University of Toronto

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1827, Uniwersytet w Toronto posiada jeden z najsilniejszych naukowych i dydaktycznych wydziałów w Ameryce Północnej, prezentując najlepsze studentów na wszystkich poziomach w środowisku intelektualnym niezrównaną w głąb i wszerz na każdym innym kanadyjskim kampusu.

Misja

Test Uniwersytet w Toronto stara się być na arenie międzynarodowej znaczące uniwersyteckie badania, z licencjackich, magisterskich i zawodowych programów doskonałej jakości.

Celem University

Test Uniwersytet w Toronto poświęcona jest wspieranie społeczności akademickiej, w którym nauka i nauka każdego członka może się rozwijać, z czujnym ochrony indywidualnych praw człowieka i zdecydowanego zaangażowania na zasadach równych szans, równości i sprawiedliwości.

W unikalnym kontekście uniwersyteckim, najważniejsze ze wszystkich praw człowieka są prawa wolności słowa, wolności akademickiej i wolność badań. I stwierdzamy, że prawa te nie mają znaczenia, chyba że pociąga za sobą prawo do wychowywania głęboko niepokojące pytania i prowokacyjne wyzwanie dla cenionych przekonań ogółu społeczeństwa i samej uczelni.

Jest to prawo człowieka do radykalnej, krytycznego nauczania i badań naukowych, z którymi Uniwersytet ma obowiązek przede wszystkim, że są zainteresowani; bo nie ma nikogo innego, żadna inna instytucja, a nie inne biuro, w naszej współczesnej demokracji liberalnej, która jest opiekunem tego najcenniejszego i zagrożonej prawej wyzwolonego ducha ludzkiego.

Cele na Uniwersytecie w Toronto

Test Uniwersytet w Toronto jest zdecydowany budować na swoich dotychczasowych osiągnięć i tak zwiększyć jego badań i nauczania. Uniwersytet oczekuje, że pozostanie duża uczelnia. W dalszym ciągu będzie wykorzystywać zalety wielkości poprzez zachęcanie stypendium w szerokim zakresie dyscyplin humanistycznych, nauk społecznych, nauk i zawodów. Będzie nadal cenią sobie dziedzictwo szkół wyższych i uniwersytetów federacyjnych, które dają wiele studentom domu instytucjonalnego w dużej University. Będzie dążyć, aby jego kampusach atrakcyjne ustawienia dla działalności naukowej.

Badania

Uniwersytet będzie nadal promować wysokiej jakości badań. Uniwersytet zobowiązuje się do:

Zapewnienie warunków sprzyjających badań; Podkreślając, badań, publikacji i podobnych składek zawodowych w definiowaniu oczekiwań zawodowych profesorskiej kadry; Zapewnienie, że wydziały i szkoły prowadzące licencjackich nauczania jest również zaangażowanie w nauczaniu absolwent i badań; Utrzymanie zdolności do selektywnego reagowania na nowe dziedziny badań, jakie wynikają; Wymaganie krajowej i międzynarodowej oceny wzajemnej jakości programów; Współpraca z innymi uczelniami, przemysłu, przedsiębiorstw, zawodów, instytucji sektora publicznego i rządów, w stosownych przypadkach z badaniami celów; Zapewnienie informacji, biblioteki i usługi badawcze z najwyższymi standardami międzynarodowymi.

nauczanie

Uczelnia będzie dążyć do zapewnienia, że ​​jej absolwenci są wykształceni w najszerszym tego słowa znaczeniu, z możliwością jasno myśleć, oceniać obiektywnie, i przyczynić się do konstruktywnego społeczeństwa.

Uniwersytet chce zwiększyć swoją zdolność do przyciągania studentów z innych miejscach w Kanadzie i za granicą, w przekonaniu, że podczas tych studenci zdobywają wykształcenie ich obecność wzbogaci doświadczenie uczniów z lokalnej społeczności. We wszystkich swoich programów nauczania, University jest zobowiązana do:

Osiągnięcie najwyższych standardów akademickich; Przyciągnięcie studentów, których umiejętności i aspiracje dopasować programy dostępne; W odpowiedzi na potrzeby różnych populacji studentów; Dostarczanie najlepszych możliwych obiektów, biblioteki i pomoce dydaktyczne; Kładąc nacisk na znaczenie nauczania w oczekiwania kariery profesorów pracowników, uznając jakości nauczania oraz zapewnienie możliwości poprawy nauczania; Zapewnienie, że pracownicy normalnie uczyć profesorski zarówno studentów i absolwentów; Kontynuując na celu przyciągnięcie studentów z innych prowincjach Kanady oraz z zagranicy; 8 Wzbogacenie doświadczenie współpracując z uczniami i pomagając im w realizacji ich celów edukacyjnych, zwłaszcza te obejmują ich uczenia się przez całe życie i rozwój kariery, ich rozwoju fizycznego i emocjonalnego i dobre samopoczucie, ich potrzeb, w tym tych specjalnych lub tymczasowych , a ich działania kulturalne i rekreacyjne.

Kampusy

Na Uniwersytecie w Toronto, studentów, wykładowców i pracowników nauki, pracy i życia na trzech kampusach. Z niektórymi z najbardziej prestiżowej architektury i pięknej zieleni w Toronto i Greater Toronto Area, i ponad 1000 dostępnych pozaszkolnych dla uczniów, U, T oferuje niezwykłe środowisko, w którym do nauki i pracy.

Uniwersytet w Toronto znajduje się w jednym z najbardziej tętniących życiem środowiskach miejskich na świecie. Miejsce najbardziej zróżnicowaną miasto w Ameryce Północnej, Toronto i okolic Greater Toronto Area są dynamiczne, zapraszając obszary o coś dla siebie. Od zespołów sportowych wydarzeń kulturalnych, festiwali na targi uliczne, Toronto ma to wszystko.

Istnieją trzy kampusy do wyboru na U of T - Downtown Toronto (St. George), Mississauga (na zachodzie) i Scarborough (na wschodzie).

Mississauga (UTM)

Założona w 1967 roku, University of Toronto Mississauga (UTM) jest drugim co do wielkości U podziału dla T, z populacji studentów i liczy ponad 12.000 że.

Posiada 15 wydziałów akademickich, jest Instytut Łączności, kultury i technologii informacyjnych, 148 programów i 89 obszarów wiedzy, UTM oferuje studiów licencjackich i interdyscyplinarne programy studiów podyplomowych.

Kampusu znajduje się również dynamicznym środowiskiem badawczym i wielu z jego wykładowców i badaczy są uznawane na całym świecie za ich innowacyjnej pracy. Nagradzane urządzenia UTM znajdują się na 225 hektarów chronionych zielonym wzdłuż rzeki kredytowa, 33 km na zachód od U Downtown T w Toronto (George) Campus.

Downtown Toronto (George)

Downtown Toronto (George) Kampus łączy zabytkową architekturę i zapraszając terenów zielonych jako tło dla naprawdę niezwykłe społeczności.

Położony w centrum Toronto, jeden z najbardziej dynamicznych i zróżnicowanych miast świata, jest miejscem, w którym studenci, pracownicy i wykładowcy współpracować z tętniącego życiem akademickim i niezliczonych współpracy programów nauczania zajęć.

Tuż za kampusie są liczne imprezy, dzielnice i przemysłowa, że ​​Toronto ma do zaoferowania. Od Scotiabank Nuit Blanche, coroczny festiwal sztuki, która biegnie od zmierzchu do świtu, do gier sportowych w jednym z obiektów The Varsity Centrum wyczynowych, lokalizacja ta jest nierozerwalnie związana z renomowanymi oferty kulturalnej miasta, aby tworzyć bogate i unikalne doświadczenie dla każdego.

Scarborough (UTSC)

Edukacja empiryczne jest cechą Uniwersytetu w Toronto Scarborough Campus (UTSC). Studenci uzyskać przewagę na swoją przyszłość poprzez U T tylko programu co-op, a także staży, praktycznych badań, zaangażowania społecznego i tętniącego życiem kampusu.

Położony obok popularnych atrakcji naturalnych w zielonym zakątku w Toronto, kampusu UTSC przeżywa dynamiczny rozwój. Nowe Aquatics Centre oraz Field House stanowi największą inwestycję Kanady w amatorskim infrastruktury sportowej, a otworzy dla Pan Am / para Pan American Games w 2015 roku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Health BScs » Widzieć Health Licencjat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Licencjata sztuki w ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Promocje Ekonomia z każdej kwestii wynikających z konfliktu między popytem na towary i usługi, oraz ograniczonej podaży środków do zaspokojenia tych potrzeb. Licencjackie szkolenia z ekonomii zapoznaje studentów z dyscypliny myślenia ekonomicznego i wyposaża je w inteligentny oceny współczesnej gospodarczej ... [+]

Bachelor of Art w Ekonomii

Promocje Ekonomia z każdej kwestii wynikających z konfliktu między popytem na towary i usługi, oraz ograniczonej podaży środków do zaspokojenia tych potrzeb.

Licencjackie szkolenia z ekonomii zapoznaje studentów z dyscypliny myślenia ekonomicznego i wyposaża je w inteligentny oceny współczesnych problemów gospodarczych.

Ekonomia oferuje programy prowadzące do obu Hon. BA i Hon. Stopni licencjata.

Kursy Rok pierwszy ECO 100Y1 - Wprowadzenie do Ekonomii MAT 133Y1 - Analiza matematyczna i Algebra liniowa dla Handlu MAT 135H1 - Analiza I () MAT 136H1 - Analiza I (B) MAT 137Y1 - Rachunek MAT 157Y1 - Analiza I Informacje dla pierwszego roku ... [-]

Wyróżnienia Bachelor of Arts w dramacie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Program Centrum Dramatu, Teatru i Studiów wydajności łączy wysokie standardy praktycznego, szkolenia zawodowego teatru z szerokim, bogatym i rygorystycznego programu akademickiego. Oferuje kursy w dramatycznej literatury, teatru, dramaturgii światowej i teorii krytycznej i historii, a także praktycznych strumieni aktorskiej, produkcji i projektowania i dramaturgii i reżyserii, Centrum Dramat podkreśla integracji akademickich i ... [+]

Sukcesy Bachelor of Arts w dramacie

Program Centrum Dramatu, Teatru i Studiów wydajności łączy wysokie standardy praktycznego, szkolenia zawodowego teatru z szerokim, bogatym i rygorystycznego programu akademickiego. Oferuje kursy w dramatycznej literatury, teatru, dramaturgii światowej i teorii krytycznej i historii, a także praktyczne strumienie w aktorskiej, produkcji i projektowania i dramaturgii i reżyserii, Centrum Dramat podkreśla integrację pracy akademickiej i praktycznej w holistycznego podejścia do Klasyczny przez współczesnego teatru i wydajności.

Kursy Rok pierwszy DRM 100Y1 - Dramat: Forma i Styl Informacje dla pierwszego roku

DRM 100Y- Dramat: Forma i styl jest obowiązkowe przed lub współ warunkiem wszystkich kursów DRM, w tym w punktach wejścia do trzech strumieni: DRM praktycznych 200Y - Wprowadzenie do wydajności, DRM 228H - Wprowadzenie do dramaturgii i 254Y DRM - Produkcja, z których wszystkie są otwarte dla studentów pierwszego roku. Przyjęcie do 200Y DRM opiera się na przesłuchanie i rozmowę, która odbyła się w kwietniu i ponownie w sierpniu; przyjęcie do 254Y DRM opiera się na rozmowie, która odbyła się w kwietniu; i 228H akceptacji DRM opiera się na złożenie portfelem właściwym w maju.... [-]


Wyróżnienia Bachelor of Arts w dziennikarstwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 - 5 lat September 2019 Kanada Toronto + 1 więcej

Studenci w Dziennikarstwa może zarobić wyróżnieniem tytuł licencjata oraz Ontario College Advanced Diploma w trakcie nauki z wiodących naukowców i specjalistów. Program koncentruje się na krytyczne myślenie, badawczych, etyki, pisania i komunikacyjnych umiejętności potrzebnych do zbadania zmieniających zagadnienia dotyczące wiadomości mediów, dziennikarstwa i społeczeństwa ... [+]

Sukcesy Bachelor of Arts in Journalism

Studenci w Dziennikarstwa może zarobić wyróżnieniem tytuł licencjata oraz Ontario College Advanced Diploma w trakcie nauki z wiodących naukowców i specjalistów. Program koncentruje się na krytyczne myślenie, badawczych, etyki, pisania i komunikacyjnych umiejętności potrzebnych do zbadania zmieniających zagadnienia dotyczące wiadomości mediów, dziennikarstwa i społeczeństwa.

Studenci uczą się opowiedzieć historię z każdej strony w każdej postaci mediów istotnych dla współczesnej publiczności. Absolwenci zabrać ze sobą portfela wykazania doświadczeń zdobytych w produkcji prawdziwej społeczności prasa, publikacje internetowe oraz radio internetowe, i są gotowe do pracy zawodowej w mediach lub w komunikacji sektora publicznego i prywatnego. Zdobądź przewagę na swoją karierę, łącząc najlepsze w uniwersyteckiej i uczelni edukacji. Uniwersytet Toronto i Centennial College wspólnych programów oferują wyjątkową zdolność na czele swoich dziedzinach i prawdziwego doświadczenia w środowisku najnowocześniejszych.... [-]


Wyróżnienia Bachelor of Arts w językoznawstwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Toronto

Lingwistyka jest naukowe badanie ludzkiego języka. Obejmuje on teorie struktury językowej we wszystkich dziedzinach: dźwięki mowy (fonetyka i fonologia), słowa (morfologia), zdania (składni), co oznacza (semantyka), i teksty lub rozmowy (dyskursu). Pozostałe części pola językoznawstwa m.in. psycholingwistyki (nabycie języka oraz przetwarzanie języka, nauki czytania i zaburzenia związane, jak również neuronowe ... [+]

Sukcesy Bachelor of Arts w Lingwistyki

Lingwistyka jest naukowe badanie ludzkiego języka. Obejmuje on teorie struktury językowej we wszystkich dziedzinach: dźwięki mowy (fonetyka i fonologia), słowa (morfologia), zdania (składni), co oznacza (semantyka), i teksty lub rozmowy (dyskursu). Pozostałe części pola językoznawstwa m.in. psycholingwistyki (nabycie języka oraz przetwarzanie języka, nauka, jak czytać i zaburzenia związane z nimi, a także architekturę nerwowe leżące u podstaw wszystkich tych): socjolingwistyki (zmienności języka w zależności od regionu, płci, klasy, itd , a także funkcje społeczne języka); językoznawstwo historyczne (jak języki zmienić poprzez czas i dlaczego); i lingwistyki stosowanej (np nauka języka drugie, tłumaczenie, językoznawstwo kliniczne).... [-]


Wyróżnienia Bachelor of Arts w języku angielskim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Toronto

Nasze studia i kursy zapoznanie studentów z pełnej gamy gatunków literackich i tradycji w języku angielskim, od ELEGIES jedenastym wieku napisane w języku staroangielskim współczesnych postkolonialnych powieści. Kursy mogą skupić się na rozwoju poszczególnych form (np, liryczny poematu), w określonym okresie (np wiktoriańskim wiek) lub konkretnego autora (Szekspir, na przykład, czy Jane Austen). Studenci otrzymują szkolenie dogłębną w ... [+]

Sukcesy Bachelor of Arts w języku angielskim

Wraz ze sztuk wizualnych i muzyki, literatura ma na tysiąclecia, pod warunkiem ludzkość środków w celu zobrazowania, odzwierciedlają się i rozumieją nasze istnienie, pochodzące z najbardziej osobistych codziennego życia do wielkich filozoficznych czy religijnych wysiłków, aby zrozumieć świat jako całość. Sztuka literackie są niezbędne do tego, co to znaczy być człowiekiem; ich badania muszą odgrywa kluczową rolę w nowoczesnej uczelni. Nasze programy szczególnie skupić się na jak literatura w języku angielskim został opracowany przez wieki, na całym świecie, aw bogatej różnych formach i trybach, z recytacji doustnych do mediów cyfrowych. ... [-]


Wyróżnienia Bachelor of Arts w stosunkach międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Program International Relations zajmuje interdyscyplinarnego podejścia i obejmuje kursy oferowane przez wydziały historii, nauk politycznych i ekonomii. Program bada niezmienne pytania początków wojny i utrzymywania pokoju, charakter i sprawowanie władzy w ramach międzynarodowego systemu i zmieniający się charakter podmiotów (zarówno państwowych i niepaństwowych), którzy uczestniczą w różnych poziomach ... [+]

Sukcesy Bachelor of Arts w stosunkach międzynarodowych

Program International Relations zajmuje interdyscyplinarnego podejścia i obejmuje kursy oferowane przez wydziały historii, nauk politycznych i ekonomii. Program bada niezmienne pytania początków wojny i utrzymywania pokoju, charakter i sprawowanie władzy w ramach międzynarodowego systemu i zmieniający się charakter podmiotów (zarówno państwowych i niepaństwowych), którzy uczestniczą w różnych poziomach międzynarodowy proces podejmowania decyzji.

Praca

Podstawową funkcją programu jest umożliwienie studentom najlepsze wykształcenie dostępne w Kanadzie co do charakteru stosunków międzynarodowych. Niektóre absolwentem kontynuowania działań w stosunkach międzynarodowych na studiach. Inni poszukują dalszej edukacji uzupełniającej, na przykład, poprzez udział szkoły prawniczej, studia magisterskie w biznesie i administracji, szkolenia nauczycieli szkół dziennikarskich lub w ramach przygotowań do kariery w sektorze prywatnym lub publicznym.... [-]


BBA

Licencjat z administracji biznesu w zarządzaniu (BBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Uniwersytet Toronto Scarborough oferuje Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia do studentów, którzy ukończyli jeden z programów specjalistycznych z zakresu zarządzania. Oferujemy również spółdzielnia wersję Management Program, jak również certyfikat nie co-op w biznesie ... [+]

Bachelor of Business Administration w Management (BBA)

Konstrukcja programu nauczania w zakresie zarządzania kieruje naszą misję, która następuje: "Misją Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie w Toronto Scarborough jest zapewnienie naszym studentom najlepsze pre-zawodowej edukacji zarządzania studia w Kanadzie. Ze szczególnym naciskiem na naszym modelu kooperacji edukacji, staramy się zapewnić spójny zbiór doświadczeń edukacyjnych, które jednocześnie uczy umiejętności zarządzania i rozwija zdolności analitycznego myślenia o problemach i możliwościach zarządzania, gospodarczych i społecznych. Nasz wydział zajmuje się krajowym i międzynarodowym uznanych badań, które przesuwa granice wiedzy, służy interesom naszej społeczności, i przynosi nowe spojrzenie na naszych studentów. Będziemy poprawić obecne i przyszłe doświadczenia naszych uczniów poprzez budowanie i utrzymywanie bliskich kontaktów z organizacjami sektora prywatnego i publicznego, pomagając uczniom w celu wypełnienia luki między edukacji i zatrudnienia, oraz zapewnienie ciągłego połączenia i żywy wśród obecnych i byłych studentów Dział ". Uniwersytet Toronto Scarborough oferuje Bachelor of Business Administration (BBA) stopnia do studentów, którzy ukończyli jeden z programów specjalistycznych z zakresu zarządzania. Oferujemy również spółdzielnia wersję Management Program, jak również certyfikat nie co-op w biznesie.... [-]


BSc

Bachelor of Science in Computer Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Informatyka jest zainteresowana w najszerszym znaczeniu z badania obliczeń i zastosowań informatyki. Jej rozwój jest stymulowany poprzez współpracę z wielu dziedzin, w tym inżynierii, nauk fizycznych i przyrodniczych, matematyki i statystyki i handlu. Jednak, informatyka to znacznie więcej niż zbiór technik stosowanych w tych obszarach. Informatyka jako dziedzina obejmuje szeroki zakres dziedzin badawczych ... [+]

Bachelor of Science w dziedzinie informatyki

Informatyka jest zainteresowana w najszerszym znaczeniu z badania obliczeń i zastosowań informatyki. Jej rozwój jest stymulowany poprzez współpracę z wielu dziedzin, w tym inżynierii, nauk fizycznych i przyrodniczych, matematyki i statystyki i handlu. Jednak, informatyka to znacznie więcej niż zbiór technik stosowanych w tych obszarach. Informatyka jako dziedzina obejmuje szeroki zakres dziedzin badawczych. Na przykład, "interakcji człowiek-komputer" jest badanie sposobu korzystania z komputera i projektowanie interfejsów pomiędzy użytkownikami i systemów komputerowych. "Inżynieria oprogramowania" obejmuje zarówno proces budowania oprogramowania i badania produkcji oprogramowania jako biznes. "Systemy" (sieci, systemy operacyjne, bazy danych, kompilatory) związana jest z projektowania i analizy złożonych systemów informatycznych. "Analiza numeryczna" obejmuje projektowanie, testowanie i analiza metod numerycznych do rozwiązywania problemów obliczeniowych w nauce i technice. "Kryptografia" jest studium ukrywania informacji. "Teoria" obejmuje obliczalności - co można i nie można obliczyć przez maszyny; Złożoność - względna wysiłek potrzebny do wykonywania różnych obliczeń; i weryfikacja - formalny dowód poprawności programów. ... [-]


Honoruje Bachelor of Science w psychologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Psychologia jest to dziedzina nauki, która stara się zrozumieć zachowanie i umysł. Dlaczego organizmy - ludzkie i infrahuman - działają jak robią to jeden z najbardziej istotnych i długotrwałych pytania w historii myśli ludzkiej. Filozofów, artystów, pisarzy, teologów i inni szukali odpowiedzi za pomocą różnych środków. Psychologia wykorzystuje metody badań naukowych, aby odpowiedzieć na pytanie ... [+]

Sukcesy Bachelor of Science in Psychology

Psychologia jest to dziedzina nauki, która stara się zrozumieć zachowanie i umysł. Dlaczego organizmy - ludzkie i infrahuman - działają jak robią to jeden z najbardziej istotnych i długotrwałych pytania w historii myśli ludzkiej. Filozofów, artystów, pisarzy, teologów i inni szukali odpowiedzi za pomocą różnych środków. Psychologia wykorzystuje metody badań naukowych, aby odpowiedzieć na pytanie.

Obszary zainteresowania objętym dyscypliny psychologii to: Jak ludzie uczą, dostosowywać i pamiętam; jak zmieniają się ich życia; jak są one zależne od obecności innych; jak ich zachowanie odnosi się do ich funkcji fizjologicznych; jak psychiczne procesy mogą wykazywać patologii i jak te patologie mogą być traktowane. Nasza oferta oczywiście w psychologii to wszystkie te tematy, obejmujące, jak psychologowie go o odpowiedzi na ważne pytania, w każdym, i to, co dowiedzieliśmy się o sobie.... [-]


Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie biotechnologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat September 2019 Kanada Toronto

Biotechnologia jest praktykowane przez społeczności ludzkiej od początku historii rejestrowane w takich działaniach jak do pieczenia chleba, warzenia napojów alkoholowych, lub hodowli roślin spożywczych i zwierzęta domowe. W nowoczesnym społeczeństwie biotechnologiczny zastosowanie wiedzy naukowej związanej z biologii molekularnej, genomy i protein do poprawy lub ochrony żywych organizmów. Przemysł biotechnologiczny ma nadzieję, że w celu zwiększenia potencjału na przyszłość ... [+]

Sukcesy Bachelor of Science in Biotechnology

Biotechnologia jest praktykowane przez społeczności ludzkiej od początku historii rejestrowane w takich działaniach jak do pieczenia chleba, warzenia napojów alkoholowych, lub hodowli roślin spożywczych i zwierzęta domowe. W nowoczesnym społeczeństwie biotechnologiczny zastosowanie wiedzy naukowej związanej z biologii molekularnej, genomy i protein do poprawy lub ochrony żywych organizmów. Przemysł biotechnologiczny ma nadzieję zwiększyć potencjał rozwoju biotechnologii w odniesieniu do leków, rolnictwa, lasów i produktów ekologicznych. Program ten specjalista Biotechnologii oferuje studentom solidne podstawy w nauce biotechnologii i dogłębnego zrozumienia branży, a jej społeczne i etyczne konsekwencje w skali światowej. Wydział pochodzą z wydziałów biologii i chemii, przy współpracy z Wydziałem Zarządzania.... [-]


Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie kryminalistyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

U Ekspertyz Sądowych programu Nauka licencjata T Mississauga, pierwszy tego typu w Kanadzie, ma na celu zapewnienie studentowi zrozumienia analiz naukowych, teorii, umiejętności laboratoryjnych, aplikacji i technik polowych - pozwalając jednocześnie uczeń podkreślić jedną szczególną Powierzchnia bardziej szczegółowo. Cel ten realizowany jest poprzez wymóg albo w Forensic Science majora programu - który musi być realizowany wspólnie z ... [+]

Sukcesy Bachelor of Science w Forensic Science

Forensic Science jest badanie dowodów rzeczowych w nowoczesnym kontekście prawnym. Najlepiej jest definiowana jako "nauki w służbie do sądu." Istnieje wiele podpola z Forensic Science Antropologii Sądowej w tym Biologii, Chemii Sądowej, Kryminalistycznego Forensic Informatyki, Psychologii Sądowej, itp Pojedynczy, jednoczący paradygmat Forensic Science jest poszukiwanie prawdy i znaczenia dowodów w obu dochodzeń karnych i przez sądy.

U Ekspertyz Sądowych programu Nauka licencjata T Mississauga, pierwszy tego typu w Kanadzie, ma na celu zapewnienie studentowi zrozumienia analiz naukowych, teorii, umiejętności laboratoryjnych, aplikacji i technik polowych - z dopuszczeniem studenta do podkreślenia jednego konkretnego obszaru bardziej szczegółowo. Cel ten realizowany jest poprzez wymóg albo w Forensic Science majora programu - który musi być realizowany razem z drugim nauki kompleksowego programu w zatwierdzonym kierunku studiów lub Specjalistycznego programu Nauk Sądowych, gdzie uczniowie realizują jeden ze strumieni specjalizacji. ... [-]


Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie nauk o środowisku

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Działalność człowieka jest główną przyczyną zmian środowiska. Badanie dynamiki zmian zarówno naturalnych i antropogenicznych wymaga wiedzy rozciągający się na wiele dyscyplin naukowych. Najnowsze degradacja środowiska, takich jak zanieczyszczenia powierzchniowych i podpowierzchniowych wody, powietrza i gleby, zmiany klimatyczne, wyczerpywanie się zasobów, wymierania gatunków i problemy utylizacji odpadów są wynikiem braku zrozumienia ... [+]

Sukcesy Bachelor of Science w Environmental Science

Działalność człowieka jest główną przyczyną zmian środowiska. Badanie dynamiki zmian zarówno naturalnych i antropogenicznych wymaga wiedzy rozciągający się na wiele dyscyplin naukowych. Najnowsze degradacja środowiska, takich jak zanieczyszczenia powierzchniowych i podpowierzchniowych wody, powietrza i gleby, zmiany klimatyczne, wyczerpywanie się zasobów, wymierania gatunków i problemy utylizacji odpadów są wynikiem braku zrozumienia systemów i procesów ekologicznych. Degradacja środowiska ma wpływ nie tylko na ludzi, ale na wszystkich gatunków i większości systemów naturalnych, tak, że jego zrozumienie wymaga podejścia i umiejętności z wielu dziedzin takich jak biologia, chemia, geologii, geografii, matematyki, fizyki i ekologii.... [-]


Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie neurologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Neuroscience obejmuje aspekty różnych dyscyplin, które mają wspólny cel zrozumienia, jak działa system nerwowy. Techniki z dyscyplin składowych, takich jak anatomii, biochemii, biologii molekularnej, farmakologii, fizjologii, psychologii i zoologii są używane, aby rozwikłać niektóre z tajemnic mózgu i ich mechanizmów działania. Śledczy w Neuroscience mają również zasadniczy wkład klinicznych aspektów neurodysfunction i zachowania ... [+]

Sukcesy Bachelor of Science w Neuroscience

Neuroscience obejmuje aspekty różnych dyscyplin, które mają wspólny cel zrozumienia, jak działa system nerwowy. Techniki z dyscyplin składowych, takich jak anatomii, biochemii, biologii molekularnej, farmakologii, fizjologii, psychologii i zoologii są używane, aby rozwikłać niektóre z tajemnic mózgu i ich mechanizmów działania. Śledczy w Neuroscience mają również zasadniczy wkład klinicznych aspektów neurodysfunction i zachowania.

Główne Program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą połączyć naukę z Neuroscience z innych obszarów zainteresowania. Specjalista Program jest przeznaczony dla studentów, którzy mają szczególny interes w Neurologii i chcą skupić swoje badania w tej dziedzinie. Specjalista (Spółdzielnia) Program zapewnia studentom z szerokim tle w neurologii, z intensywnych doświadczeń laboratoryjnych oraz doświadczeniu praktycznym w ustawieniach rzeczywistych pracy.... [-]


Licencjat

Licencjat z handlu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Toronto

Programy commerce połączyć ekonomię i różne sub-dyscyplin biznesowych i zarządzania, umożliwiając uczniom rozwijać umiejętności analityczne i zdobywania wiedzy instytucji. To tło jest przydatne do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w środowiskach biznesowych i rządowych ... [+]

Bachelor of Commerce

Programy commerce połączyć ekonomię i różne sub-dyscyplin biznesowych i zarządzania, umożliwiając uczniom rozwijać umiejętności analityczne i zdobywania wiedzy instytucji. To tło jest przydatne do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w środowiskach biznesowych i rządowych.

Absolwenci commerce często stają się zawodowi księgowi, ekonomiści, aktuariuszy, analityków finansowych, analityków marketingowych, menedżerów firm i rządu, lub właścicieli małych firm. Niektórzy studenci commerce wybrać do studia podyplomowe; szkoły prawa i programy MBA są preferowane przez absolwentów.

Specjalista Program rachunkowości pozwala studentom do ukończenia studiów wstępnych dla zawodowych kwalifikacji księgowych w ramach BCOM. Istnieją również specjalistyczne programy w finansach i marketingu. ... [-]


Licencjat z nauk stosowanych w inżynierii chemicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Inżynierowie chemicy łączyć chemii, biologii, matematyki i inżynierii do rozwiązania palących problemów i tworzenia innowacyjnych procesów i produktów. Jako student inżynierii chemicznej, dowiesz się, w celu rozwiązania problemów z dużym wpływem na społeczeństwo: jest konieczność zmniejszenia negatywnego oddziaływania na środowisko, tworzenie zrównoważonych procesów i poprawy zdrowia ludzkiego. Nasi profesorowie są w czołówce badań w celu opracowania paliw odnawialnych i materiałów, korzystać z biotechnologii, aby ... [+]

Bachelor of Applied Science w inżynierii chemicznej

Inżynierowie chemicy łączyć chemii, biologii, matematyki i inżynierii do rozwiązania palących problemów i tworzenia innowacyjnych procesów i produktów.

Jako student inżynierii chemicznej, dowiesz się, w celu rozwiązania problemów z dużym wpływem na społeczeństwo: jest konieczność zmniejszenia negatywnego oddziaływania na środowisko, tworzenie zrównoważonych procesów i poprawy zdrowia ludzkiego. Nasi profesorowie są w czołówce badań w celu opracowania paliw odnawialnych i materiałów, korzystać z biotechnologii, aby oczyścić zanieczyszczenia, wytwarzanie produktów w sposób zrównoważony, tworzyć sztucznych narządów i wzmocnić żywności zająć niedożywienia.... [-]


Licencjat z nauk stosowanych w inżynierii komputerowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Toronto

Informatyka jest oferowany przez Wydział Sztuka i Nauki na Uniwersytecie w Toronto. To dotyczy przede wszystkim strony progamming komputerów, jak i teorii obliczeniowej, analizy numerycznej i sztucznej inteligencji. Inżynieria komputerowa jest oferowany przez Wydział Informatyki Stosowanej i Inżynierii na U of T, co oznacza, będziesz inżynierem gdy absolwent. Studenci inżynierii komputer poznać sprzęt i ... [+]

Bachelor of Applied Science w Inżynierii Komputerowej

Informatyka jest oferowany przez Wydział Sztuka i Nauki na Uniwersytecie w Toronto. To dotyczy przede wszystkim strony progamming komputerów, jak i teorii obliczeniowej, analizy numerycznej i sztucznej inteligencji. Inżynieria komputerowa jest oferowany przez Wydział Informatyki Stosowanej i Inżynierii na U of T, co oznacza, będziesz inżynierem gdy absolwent. Komputer uczyć studenci inżynierii sprzętu i oprogramowania komputerów. Uczą architekturę komputera i jak komputery mogą być stosowane w przemyśle, medycynie i innych systemów, takich jak komunikacja czy systemów tranzytowych. Mogą wybierać spośród wielu dziedzin nauki, w tym elektroniki, fotoniki, systemów energetycznych, elektromagnetycznych, sieci komunikacyjnych, inżynierii nano, inżynierii biomedycznej, by wymienić tylko kilka.... [-]


Licencjat z nauk stosowanych w inżynierii mechanicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Toronto

Inżynierowie mechanicy, produkcja, i działają systemy, które rozszerzają nasze możliwości fizyczne. Praca inżynier mechanik jest postrzegana codziennie w co się rusza. Obejmuje projektowania samolotu, planowanie systemu wentylacyjnego budynku i poprawę zużycia paliwa przez samochód. Inżynieria mechaniczna zapisuje także życie poprzez technologie bioinżynierii. Pierwszy na świecie sztuczne serce zostało częściowo projektowane, produkowane i ... [+]

Bachelor of Applied Science w inżynierii mechanicznej

Inżynierowie mechanicy, produkcja, i działają systemy, które rozszerzają nasze możliwości fizyczne. Praca inżynier mechanik jest postrzegana codziennie w co się rusza. Obejmuje projektowania samolotu, planowanie systemu wentylacyjnego budynku i poprawę zużycia paliwa przez samochód. Inżynieria mechaniczna zapisuje także życie poprzez technologie bioinżynierii. Pierwszy na świecie sztuczne serce zostało częściowo projektowane, produkowane i wszczepiono za pomocą mechanicznych zasad inżynieryjnych.

Jako inżynier mechanik, jesteś innowatorem. Jesteś zainteresowany fizycznych zasad związanych z projektowaniem produktu, jego produkcji i montażu, jest to bezpieczna praca i ostatecznego usunięcia. Należy również wziąć pod uwagę wygląd i łatwość obsługi, koszty projektowania, wytwarzania, eksploatacji oraz wpływ na środowisko produktu. Robotyka, automatyka do produkcji, przyjaznych dla środowiska wytwarzanie energii lub innej formy transportu, to tylko niektóre z obszarów, w których produkt może być stosowany. W istocie, trudno byłoby znaleźć obszar lub obiekt w życiu codziennym, które nie jest w jakiś sposób naruszone inżynier mechanik.... [-]


Rotman Program commerce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Toronto

Oferowanych wspólnie przez Rotman School of Management i University of Toronto na Wydziale Sztuki i Nauki, nasz program zapewnia zrównoważone podejście do biznesu, który jest unikalny w ramach studiów licencjackich edukacji biznesowej w Kanadzie. Realizując swoje BCOM z nami, otrzymasz solidnych podstaw zarządzania, mając swobodę wyboru z elastycznego i innowacyjnego programu nauczania. [+]

Oferowanych wspólnie przez Rotman School of Management i University of Toronto na Wydziale Sztuki i Nauki, nasz program zapewnia zrównoważone podejście do biznesu, który jest unikalny w ramach studiów licencjackich edukacji biznesowej w Kanadzie. Realizując swoje BCOM z nami, otrzymasz solidnych podstaw zarządzania, mając swobodę wyboru z elastycznego i innowacyjnego programu nauczania.

Spędzisz twój pierwszy rok coraz wprowadzone do głównych kierunków studiów biznesowych, jak również osób badających, że odwołanie się do Ciebie w sztuce i nauce. W drugim roku, będzie wybrać specjalizację w jednej z trzech głównych obszarach: rachunkowości, finansów i ekonomii lub zarządzania. W zależności od własnych interesów osobistych, można również wybrać się do mniejszych lub większych, w drugim temacie. Twoje trzeciego i czwartego roku zostaną przeznaczone na zaawansowanych kursach, aby spełniać swoje specjalisty, większych lub mniejszych (jeśli dotyczy), a wymagania fakultatywne.... [-]


Wyróżnienia Bachelor of Arts w dziedzinie architektury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Toronto

Architektura jest zarówno zawodem i dyscyplina pracy, odnoszące się do szerokiego spektrum możliwości zawodowych. W zawodzie odgrywa kluczową rolę w produkcji środowiska zbudowanego, łącząc technicznej i społecznej, praktyczne i teoretyczne. Jest to praktyka kulturalnym i artystycznym, który jest krytycznie zaangażowany z siłami urbanizacji i zmian technologicznych, wyzwania środowiskowe ... [+]

Sukcesy Bachelor of Arts w dziedzinie architektury

Architektura jest zarówno zawodem i dyscyplina pracy, odnoszące się do szerokiego spektrum możliwości zawodowych. W zawodzie odgrywa kluczową rolę w produkcji środowiska zbudowanego, łącząc technicznej i społecznej, praktyczne i teoretyczne. Jest to praktyka kulturalnym i artystycznym, który jest krytycznie zaangażowany z siłami urbanizacji i zmian technologicznych, wyzwania zrównoważonego rozwoju środowiska i walki o ekspresji kulturalnej. To wiąże się z projektowania, produkcji i organizacji kultury materialnej od skali krajowej do obiektów skali regionu metropolitalnego. Jako takie badania w architekturze interakcji z licznych dyscyplin pokrewnych w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych, a także inżynierii, technologii i mediów. Badania te mogą doprowadzić do profesjonalnych programów magisterskich w dziedzinie architektury, architektury krajobrazu, planowania i projektowania urbanistycznego, jak i kariery w dyscyplinach pokrewnych projektowania, sztuki, historii, biznesu, dziennikarstwa i porządku publicznego.... [-]