Przeczytaj oficjalny opis

Amman Uniwersytet Arab (AAU) powstała w 1999 roku jako prywatna (non-profit) Uczelnia specjalizuje się w studia podyplomowe pod tytułem "Amman Arab Uniwersytetu Studiów Podyplomowych". Był to pierwszy uniwersytet w Jordanii zaoferować Ph.D. programy. W 2009 roku Uniwersytet przyznał pierwszą poprawkę studentów studia licencjackie, a jego nazwa została zmieniona na "Uniwersytecie Amman Arab".

Uczelnia uzyskała ogólną i prywatną akredytację Komisji Akredytacyjnej Szkolnictwa Wyższego (HEAC) w Jordanii i jest członkiem Stowarzyszenia Uniwersytetów arabskich.

Uczelnia dąży do poprawy jakości edukacji i koncentruje się na zapewnieniu studentom wiedzy i umiejętności, aby być aktywnym i skutecznym członkiem społeczeństwa. Grupa uczonych i specjalistów akademickich ustanowił uniwersytet, aby być światłem wiedzy oraz skutecznie i wydajnie funkcjonować przy wysokiej integralności na poziomie światowym. Ponadto, istnieje potrzeba od instytucji szkolnictwa wyższego dla absolwentów z wybitnych umiejętności, aby sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom.

Amman Uniwersytet Arab dostarczyła na rynki lokalne i krajowe z wybitnych absolwentów i wykwalifikowanych. Łączna liczba studentów, którzy ukończyli studia na Uniwersytecie we wszystkich programach przekracza 7000.

Mamy 90 wybitnych członków wydziału w pełnym wymiarze godzin, którzy ukończyli renomowane uniwersytety i 522 studentów studiów licencjackich i 449 doktorantów.

Uniwersytet znajduje się na ulicy Jordan MOBIS z pięknym widokiem Ammanu (stolica), Al-Balqa i Jerash. Uczelnia jest zbudowany na 122 akrach i budynków Uniwersytetu są przegubowo i miesza z oryginalności i nowoczesności, a lokalizacja jest około 12 kilometrów na północ od stolicy Ammanie. Uczelnia jest w nowoczesnym warunki urządzeń i zasobów w celu zaspokojenia potrzeb nauczania i badań naukowych.

Misja i Vission

VISION:

Dobrze znany uniwersytet lokalny i regionalny na wysokiej jakości nauczania, badań i pracy społecznej.

MISJA:

Aby wyprodukować absolwentów, którzy są krytyczne myśliciel, twórcze, a przez całe życie uczący i wyposażone w wiedzę i umiejętności, które pozwolą im konkurować na rynku i stać się liderami w swoich społecznościach, w celu wspierania badań i innowacji z wykładowców i studentów i rozpowszechniania uzyskanej wiedzy, promowanie ciągłej poprawy jakości i budować skuteczną współpracę ze społecznością.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Arabski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Amman Arab University

Jest to program Bachelor która opiera się zarówno teoretyczną, jak i praktycznego praktyczne podejście do nauki. Specjalizuje się w audycie za pomocą dogłębnej i krytyczn ... [+]

Co dokładnie robi specjalizację w zakresie kontroli i audytu finansowego zaangażowania?

Jest to program Bachelor która opiera się zarówno teoretyczną, jak i praktycznego praktyczne podejście do nauki. Specjalizuje się w audycie za pomocą dogłębnej i krytycznej transferu edukacyjnego wiedzy. Absolwenci, którzy główną w tej dziedzinie będą specjalistom w audycie w szeroką skalę, rachunkowość, analiza finansowa, kontrola zarządzania, zarządzania ryzykiem, badania i dochodzenia. Oprócz tego, uczniowie będą korzystać z postępu ich zdolności kierownicze i wielojęzyczne.

Jak to specjalność wejdzie w formacji?

W ramach naszej społecznej odpowiedzialności, szerokie badania na temat rynku pracy przeprowadzono które ujawniły następujące:... [-]

Jordania Amman
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Amman Arab University

Mobile Computing rozprzestrzenia się bardzo szybko w postaci produktów i rozwiązań mobilnych, takich jak smartfony, tablety, infrastruktury bezprzewodowej i planów danych ... [+]

Mobile Computing rozprzestrzenia się bardzo szybko w postaci produktów i rozwiązań mobilnych, takich jak smartfony, tablety, infrastruktury bezprzewodowej i planów danych bezprzewodowych. Zainteresowane przedsiębiorstwa, może podjąć w Internecie lub w klasie szkolenia wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności Mobile Computing.

Jednak młodzi ludzie mogą znaleźć takie kursy trudno korzystać z jak takie kursy wymagają od uczestników mają doskonałą wiedzę i praktyczne doświadczenie w różnych dziedzinach, które konsolidacji kręgosłup Mobile Computing takich jak Computing i języków programowania; Platformy Rozwój / Test / operacji; Sieci i systemy sieci bezprzewodowej; System operacyjny; Technologie internetowe (np Web serwerów i skryptów w językach takich jak serwlety, JSP, etc.), centrów danych, itp W ten sposób staje się niezbędne, że Academia zakłada swoją rolę do opracowania i zaoferowania przyzwoitych programów studiów, które koncentrują się na Mobile Computing.... [-]

Jordania Amman
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku