The University Of Aizu

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Weź świat przez niespodziankę

Możesz być następną osobą, która podbija świat

The University Of Aizu jest pierwszym uniwersytetem w Japonii poświęconym wyłącznie informatyce i inżynierii. Informatyka i inżynieria to obiecująca i najnowocześniejsza dyscyplina o szerokich zastosowaniach, która staje się podstawą technologii w zakresie produkcji wiedzy. Z podstawową zasadą „Począwszy od lokalnych społeczności do świata” i „do rozwoju wiedzy dla ludzkości” (dokonywanie przełomów, które przyczyniają się do pokoju i dobrobytu ludzkości), The University Of Aizu przeprowadził badania i edukację w dziedzinie informatyki i inżynierii przewodzić światu od czasu otwarcia Uniwersytetu, z większą liczbą nie-japońskich członków wydziału, którzy osiągnęli wybitne osiągnięcia badawcze niż jakikolwiek inny uniwersytet w Japonii.

O UoA

  1. Pielęgnuje talent, który będzie sprawował przywództwo w społeczeństwie opartym na wiedzy.
  2. Pielęgnuje informatyków i wysoko wykwalifikowanych inżynierów komputerowych, którzy będą tworzyć i wykorzystywać „wiedzę” dla nowej ery.
  3. Ma najwyższej klasy wykładowców z prawie dwudziestu krajów na całym świecie.
  4. Zapewnia wyjątkowe środowisko komputerowe niespotykane w innych uniwersytetach.
  5. Otwiera się na świat, w którym angielski jest wspólnym językiem.
  6. Wspiera utajoną nieograniczoną kreatywność uczniów poprzez szkolenie krytycznego myślenia i docenianie ich ciekawości, wolnej od z góry przyjętych pomysłów.

111560_UoA.jpg

Cele instytucjonalne

pogłębiać wiedzę dla ludzkości Misją The University Of Aizu jest „pogłębianie wiedzy dla ludzkości”, czyli innymi słowy, dokonywanie odkryć i wynalazków, które przyczynią się do pokoju i dobrobytu ludzi. The University Of Aizu obiecuje postawić naszych studentów na pierwszym miejscu i produkować osiągnięcia, które będą wysoko oceniane w środowisku akademickim, z innowacjami na rzecz zrównoważonego rozwoju prefektury Fukushima, Japonii i świata. Motto uniwersytetu brzmi „Połyskuj jako pionierzy” z ciekawością, marzeniami i wymagającym duchem.

Unikalne cechy

Wiodąca edukacja informatyczna

The University Of Aizu zaadaptował system oparty na systemie UNIX, taki jak Mac, Linux i Solaris, dla swojego podstawowego środowiska komputerowego, aby zapewnić widoczność informacji dotyczących operacji wewnętrznych i wysokiej ogólnej wydajności, w tym przepływu sieci, oraz zrealizować stabilne środowisko edukacyjne i edukacyjne. Maszyny i urządzenia używane w salach ćwiczeń komputerowych i warsztatach sprzętowych są wymieniane co trzy lata. Większość laboratoriów i komputerów jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

111556_PC1.jpg 111557_PC2.jpg

Międzynarodowe środowisko

Światowej klasy i najwyższy poziom rekrutacji z całego świata

W wyniku internacjonalizacji promowanej na The University Of Aizu od czasu jego powstania, zwerbowaliśmy wybitne osoby z Japonii i zagranicy, i szukaliśmy wybitnych wykładowców, przeglądając ich osiągnięcia w swoich dziedzinach poprzez szczegółowe badania, a to zaowocowało około 40% wydział nie-japoński. Promowaliśmy także wspólne badania z zagranicznymi uniwersytetami. Zawarto umowy z ponad 80 uniwersytetami i instytutami badawczymi na całym świecie.

133054_img-infographic-5_2019.jpg 111555_foreignFaculty.jpg

Wysoki wskaźnik zatrudnienia

Średnia stopa zatrudnienia osiąga prawie 100%

nasi absolwenci są zatrudniani w tempie prawie 100% rocznie. Wielu naszych studentów, zarówno japońskich, jak i międzynarodowych, otrzymuje oferty pracy i pracuje w znanych japońskich firmach z różnych dziedzin, w szczególności w zakresie rozwoju oprogramowania, elektroniki i technologii komunikacyjnych oraz usług sieciowych. Nasi pracownicy mogą udzielać uczniom indywidualnych instrukcji na temat rozwoju kariery, a także umiejętności poszukiwania pracy. Ponadto osoby odpowiedzialne za zatrudnienie od wiodących firm i odpowiednich specjalistów z czasopism o pracy są zapraszani na nasze spotkania dotyczące poradnictwa zawodowego.

111554_counselor.jpg

Wejście na świat

Międzynarodowe cechy naszego Uniwersytetu wynikają nie tylko z naszych międzynarodowych naukowców, ale także z bogactwa możliwości dla uczniów do odgrywania wiodących ról na świecie. Studenci mają możliwość zdobycia praktycznej wiedzy poprzez udział w stażach w japońskich i zagranicznych firmach, konkursach i konkursach.

110559_SVintership.jpg

Strona internetowa The University Of Aizu

http://www.u-aizu.ac.jp/

Zaawansowany globalny program ICT

http://www.u-aizu.ac.jp/sgu/program/freshman/index.html

Wprowadzenie na temat bezbronności Aizu

https://www.youtube.com/watch?v=iy6NGm9awEw&t=51s

Lokalizacje

Aizuwakamatsu

Address
Aizu-Wakamatsu, Fukushima Pref.
965-8580 Aizuwakamatsu, Prefektura Fukushima, Japonia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium