St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła biznesu Gerald Schwartz StFX produkuje jednych z najbardziej wpływowych liderów biznesu i przemysłu na świecie. Jesteśmy dumni z doskonałej reputacji w zakresie nauczania i przywództwa w takich dziedzinach, jak badania, marketing, księgowość i przedsiębiorczość - by wymienić tylko kilka.

Hunters Race / Unsplash

Niezależnie od marzeń i planów na przyszłość, Szkoła Biznesu Geralda Schwartza może dostarczyć Ci wiedzy i umiejętności, których potrzebujesz, aby się tam dostać.

Przygotowywanie Cię do prawdziwego świata

Gerald Schwartz School of Business z dumą oferuje stopień Bachelor of Business Administration (BBA) z siedmioma głównymi, zaawansowanymi strumieniami specjalizacji i wyróżnień:

  • Rachunkowość
  • Systemy korporacyjne
  • Przedsiębiorczość
  • Finanse
  • Międzynarodowy biznes
  • Zarządzanie i przywództwo
  • Marketing

Bez względu na to, który strumień wybierzesz, poznasz umiejętności, perspektywy i postawy, których potrzebujesz, aby stać się skutecznym liderem w dzisiejszym - i jutrzejszym - globalnym środowisku biznesowym.

Praktyczna nauka. Najnowocześniejsze udogodnienia

W StFX będziesz robić coś więcej niż tylko iść na zajęcia - zanurzysz się w praktycznych możliwościach uczenia się. Ucząc się na wyższych uczelniach , połączysz swoją pracę z rzeczywistymi wyzwaniami za pomocą interaktywnych studiów przypadku, symulacji biznesowych, zaproszonych prelegentów i warsztatów. Możesz także wybierać spośród wielu praktycznych praktyk i naszej opcji współpracy , w której łączysz zajęcia w klasie z płatnym doświadczeniem zawodowym.MBM / Unsplash

I zrobisz to wszystko w szkole biznesu Geralda Schwartza o wartości 23 milionów dolarów , niesamowitym ośrodku akademickim z nowoczesnymi salami lekcyjnymi, przestrzeniami do współpracy i funkcjami takimi jak sala handlowa Jonathana Deitchera . Otwarta w 2015 r. Sala handlowa symuluje rzeczywiste otoczenie finansowe, w tym dostęp do danych rynkowych, korporacyjnych raportów finansowych i technologii handlowych wykorzystywanych przez realne organizacje finansowe. Praktyczne, eksperymentalne uczenie się w najlepszym wydaniu!

Lokalizacje

Antygonish

Gerald Schwartz School of Business

Address
3090 Martha Drive
B2G 2W5 Antygonish, Nowa Szkocja, Kanada
Telefon
+1 (902) 867-2167

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium