Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Jako wiodący innowator w dziedzinie edukacji globalnej, Fairleigh Dickinson University poszukuje nowych sposobów, aby zaoferować swoje unikalne możliwości uczenia się dla studentów na całym świecie. Ostatnio kampusu Uniwersytetu otworzył w 2007 roku w Vancouver, Kolumbia Brytyjska. Znajduje się w zachodniej Kanadzie w pobliżu granicy z USA, Vancouver jest jednym z najbardziej na świecie miast malowniczych, kosmopolitycznych i wielokulturowych.

Vancouver Campus oferuje studentom jedną z niewielu szans na zarabianie amerykańskie wykształcenie studiując w Kanadzie. Wszystkie programy studiów oferowane przez Campus Vancouver zostały dopuszczone przez Columbia brytyjskiego Ministerstwa Edukacji zaawansowanym. Fairleigh Dickinson University - Vancouver wita uczniów z całego świata, aby stworzyć różnorodną kulturowo środowisko uczenia się. Vancouver oferuje materiały dla studentów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia w rozwijaniu ich umiejętności anglojęzyczne przed rozpoczęciem studiów I stopnia.

Dlaczego Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson University jest centrum doskonałości naukowej poświęconej przygotowaniu obywateli świata poprzez edukacji globalnej. Uczelnia stara się zapewnić studentom multidyscyplinarnych, międzykulturowych i etyczne rozumienie niezbędnych do udziału prowadzić i rozwijać się w globalnym rynku idei, handlu i kultury.

Założona w 1942 roku, FDU jest największym prywatnym University w New Jersey, służąc prawie 12.000 absolwentów i studentów studiów, w tym ponad 1000 zagranicznych studentów z całego świata. dwa kampusy US Uniwersytetu są w północnym New Jersey, niedaleko Nowego Jorku. Oprócz Campus Vancouver, Uniwersytet jest właścicielem i operatorem kampus w Wroxton, w Anglii.

Vancouver Campus jest obsługiwany przez Fairleigh Dickinson University of British Columbia Foundation, która jest organizacją non-profit podmiot w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Akredytacje i świadectwa Uniwersytet jest akredytowany przez Komisję Bliskim Zjednoczonych o szkolnictwie wyższym i licencjonowany przez stan New Jersey Komisji o szkolnictwie wyższym. FDU za Silberman College of Business Administration posiada prestiżową akredytację przez AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Wiele indywidualnych programów studiów akademickich Uczelni są akredytowane przez odpowiednie agencje zawodowych i edukacyjnych.

Określenie "uniwersytet" jest używany na podstawie pisemnej zgody Columbia brytyjskiego Ministerstwa Edukacji zaawansowane skutecznej 08 maja 2006, która została poddana procesowi oceny jakości i stwierdzono, że spełniają kryteria ustalone przez ministerstwo. Fairleigh Dickinson University jest pierwszą instytucją non-kanadyjskiej, aby uzyskać zatwierdzenie zgodnie z surowymi normami przyjętymi przez British Columbia w 2003 roku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Bais - gościnność i zarządzanie turystyką

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 120 godziny September 2019 Kanada Vancouver

Obszar Vancouver jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Kanadzie iw efekcie lokalizacja bogate możliwości rozwoju zawodowego dla osób poszukujących pracy w branży hotelarskiej i turystycznej. Bachelor of Arts w Badań zindywidualizowane (Bais) Program zapewnia doskonałą okazję zarówno dla osób chcących przygotować się do kariery w branży hotelarskiej i turystycznej lokalnie lub za granicą, a dla tych, obecnie pracuje w branży chcąc uzyskać licencjat na postęp w ich zawodzie. Na FDU Vancouver, można zarobić poświadczenia edukacyjnych niezbędnych do satysfakcjonującej kariery w branży hotelarskiej przez ten specjalistycznego programu oferowanego przez Uniwersytet w International School of Hospitality i Zarządzania Turystyką. [+]

Specjalizacja w Hospitality i Zarządzania Turystyką WSPANIAŁE EDUKACJA Program, aby zarobić poświadczenia trzeba będzie rozpocząć lub rozwój swojej kariery w świecie najszybciej rozwijającej się branży.

Obszar Vancouver jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Kanadzie iw efekcie lokalizacja bogate możliwości rozwoju zawodowego dla osób poszukujących pracy w branży hotelarskiej i turystycznej. Bachelor of Arts w Badań zindywidualizowane (Bais) Program zapewnia doskonałą okazję zarówno dla osób chcących przygotować się do kariery w branży hotelarskiej i turystycznej lokalnie lub za granicą, a dla tych, obecnie pracuje w branży chcąc uzyskać licencjat na postęp w ich zawodzie. Na FDU Vancouver, można zarobić poświadczenia edukacyjnych niezbędnych do satysfakcjonującej kariery w branży hotelarskiej przez ten specjalistycznego programu oferowanego przez Uniwersytet w International School of Hospitality i Zarządzania Turystyką.... [-]


BSc

Bs w technologii informatycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 122 godziny September 2019 Kanada Vancouver

Bachelor of Science programu (BS) w dziedzinie technologii informatycznych (IT) oferuje interdyscyplinarne programy nauczania, koncentrując się na technologii informacyjnej i informatyki. Ponadto, program jest wyjątkowy, ponieważ łączy tradycyjne tematy naukowe z czołowymi krawędzi i obecnych praktyk IT i technologii. [+]

Bachelor of Science programu (BS) w dziedzinie technologii informatycznych (IT) oferuje interdyscyplinarne programy nauczania, koncentrując się na technologii informacyjnej i informatyki. Ponadto, program jest wyjątkowy, ponieważ łączy tradycyjne tematy naukowe z czołowymi krawędzi i obecnych praktyk IT i technologii.

Nadrzędnym celem programu jest przygotowanie studentów z szerokim, zintegrowanej wiedzy informatycznej, w tym komunikacji, sieci komputerowych i systemów komputerowych, zarządzanie bazami danych, rozwoju oprogramowania, tworzenie stron internetowych, cyfrowych mediów i wydawnictw elektronicznych. Studenci uczą się, jak oceniać obecnych i nowych technologii; identyfikacji potrzeb użytkowników; Interfejsy Konstrukcja przyjazna dla użytkownika; zastosowania, konfigurować i zarządzać technologii; oraz oceny wpływu technologii na jednostki, organizacji i społeczeństwa.... [-]


Bw administracji biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 150 godziny September 2019 Kanada Vancouver

Stężenie International Business przygotowuje studentów do zrozumienia i skutecznego uczestniczenia w zarządzaniu firm handlowych działających w międzynarodowym środowisku. Kurs bada teorie pogłębione i stosowanych pojęć istotnych dla prowadzenia działalności gospodarczej w konkurencyjnej arenie. [+]

Stężenie International Business przygotowuje studentów do zrozumienia i skutecznego uczestniczenia w zarządzaniu firm handlowych działających w międzynarodowym środowisku. Kurs bada teorie pogłębione i stosowanych pojęć istotnych dla prowadzenia działalności gospodarczej w konkurencyjnej arenie. Międzynarodowe kursy biznesowe obejmują: Międzynarodowy biznes, zarządzanie międzynarodowe, marketing międzynarodowy i handel międzynarodowy.

Biznes Program Highlights Praktyki stażowe

Podczas ostatniego roku studiów studenci mają możliwość zapisania się na staż za wynagrodzeniem, a nie za kredyt. Ma to wiele zalet, ponieważ pozwala im zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, rozwijać i rozwijać umiejętności, dostać stopę w drzwiach w firmie itp.... [-]


Kontakt

Fairleigh Dickinson University Vancouver

Adres 842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada
V6B 2P6 Vancouver, British Columbia, Kanada
Strona internetowa http://view2.fdu.edu/vancouver-campus/
Telefon +1 604-682-8112