Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Jako wiodący innowator w dziedzinie edukacji globalnej, Fairleigh Dickinson University poszukuje nowych sposobów, aby zaoferować swoje unikalne możliwości uczenia się dla studentów na całym świecie. Ostatnio kampusu Uniwersytetu otworzył w 2007 roku w Vancouver, Kolumbia Brytyjska. Znajduje się w zachodniej Kanadzie w pobliżu granicy z USA, Vancouver jest jednym z najbardziej na świecie miast malowniczych, kosmopolitycznych i wielokulturowych.

Vancouver Campus oferuje studentom jedną z niewielu szans na zarabianie amerykańskie wykształcenie studiując w Kanadzie. Wszystkie programy studiów oferowane przez Campus Vancouver zostały dopuszczone przez Columbia brytyjskiego Ministerstwa Edukacji zaawansowanym. Fairleigh Dickinson University - Vancouver wita uczniów z całego świata, aby stworzyć różnorodną kulturowo środowisko uczenia się. Vancouver oferuje materiały dla studentów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia w rozwijaniu ich umiejętności anglojęzyczne przed rozpoczęciem studiów I stopnia.

Dlaczego Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson University jest centrum doskonałości naukowej poświęconej przygotowaniu obywateli świata poprzez edukacji globalnej. Uczelnia stara się zapewnić studentom multidyscyplinarnych, międzykulturowych i etyczne rozumienie niezbędnych do udziału prowadzić i rozwijać się w globalnym rynku idei, handlu i kultury.

Założona w 1942 roku, FDU jest największym prywatnym University w New Jersey, służąc prawie 12.000 absolwentów i studentów studiów, w tym ponad 1000 zagranicznych studentów z całego świata. dwa kampusy US Uniwersytetu są w północnym New Jersey, niedaleko Nowego Jorku. Oprócz Campus Vancouver, Uniwersytet jest właścicielem i operatorem kampus w Wroxton, w Anglii.

Vancouver Campus jest obsługiwany przez Fairleigh Dickinson University of British Columbia Foundation, która jest organizacją non-profit podmiot w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Akredytacje i świadectwa Uniwersytet jest akredytowany przez Komisję Bliskim Zjednoczonych o szkolnictwie wyższym i licencjonowany przez stan New Jersey Komisji o szkolnictwie wyższym. FDU za Silberman College of Business Administration posiada prestiżową akredytację przez AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Wiele indywidualnych programów studiów akademickich Uczelni są akredytowane przez odpowiednie agencje zawodowych i edukacyjnych.

Określenie "uniwersytet" jest używany na podstawie pisemnej zgody Columbia brytyjskiego Ministerstwa Edukacji zaawansowane skutecznej 08 maja 2006, która została poddana procesowi oceny jakości i stwierdzono, że spełniają kryteria ustalone przez ministerstwo. Fairleigh Dickinson University jest pierwszą instytucją non-kanadyjskiej, aby uzyskać zatwierdzenie zgodnie z surowymi normami przyjętymi przez British Columbia w 2003 roku.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Obszar Vancouver jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Kanadzie iw efekcie lokalizacja bogate możliwości rozwoju zawodowego dla osób poszukujących ... [+]

Specjalizacja w Hospitality i Zarządzania Turystyką WSPANIAŁE EDUKACJA Program, aby zarobić poświadczenia trzeba będzie rozpocząć lub rozwój swojej kariery w świecie najszybciej rozwijającej się branży.

Obszar Vancouver jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Kanadzie iw efekcie lokalizacja bogate możliwości rozwoju zawodowego dla osób poszukujących pracy w branży hotelarskiej i turystycznej. Bachelor of Arts w Badań zindywidualizowane (Bais) Program zapewnia doskonałą okazję zarówno dla osób chcących przygotować się do kariery w branży hotelarskiej i turystycznej lokalnie lub za granicą, a dla tych, obecnie pracuje w branży chcąc uzyskać licencjat na postęp w ich zawodzie. Na FDU Vancouver, można zarobić poświadczenia edukacyjnych niezbędnych do satysfakcjonującej kariery w branży hotelarskiej przez ten specjalistycznego programu oferowanego przez Uniwersytet w International School of Hospitality i Zarządzania Turystyką.... [-]

Kanada Vancouver
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
120 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Bachelor of Science programu (BS) w dziedzinie technologii informatycznych (IT) oferuje interdyscyplinarne programy nauczania, koncentrując się na technologii informacyjn ... [+]

Bachelor of Science programu (BS) w dziedzinie technologii informatycznych (IT) oferuje interdyscyplinarne programy nauczania, koncentrując się na technologii informacyjnej i informatyki. Ponadto, program jest wyjątkowy, ponieważ łączy tradycyjne tematy naukowe z czołowymi krawędzi i obecnych praktyk IT i technologii.

Nadrzędnym celem programu jest przygotowanie studentów z szerokim, zintegrowanej wiedzy informatycznej, w tym komunikacji, sieci komputerowych i systemów komputerowych, zarządzanie bazami danych, rozwoju oprogramowania, tworzenie stron internetowych, cyfrowych mediów i wydawnictw elektronicznych. Studenci uczą się, jak oceniać obecnych i nowych technologii; identyfikacji potrzeb użytkowników; Interfejsy Konstrukcja przyjazna dla użytkownika; zastosowania, konfigurować i zarządzać technologii; oraz oceny wpływu technologii na jednostki, organizacji i społeczeństwa.... [-]

Kanada Vancouver
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
122 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Stężenie International Business przygotowuje studentów do zrozumienia i skutecznego uczestniczenia w zarządzaniu firm handlowych działających w międzynarodowym środowisku ... [+]

Stężenie International Business przygotowuje studentów do zrozumienia i skutecznego uczestniczenia w zarządzaniu firm handlowych działających w międzynarodowym środowisku. Kurs bada teorie pogłębione i stosowanych pojęć istotnych dla prowadzenia działalności gospodarczej w konkurencyjnej arenie. Międzynarodowe kursy biznesowe obejmują: Międzynarodowy biznes, zarządzanie międzynarodowe, marketing międzynarodowy i handel międzynarodowy.

Biznes Program Highlights Praktyki stażowe

Podczas ostatniego roku studiów studenci mają możliwość zapisania się na staż za wynagrodzeniem, a nie za kredyt. Ma to wiele zalet, ponieważ pozwala im zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, rozwijać i rozwijać umiejętności, dostać stopę w drzwiach w firmie itp.... [-]

Kanada Vancouver
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
150 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fairleigh Dickinson University Vancouver
Address
842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada
V6B 2P6 Vancouver, British Columbia, Kanada
Witryna
Telefon
+1 604-682-8112