Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh Badanie Lokalnie. Żyją na całym świecie.

Test Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh (AUPP) został otwarty w maju 2013. AUPP rozpoczęto przez Kambodży obywateli, którzy mają pasję i zaangażowanie w zapewnienie jakości szkolnictwa wyższego w Kambodży i chęć pomocy zaliczkę Kambodży z przywódców wykształconych.

Test Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh (AUPP) jest niezależna uczelnia oferuje rygorystyczne, wysokiej jakości edukacji, która przygotowuje w stylu amerykańskim studentów z silnym podstawy teoretycznej i umiejętności praktycznych do dalszych studiów i być konkurencyjnym na rynku globalnym. AUPP zapewnia środowiska edukacyjnego, w którym studenci osiągnąć kompetencje w obszarze ich pracy, wykazać zdolność do myślenia i umiejętności skutecznego komunikowania krytycznych i wykorzystania dźwięku strategii rozwiązywania problemów. AUPP kształci studentów do przyczyniając się obywatelami świata, którzy mają silną bazę wiedzy, są zobowiązani do kształcenia ustawicznego i wykazać wysokie standardy i zachowań etycznych.

Test Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh jest uznanym liderem w dziedzinie szkolnictwa wyższego, znanej dyscypliny akademickiej, doskonałości nauczania i innowacji oraz wysokich standardów etycznych. Partnerzy University z uniwersytetów i szkół wyższych w Stanach Zjednoczonych i innych instytucji szkolnictwa wyższego oferuje możliwości i dostępu, które zapewnią, że nasi absolwenci są wśród najlepiej wykształconych w świecie.

AUPP jest doskonałą okazją dla studentów i alternatywę dla studentów wyjeżdżających za granicę na studia w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, a nawet regionu. Jako międzynarodowy uniwersytet, AUPP zapewnia lepszą edukację dla Kambodży i innych narodowości. Zapewnia wysokiej jakości edukacji dla kariery, ale również doskonałą edukacji dla studentów, którzy chcą wyjechać za granicę na studia magisterskie.

AUPP oferuje programy studiów licencjackich w ustawie; Sprawy globalne; Firm; i Management Information Technology. Obecnie drobne istnieje w Liberal Studies i Ekonomii. Programy te zostały strategicznie wybrane i zaprojektowane na podstawie trendów i potrzeb krajowych, regionalnych i międzynarodowych. Dodatkowe programy są zidentyfikowane, również w oparciu o analizy rynku.

Wszystkie działania uczelni są prowadzone przez krajowych i międzynarodowych standardów akredytacyjnych.

AUPP rozumie i zobowiązuje się do realizacji partnerstwa z biznesu i przemysłu, wraz z innymi międzynarodowymi uczelniami. Obecnie AUPP ma partnerstwa z University of Massachusetts, Lowell, Ohio University i California State University, Long Beach, a także MOUs z lokalnego przemysłu, takich jak RMA. Uczelnia stara się doprowadzić prelegentów do kampusu, podejmują fieldtrips dla firm i innych organizacji, uczestniczą w projektach społecznych, tak aby uczniowie mają prawdziwe doświadczenia życiowe, aby odnosić się do zajęć akademickich, i prowadzą badania w celu poprawy Kambodży.

Misja

Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh (AUPP) jest pierwszym amerykańskim stylu niezależna uczelnia oferuje jakość i rygorystyczny edukacji, który przygotowuje studentów z silnej bazy teoretycznej i umiejętności praktycznych do dalszych studiów i być konkurencyjnym na rynku globalnym. Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh zapewnia środowiska edukacyjnego, w którym studenci osiągnąć kompetencje w obszarze ich pracy, wykazać zdolność do myślenia i umiejętności skutecznego komunikowania krytycznych i wykorzystania dźwięku strategii rozwiązywania problemów. Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh kształci studentów do przyczyniając się obywatelami świata, którzy mają silną bazę wiedzy, są zobowiązani do kształcenia przez całe życie i wykazać wysokie standardy i zachowań etycznych.

Wizja

Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh będzie liderem w dziedzinie szkolnictwa wyższego, znana dyscypliny akademickiej, doskonałości nauczania i innowacji oraz wysokich standardów etycznych. Partnerzy University z uniwersytetów i szkół wyższych w Stanach Zjednoczonych i innych instytucji szkolnictwa wyższego oferuje możliwości i dostępu, które zapewniają, że absolwenci naszej Uczelni są jednymi z najlepszych wykształconych na świecie.

Wartości

Wykształconych obywateli

Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh uważa, że ​​wiedza jest niezbędna do rozwoju i globalnych Kambodży społeczeństw i zobowiązuje się do doskonałości akademickiej.

Uczenie się przez całe życie

Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh zgadza się z przekonaniem, że osoby powinny być inwestowane w procesie uczenia się przez całe życie, i stara się zaszczepić, że wiara w jej absolwentów.

Odpowiedzialność społeczna i Global Perspective

Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh jest zobowiązana do podjęcia wyzwań w dzisiejszym globalnym społeczeństwie i poważnie traktuje swoje obowiązki, aby przygotować studentów / absolwentów być dobrymi obywatelami świata.

Uczciwość

Uniwersytet Amerykański w Phnom Penh uważa, że ​​zachowanie etyczne jest kluczem do dobrego samopoczucia społecznych; Wysokie standardy etyczne są fundamentalne dla Uniwersytetu i doświadczenia studentów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

AUPP: American University of Phnom Penh

Test Bachelor of Arts in Law (BA, Prawo) Program przygotowuje absolwentów do sukcesu w karierze w prywatnych firm, działów prawnych, organizacje pozarządowe, organizacje ... [+]

Prawo jest wymagający kariery, w którym jest niezbędna do sukcesu umiejętność analizowania informacji i dostarczanie rozwiązań dla klientów. Program Prawo w AUPP jest uziemiony w krytycznego myślenia, umiejętności zawodowych i etyki, a także zapewnia szeroki zakres opcji kursu. Program obejmuje kursy z zakresu prawa cywilnego i karnego, a program zawiera szczegółowe kursy w Kambodży, ASEAN i prawa międzynarodowego.

Test Bachelor of Arts in Law (BA, Prawo) Program przygotowuje absolwentów do sukcesu w karierze w prywatnych firm, działów prawnych, organizacje pozarządowe, organizacje międzyrządowe oraz rządu. Studentów uczestniczących w BA, Program Prawo Oczekuje się, że rozwijają podstawowe kompetencje w zakresie wiedzy, analizy wrażliwości kulturowej i profesjonalizmu.... [-]

Kambodża Phnom Penh
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
AUPP: American University of Phnom Penh

Test Program Global Affairs zapewnia studentom zrozumienie aktualnych wyzwań w regionie ASEAN i na całym świecie. ... [+]

Misją programu jest przygotowanie studentów do globalnego przywództwa i usług oraz do szkolenia nowej generacji liderów politycznych w celu rozwiązania złożonych problemów zglobalizowanego świata. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą się decydenci w krajowych, regionalnych i lokalnych agencji rządowych, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych i korporacje wielonarodowe.

Test Program Global Affairs zapewnia studentom zrozumienie aktualnych wyzwań w regionie ASEAN i na całym świecie. Program oferuje możliwość studiowania kluczowych współczesnych problemów - konflikt między narodami oraz wewnątrz, globalizacja, demokratyzacji gospodarczej i politycznej, konfliktów regionalnych i rosnące znaczenie podmiotów niepaństwowych; jak również analizy ekonomiczne i zagranicznych przygotowywania i Polityki Bezpieczeństwa kwestii w regionie i w skali globalnej.... [-]

Kambodża Phnom Penh
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

AUPP: American University of Phnom Penh

Test Technologia Program Management Information (ITM) ma na celu opracowanie specjalistów w wschodzących i zbieżnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Stopni ... [+]

Test Technologia Program Management Information (ITM) ma na celu opracowanie specjalistów w wschodzących i zbieżnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Stopnia w ITM produkuje absolwentów, którzy mogą organizować procesy biznesowe w celu wspierania strategicznych korporacyjnych potrzeb, wymagań i celów na poziomie zarządzania. Program ma na celu wypełnienie luki między problemów biznesowych i możliwości technologii informatycznych, a dostosowanie technologii w strategii biznesowych. Studenci zwiększenia ich krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne z wiedzy o zasadach zarządzania. Program jest bilans technologii, zarządzania, komunikacji i sztuk wyzwolonych.... [-]

Kambodża Phnom Penh
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
AUPP: American University of Phnom Penh

Test Program działalności przygotowuje absolwentów do sukcesu w świecie biznesu, czy w Kambodży, Azji Południowo-Wschodniej, lub poza nią. ... [+]

Test Program działalności przygotowuje absolwentów do sukcesu w świecie biznesu, czy w Kambodży, Azji Południowo-Wschodniej, lub poza nią. Edukacja Biznes i udane prowadzenie biznesu wymaga kariery absolwentów do zrozumienia podstawowych pojęć ekonomicznych i relacji matematycznych, podczas gdy w tym samym czasie jest analityczne i stanie komunikować idee skutecznie pisemnych i ustnych komunikatów.

Studenci w biznesie rozwijania kluczowych kompetencji w każdym z obszarów funkcjonalnych biznesu - marketingu, finansów, rachunkowości i zarządzania - w celu zrozumienia wzajemnych relacji pomiędzy tymi obszarami funkcjonalnymi i jak te relacje mogą mieć wpływ na funkcjonowanie i wartość organizacji.... [-]

Kambodża Phnom Penh
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

AUPP Now Accepting Applications