Trent University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Trent University

Jeden z czołowych kanadyjskich uniwersytetów, Trent University powstał na bazie idei interaktywnego uczenia się, osobistego, celowego i transformacyjnego.

Konsekwentnie uznawana na całym świecie za wiodącą pozycję w nauczaniu, badaniach i satysfakcji studentów, Trent przyciąga znakomitych studentów z całego kraju i całego świata .

Studenci studiów licencjackich i magisterskich łączą się i współpracują z wydziałami, pracownikami i ich rówieśnikami za pośrednictwem różnych społeczności, które obejmują kolegia uniwersyteckie , klasy, dyscypliny, praktyczne badania, zajęcia pozalekcyjne i społecznościowe.

We wszystkich dyscyplinach, Trent wnosi do codziennego życia krytyczne, integracyjne myślenie. Unikalne podejście Trenta do rozwoju osobistego poprzez wsparcie, wspólne zaangażowanie społeczności jest bardziej pożądane niż kiedykolwiek. Uczniowie wiodą drogę przez współtworzenie doświadczeń zakorzenionych w dialogu, różnych perspektywach i współpracy.

W środowisku uczenia się, które buduje trwającą całe życie pasję do włączenia, przywództwa i zmian społecznych, studenci, absolwenci, wykładowcy i pracownicy Trent'a angażują się w globalnych obywateli, którzy są katalizatorami w opracowywaniu trwałych rozwiązań złożonych problemów.

Kampus Trent Peterborough oferuje wielokrotnie nagradzaną architekturę w zapierającej dech w piersiach naturalnej scenerii nad brzegiem rzeki Otonabee, zaledwie 90 minut od centrum Toronto, a kampus Durham GTA oferuje zgraną społeczność z miejską atmosferą, dogodnie zlokalizowaną w Oshawa, 40 kilka minut od centrum Toronto.

Z szacunkiem uznajemy, że jesteśmy na tradycyjnym terytorium Mississauga Anishinaabeg . Składamy naszą wdzięczność Pierwszym Ludom za ich opiekę i nauki o naszej ziemi i naszych relacjach. Obyśmy szanowali te nauki.

Trent był pierwszym uniwersytetem w Ontario nr 1 przez 7 lat z rzędu

 • # 1 studia licencjackie w Ontario; # 3 w Kanadzie 1
 • # 1 w Kanadzie dla stypendiów i stypendiów 1
 • # 1 w Ontario w zajęciach pozalekcyjnych 1
 • # 1 w nagrodach dla studentów w Ontario 1
 • # 2 w Ontario dla zadowolenia uczniów 1
 • Wśród najlepszych 3,4% uniwersytetów na świecie 2

Absolwenci Trenta dostają pracę

 • 95% absolwentów Trenta zatrudnionych po dwóch latach 1
 • 87% absolwentów Trenta zatrudnionych sześć miesięcy po ukończeniu studiów
 • Trent absolwenci pielęgniarstwa, fizyki i grzywny
 • Studenci szkół rolniczych i biotechnologii z Trentu osiągają wskaźnik zatrudnienia absolwentów w wysokości 96% dwa lata po ukończeniu studiów;
 • Absolwenci programu edukacyjnego w Trentu osiągają imponujący poziom zatrudnienia absolwentów w 97% dwa lata po ukończeniu studiów;
 • Absolwenci humanistyki w Trentu odnotowali wskaźnik zatrudnienia w wysokości 93% zaledwie sześć miesięcy po ukończeniu studiów, wyższy niż średnia w województwie.

Studenci z Trentu cieszą się, że przyjechali

 • 95% uczniów jest zadowolonych, że wybrali Trent
 • 94% studentów jest zadowolonych z ogólnej jakości edukacji w Trentu 3

Trent jest liderem w dziedzinie badań i innowacji

 • # 4 studia licencjackie na uniwersytecie w Kanadzie 4
 • # 1 w intensywności publikacji w Kanadzie 4
 • # 3 wpływu publikacji na Kanadę 4

To ekscytujący czas, aby zostać studentem Trent

1 Maclean's University Rankings, 2018 - Przede wszystkim studia licencjackie

2 Center for World University Rankings, 2017

3 Canadian University Survey Consortium, 2012

4 Rearc e Infosource Rankings, 2017

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Graduate Pathways » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Bachelor in Business Administration

