Université de Hearst

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Unikalny przypadek w londyńskiej frankofonii


Université de Hearst jest jedyną instytucją uniwersytecką w prowincji, która oferuje programy wyłącznie w języku francuskim. U nas wszystko jest możliwe w świecie, w którym odległość nie ma znaczenia.


Wszystkie kursy w UdeH są prezentowane w blokach trzy tygodnie.

Będziesz mógł skupić się na jednym kursie na raz, co ułatwi integrację i konsolidację twojej nauki.


Dlaczego warto wybrać kurs blokowy?

Cóż, kurs blokowy:

  • Promuje koncentrację pomysłów, a nie ich rozproszenie.
  • Zoptymalizuj zarządzanie czasem, zasoby i pracę grupową.
  • Wyeliminuj stresujące zakończenia sesji. Ukończyłem pięć egzaminów w tym samym czasie.
  • Skup się na wycieczkach na polu : wycieczki, które mogą odbywać się dzień, tydzień lub cały blok. Wow!


Jak to działa?

W przeciwieństwie do tradycyjnego semestru, w którym dana osoba odbywa pięć kursów jednocześnie od września do grudnia, Formuła kursów blokowych oferuje jeden kurs w czasie na dwunastu spotkaniach przez okres trzech kolejnych tygodni.

Rok szkolny jest nadal podzielony na sesje składające się z pięciu kursów blokowych i przerwy wiosennej. I tak, tydzień wolnego czasu, aby naładować baterie. Innymi słowy, czas trwania semestru kursów blokowych oraz liczba godzin szkolenia każdego kursu pozostaje taka sama jak przedtem lub w innym miejscu. Formuła jest po prostu świetna!


Uczenie się przez doświadczenie

Różnorodność podejść pedagogicznych i eksperymentalnych zajęć edukacyjnych jest integralną częścią budowania twojej wiedzy. Wycieczki terenowe, wycieczki firmowe, wydarzenia kulturalne i konferencje to tylko kilka okazji do zanurzenia się w realiach regionalnych, narodowych i międzynarodowych.

  • Interdyscyplinarność w Lake Superior Park
  • Wycieczka na rzece Moose
  • Wizyta w bazie wojskowej Petawawa
  • Wizyta firm z regionu
  • Upadek nowego postu
  • Kąpiel w indiańskiej tradycji


Centrum integracji wcześniejszej nauki

Uniwersyteckie centra integracyjne umożliwiają także korzystanie ze swojego know-how i umiejętności w zakresie praktycznych szkoleń z zakresu tłumaczeń, badań i archiwistyki. rozwój gospodarczy i wspólnotowy.


Praktyki w miejscu pracy

Skorzystaj z praktycznego szkolenia i doświadczenia, nie przedłużając czasu studiów dzięki stażom pracy zintegrowanym z niektórymi programami UdeH. Przy wsparciu ze strony koordynatora stażu zaplanuj swoje miejsce docelowe w bloku lub dwóch w firmie lub organizacji społecznej. Należy pamiętać, że zezwolenie na pracę jest wymagane w przypadku stażu międzynarodowej klienteli.


Otwieranie świata


Podróż studyjna

Każdego roku UdeH wyjeżdża na przygodę w obcym kraju jako podróż studyjna. Od 2005 roku studenci Université de Hearst odwiedzili kraje Europy, Maghrebu, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Naszym następnym celem jest Tajlandia.


Skredytowana podróż

Podczas wyjazdu studyjnego istnieją inne możliwości mobilności studentów. Formuła kursu masowego faworyzuje podaż podróży z uznaniem: wycieczki, podczas których badany, obserwowany lub analizowany jest język, zjawisko społeczne lub problem ludzki. Kurs hiszpańskiego mógłby bardzo dobrze odbywać się w Meksyku, zapewniając w ten sposób idealny kontekst kulturowy do nauki języka.

Lokalizacje

Hearst

Address
60, 9e Rue
P0L 1N0 Hearst, Ontario, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium