University of Alberta

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Kinezjologii, Sportu i Rekreacji University of Alberta jest jednym z najważniejszych wydziałów tego typu. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się doskonałością w nauczaniu i badaniach - oba zostały niedawno docenione w rankingach QS World University według tematu, w którym Wydział zajął 10 miejsce na świecie w zakresie przedmiotów związanych ze sportem, w rankingach 2017, 2018 i 2019.

Naszą siłą w badaniach i nauczaniu jest różnorodność w tych obszarach. Nasza doskonałość w badaniach i nauczaniu obejmuje pracę, którą wykonujemy w obszarach sportu, ćwiczeń, aktywności fizycznej, zdrowia, turystyki, rehabilitacji sportowej, rekreacji, zarządzania sportem i nie tylko. Nasza różnorodność obejmuje aspekt badanych dziedzin - biologiczny, mechaniczny, behawioralny i społeczno-kulturowy.

Dzięki naszym badaniom, nauczaniu i różnym działom służbowym na Wydziale, jesteśmy dumni z tego, że od ponad 50 lat poświęcamy się poprawie jakości życia i zdrowia naszych społeczności poprzez aktywność fizyczną, sport i rekreację.

Kolegialny i interdyscyplinarny

Z 37 członkami wydziału na pokładzie, 16 trenerami sportowymi, ponad 1000 studentów i 140 absolwentów oraz ponad 450 studentami-sportowcami, KSR oferuje kolegialnie zróżnicowaną atmosferę, interdyscyplinarne badania naukowe, wyjątkowe możliwości dydaktyczne i edukacyjne.

Wydział dydaktyczny i zainteresowania badawcze dotyczą biomechanicznych, historycznych, neuromotorycznych, pedagogicznych, filozoficznych, fizjologicznych, psychologicznych i społeczno-kulturowych perspektyw ruchu, aktywności fizycznej i ćwiczeń.

Lokalizacje

South Central Edmonton

Address
T6G 2R3 South Central Edmonton, Alberta, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium