Suleyman Demirel University - Kazakhstan

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

misja

Sulejman Demirel Uniwersytet istnieje zapewnienie edukacji dla studentów z całego świata, przygotowującym ich w wiedzę i umiejętności, których potrzebują, aby realizować swoje ambicje. Staramy się dążyć do stworzenia środowiska uczenia się, która promuje darmowe myślenia, wymianę pomysłów, innowacji i krytycznej refleksji wśród studentów. Mamy namiętnie dostarczyć światowej klasy edukacji i doświadczenia, który jest żywą uczeń koncentruje. Zapewniamy warunki do zapłonu ich rozwoju intelektualnego, do zainstalowania w nich poczucia obywatelstwa i pozytywnie wpłynąć na większej społeczności edukacyjnej. Świętujemy różnorodności kultur. Wspieramy bliskie relacje między uczniami i nauczycielami. Zachęcamy praktyki osobistej refleksji i intensywnej eksploracji rynku poprzez badania i doświadczenia, wierząc, że zadowolenie kariery rodzi autentycznego zrozumienia siebie i potrzeb świata.

WIZJA

Nasza wizja - ma być wiodącą uczelnią międzynarodową, która zapewnia najlepszą wiedzę poprzez doskonałą i intelektualnej kreatywności. Do roku 2020 zbudować silną kultury uniwersytet, stają się źródłem innowacyjnych form kształcenia, przyczyniają się do równowagi pomiędzy kosztami i jakości kształcenia poprzez zwiększenie różnorodności kierunków i pracowników. Aby być uznane za skuteczne i powszechnie szanowanych uczelni promowanie interesów i marzenia studentów, oferując komfortowe warunki do osiągnięcia swoich celów i promowania dobrobytu społeczności. Aby przyciągnąć studentów na całym świecie, proponując korzystne warunki, które pozwalają im być pewny tego, co się dzieje. Ustanowiony jako uczelni z silnej kultury, wysokiej jakości edukacji i jak najsilniejszego konkurenta.

Sulejman Demirel Uniwersytet został otwarty w 1996 roku przez prezydenta Kazachstanu, Nursułtan Nazarbajew i byłego prezydenta Turcji, Suleyman Demirel. Sulejman Demirel University jest prywatnie wspierane, koedukacyjne instytucja z misją na całym świecie. Jej główne zobowiązania są programy jakościowe licencjackich nauczania, kształcenia, badań i usług publicznych świadczonych w najbardziej rozsądną cenę dla studentów. Programy Uczelni są szczególnie dostosowane do potrzeb osób, grup i publicznych agencji w społeczności; wszystko szybko dostosowując się do szybko zmieniającego się społecznego, politycznego i gospodarczego środowiska kraju.

Uniwersytet ma na celu rozwój i realizować swoje programy w taki sposób, aby zapewnić, że kwalifikujące się studenci, którzy pragną się rozwijać i rozszerzać swoje umiejętności scholastycznej rozwoju osobistego, zawodowego, lub zawodowej mają możliwość, aby to zrobić niezależnie od statusu społeczno-ekonomicznego. Szacunek dla potencjału intelektualnego i godności uczniów jak poszczególnych ludzi, bez względu na tle rasowym, etnicznym lub kulturowym, jest najważniejsza. W roku akademickim 2008-2009 SDU zaczął instrukcją nowy "Smart Campus". Kampus jest w stanie pomieścić ponad 7000 studentów. Istnieje 8 wydziałów, 16 sale wykładowe, 120 sal, 1 sala konferencyjna, 1 stadionowe, 1 sala gimnastyczna, pracownie komputerowe, 8: 2, 3 kafejki internetowe centra badawcze, centrum medyczne, 2 pokoje wieloosobowe oraz 2 rozbudowane biblioteki w tym wysokiej klasy katalogowania elektronicznej System i wyszukiwarka, która jest dostępna dla wszystkich studentów, wykładowców i pracowników. Ponadto znajdują się także 3 kampusu stołówek i kawiarni, aby zapewnić relaks i społeczną atmosferę. Obecnie połowa projektu jest zakończona i rozpoczęła nowy rok akademicki w naszym inteligentnego kampusu.

Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Licencjat w marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kazachstan Almaty

Nasz wydział obejmuje szeroki wachlarz zagadnień we wszystkich tych obszarach. Nasza praca stara się lepiej zrozumieć, w jaki konsumenci korzystają z informacji i dokonywania wyborów i jak te wybory wpływają strategii firmy na rozwój nowych produktów, zarządzanie relacjami z klientami, marki i innych działań marketingowych. Badamy kwestie związane z brandingu, marketingu, marketing globalny, kanałów dystrybucji, cen, bezpośredniego i interaktywnego marketingu, zarządzania sprzedażą i zwrot z inwestycji marketingowych. [+]

Marketing jest krytyczna dla organicznego wzrostu firmy i jej główną rolę w tworzeniu, komunikacji, pozyskiwania i utrzymania wartości dla organizacji. Marketing pomaga firmę w tworzeniu wartości poprzez lepsze zrozumienie potrzeb klientów oraz dostarczanie im innowacyjnych produktów i usług. Ta wartość jest przekazywana za pośrednictwem różnych kanałów, a także za pośrednictwem strategii marki firmy. Efektywne zarządzanie klientami i cen pozwala firma uchwycić część wartości to stworzył. Wreszcie, poprzez budowanie skutecznej organizacji skoncentrowanej na kliencie firma stara się utrzymać wartości w czasie. Nasz wydział obejmuje szeroki wachlarz zagadnień we wszystkich tych obszarach. Nasza praca stara się lepiej zrozumieć, w jaki konsumenci korzystają z informacji i dokonywania wyborów i jak te wybory wpływają strategii firmy na rozwój nowych produktów, zarządzanie relacjami z klientami, marki i innych działań marketingowych. Badamy kwestie związane z brandingu, marketingu, marketing globalny, kanałów dystrybucji, cen, bezpośredniego i interaktywnego marketingu, zarządzania sprzedażą i zwrot z inwestycji marketingowych. Niektóre z naszych wykładowców specjalizuje się w konkretnych branżach, takich jak handel detaliczny, agrobiznes, przedsiębiorstwa społecznego, mediów, sztuki i rozrywki. Istnieje kilka nowych rozwiązań w zakresie marketingu, które oferują możliwości nam się w znacznym stopniu w przyszłości. Obecny kryzys gospodarczy jest zmiana obecnych i przyszłych wzorców zakupu i konsumpcji konsumentów. Wyszukiwarki zmieniły sposób konsumenci uzyskiwania informacji i podejmowania decyzji i są one również w znacznym stopniu zmieniają branżę reklamową. Sieci społecznościowe i treści tworzone przez użytkowników otworzyło nową drogę dla konsumentów do angażowania się ze sobą, a także z marek i firm. Istnieją znaczące zmiany w postawach konsumentów i przedsiębiorstw na temat kwestii... [-]


Licencjat w systemach informatycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kazachstan Almaty

System Informacji o specjalne usługi specjalistyczne lub zastrzeżonych obsługiwać procesy związane z aplikacjami IT. [+]

System Informacji o specjalne usługi specjalistyczne lub zastrzeżonych obsługiwać procesy związane z aplikacjami IT. Świadczą one usługi takie jak planowanie systemu, technologii internetowych, zarządzania projektami, sztucznej inteligencji, projektowania baz danych, zarządzanie siecią, inżynierii sieci i integracji systemów. Usługi specjalne System Informacji w zakresie wielkości i znajdują się na całym świecie. Podają różne gałęzie przemysłu, a także organizacje rządowe, szpitale, szkoły i uczelnie. Również specjalności daje wiedzę w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, które potrzebne są umiejętności:

dobre tło matematyczne logiki i umiejętności analityczne wiedza z fizyki podstawowa znajomość komputera ... [-]

Filmy

The School

ICBCB 2014 promotion