje się pomiędzy Tokio i Kioto i jest dobrze znane z bliskości licznych atrakcji przyrodniczych i turystycznych i jest doskonałym miejscem zarówno do nauki, jak i do spędzenia czasu w Japonii.

Niezapomniane wrażenia w Japonii

Nauka w Japonii oferuje fascynujące doświadczenie dla międzynarodowych studentów, które pomoże ci rozwijać się jako osoba i widzieć rzeczy z nowych perspektyw. Japonia jest jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie i znana jest z światowej klasy edukacji w czołówce innowacji. Otoczony zapierającym dech w piersiach naturalnym terenem, czterema wspaniałymi pórami roku, bogatą kulturą i wyśmienitą kuchnią, możesz zapewnić, że twój pobyt tutaj będzie niezapomniany. Z ponad 250 000 międzynarodowych studentów i wschodzących, Japonia jest jednym z najbardziej popularnych miejsc dla studentów zagranicznych.

Kampus

Główną cechą naszego kampusu Nisshin jest to, że obiekty edukacyjne i obiekty sportowe znajdują się na jednym kampusie prowadzącym do aktywnego życia studenckiego. Główny kampus jest około 1,5 razy większy od Tokio Disneyland i otoczony jest piękną przyrodą.

Zatrudnienie

Mamy 99,2-procentowy wskaźnik sukcesu z dedykowanym zespołem, który pomoże uczniom znaleźć swoją karierę. Mamy również opcje

Od 2017 roku NUCB nawiązało już partnerskie wymiany studenckie ze 130 wiodącymi szkołami biznesu w 54 krajach. W ramach wymiany studenckiej studenci są w stanie dodać nowy wymiar rozwoju zawodowego. Opłaty za naukę w szkołach partnerskich są zniesione, a studenci o doskonałej pozycji akademickiej kwalifikują się do dodatkowych stypendiów na pokrycie kosztów podróży i wydatków na życie.

Lokalizacje

Nagoja

Address
470-0193 Nagoja, Prefektura Aichi, Japonia

Akredytacje