Carleton University Undergraduate

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na Carleton University, kanadyjskim uniwersytecie Capital!

Uniwersytet Carleton zapewnia wysokiej jakości edukację ponad 24 000 studentów na pełnym i niepełnym etacie na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Przyciągamy studentów z ponad 140 krajów do naszego zróżnicowanego kampusu, który obejmuje ponad 153 000 absolwentów mieszkających w ponad 160 krajach na całym świecie.

Nasze 22 programy studiów licencjackich - z ponad 100 kierunkami, koncentracjami i specjalizacjami - zapewniają umiejętności i wiedzę do rozwiązywania rzeczywistych problemów.

875 pracowników akademickich Carleton jest uznanych na arenie międzynarodowej za stypendium i najnowsze badania w ponad 50 dyscyplinach. Studenci Carleton korzystają z interdyscyplinarnego, aktywnego, praktycznego podejścia do nauczania i badań praktykowanych przez członków wydziału oraz z licznych partnerstw, jakie uniwersytet ma z rządem federalnym, innymi uniwersytetami i partnerami z sektora prywatnego.

Nasz kampus i miasto zapewniają piękne i przyjazne środowisko do życia i nauki. Kampus znajduje się na południe od centrum Ottawy i graniczy z rzeką Rideau, historycznym kanałem Rideau i przyjemnymi dzielnicami mieszkalnymi. Nasza lokalizacja w stolicy kraju zapewnia dostęp do niewiarygodnych zasobów poza kampusem, takich jak obiekty rządowe, muzea i archiwa, ambasady zagraniczne, laboratoria badawcze z dziedziny medycyny i nauk biologicznych oraz kwitnący przemysł high-tech.

Przyjdź i bądź częścią tego niezwykłego uniwersytetu!

110034_109890_Riverbuilding.jpg

Co definiuje Carleton?

 • Dążymy do innowacji w zakresie badań, nauczania i uczenia się.
 • Nasza lokalizacja w Ottawie, stolicy kraju, łączy nas ze światem.
 • Zachęcamy do praktycznego doświadczenia w klasie.
 • Oferujemy wyjątkowe wsparcie dla studentów.

Co definiuje naszych absolwentów?

 • Mają ducha przedsiębiorczości.
 • Są przygotowani do kariery na szybko zmieniającym się rynku pracy.
 • Kieruje nimi chęć zmiany świata.
 • Są silni 153 000.

110035_109891_Carleton1.jpg

Ottawa, stolicy Kanady

Bliskość Carletona wobec instytucji rządowych, bibliotek, mediów i kwitnącej gospodarki opartej na wiedzy sprawia, że Carleton jest doskonałym miejscem do nauki i życia.

Studenci, pracownicy, wykładowcy i odwiedzający Carleton University mogą skorzystać z tego, co Ottawa ma do zaoferowania przez cały rok: sztuki, sportu na świeżym powietrzu, profesjonalnych sportów oraz ekscytującego, tętniącego życiem życia nocnego i silnego poczucia wspólnoty.

Hotel Carleton University znajduje się w pobliżu majestatycznych budynków parlamentu w Kanadzie, gwarnego targu Byward Market i pięknego parku Gatineau.

Dobrze wiedzieć:

 • Większość programów licencjackich Carleton obejmuje możliwości pracy na studiach. Studenci współpracujący z Carleton współpracowali z wieloma pracodawcami, w tym: Blackberry, Bombardier Aerospace, Canada Revenue Agency, Environment and Climate Change Canada, Ericsson, Hydro Ottawa, IBM Canada, National Research Council, Nokia, Ross Video, Scotiabank i innymi.
 • Po ukończeniu programu studiów studenci zagraniczni mogą ubiegać się o pozwolenie na pracę w Kanadzie na okres do trzech lat, aby zdobyć doświadczenie zawodowe.
 • Carleton jest domem dla rozległej sieci ponad 200 aktywnych klubów i stowarzyszeń - świetny sposób na poznanie nowych ludzi, zdobycie cennych umiejętności i realizowanie zainteresowań poza klasą.

Lokalizacje

Ottawa

Address
315 Robertson Hall
1125 Colonel By Drive

K1S 5B6 Ottawa, Ontario, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium