Przeczytaj oficjalny opis

historia

Pod koniec 1940 roku, Konwencja Wielka Chrzciciel stał się zaniepokojony młodych ludzi, którzy opuszczają Atlantic Canada do wyższego wykształcenia Biblii. Pomimo faktu, że nazwa miała University w Wolfville, NS, był obszar edukacji chrześcijańskiej, która nie była objęta. W 1949 roku Wielka Baptist Bible Training Szkoła została założona w Moncton zarówno jako kolegium Biblii i liceum. W ciągu następnych dwóch dekad, młodzi ludzie przyjechali z całej Atlantic Kanady na studia w kontekście chrześcijańskiej i życia we wspólnocie chrześcijańskiej.

Doskonałości akademickiej bardzo szybko stał się znakiem rozpoznawczym nowej szkoły, a wiele osób dał w ofierze, aby rozwinąć urządzeń i programów. Dr Myron Brinton lewej udanej pastorate do kierowania raczkujący instytucji dla większości pierwszym dziesięcioleciu. Jego poczucie rodziny i chrześcijańskiego zaangażowania ustawione na scenie wiele ze swojej tradycji.

Do 1968 roku, w okresie transformacji szkoły był jako nacisk zmianie do programu po liceum. Stało Bible College i Christian Junior College sztuk wyzwolonych. W 1970 roku zmieniono nazwę na Atlantic Baptist College w celu uwzględnienia nowych programów. W tym okresie, przewodniczący, dr Stuart E. Murray, starał się zbudować silną zdolność i zapewnić poszerzony wybór kursów.

W 1983 roku, New Brunswick ustawodawca uchwalił statut przyznającej Atlantic Baptist College, prawo do oferowania matur stopni. Ponad dziesięć lat później, w 1996 roku, oryginalne aktu prawodawcy został zmieniony, aby zmienić nazwę na Atlantic University Baptist. Dokonano tego w celu odzwierciedlenia dalszy wzrost i rozwój Uniwersytetu czym świadczy przyznanie stopni w różnych dyscyplinach, w tym Pięknych, nauki, biznesu i edukacji.

W 2008 roku, w 2010 roku, drobne poprawki do ustawy zostały wykonane, pierwsze rozszerzenie świadczenia stopni poza poziomie licencjata, a po drugie, aby zmienić nazwę na Crandall University na cześć Józefa Crandall, który założył kilka Chrzciciela kościołów w większe Obszar moncton pod koniec 1800 roku. Ta nowa nazwa została również przedstawiona jako sposób na bardziej wyraźnie oferować takie invititation do chrześcijańskich uczniów i zwolenników, którzy nie byli z Chrzciciela tradycji.

Misja

Misją Crandall jest to, że Uniwersytet Przekształcanie żyje dzięki wysokiej jakości edukacji uniwersyteckiej mocno zakorzenione w wierze chrześcijańskiej. Ta misja jest realizowany poprzez:

Nauczanie, nauk humanistycznych i studiów zawodowych, które obejmuje: Podejście na ucznia, który skupia się na nauce, a nie tylko informacji na dostawy; Zobowiązanie do całościowego wzrostu osoby: duchowej, intelektualnej, osobisty / społeczny i samopoczucia; Praca zespołowa wybitnych i oddanych pracowników, wykładowców, administratorów i członków Zarządu; Rozwój jednolitego i społeczności, w którym uczestnicy troskliwym są wrażliwe na potrzeby sobą, zachęcać się nawzajem w tworzeniu postaci, umiejętności przywódczych i integracji wiary i nauki, zgodnie z którą są one przygotowane do pozycji wpływów i przywództwa w służbie Królestwo Boże; Otwartość na osoby o każdej rasy, koloru, płci i wyznania, którzy zdecydowali się stać się częścią społeczności Crandall University. Badania prowadzone przez wykładowców, która obejmuje, ale nie ogranicza się do: Poszerzenie wiedzy w dyscyplinie uczonego; Standard doskonałości, że afirmuje zaangażowanie Uczelni do uczciwości akademickiej; Pogłębianie integracji wiary i nauki poprzez stypendium i publikacji, które oceniają wnioski w teorii / światło chrześcijańskiego światopoglądu.

Wyznanie Wiary

Bóg: Albowiem jeden jest Bóg, wiecznie istnieje w trzech osobach: Ojca, Syna i Ducha Świętego. W Boga te trzy osoby są równe i zjednoczona w istocie i doskonałości. Wykonywania różnych, ale one harmonijne biura w wielkim dziele odkupienia. Bóg jest Ojcem wszystkich ludzi w ogólnym sensie Stwórcy i podtrzymuje wszechświat. Ma ojcowskie współczucie dla całej ludzkości. Bóg jest Ojcem, w sensie osobistym, do wszystkich, którzy wyznają wiarę w Jego Jednorodzonego i niepowtarzalny Syna, Jezusa Chrystusa. Jezus Chrystus jest Bogiem objawionym w ciele; stwierdzamy Jego narodzenie z dziewicy, bezgrzeszne człowieczeństwo, boskie cuda, zastępczą śmierć raz na zawsze, ciała zmartwychwstanie i wniebowstąpienie, mediatorial pracy przed Ojcem i błogosławionej nadziei Jego osobisty powrót w mocy i chwale. Duch Święty jest trzecią osobą Boga, który od Ojca i Syna. Duch Święty przekonuje człowieczeństwo grzechu, sprawiedliwości i sądzie Bożym; wzywa ludzi do nawrócenia i wiary w Jezusa Chrystusa, zamieszkuje i uzdalnia wierzącego do życia świętym życiem; i upoważnia wierzącego do świadectwa i do pracy dla Pana Jezusa Chrystusa.

Pismo Święte: Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu mają władzę od samego Boga i są nam Bożego natchnienia. Są tylko doskonały, najwyższy, nieomylne, a wystarczy standardowe wszystkich sprawach wiary i postępowania. Zostały one starannie konserwowane przez opatrzności Bożej dzięki pracy wiernych wyznawców.

Ludzkość: Ludzkość została stworzona bez grzechu. Przez nieposłuszeństwo pierwszego mężczyzny i kobiety, grzech wszedł na rasę ludzką. Dzięki tej nieposłuszeństwa cała ludzkość rodzi się grzeszny, pod przekleństwem potępienia i śmierci, w potrzebie pokuty i przebaczenia.

Zbawienie: Zbawienie zgubionego i grzesznej ludzkości jest możliwe tylko przez zasługi Jezusa Chrystusa i Jego zastępczej śmierci w naszym imieniu. Zbawienie muszą być odebrane przez pokutę i wiarę, i to niezależnie od uczynków. Charakteryzuje się regeneracji przez Ducha Świętego.

Kościół: Kościół składa się z wszystkich prawdziwie wierzących w Pana Jezusa Chrystusa. Biblia określa również Kościół lokalny jako zespół ochrzczonych wierzących organizowanych dla kultu, naśladowaniu, pomoc, i służby dla innych do Boga.

Zmartwychwstanie i wyrok: Nie będzie ogólnie zmartwychwstanie ciał sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Bóg będzie sądził całą ludzkość. Ci, którzy są zbawieni będą żyć wiecznie w obecności Boga. Ci, którzy są zagubieni w grzechu wiecznego potępienia otrzyma.

Ta szkoła oferuje również:

BA

Crandall University

Bachelor of Arts z Crandall University zapewni Ci narzędzi analitycznych i umiejętności pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w zaawansowanych studiów lub pracy zawodo ... [+]

Liberal Arts Education dopasowanie do dzisiejszych wyzwań

Bachelor of Arts z Crandall University zapewni Ci narzędzi analitycznych i umiejętności pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w zaawansowanych studiów lub pracy zawodowej. Crandall Bachelor of Arts stopnia również oferuje znacznie więcej. Będziesz także nabyć wiedzę duchową, która będzie wspierać i wzmocnienia wiary i przygotować się dobrze do spełnienia wyzwaniom życia.

Poświęć chwilę, aby spojrzeć na naszego wyboru Bachelor of Arts kierunkach. Zobacz dlaczego nasi studenci uważają wykształcenie Crandall University jest znakomity stosunek jakości w szkolnictwie wyższym. To trwa cztery lata, które przygotuje Cię na co życie przynosi swój sposób.... [-]

Kanada Moncton
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BBA

Crandall University

Crandall w Business School oferuje również stopień BBA Cooperative Education, że poprzez doświadczenie na stanowisku pracy, zapewnia studentom okazję do uwzględnienia nau ... [+]

Przygotować się do trudnych kariery w biznesie w Crandall w Szkole Biznesu

Studia Business Administration przygotowuje do bogactwa możliwości kariery. Na Crandall w Business School, studenci biznesu mają możliwość skoncentrowania studiów biznesowych w rachunkowości, marketingu i zarządzania przedsiębiorstwem. W ramach programu można nauczyć się jasno komunikować, analizować kwestie organizacyjne, rozwiązywania problemów biznesowych i określenia najlepszych praktyk biznesowych.

Dziś firma jest niezwykle złożona. Narzędzia i umiejętności do zdobycia w Crandall w Business School dadzą Ci odnieść sukces w wymagającym kariery lub realizować magistra Business Administration.... [-]

Kanada Moncton
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Crandall University

Stopień w biologii od Crandall University pomoże Ci zdobyć analiza, interpretacja i komunikacyjnych umiejętności potrzebne, aby rozpocząć swoją karierę w nauce lub prowad ... [+]

Badanie niesamowite formy życia na świecie

Biologia eksploruje świat organizmów żywych. Ustalenia w tym zakresie są niezbędne do postępu w rolnictwie, medycynie, biotechnologii i ekologii. Stopień w biologii od Crandall University pomoże Ci zdobyć analiza, interpretacja i komunikacyjnych umiejętności potrzebne, aby rozpocząć swoją karierę w nauce lub prowadzić zaawansowane badania edukacyjne.

Wspólnie ze swoimi profesorów i kolegów, będziesz studiować funkcje i interakcje organizmów żywych poprzez badanie procesów strukturę, zachowanie i życie. Ponadto, będziesz miał możliwość rozwijania umiejętności, które zwiększają swoją wiedzę o świecie, wypełniając holistyczne program nauczania sztuk wyzwolonych uniwersytetu.... [-]

Kanada Moncton
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Crandall University

Bachelor of Education w programie Crandall University jest jednym z najbardziej cenionych programów przygotowujących nauczycieli we wschodniej Kanadzie. Stopień Crandalla ... [+]

Edukacja w Crandall

Bachelor of Education w programie Crandall University jest jednym z najbardziej cenionych programów przygotowujących nauczycieli we wschodniej Kanadzie. Stopień Crandalla Edukacja przygotowuje do nauczania w praktycznie każdej klasie, w dowolnym miejscu.

Celem naszego programu Bachelor of Education jest do absolwentów nauczycieli, którzy staną na studenta liderów edukacyjnych z zobowiązaniem do ważnej misji wychowania generationsto przyjść.

Po pomyślnym zakończeniu Bachelor of Education, będziesz dobrze przygotowany do podejmowania wyzwań edukacyjnych w szerokim zakresie ustawień klasie. Będziesz także być uprawniony do ubiegania się o New Brunswick Level 5 nauczania Certyfikat, który wyposaża Cię uczyć w szkole podstawowej lub średniej szkoły.... [-]

Kanada Moncton
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Crandall University

Nasza Bachelor absolwentów kształcenia technicznego posiadać dobrą reputację na całym świecie. Często są one wyraźnie wymagane do umieszczenia stażu w miejscach takich ja ... [+]

Edukacja techniczna w Crandall

Bachelor of Technical Education (BTEd.) To innowacyjny program zaprojektowany, aby połączyć swoje dotychczasowe umiejętności techniczne i szkolenia z 21-cia szkolenia wieku nauczycieli. Jeśli masz doświadczenie w obszarach takich jak Business Technology, ICT, Sztuki Kulinarnej, Projektowanie wnętrz, Trades lub hotelarstwo i chcesz pracować w środowisku szkolnym, to jest program dla Ciebie.

Po pomyślnym zakończeniu Bachelor of Education techniczne, będzie uprawniony do ubiegania się o certyfikat Level 4 Nauczanie z Departamentu Edukacji New Brunswick.

Program specjalny Highlights tytułu Bachelor of Edukacji Technicznej

... [-]
Kanada Moncton
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Crandall University

To unikalne partnerstwo daje studentom Crandall możliwość podjęcia dyplom z Acadia University (przez Acadia Divinity College) jednoczesnego ich stopnia Crandall. ... [+]

Crandall-Acadia licencjat teologii Partnerstwa

To unikalne partnerstwo daje studentom Crandall możliwość podjęcia dyplom z Acadia University (przez Acadia Divinity College) jednoczesnego ich stopnia Crandall. W Acadia licencjat teologii programu, uczniowie wezmą specjalistyczne kursy, które koncentrują się na osobistym uczniostwa, chrześcijańskiej służby w Kościele i społeczności, a także kursy w biblistyki i teologii. Elementów praktycznych w programie zapewni studentom możliwość służyć i prowadzić w kraju i zagranicą.

Stopień ten został zaprojektowany specjalnie dla tych studentów, którzy mają pasję do służenia Bogu i rozwijanie silniejszej relacji z Nim. To stanowi solidną podstawę dla wiodących w kościelnych i społecznych ministerstw.... [-]

Kanada Moncton
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku