EDULINK INTERNATIONAL COLLEGE NAIROBI

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Edulink International College Nairobi powstała w 2014 r., A od września 2016 r. Oferuje szeroką gamę opcji biznesowych zarówno na poziomie Fundacji, jak i na poziomie licencjackim, co doprowadzi do uzyskania przez University of Northampton dyplomu.

University of Northampton, Wielka Brytania otrzymała uprawnienia do współpracy z Edulink International College, Nairobi przez The Commission for University Education (CUE), Kenia.

Współpraca między University of Northampton i Edulink International College jest jednym ze sposobów wspierania uczniów z Kenii w osiąganiu ich bieżących celów edukacyjnych, poprzez uzyskanie wysokiej jakości brytyjskiego dyplomu w Nairobi, przy jednoczesnym korzystaniu z nie konieczności podróżowania za granicę i zarządzania wydatkami, które edukacja zagraniczna niesie.

Nasza wizja

Naszą wizją jest bycie uznawanym w całym kraju, kompleksowym ośrodkiem studiów, zapewniającym światowej klasy kształcenie uniwersyteckie poprzez środowisko nauczania "małe uczelnie", które oferuje możliwości "dużego uniwersytetu".

Nasza misja

Edulink International College Nairobi (EICN) jest instytucją wielokulturową, której misją jest dostarczanie Kenii światowej klasy edukacji poprzez dynamiczne partnerstwo z wiodącym brytyjskim uniwersytetem.

  • Będziemy dostarczać doskonałości poprzez ciągłe podnoszenie jakości edukacji, stypendiów i usług dla naszych studentów poprzez naukę zatrudnienia i nowoczesne, w pełni wyposażone zaplecze.
  • Wszyscy absolwenci EICN odniosą sukces w Afryce Wschodniej i Środkowej oraz na całym świecie pod względem zabezpieczenia i tworzenia przyszłego zatrudnienia

O Grupie Edulink

Edulink Consultants w międzynarodowej firmie z siedzibą w Dubaju. Jest właścicielem i kierownikiem wielu instytutów szkolnictwa wyższego na 3 kontynentach, a także zarządza przychodniami zdrowotnymi i stomatologicznymi oraz szpitalem w Dubaju. Jest własnością prywatną i profesjonalnie zarządzana. Dział opieki zdrowotnej został założony w jednej klinice w 1987 r., Z którego wyrósł obejmując chirurgiczne i dentystyczne specjalności, z których średnio odbywa się 6000 wizyt miesięcznie. Nasze zainteresowania edukacyjne sięgają roku 2005 wraz z ustanowieniem Middlesex University Dubai we współpracy z Middlesex University London. To rozwinęło się w kwitnący kampus, który zapewnił podstawy naszej ekspansji edukacyjnej w Azji i Afryce. Obecnie mamy ponad 3000 studentów studiujących szeroką gamę programów studiów licencjackich i podyplomowych na 3 kontynentach. Nasze programy są dostarczane we współpracy z 3 brytyjskimi uniwersytetami i 2 innymi dostawcami wysokiej jakości edukacji. Nasza strategia pozwala uczniom uzyskać identyczne kwalifikacje do tych przyznawanych studentom w kampusie macierzystym, ale pozostać w ich własnym otoczeniu regionalnym podczas tego. Nasza przyszła strategia obejmuje ekspansję i rozwój zarówno opieki zdrowotnej w Dubaju, jak i międzynarodowych oddziałów edukacyjnych naszej firmy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Podstawowy rok » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Ba (hons) biznes i marketing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Kenia Nairobi

Stopień ma na celu uzupełnienie wielu innych przedmiotów oferowanych w ramach programu Joint Honors. [+]

* Edulink International College Nairobi współpracuje z University of Northampton w Wielkiej Brytanii

Stopień ma na celu uzupełnienie wielu innych przedmiotów oferowanych w ramach programu Joint Honors.

Program ten umożliwia uczniom Joint Honors zrozumienie problemów biznesowych i obejmuje wiele obszarów, takich jak marketing, zarządzanie relacjami z klientami (CRM), marketing transgraniczny i oferuje studentom możliwość rozwoju umiejętności związanych ze sprzedażą i rozwojem biznesu.

[-]

Ba (hons) biznes i przedsiębiorczość

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Kenia Nairobi

Jeśli Twoja przyszłość obejmuje zakładanie i prowadzenie własnego biznesu, niezależną pracę jako doradca niezależny lub rozwijanie przedsięwzięcia online podczas studiów, program ten ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności w zakresie zatrudnienia, które będą potrzebne do odniesienia sukcesu. [+]

* Edulink International College Nairobi współpracuje z University of Northampton w Wielkiej Brytanii

Jeśli Twoja przyszłość obejmuje zakładanie i prowadzenie własnego biznesu, niezależną pracę jako doradca niezależny lub rozwijanie przedsięwzięcia online podczas studiów, program ten ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności w zakresie zatrudnienia, które będą potrzebne do odniesienia sukcesu.

Program jest praktyczny i oferuje możliwości pracy nad własnymi pomysłami biznesowymi i siecią z przedsiębiorcami.

[-]

Ba (hons) biznes i rachunkowość

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Kenia Nairobi

Program opiera się na różnych podstawowych przedmiotach i przedmiotach opcjonalnych. Podstawowe przedmioty zapewniają solidne wykształcenie w podstawowych obszarach działalności, a szereg opcji umożliwia studentom wybór spośród wielu specjalistycznych przedmiotów. [+]

* Edulink International College Nairobi współpracuje z University of Northampton w Wielkiej Brytanii

Program opiera się na różnych podstawowych przedmiotach i przedmiotach opcjonalnych. Podstawowe przedmioty zapewniają solidne wykształcenie w podstawowych obszarach działalności, a szereg opcji umożliwia studentom wybór spośród wielu specjalistycznych przedmiotów.

Takie podejście zaspokaja szerokie spektrum indywidualnych interesów i aspiracji zawodowych i koncentruje się nie tylko na wiedzy, ale także na rozwoju podstawowych umiejętności wymaganych w biznesie.

[-]

Ba (hons) business studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat January 2019 Kenia Nairobi

Program jest realizowany wokół wielu podstawowych przedmiotów, które zapewniają solidne wykształcenie w istotnych obszarach działalności. Ponadto opcjonalny rok kanapkowy w przemyśle / handlu może zostać podjęty w trzecim roku. [+]

* Edulink International College Nairobi współpracuje z University of Northampton w Wielkiej Brytanii Program jest realizowany wokół wielu podstawowych przedmiotów, które zapewniają solidne wykształcenie w istotnych obszarach działalności. Ponadto opcjonalny rok kanapkowy w przemyśle / handlu może zostać podjęty w trzecim roku. [-]