Przeczytaj oficjalny opis

Współczesny świat wymaga od osób, które posiadają wiedzę, elastyczne i giętkie z zestawów umiejętności, które ulegają ciągłym zmianom. Nasz unikalny program nauczania wyróżnia się w tej roli i pozwala studentom specjalizować się w ich edukacji.

udanej kariery

WAS instruktorzy są profesjonaliści i duże sukcesy w swoich dyscyplinach. Wykorzystując swoją wiedzę, przygotowujemy naszych uczniów do sukcesu. Nasz wydział będzie inspirować uczniów do realizacji swoich aspiracji zawodowych i odnieść sukces na rynku pracy.

Fakty

  • WAS ma nowy zakład firmy Apple sponsorowany nauczania w mieście Junction Function, Whistler.
  • WAS ma nowy laboratorium produkcyjne, warsztaty i klasę w naszej placówce.
  • WAS kursy dać studentom prawdziwe umiejętności światowych ekspertów pracuje obecnie w swoich dziedzinach.
  • WAS studenci żyć, pracować i bawić się w górach, w miejscowości Whistler i doświadczenie najlepszych na Zachodnim Wybrzeżu.

Streszczenie

Whistler Przygoda Szkoła przynosi studentów z całego świata, aby przeżyć życie w pięknym zachodnim wybrzeżu Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. WAS znajduje się zaledwie kilka minut od nasady obu gór Whistler i Blackcomb ośrodku narciarskim światowej klasy, że gospodarzem Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010.

Było to nowo otwarty obiekt, który oferuje certyfikacji w różnorodnych przedmiotów budowlanych kariery. Nasz wydział są ekspertami w swoich dziedzinach i zostały wybrane na podstawie ich specjalistycznej wiedzy i umiejętności do nauczania. miasteczek górskich, takich jak Whistler i pracodawcy w szybkim tempie akcji sportowej świata wymaga pracowników o specjalistycznych umiejętności, został wspiera społeczności i pracodawców poprzez otwarcie wymaganych możliwości szkoleniowych.

WS oferuje możliwość poza klasie z możliwości pracy kooperacji i praktyki budowania kariery. Twoja podróż edukacyjna cieszył podczas gry w górach i mieszka w nagradzanych wielokulturowego miasteczka Whistler.

Studenci mogą ukończyć kursy indywidualne lub całkowitego ich programów, planując harmonogram wokół Whistler życia.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Welcome to Whistler

Introduction to Whistler Adventure School