Stacjonarne 4 lat September 2018 Kanada Oshawa Peterborough

Innowatorzy, liderzy, przedsiębiorcy, profesjonaliści biznesowi i twórcy gier - to jest dokładnie to, czego Trent przygotowuje dla naszych uczniów. Dzięki zintegrowanemu podejściu obejmującemu model korporacyjny, samozatrudnienie, internet, mały biznes i inne, poznasz podstawy przywództwa, zarządzania, zdobywając głębokie zrozumienie organizacji firmy i jej roli w zmieniającym się świecie. Twoje studia będą obejmować szeroką podstawę wiedzy biznesowej poprzez dostarczanie podstawowych kursów w różnych obszarach biznesowych, począwszy od pierwszego roku. [+]

Przegląd

Innowatorzy, liderzy, przedsiębiorcy, profesjonaliści biznesowi i twórcy gier - to jest dokładnie to, czego Trent przygotowuje dla naszych uczniów. Dzięki zintegrowanemu podejściu obejmującemu model korporacyjny, samozatrudnienie, internet, mały biznes i inne, poznasz podstawy przywództwa, zarządzania, zdobywając głębokie zrozumienie organizacji biznesu i jego roli w zmieniającym się świecie. Twoje studia będą obejmować szeroką podstawę wiedzy biznesowej poprzez dostarczanie podstawowych kursów w różnych obszarach biznesowych, począwszy od pierwszego roku. Wybierz koncentrację w jednej z kilku specjalizacji lub połącz zainteresowanie biznesem z innymi obszarami studiów dzięki zaangażowaniu Trenta w interdyscyplinarną naukę.... [-]


BSc

Bachelor in Computing Systems, ze specjalizacją Computer Science

Stacjonarne 4 lat September 2018 Kanada Oshawa Peterborough

Badanie systemów komputerowych i informacyjnych ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia, w jaki sposób świat przetwarza, zarządza i komunikuje informacje za pomocą technologii cyfrowych. Jako student uczysz się budować i wykorzystywać systemy komputerowe i informacyjne. Nauczysz się widzieć rzeczy z szerszej perspektywy systemowej i opracowywać zintegrowane rozwiązania, które spełniają potrzeby Twoich użytkowników. Nauczysz się doceniać daleko idący wpływ kulturowy, etyczny i prawny systemów cyfrowych. [+]

Systemy komputerowe ze specjalizacją w informatyce

Korzystaj z najnowszych osiągnięć nauki i technologii cyfrowych, korzystając z pomocy profesorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

W ciągu zaledwie kilku krótkich dekad technologia komputerowa wpłynęła na niemal każdy aspekt naszego życia. Z tego powodu umiejętność tworzenia, manipulowania i mówienia w języku systemów komputerowych stała się jedną z najbardziej cenionych umiejętności stosowanych w prawie każdej branży. Studiując Computing Systems w Trent dostaniesz szansę rozwinąć swoje umiejętności w projektowaniu, wdrażaniu i integrowaniu aplikacji - od superkomputerów po plansze do gier. Ten stopień zapewni ci niezbędne umiejętności potrzebne do udanej kariery w ciągle zmieniającym się sektorze technologii.... [-]


Licencjat

Bachelor in Environmental Science / Studies

Stacjonarne 4 lat September 2018 Kanada Oshawa Peterborough

Jako student BESS w jednej z czołowych kanadyjskich instytucji zajmujących się ochroną środowiska, rozwijaj silne zrozumienie rozwiązań problemów związanych z zasobami naturalnymi i środowiskiem oraz naucz się, jak efektywnie łączyć wiedzę naukową i społeczną w tym interdyscyplinarnym wspólnym naukowo-artystycznym stopniu. [+]

Przegląd

Jako student BESS w jednej z czołowych kanadyjskich instytucji zajmujących się ochroną środowiska, rozwijaj silne zrozumienie rozwiązań problemów związanych z zasobami naturalnymi i środowiskiem oraz naucz się, jak efektywnie łączyć wiedzę naukową i społeczną w tym interdyscyplinarnym wspólnym naukowo-artystycznym stopniu. Zyskasz zrozumienie naukowych aspektów współczesnych problemów środowiskowych związanych z polityką i decyzjami planistycznymi prowadzącymi do zrównoważonej ekologicznie przyszłości. Twoje studia zajmą się wyzwaniami środowiskowymi, nauką, polityką i polityką z wielu perspektyw.

Rodzaj stopniaBESS

Zaleta Trenta

Dowiedz się, jak zintegrować naukę i politykę, aby zrozumieć i rozwiązać problemy związane ze środowiskiem... [-]


Filmy

Discover Trent University

360 Video Experience

Anuj - Computing Systems, Computer Science Student

Jahanara - Business Administration Student

Juan - Biology Student

Andressa - Environmental and Life Sciences Student

Kontakt

Trent University - Durham

Strona internetowa https://www.trentu.ca
Telefon 905-435-5100

Trent University - Peterborough