Przeczytaj oficjalny opis

Unikalny przypadek w londyńskiej frankofonii


Université de Hearst jest jedyną instytucją uniwersytecką w prowincji, która oferuje programy wyłącznie w języku francuskim. U nas wszystko jest możliwe w świecie, w którym odległość nie ma znaczenia.


Wszystkie kursy w UdeH są prezentowane w blokach trzy tygodnie.

Będziesz mógł skupić się na jednym kursie na raz, co ułatwi integrację i konsolidację twojej nauki.


Dlaczego warto wybrać kurs blokowy?

Cóż, kurs blokowy:

  • Promuje koncentrację pomysłów, a nie ich rozproszenie.
  • Zoptymalizuj zarządzanie czasem, zasoby i pracę grupową.
  • Wyeliminuj stresujące zakończenia sesji. Ukończyłem pięć egzaminów w tym samym czasie.
  • Skup się na wycieczkach na polu : wycieczki, które mogą odbywać się dzień, tydzień lub cały blok. Wow!


Jak to działa?

W przeciwieństwie do tradycyjnego semestru, w którym dana osoba odbywa pięć kursów jednocześnie od września do grudnia, Formuła kursów blokowych oferuje jeden kurs w czasie na dwunastu spotkaniach przez okres trzech kolejnych tygodni.

Rok szkolny jest nadal podzielony na sesje składające się z pięciu kursów blokowych i przerwy wiosennej. I tak, tydzień wolnego czasu, aby naładować baterie. Innymi słowy, czas trwania semestru kursów blokowych oraz liczba godzin szkolenia każdego kursu pozostaje taka sama jak przedtem lub w innym miejscu. Formuła jest po prostu świetna!


Uczenie się przez doświadczenie

Różnorodność podejść pedagogicznych i eksperymentalnych zajęć edukacyjnych jest integralną częścią budowania twojej wiedzy. Wycieczki terenowe, wycieczki firmowe, wydarzenia kulturalne i konferencje to tylko kilka okazji do zanurzenia się w realiach regionalnych, narodowych i międzynarodowych.

  • Interdyscyplinarność w Lake Superior Park
  • Wycieczka na rzece Moose
  • Wizyta w bazie wojskowej Petawawa
  • Wizyta firm z regionu
  • Upadek nowego postu
  • Kąpiel w indiańskiej tradycji


Centrum integracji wcześniejszej nauki

Uniwersyteckie centra integracyjne umożliwiają także korzystanie ze swojego know-how i umiejętności w zakresie praktycznych szkoleń z zakresu tłumaczeń, badań i archiwistyki. rozwój gospodarczy i wspólnotowy.


Praktyki w miejscu pracy

Skorzystaj z praktycznego szkolenia i doświadczenia, nie przedłużając czasu studiów dzięki stażom pracy zintegrowanym z niektórymi programami UdeH. Przy wsparciu ze strony koordynatora stażu zaplanuj swoje miejsce docelowe w bloku lub dwóch w firmie lub organizacji społecznej. Należy pamiętać, że zezwolenie na pracę jest wymagane w przypadku stażu międzynarodowej klienteli.


Otwieranie świata


Podróż studyjna

Każdego roku UdeH wyjeżdża na przygodę w obcym kraju jako podróż studyjna. Od 2005 roku studenci Université de Hearst odwiedzili kraje Europy, Maghrebu, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Naszym następnym celem jest Tajlandia.


Skredytowana podróż

Podczas wyjazdu studyjnego istnieją inne możliwości mobilności studentów. Formuła kursu masowego faworyzuje podaż podróży z uznaniem: wycieczki, podczas których badany, obserwowany lub analizowany jest język, zjawisko społeczne lub problem ludzki. Kurs hiszpańskiego mógłby bardzo dobrze odbywać się w Meksyku, zapewniając w ten sposób idealny kontekst kulturowy do nauki języka.

Programy prowadzone przez:
Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Université de Hearst

Czy chcesz przyczynić się do rozwoju organizacji tutaj i gdzie indziej? Poczucie przedsiębiorczości żyje w twojej duszy? Czy dołączasz do zespołu zarządzającego? Niezależ ... [+]

Czy chcesz przyczynić się do rozwoju organizacji tutaj i gdzie indziej? Poczucie przedsiębiorczości żyje w twojej duszy? Czy dołączasz do zespołu zarządzającego? Niezależnie od Twoich ambicji, te programy administracyjne i zarządzania koncentrują się na ogólnym zrozumieniu kontekstu organizacyjnego i świata biznesu. Zostały zaprojektowane, aby uczynić Cię osobą etyczną, pracowitą i analityczną.

Profil ucznia

Pragnienie rozwijania i sprawowania przywództwa. Kochaj wyzwania. Zainteresuj się zarządzaniem projektem Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi Bądź stymulowany przez rozwiązywanie problemów. Miej silną skłonność do pracy zespołowej.

Omówienie programu... [-]
Kanada Hearst
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Hearst

Ludzkie zachowanie fascynuje cię tak, jak to jest dokładnie studiowane przez psychologów? Tematy współczesnej psychologii, takie jak neurobiologia, rozwój człowieka, psyc ... [+]

Ludzkie zachowanie fascynuje cię tak, jak to jest dokładnie studiowane przez psychologów? Tematy współczesnej psychologii, takie jak neurobiologia, rozwój człowieka, psychopatologia, techniki oceny i doradztwa, budzą to pragnienie wiedzy? Program psychologii oferuje solidne szkolenie we wszystkich tych wymiarach.

Profil ucznia

Aby wiedzieć, jak słuchać i komunikować się z łatwością. Pokazuje ciekawość zarówno normalnych, jak i nienormalnych ludzkich zachowań. Zademonstrować dyscyplinę, krytyczne myślenie i otwartość.

Omówienie programu

Aby dokładnie zbadać głębię ludzkich zachowań, dostępnych jest wiele kursów. Niektórzy skupią się bardziej na głównych teoriach, które pogłębiają nasze rozumienie człowieka. Inni natomiast będą zainteresowani narzędziami naukowymi, metodologicznymi i analitycznymi, które dają zęby teoriom. Oprócz tego zestawu narzędzi są umiejętności i know-how, które przygotowują Cię do interwencji lepiej. Interwencja psychospołeczna nie jest jedyną trajektorią, jaką przyjmują nasi absolwenci; ten tytuł licencjata może również przygotować do nauczania i studiów magisterskich.... [-]

Kanada Hearst
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Hearst

Jesteś zainteresowany kilkoma dyscyplinami? Chcesz zrozumieć środowisko, które jest twoje i które łączy cię z resztą świata? Ten tytuł licencjata oferuje szkolenie koncen ... [+]

Jesteś zainteresowany kilkoma dyscyplinami? Chcesz zrozumieć środowisko, które jest twoje i które łączy cię z resztą świata? Ten tytuł licencjata oferuje szkolenie koncentrujące się na interdyscyplinarności w naukach społecznych i humanistycznych. Pomoże ci to stać się wszechstronną, mobilną i otwartą osobą, pożądaną cechą na rynku pracy w szybko zmieniającym się świecie.

Profil ucznia

Pokaż ciekawość na temat złożoności ludzkich i społecznych interakcji. Poszukiwanie i poznanie pochodzenia i wpływu aktualnych problemów społecznych i ludzkich. Mieć ogólną kulturę i chcieć ją rozszerzyć. Prezentuj otwartość i zmysł krytyczny.

Omówienie programu... [-]
Kanada Hearst
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku