Przeczytaj oficjalny opis

Lub liberalna edukacja artystyczna Dlatego musimy teraz?

Podstawy edukacji w iCLA jest
Jest sztuk wyzwolonych.
Istotą edukacji liberalnej typu sztuki
Zamiast skupić się na specjalistycznych dziedzinach
Jest nauczyć się wielu dziedzinach.

Program nauczania, nauk humanistycznych i sztuk wyzwolonych, nauk społecznych, rozumowanie numeryczne, został podzielony na przyrodoznawstwa, zdrowia i wychowania fizycznego pięciu obszarach wiedzy. Łącząc i integrując wiedzę zdobytą z różnych dziedzin, wzrastamy pracowników o wysokim stopniu swobody bez naciskiem na konkretnego wyboru przewoźnika. Z widokiem na społeczności międzynarodowej jest etap przyszłej działalności, większość zajęć prowadzona jest w języku angielskim. Angielski jest również uznanym międzynarodowo jako drugiego języka obcego w kraju, które nie są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego. Dlatego też, od wejścia do wysyła do życia w internacie na terenie kampusu, które im skupić się na opanowanie języka angielskiego.

sztuk wyzwolonych iCLA Jaka jest różnica?

Doświadczenie i nauczycieli, którzy zebrali z całego świata
Wysoki poziom jakości,
członkowie wydziału zagranicznego więcej niż 80% wydziału w pełnym wymiarze czasu

I lekcja o niewielkich wymiarach klasy
Wysoki poziom zagranicznych nauczycieli

Standardowa ilość uczniów w klasie 1 roku akademickiego pojemności 80 osób 20 osób lub mniej. stosunek do studenta wydziału wynosi co najwyżej 12: będzie inter-aktywny (udział student) nauka w jednym. członkowie wydziału zagranicznego zostanie przyjęty z całego świata, a także w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii tylko, przyciąga największych talentów z doświadczeniem wykładał na absolwentów lub osób z Uniwersytetu w znanych szkołach na całym świecie. Ponadto program Academic English składa się z członków, którzy rozumieją znaczenie teorii uczenia się drugiego języka w japońskich studentów, którzy nie są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego. Są Dlatego możliwe jest, aby dowiedzieć się, że jest odpowiedni dla każdego ucznia, a następnie polecił, aby przejść do twardej lekcji. Dotykając na różnych dyscyplin, jak studenci jest przechylony pasją (pasji) i jest rola środowiska uczelni jest również możliwe, aby zapewnić jako instytucji, takich jak talent i pasja przecinają się w dowolnym momencie. W formie dyskusji, a nie iCLA formacie wykład, studenci przede wszystkim dowiedzieć się, liderów czy niewystarczającą wiedzę podczas przeglądania sytuacji jest Yuki i korekta kursu.

I akademik z state-of-the-art udogodnienia
interdyscyplinarny program nauczania

Dowiedział się w klasie z state-of-the-art udogodnienia przez światowej sławy architekta Toyo Ito, konstrukcji, żyjemy w state-of-the-art akademiku (1 gatunek z internatem). Również zagraniczni studenci i wymiany mieszka w tym samym akademiku, zawsze zawarte zagranicznych studentów w jednej grupie. Tym samym stają się życiem marynowanych angielskim w ciągu jednego dnia, również przywiązuje nauczyć się nowego wyobraźnię ze względu na komunikację między różnymi kulturami. Charakterystyka sztuk wyzwolonych programu edukacyjnego styl jest „interdyscyplinarny program nauczania”. Wykształcenie humanistyczne, nauki społeczne, rozumowanie numeryczne, oprócz obszaru wiedzy przyrodoznawstwa, istnieje również iCLA w Japonii programu badawczego. W dziedzinie wiedzy, że poszerzył obszar od sztuki, takich jak muzyka i malarstwo do sztuk walki. Japonia shakuhachi i koto w badaniu, w szerokim zakresie, takich jak kaligrafia, ceremonia herbaty, kwiatów kursy i warsztaty liczbę całość jest również około 140. Podczas gdy przeżywa te odkrywania wiedzy „Rozdroża”, intuicji i wyobraźni, to wspiera szeroki zakres pola widzenia.

Osiem cech, co chcesz wybrać iCLA międzynarodowej sztuk wyzwolonych licencjackich

edukacja punkt 1 American-style sztuk wyzwolonych opartej

Dowiedz się szeroki wachlarz dyscyplin poza gatunku

sztuk wyzwolonych, zamiast koncentrować się na jednym z kursów Poznasz akademickich w szerokim zakresie dziedzin. W ten sposób możemy kultywować bogatą wrażliwość i siłę ekspresji agnostyk stereotypy. Następnie, humanistycznych i sztuk wyzwolonych, nauk społecznych, rozumowanie numeryczne, naturalny nauka, szukając własnych możliwości swobodnego wyboru przedmiotów z obszaru składającego się z pięciu zdrowia i wychowania fizycznego, znaleźć odpowiednie rzeczy do własnej zdolności. Naszym celem jest międzynarodowy, który może odpowiedzieć na społeczeństwo w celu dywersyfikacji.

pkt 2 większości klas oferowane są w języku angielskim

Około 80 procent członków wydziału w pełnym wymiarze godzin są obcokrajowcy

W pełnym wymiarze czasu członkowie wydziału są cudzoziemcy około 80 procent międzynarodowego sztuk wyzwolonych studiach, będzie większość zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Dowiedz się wysoce akademickich znajomość języka angielskiego poprzez uczenie się języka angielskiego i wielostronny w sobie zdolność do komunikowania się z powodu akademickiego języka angielskiego.

punkt 3 Intensive English Program EAE

Academic English EAE

Angielski jest intensywny program do noszenia siły angielskie, które jest wymagane dla klas i studiowania za granicą w języku angielskim. Stworzyliśmy system, w którym jedna osoba może być pewnym, że poziom w górę. I intensywnej nauce EAE od pierwszego roku. Wykonać każdy z klasyfikacją według poziomu studentów, czytanie, pisanie, słuchanie, i ogólnie poprawić ogólne umiejętności w ogóle, jak mówi w jednym z tematów.

wymagany jest punkt 4 studia za granicą przez okres jednego roku

Szeroki zakres studiów za granicą

W iCLA, współpracuje z uczelniami w 28 szkołach za granicą, to przyjęła system wymiany studenckiej, które mogą ciężko pracować, aby studiować bez obciążeń czesnego. Studia za granicą informacji można znaleźć w szerokim zakresie, ale nie tkwi tylko w świecie anglojęzycznym. Jest to również u ludzi krajów spoza anglojęzycznych, które nie są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, bo okazja do podjęcia komunikacji, które są oczekiwane wzrosty na przyjście społeczności międzynarodowej w języku angielskim.

punkt 5 mały interaktywne nauczanie

Nacisk na komunikację z nauczycielami

Stosunek nauczycieli i studentów tworzyć środowisko uczenia małych grupach 1:12. Niewielka liczba ludzi, systemu komunikacji między studentami, a także odległość między nauczycielami i uczniami jest blisko będzie również uważnie. Jeśli więc nauczyciele mogą dzwonić w imię ucznia, powinna być gęstość ciemnej lekcji w języku angielskim. Małe klasy, aby poziom angielskiego jest niezbędna.

punkt 6 krytyczny, twórczy, samowystarczalny, opanowanie globalnego (CCIG) myślenia

Myśląc do zapoznania się z powrotem rzeczy

Opinie, że jest to krytyczne myślenie, że jest znowu w prawo, upewnij się, że nie ma żadnych błędów. Jest to twórczy jest energią rozwijać swoją wiedzę. I autonomiczne globalne myślenie jest kultywowanie międzynarodową sensu.

punkt 7 Program nauczania cross-pisanie Pisanie Across-the-Curriculum; WAC

Dowiedz się umiejętności komunikacyjnych poprzez myślenie i angielskim

Studenci o jednym z tematem wyzwania, to program, który konsekwentnie do ukończenia tworzenia raportu w języku angielskim i japońskim na temat na bieżąco. Temat będzie wybranie jednego z domyślnego motywu z 12 iCLA był przygotowany. Ponadto możliwe jest również, aby wybrać swój własny motyw przez samych studentów, oprócz niego. Jest przy zgłaszaniu będzie działać stabilnie podczas uzyskiwania porad i wskazówek instruktora i języka Learning Center (LAC) należy doradcą.

