Przeczytaj oficjalny opis

Historia AlmaU rozpoczęła się w 1988 roku od małej School of Management, która stała się pierwszą oznaką nowej generacji menedżerów dla naszego młodego kraju. W 1996 roku , kiedy pierwszy etap rozwoju został pomyślnie zakończony, Almaty School of Managers (ASM) przekształcono w Międzynarodową Akademię Biznesu (IAB). A 25 lat po stworzeniu szkoły uniwersytet wkroczył w kolejną spiralę rozwoju - Akademia uzyskała status UNIWERSYTETU . Zgodnie z nową strategią AlmaU, w 2014 r. Uniwersytet rozpoczął kurs tworzenia modelu uniwersytetu przedsiębiorczości.

Uczelnię przypisuje się nauczaniu zarządzania pierwszymi kazachstańskimi przedsiębiorcami, pierwszym MBA i programami DBA w Kazachstanie, najlepszymi nauczycielami i popularnymi absolwentami.

AlmaU można nazwać motorem edukacji Kazachstanu, uniwersytetu, który zawsze znajduje się u szczytu innowacji edukacyjnych i posuwa się naprzód, podejmując nowe wyzwania i podbijając nowe poziomy. Potwierdzają to liczne nagrody uczelni.

Almaty Management University jest w rankingu TOP-3 najlepszych szkół biznesu w Azji Środkowej i Południowej, według Międzynarodowej Agencji Eduniversal International (Francja); TOP - 3 w ogólnopolskim rankingu "Najlepsze humanitarno-ekonomiczne uniwersytety w Kazachstanie", lider w rozwoju międzynarodowym oraz w technologiach internetowych wykorzystujących i promujących uniwersytet w przestrzeni internetowej zgodnie z ocenami IQAA - Niezależna kazachska agencja ds. Zapewnienia jakości w edukacji, Kazachstan .

AlmaU to uniwersytet, który tworzy znaczenia.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Rosyjski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Almaty Management University

Programy studiów licencjackich są profesjonalnymi programami studiów wyższych, na okres czterech lat, z przyznaniem stopnia "Bachelor" w danej specjalności. W AlmaU istni ... [+]

Programy licencjackie są profesjonalnymi programami studiów wyższych, na okres 4 lat, z przyznawaniem stopnia licencjata w danej specjalności. W AlmaU istnieją szkoły (wydziały) kierunków, które mogą bardziej efektywnie i skupić się na szkoleniu specjalistów w różnych dziedzinach.

Dla kogo jest ten programabsolwenci szkół średnichabsolwenci szkół wyższych

Edukacja odbywa się w jednym z 3 języków: kazachskim, rosyjskim lub angielskim.

Forma nauki

w pełnym wymiarze godzin (po szkole i college'u) i odległość (po studiach dla pokrewnej specjalności).

Obciążenie programami mierzone jest w jednostkach kredytowych.

Do dyspozycji studentów:

Klasy z wysokim wyposażeniem technicznym, pokoje komputerowe i naukowe z bezpłatnym dostępem do Internetu (w tym Wi-Fi), dostęp do biblioteki elektronicznej wiodących czasopism naukowych i badawczych oraz książek.Strefa twórcza AlmaU.SportSpecjalność "Marketing"... [-]
Kazachstan Almaty
Wrzesień 2019
Język angielski,Rosyjski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University