Crandall University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

historia

Pod koniec 1940 roku, Konwencja Wielka Chrzciciel stał się zaniepokojony młodych ludzi, którzy opuszczają Atlantic Canada do wyższego wykształcenia Biblii. Pomimo faktu, że nazwa miała University w Wolfville, NS, był obszar edukacji chrześcijańskiej, która nie była objęta. W 1949 roku Wielka Baptist Bible Training Szkoła została założona w Moncton zarówno jako kolegium Biblii i liceum. W ciągu następnych dwóch dekad, młodzi ludzie przyjechali z całej Atlantic Kanady na studia w kontekście chrześcijańskiej i życia we wspólnocie chrześcijańskiej.

Doskonałości akademickiej bardzo szybko stał się znakiem rozpoznawczym nowej szkoły, a wiele osób dał w ofierze, aby rozwinąć urządzeń i programów. Dr Myron Brinton lewej udanej pastorate do kierowania raczkujący instytucji dla większości pierwszym dziesięcioleciu. Jego poczucie rodziny i chrześcijańskiego zaangażowania ustawione na scenie wiele ze swojej tradycji.

Do 1968 roku, w okresie transformacji szkoły był jako nacisk zmianie do programu po liceum. Stało Bible College i Christian Junior College sztuk wyzwolonych. W 1970 roku zmieniono nazwę na Atlantic Baptist College w celu uwzględnienia nowych programów. W tym okresie, przewodniczący, dr Stuart E. Murray, starał się zbudować silną zdolność i zapewnić poszerzony wybór kursów.

W 1983 roku, New Brunswick ustawodawca uchwalił statut przyznającej Atlantic Baptist College, prawo do oferowania matur stopni. Ponad dziesięć lat później, w 1996 roku, oryginalne aktu prawodawcy został zmieniony, aby zmienić nazwę na Atlantic University Baptist. Dokonano tego w celu odzwierciedlenia dalszy wzrost i rozwój Uniwersytetu czym świadczy przyznanie stopni w różnych dyscyplinach, w tym Pięknych, nauki, biznesu i edukacji.

W 2008 roku, w 2010 roku, drobne poprawki do ustawy zostały wykonane, pierwsze rozszerzenie świadczenia stopni poza poziomie licencjata, a po drugie, aby zmienić nazwę na Crandall University na cześć Józefa Crandall, który założył kilka Chrzciciela kościołów w większe Obszar moncton pod koniec 1800 roku. Ta nowa nazwa została również przedstawiona jako sposób na bardziej wyraźnie oferować takie invititation do chrześcijańskich uczniów i zwolenników, którzy nie byli z Chrzciciela tradycji.

Misja

Misją Crandall jest to, że Uniwersytet Przekształcanie żyje dzięki wysokiej jakości edukacji uniwersyteckiej mocno zakorzenione w wierze chrześcijańskiej. Ta misja jest realizowany poprzez:

Nauczanie, nauk humanistycznych i studiów zawodowych, które obejmuje: Podejście na ucznia, który skupia się na nauce, a nie tylko informacji na dostawy; Zobowiązanie do całościowego wzrostu osoby: duchowej, intelektualnej, osobisty / społeczny i samopoczucia; Praca zespołowa wybitnych i oddanych pracowników, wykładowców, administratorów i członków Zarządu; Rozwój jednolitego i społeczności, w którym uczestnicy troskliwym są wrażliwe na potrzeby sobą, zachęcać się nawzajem w tworzeniu postaci, umiejętności przywódczych i integracji wiary i nauki, zgodnie z którą są one przygotowane do pozycji wpływów i przywództwa w służbie Królestwo Boże; Otwartość na osoby o każdej rasy, koloru, płci i wyznania, którzy zdecydowali się stać się częścią społeczności Crandall University. Badania prowadzone przez wykładowców, która obejmuje, ale nie ogranicza się do: Poszerzenie wiedzy w dyscyplinie uczonego; Standard doskonałości, że afirmuje zaangażowanie Uczelni do uczciwości akademickiej; Pogłębianie integracji wiary i nauki poprzez stypendium i publikacji, które oceniają wnioski w teorii / światło chrześcijańskiego światopoglądu.

Wyznanie Wiary

Bóg: Albowiem jeden jest Bóg, wiecznie istnieje w trzech osobach: Ojca, Syna i Ducha Świętego. W Boga te trzy osoby są równe i zjednoczona w istocie i doskonałości. Wykonywania różnych, ale one harmonijne biura w wielkim dziele odkupienia. Bóg jest Ojcem wszystkich ludzi w ogólnym sensie Stwórcy i podtrzymuje wszechświat. Ma ojcowskie współczucie dla całej ludzkości. Bóg jest Ojcem, w sensie osobistym, do wszystkich, którzy wyznają wiarę w Jego Jednorodzonego i niepowtarzalny Syna, Jezusa Chrystusa. Jezus Chrystus jest Bogiem objawionym w ciele; stwierdzamy Jego narodzenie z dziewicy, bezgrzeszne człowieczeństwo, boskie cuda, zastępczą śmierć raz na zawsze, ciała zmartwychwstanie i wniebowstąpienie, mediatorial pracy przed Ojcem i błogosławionej nadziei Jego osobisty powrót w mocy i chwale. Duch Święty jest trzecią osobą Boga, który od Ojca i Syna. Duch Święty przekonuje człowieczeństwo grzechu, sprawiedliwości i sądzie Bożym; wzywa ludzi do nawrócenia i wiary w Jezusa Chrystusa, zamieszkuje i uzdalnia wierzącego do życia świętym życiem; i upoważnia wierzącego do świadectwa i do pracy dla Pana Jezusa Chrystusa.

Pismo Święte: Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu mają władzę od samego Boga i są nam Bożego natchnienia. Są tylko doskonały, najwyższy, nieomylne, a wystarczy standardowe wszystkich sprawach wiary i postępowania. Zostały one starannie konserwowane przez opatrzności Bożej dzięki pracy wiernych wyznawców.

Ludzkość: Ludzkość została stworzona bez grzechu. Przez nieposłuszeństwo pierwszego mężczyzny i kobiety, grzech wszedł na rasę ludzką. Dzięki tej nieposłuszeństwa cała ludzkość rodzi się grzeszny, pod przekleństwem potępienia i śmierci, w potrzebie pokuty i przebaczenia.

Zbawienie: Zbawienie zgubionego i grzesznej ludzkości jest możliwe tylko przez zasługi Jezusa Chrystusa i Jego zastępczej śmierci w naszym imieniu. Zbawienie muszą być odebrane przez pokutę i wiarę, i to niezależnie od uczynków. Charakteryzuje się regeneracji przez Ducha Świętego.

Kościół: Kościół składa się z wszystkich prawdziwie wierzących w Pana Jezusa Chrystusa. Biblia określa również Kościół lokalny jako zespół ochrzczonych wierzących organizowanych dla kultu, naśladowaniu, pomoc, i służby dla innych do Boga.

Zmartwychwstanie i wyrok: Nie będzie ogólnie zmartwychwstanie ciał sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Bóg będzie sądził całą ludzkość. Ci, którzy są zbawieni będą żyć wiecznie w obecności Boga. Ci, którzy są zagubieni w grzechu wiecznego potępienia otrzyma.

Akredytacje

In Canada there is no formal organization that accredits universities and colleges, but the concept of accreditation is practiced. It is based on the acceptance of postsecondary studies by Canadian Universities and Colleges, where the work completed meets criteria of faculty competence, standards of instruction, and standards of student achievement practiced by the major universities in Canada. Based on these standards, Crandall University graduates consistently achieve a high level.

Crandall University is an affiliate member of The Council of Christian Colleges and Universities, an association of approximately 175 Christ-centered colleges and universities of the liberal arts and sciences with member schools in 26 countries around the world. The Council is committed to cultivating communities of educational excellence in which the lordship of Jesus Christ is central. Member colleges are committed to maintaining the highest academic standards in an environment which fosters spiritual growth. Over thirty denominations are represented in the Council, enriching the common fellowship with diversity. Working together, Council member colleges and universities accomplish things they could not do alone. (See the “Programs of Study” section which outlines the academic opportunities available to students at Crandall through CCCU.)

Crandall University maintains its official recognition as a degree-granting institution based on its formal arrangments with the Province of New Brunswick through an Act of the New Brunswick Legislature. In addition, there is a strong on-going collegial relationship with all its sibling universitities within the Atlantic Provinces and an expanding and ever improving connection with other academic institutions and professional associations throughout Canada and the United States.

Crandall University has become known for its academic excellence and the integrity of its graduates. With the increasing number of degree programs and the abilities of its faculty members, the reputation of the University continues to grow.

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Kursy » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Bachelor of Arts

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Moncton

Bachelor of Arts z Crandall University zapewni Ci narzędzi analitycznych i umiejętności pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w zaawansowanych studiów lub pracy zawodowej. [+]

Liberal Arts Education dopasowanie do dzisiejszych wyzwań

Bachelor of Arts z Crandall University zapewni Ci narzędzi analitycznych i umiejętności pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w zaawansowanych studiów lub pracy zawodowej. Crandall Bachelor of Arts stopnia również oferuje znacznie więcej. Będziesz także nabyć wiedzę duchową, która będzie wspierać i wzmocnienia wiary i przygotować się dobrze do spełnienia wyzwaniom życia.

Poświęć chwilę, aby spojrzeć na naszego wyboru Bachelor of Arts kierunkach. Zobacz dlaczego nasi studenci uważają wykształcenie Crandall University jest znakomity stosunek jakości w szkolnictwie wyższym. To trwa cztery lata, które przygotuje Cię na co życie przynosi swój sposób.... [-]


BBA

Bachelor of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Moncton

Crandall w Business School oferuje również stopień BBA Cooperative Education, że poprzez doświadczenie na stanowisku pracy, zapewnia studentom okazję do uwzględnienia nauki w praktyce przy opracowywaniu ważnych budowania kariery połączenia sieciowe. [+]

Przygotować się do trudnych kariery w biznesie w Crandall w Szkole Biznesu

Studia Business Administration przygotowuje do bogactwa możliwości kariery. Na Crandall w Business School, studenci biznesu mają możliwość skoncentrowania studiów biznesowych w rachunkowości, marketingu i zarządzania przedsiębiorstwem. W ramach programu można nauczyć się jasno komunikować, analizować kwestie organizacyjne, rozwiązywania problemów biznesowych i określenia najlepszych praktyk biznesowych.

Dziś firma jest niezwykle złożona. Narzędzia i umiejętności do zdobycia w Crandall w Business School dadzą Ci odnieść sukces w wymagającym kariery lub realizować magistra Business Administration.... [-]


BSc

Bachelor of Science w biologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Moncton

Stopień w biologii od Crandall University pomoże Ci zdobyć analiza, interpretacja i komunikacyjnych umiejętności potrzebne, aby rozpocząć swoją karierę w nauce lub prowadzić zaawansowane badania edukacyjne. [+]

Badanie niesamowite formy życia na świecie

Biologia eksploruje świat organizmów żywych. Ustalenia w tym zakresie są niezbędne do postępu w rolnictwie, medycynie, biotechnologii i ekologii. Stopień w biologii od Crandall University pomoże Ci zdobyć analiza, interpretacja i komunikacyjnych umiejętności potrzebne, aby rozpocząć swoją karierę w nauce lub prowadzić zaawansowane badania edukacyjne.

Wspólnie ze swoimi profesorów i kolegów, będziesz studiować funkcje i interakcje organizmów żywych poprzez badanie procesów strukturę, zachowanie i życie. Ponadto, będziesz miał możliwość rozwijania umiejętności, które zwiększają swoją wiedzę o świecie, wypełniając holistyczne program nauczania sztuk wyzwolonych uniwersytetu.... [-]


Licencjat

Licencjat z edukacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Moncton

Bachelor of Education w programie Crandall University jest jednym z najbardziej cenionych programów przygotowujących nauczycieli we wschodniej Kanadzie. Stopień Crandalla Edukacja przygotowuje do nauczania w praktycznie każdej klasie, w dowolnym miejscu. [+]

Edukacja w Crandall

Bachelor of Education w programie Crandall University jest jednym z najbardziej cenionych programów przygotowujących nauczycieli we wschodniej Kanadzie. Stopień Crandalla Edukacja przygotowuje do nauczania w praktycznie każdej klasie, w dowolnym miejscu.

Celem naszego programu Bachelor of Education jest do absolwentów nauczycieli, którzy staną na studenta liderów edukacyjnych z zobowiązaniem do ważnej misji wychowania generationsto przyjść.

Po pomyślnym zakończeniu Bachelor of Education, będziesz dobrze przygotowany do podejmowania wyzwań edukacyjnych w szerokim zakresie ustawień klasie. Będziesz także być uprawniony do ubiegania się o New Brunswick Level 5 nauczania Certyfikat, który wyposaża Cię uczyć w szkole podstawowej lub średniej szkoły.... [-]


Licencjat z edukacji technicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Moncton

Nasza Bachelor absolwentów kształcenia technicznego posiadać dobrą reputację na całym świecie. Często są one wyraźnie wymagane do umieszczenia stażu w miejscach takich jak Chiny i Australia. [+]

Edukacja techniczna w Crandall

Bachelor of Technical Education (BTEd.) To innowacyjny program zaprojektowany, aby połączyć swoje dotychczasowe umiejętności techniczne i szkolenia z 21-cia szkolenia wieku nauczycieli. Jeśli masz doświadczenie w obszarach takich jak Business Technology, ICT, Sztuki Kulinarnej, Projektowanie wnętrz, Trades lub hotelarstwo i chcesz pracować w środowisku szkolnym, to jest program dla Ciebie.

Po pomyślnym zakończeniu Bachelor of Education techniczne, będzie uprawniony do ubiegania się o certyfikat Level 4 Nauczanie z Departamentu Edukacji New Brunswick.

Program specjalny Highlights tytułu Bachelor of Edukacji Technicznej

... [-]

Licencjat z teologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Moncton

To unikalne partnerstwo daje studentom Crandall możliwość podjęcia dyplom z Acadia University (przez Acadia Divinity College) jednoczesnego ich stopnia Crandall. [+]

Crandall-Acadia licencjat teologii Partnerstwa

To unikalne partnerstwo daje studentom Crandall możliwość podjęcia dyplom z Acadia University (przez Acadia Divinity College) jednoczesnego ich stopnia Crandall. W Acadia licencjat teologii programu, uczniowie wezmą specjalistyczne kursy, które koncentrują się na osobistym uczniostwa, chrześcijańskiej służby w Kościele i społeczności, a także kursy w biblistyki i teologii. Elementów praktycznych w programie zapewni studentom możliwość służyć i prowadzić w kraju i zagranicą.

Stopień ten został zaprojektowany specjalnie dla tych studentów, którzy mają pasję do służenia Bogu i rozwijanie silniejszej relacji z Nim. To stanowi solidną podstawę dla wiodących w kościelnych i społecznych ministerstw.... [-]