Doświadcz życia społecznego uczniów w punkcie 8 najnowszej akademiku

Bogate życie w akademiku międzynarodowy

1 rok po przyjęciu, że oferuje wieloosobowe każdy jest obowiązkowe. Bo to jest dom studencki żyją również studenci z zagranicy, staje się po angielsku kiszony tylko od rana do nocy. Pokoje są w zasadzie prywatny pokój. Akademiki mają przestrzeń komunikacyjną, tak aby każdy z uczniów z siebie może wymiana uprzejmości jest zapewniona. Z dnia na dzień wymiany z zagranicznymi studentami, powinna stać się własnością przyszłości.

Staje zasobów ludzkich uzyskanych od świata.

Teraz byłoby to jakiego rodzaju zasobów ludzkich społeczności międzynarodowej szukasz?

Że istnieje wysoki stopień umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych zarówno w języku japońskim i angielskim biegle angielskim jest mówić. Bądź krytyczny, twórczy, autonomiczny Global (CCIG) siła myślenia jest świadczona. Że rozumie podstawową wiedzę z zakresu ekonomii i biznesu. Będzie to uznać, jak to masz zrozumienie i znajomość do różnych kultur i języków obcych.
W iCLA sztuk wyzwolonych programu edukacyjnego, jaką przywiązuje do nabycia wykształcony i sens, aby stać się zasobami ludzkimi uzyskane z przyszłości świata.

Po ukończeniu studiów, globalnej aktywności.

EAE (Academic English) i prowadzone zajęcia w języku angielskim, w badaniu za granicą życia kampusu i 1 rok na wymianę studentów można nosić siłę angielskiej wysokim poziomie, w tym angielskich umiejętności komunikacji w miejscu pracy. Poprzez sztuk wyzwolonych typu programu, który obejmuje bardzo szeroki zakres dziedzin, jakie przywiązuje do nabycia nastawienie do życia z wysokim poziomem kształcenia ogólnego, aby wybrać obszary, które ja wlać pasja przyszłość. Po ukończeniu studiów, mogą być aktywne w fazie różnych społeczności międzynarodowej do broni globalnym sensie, że się uczysz. Ponadto, idziemy do szkoły absolwent w tym również za granicą będą także zachęcani do otrzymania wykształcenia większej liczby obszarów wiedzy.

zasobów ludzkich globalnego myślenia świat czeka.

Japonia wyjątkowy i ewoluowała Garake (Galapagos komórkowy) miały wysoki stopień technologii i wydajności, ale średnia światowa została zastąpiona przez smartfonie (smartphone) nie przyzwyczajony. To musi być odżywiane globalnego myślenia, aby być aktywnym w świecie. Bez względu na to w jaki sposób nauki angielskiego, a nawet nauki sztuk wyzwolonych, prawdziwy obraz świata nie jest praktykowane w innych krajach poza jej Japonii jest uważany nie przyklejają się do ciała. Studia za granicą w tym celu mamy duży sens. Pierwszy doświadczyć świat z zagranicy. Rok byłoby dać nam wielkie marzenie i kierunek ścieżka po ukończeniu Kimi jest. Po ukończeniu studiów, mocno Fumishime Ziemię na własnych nogach, to będzie, że jesteś w społeczeństwie, które ma zdolność do podejmowania działań, aby przejść do dowolnego miejsca na świecie. Świat jest przeciwnik, cel będzie nieskończona.

Stopniowanie od przyjęcia

1 rok

Międzynarodowe sztuk wyzwolonych studenci, którzy zdali licencjackich (iCLA) zostaną wprowadzone w akademiku (prywatne pokoje), które są w zasięgu everyone kampusu.

2 lata

Studia za granicą jest obowiązkowe dla jednego roku (drugi rok lub trzeci rok).
To sprawia, że ​​korzystanie z programu wymiany instytucji przyjmującej na studia za granicą.

trzy lata

English nauczyć w jednym do dwóch lat, siła wiedza, myślenie jest mocno zakorzenione, szuflada z wykształconym zostanie zwiększona o więcej i więcej.

4 lata

Stopień uzyskuje się, gdy ukończył międzynarodowej sztuk wyzwolonych licencjackich (iCLA) planuje "Bachelor (International sztuk wyzwolonych) (Bachelor of Arts) Międzynarodowych Liberal".

Pole wymianie międzynarodowej

Ponieważ dom studencki akademik są również wymianę studentów z zagranicy, będziemy chcieli, aby doświadczać na codzień międzynarodową wymianę podczas pobytu w Japonii. Kiedy są gromadzone wyłącznie w Japończycy będą rozmawiać tylko z japońskim. Międzynarodowy Ten akademik jest środowiskiem raz-w-życiu na iteracyjny nauki języka angielskiego przez EAE (Academic języku angielskim), aby dowiedzieć się w iCLA. Ponadto szkolimy dramatycznie po angielsku w krótkim okresie czasu korzystając z LAC (Language Learning Center).

Studia za granicą przez okres jednego roku

Uczniowie zostali zobowiązani do studiowania za granicą przez okres jednego roku. Badanie to jest za granicą ze względu na programy wymiany z uczelniami partnerskimi, jeżeli jedna osoba z tego wydziału został studiowania za granicą, będą uczniowie jednej osoby z Wielkiej Brytanii lub uniwersytetu jako wymiana przychodzi nauczyć się tego wydziału. To jest nie do zniesienia oddzielną naukę studiując na to. Studiować za granicą cel jest również krajem uczelni, które non-native speakerów języka angielskiego, drugi może także nauczyć się słów kraju, ma nosić bardzo globalnej wrażliwości, która nie ogranicza się tylko do anglojęzycznych Jeśli umieścisz w perspektywie przyszłej działalności gospodarczej można.

Wiązanie wiedzy

Angielski jako nakładanie roku szkolnego także Yuki umiejętności do coraz bardziej. W tym przypadku, to będzie pracować na skafandry kategorii dla siebie spośród akademickich w różnych dziedzinach. W związku z tym program Program cross-pisanie powiązać wiedzę poprzez szeroki zakres dyscyplin uczonych w sztuk wyzwolonych przyniesie znaczenie. Studentów, to wsuwa się Koshite dowiedzieć się z naturą elastyczny sposób myślenia, tak, aby para prawo i lewo mózgu mózgu.

Jednostki wymaganie podziałka są 124 jednostek

Na koniec każdego roku, ale nie określają specjalną promocję. Na przebieg kursów zostały przyjęte w oparciu o globalny standard „numer kursu (Course Number)” system. Uczniowie wraz z wykonywanie zaplanowanych tematów jakości treści kształcenia, aby wykonać wybraną gwarancję od razu po przyjęciu, ponieważ zakłada zarządzanie nauczania w zamian tak, że jest również jakość gwarancji dla Efekty kształcenia, zachęcając do nauki krok po kroku ,

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Kurs ma cztery cele: Po pierwsze wprowadza słownictwo i koncepcje, zasady i elementy projektu, teorię kolorów i tak dalej, umożliwiając swobodną dyskusję nad sztuką. ... [+]

Bachelor in International Liberal Arts: Arts

Art Apprecionati

Kurs ma cztery cele: Po pierwsze wprowadza słownictwo i koncepcje, zasady i elementy projektu, teorię kolorów i tak dalej, umożliwiając swobodną dyskusję nad sztuką. Po drugie, wprowadza różne rodzaje sztuki i artystów oraz ich role w społeczeństwie i religii, zarówno historycznie, jak i współcześnie. Po trzecie, wprowadza podstawowe pojęcia i techniki stosowane w grafice, rzeźbie, ceramice, malarstwie itp. Po czwarte, wprowadza koncepcje i metody do krytycznego osądu w celu oceny zalet różnych dzieł sztuki. Podczas wykładów wiele ważnych dzieł sztuki jest przedstawianych jako przykłady. Jednak celem nie jest zapamiętywanie znanych nazw, raczej nauczenie się doceniać i oceniać wszystkie dzieła sztuki, sławne lub nie. Ewaluacja następuje poprzez egzamin końcowy i końcowy esej krytyczny.... [-]

Japonia Kofu
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Kurs podzielony jest na siedem części: (1) wprowadzenie; (2) jak działają rynki; (3) rynki i dobrobyt; (4) ekonomika sektora publicznego; (5) stanowcze zachowanie i organ ... [+]

Bachelor in International Liberal Arts: Economics

Mikroekonomia

Kurs podzielony jest na siedem części: (1) wprowadzenie; (2) jak działają rynki; (3) rynki i dobrobyt; (4) ekonomika sektora publicznego; (5) stanowcze zachowanie i organizacja przemysłu; (6) ekonomika rynków pracy; oraz (7) tematy do dalszych badań. Nasza nauka opiera się na następujących pojęciach i tematach: metoda naukowa i rola założeń w analizie ekonomicznej; zrozumienie, jakie są modele ekonomiczne i jak są wykorzystywane; analiza pozytywna a normatywna; siły rynkowe popytu i podaży; elastyczność i jej zastosowania; efektywność rynków; koszty podatków; handel międzynarodowy; różne rodzaje efektów zewnętrznych; pojęcie dóbr publicznych; projekt systemu podatkowego; koszty produkcji; doskonała konkurencja, konkurencja monopolistyczna, oligopol i monopol; rynki czynników produkcji; nierówność dochodów i ubóstwo; teoria wyboru konsumenta; i granice mikroekonomii.... [-]

Japonia Kofu
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Kurs ten stanowi szerokie i delikatne wprowadzenie do psychoakustyki, psychologii muzyki i akustyki muzycznej. Badane są związki między produkcją, fizyką i percepcją dźwi ... [+]

Bachelor in International Liberal Arts: Music

Jak słuchamy muzyki: podstawy percepcji muzyki, poznania i akustyki

Kurs ten stanowi szerokie i delikatne wprowadzenie do psychoakustyki, psychologii muzyki i akustyki muzycznej. Badane są związki między produkcją, fizyką i percepcją dźwięku, a także podobieństwa i różnice między muzyką a językiem. Omówiono zjawiska takie jak absolutny (doskonały) skok, synestezja i amusia. Zajęcia będą obejmować wykłady, odczyty, eksperymenty w klasie i prezentacje studentów.

Cele

Po ukończeniu tego kursu uczniowie powinni być w stanie (i) lepiej zrozumieć, jak działają instrumenty muzyczne i głos ludzki; (ii) uzyskać większą świadomość parametrów muzycznych, fizycznych wymiarów dźwięku i ludzkiego układu słuchowego; (iii) zdobyć doświadczenie w projektowaniu i przeprowadzaniu podstawowych eksperymentów; oraz (iv) zastosować wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas tego kursu do kolejnych kursów muzycznych i pokrewnych.... [-]

Japonia Kofu
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Kurs ten stanowi wprowadzenie do tradycji teoretycznych, społecznych i artystycznych, które są kluczem do zrozumienia sztuk dramatycznych zachodniej sceny i ekranu. ... [+]

Bachelor in International Liberal Arts: Performing Arts

Film westernowy

Kurs ten stanowi wprowadzenie do tradycji teoretycznych, społecznych i artystycznych, które są kluczem do zrozumienia sztuk dramatycznych zachodniej sceny i ekranu. Pozwoli to uczniom na dostęp do szerokiego zakresu prac na przestrzeni wieków, jednocześnie zachęcając ich do myślenia o takich materiałach jako części większego ogólnego zrozumienia zachodniej sztuki / społeczeństwa w ogóle.

Cele

Po zakończeniu tego kursu uczniowie powinni umieć: (i) zidentyfikować kluczowe terminy, ludzi i tradycje, które są ważne w historii teatru i tworzenia filmów na Zachodzie, (ii) wiedzą, jak uzyskać dostęp i czytać podstawowe źródła do przyjęcia krytycznego spojrzenia na sztukę performatywną, zidentyfikowania obaw i zamiarów źródeł wtórnych i rozwinięcia świadomości różnych podejść do sensu takiej sztuki, (iii) zrozumienia, w jaki sposób film i teatr są zarówno konstrukcją artystyczną, jak i społeczną, niosąc wiadomości, które wykraczają poza ich własny czas lub miejsce, (iv) angażują się w pisanie o kluczowych momentach w historii sztuki, przedstawiając argumenty i rozwijając je w jasny i spójny sposób oraz (v) uczą się wymieniać i precyzować pomysły w dyskusjach i prezentacjach.... [-]

Japonia Kofu
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Ten kurs jest zaproszenie do odkrywania odległych miejsc i odległe czasy z perspektywy globalnej. Będziemy badać podróży na całym świecie osób, towarów i idei w ciągu ost ... [+]

Licencjat w Międzynarodowych humanistycznych: filozofii i religioznawstwa Historia świata

Ten kurs jest zaproszenie do odkrywania odległych miejsc i odległe czasy z perspektywy globalnej. Będziemy badać podróży na całym świecie osób, towarów i idei w ciągu ostatnich dwóch tysiącleci. Dowiemy się, jak globalny handel, migracja oraz wymiany intelektualnej zmieniły świat. Zbadamy z pojawieniem się nowych technologii i jak zmieniła gospodarkę światową. Będziemy też patrzeć na powstaniu i upadku potężnych imperiów i genezy i następstw międzynarodowych konfliktów zbrojnych. Nasze globalne podejście pozwoli nam zidentyfikować najważniejsze wydarzenia w historii świata i ocenić ich konsekwencje dla świata, w którym żyjemy obecnie.... [-]

Japonia Kofu
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Teorie określenia świadomie lub nieświadomie nasze postrzeganie rzeczywistości. Możemy zwiększyć naszą wiedzę o świecie społecznym, stosując różne teorie do pewnego probl ... [+]

Licencjat w Międzynarodowych Liberal Arts: Socjologia Teoria społeczna

Teorie określenia świadomie lub nieświadomie nasze postrzeganie rzeczywistości. Możemy zwiększyć naszą wiedzę o świecie społecznym, stosując różne teorie do pewnego problemu społecznego, ponieważ będziemy mogli zobaczyć go z różnych perspektyw. Kurs wprowadza studentów głównych klasycznych i współczesnych teorii społecznych. Omówimy swoje zalety i wady. A my stosować te teorie do odpowiednich współczesnych problemów społecznych. Jest to interaktywny wykład typu kursu. Studenci są zobowiązani do wypełnienia zadań domowych przed klasą, często przyczyniają się do dyskusji klasowych, do prezentacji i napisać test średniookresowy i pracy końcowej.... [-]

Japonia Kofu
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Kurs ten stanowi ramy analityczne i teorie podstawowe dla zrozumienia współczesnej politologii. Opierając się na wielkich filozofów politycznych, historycznych, współczes ... [+]

Bachelor in International Liberal Arts: Politologia Wprowadzenie do Nauk Politycznych

Kurs ten stanowi ramy analityczne i teorie podstawowe dla zrozumienia współczesnej politologii. Opierając się na wielkich filozofów politycznych, historycznych, współczesnych teoretyków politycznych i empirycznych politologów, podstawowe aspekty polityki (który dostaje co, dlaczego, kiedy i jak?) Są badane. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na głównych politycznych modeli nauki, które kierują współczesnych badań w rządzie, stosunków międzynarodowych i polityki publicznej.

Cele

Po zakończeniu tego kursu student będzie w stanie (i), aby zidentyfikować i wykorzystać w ewaluacyjnym ramach znaczące teorie i modele Politologii, (ii) wyartykułować główne wkład głównych postaci w Politologii od Platona do Rawles (iii) wyrazić w formie pisemnej lub mówionego argument nad głównymi kwestiami polityki przy użyciu odpowiednich ram intelektualnych znalezione w literaturze Politologii. Dodatkowo, studenci (iv) zrozumieją znaczenie skutecznych polityki i dobrych rządów dla obywateli coraz bardziej złożonych społeczeństw.... [-]

Japonia Kofu
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Wprowadzenie do koncepcji językowych oferuje uczniom wprowadzenie do języka poprzez oglądanie podobieństw i różnic między różnymi językami z naukowego punktu widzenia. ... [+]

Licencjat z Międzynarodowych Sztuk Wyzwolonych: Sztuki Językowe (literatura, językoznawstwo)

Wprowadzenie do koncepcji językowych

Wprowadzenie do koncepcji językowych oferuje uczniom wprowadzenie do języka poprzez oglądanie podobieństw i różnic między różnymi językami z naukowego punktu widzenia. Studiowanie wyjątkowości ludzkiego języka oznacza również patrzenie na ludzki umysł i związek poznania z językiem. Podczas tego kursu zastanowimy się nad takimi pytaniami jak: Czym jest język? Co to znaczy znać język? W jaki sposób ludzie zdobywają swój pierwszy język? Jak zdobywają dodatkowe języki? W jaki sposób język jest unikalny dla gatunku ludzkiego i ewolucji ludzkiego poznania i kultury? W jaki sposób język jest rodzajem okna w umyśle? W jaki sposób język może wpływać na tożsamość?... [-]

Japonia Kofu
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku