Przeczytaj oficjalny opis

Nasza wizja i misja

Wizja

Aby być ukierunkowany na rynek światowej klasy uniwersytet doskonałości dla dobra społeczeństwa.

Pioneer International University jest rynek napędzany uniwersytetu w klasie własnych poświęcony edukacji społecznie odpowiedzialnych obywateli do aktywnego życia, jak i zaangażowanych i kompetentnych wysokiego kalibru liderów w swoich zawodach i ich wspólnot.

Studenta i wykładowcy i pracownicy PIU inspirowanie naukowo wykwalifikowani studenci z różnych środowisk i wszystkich grup wiekowych, aby korzystać z rygorystycznymi szkolnictwa wyższego oraz możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku globalnym. Głęboko zakorzenione w praktycznej nauce i zasady sprawiedliwości społecznej wyrażonej jako świadomości etycznej, rozwoju przywództwa, rozwoju gospodarczego i zaangażowania obywatelskiego, Pioneer International University zachęca partnerstwa społeczne i przygotować swoje różnorodne absolwentów do odpowiedzialnego obywatelstwa w społeczeństwie globalnym.

Misja

PIU kieruje swoje różnorodne zasoby na rozwoju wiedzy za pośrednictwem najnowocześniejszych badań i innowacji, melding swoje bogate doświadczenia w całościowych procesów edukacyjnych, które rozszerzają horyzonty, dają wysokie liderów kalibru, pielęgnować kreatywność i zaspokojenia potrzeb i ambicji kulturowo i międzynarodowym różnorodnych zainteresowane strony.

PIU promuje i wspiera widoczną sieć doświadczeń edukacyjnych podjęcie działań studentów i absolwentów obsługiwanych przez nowatorskie badania i innowacje w ramach swojej misji do spełnienia potrzeb i ambicji związanych z różnymi zainteresowanymi stronami. Jest to również żywe nauki łącząc zasoby społeczności akademickich i usług poprzez efektywne wykorzystanie personelu, urządzeń i technologii state-of-the-art.

PIU zarabia międzynarodowe uznanie dla jego charakterystyczny globalnej ostrości i dynamiczny, bardzo innowacyjnych programów nauczania w biznes, inżynieria i elektronicznego / dziedzin medycyny.

PIU nadal przyciąga, rozwój i utrzymanie wysoko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kreatywnych wykładowców i specjalistów z różnych środowisk, którzy będą pobierane z znaczące zmiany w życiu swoich uczniów i społeczności, w której żyją.

Aspiracje Pioneer International University

Zainspirowany pragnieniem służenia społeczeństwu poprzez edukację, PIU deklaruje cel jest edukacja całego człowieka. Uniwersytet jest więc dedykowana:

Przygotowanie studentów do przyjęcia funkcji kierowniczych w społeczeństwie poprzez edukację, która rozszerza horyzonty, żywi kreatywność, podkreśla wartości moralne i duchowe, jak i intelektualne i estetyczne.

Bezkompromisowy standard doskonałości akademickiej i świadczenie do wolności akademickiej, wolności śledczej i wolności słowa w poszukiwaniu prawdy.

Rygorystyczne i pomysłowe stypendium; doskonała nauka i obecnie w klasie; oraz programy edukacyjne mające na celu zapewnienie szerokość i głębokość, aby zachęcić do integracji różnych form wiedzy, i stymulować nie tylko nabywanie, ale także twórczego i odpowiedzialnego korzystania z wiedzy.

Podstawowe wartości

Trzymamy się odpowiedzialny za przeżywanie tych podstawowych wartości, które są krytyczne dla przeprowadzenia naszą misję w poszukiwaniu naszej wizji:

Doskonałości akademickiej i wpływ - eminencja w nauczaniu i badaniach, które zmienia życie stypendium i pogłębić zrozumienie. Kreatywność i innowacyjność będzie znak rozpoznawczy naszych wysiłków.

Rozwój indywidualny - ponieważ każdy człowiek jest niepowtarzalny i pełen obietnicy wzrostu intelektualnego i osobistego, możemy wspierać indywidualny sukces i samostanowienia i wierzę, że edukacja całego człowieka buduje charakter, promuje aktywne zaangażowanie w świecie i daje lepsze obywateli.

Etyczne społeczność - uznaje godność każdego każdego członka i traktuje z szacunkiem. Nasze działania są prowadzone przez rzetelności, uczciwości i rzetelności.

Otwartość - wspieranie różnorodności i zapewnienie dostępu do możliwości edukacyjnych i społeczno-ekonomicznych dla wszystkich, niezależnie od poszczególnych środowisk.

Innowacje - zachęcanie pomysłowość, kreatywność i odkrycia.

Współpraca - rozwój społeczeństwa poprzez budowanie partnerstwa ze studentów, absolwentów, biznesu i przemysłu, instytucji rządowych, agencji akredytacyjnych i społeczności uniwersytetu służy.

Praca zespołowa - praca na rzecz wspólnego celu.

Komunikacja - dzielenie się informacjami otwarcie i terminowo.

Przywództwo - cenimy przywództwo oparte na zaufaniu, uczciwości i uprzejmości.

Szansa - z naciskiem na rozwijanie umiejętności zawodowych i wiedzy, że okazją do zaangażowania obywatelskiego, rozwoju przywództwa, rozwoju i sukcesu.

Krytyczne myślenie - uczyć i zachęcać naszych uczniów do rozwijania umiejętności analityczne i podejmowania decyzji, tak aby były one w stanie sformułować i rozwiązać problemy i wymyślić przyszłość.

Dlaczego Pioneer International University

Wysoko wykwalifikowani i oddani wykładowcy. Przystępne opłaty, płatne w ratach. Kredyty edukacyjne dostępne z Szkolnictwa Wyższego Loans Zarządu oraz w partnerstwie z Equity Banku. Dobrze wyposażona biblioteka, włącznie z cyfrowymi / zasobów internetowych. Stan techniki komputerowej laboratoriów i urządzeń teleinformatycznych. 24-godzinny dostęp do szybkiego Internetu, idealne do pracy badawczej. Hotspoty - Dostęp do Internetu za pośrednictwem bezprzewodowej sieci LAN. Praktyczne badania doświadczenie - podkreślił badań studentów od pierwszego roku realizacji programu studiów podyplomowych Społeczne orientacji problemu - uznajemy, że uczeni mają obowiązek produkować badań, która rozwiązuje bieżące problemy i próbuje wyjaśnić lub rozwiązać problemy społeczne. Żywa kultura intelektualna - odpowiednie departamenty są częścią większego kwitnącej kultury uniwersyteckiej, wyposażone w nadzwyczajnych środków, a składa się z dynamicznych i kreatywnych intelektualistów. Przelewy / zwolnienia podane do posiadaczy dyplomów w odpowiednich dziedzinach. Elastyczne planowanie kursów - dziennych, wieczorowych i ustawień weekendowych zapewnia możliwości dla innych działań, które nie są tracone. Sprawy Mentoring - wydział jest mocno zaangażowana w mentoring studentów. Spersonalizowane rozwoju zawodowego - studenci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności zawodowych poprzez Certificate in Studiów Przemysłowych (WNP) programu oferowanego do wszystkich studentów i poprzez unikalny program stazu przemysłowej (IP). Te oferują studentom możliwość doświadczenia przemysłu i rozwijania umiejętności, które pomogą im w ich stopni i poza nią. Oferujemy możliwość spotkania się z pracodawcami i uzyskać wskazówki na temat wszystkich aspektów poszukiwania pracy, pisania CV od wywiad umiejętności. Budowanie zespołu - wszyscy nasi studenci podejmujący prace projektowe pójść na budowanie zespołu w wyznaczonych obszarach. Zapewnia to "Outward Bound" doświadczenie, w którym uczniowie łączą się ze sobą, aby sprostać wyzwaniom zespołów. Wracają do Uniwersytetu, w tych samych zespołów, rozpoczynają prace projektowe mające już doświadczenie wzloty i upadki pracy w zespole. Prawdziwa wspólnota - otwarte i sprzyjające środowisko, w którym wykładowcy i studenci często współpracują. Spokojny i sprzyjające środowisko do nauki. Oddzielne schroniska dla panów i pań. Transport do iz miejsc dostępnych uczniów. W odległości spaceru od dzielnicy biznesowej.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Pioneer International University PIU

Ten program jest przeznaczony do produkcji absolwentów gotowych do pracy w pozycji systemów informatycznych z kompetencji, umiejętności i postaw niezbędnych do osiągnięci ... [+]

Bachelor of Science in Information Technology (BSC-IT) Szkoła Nauki i technologii informacyjno-komunikacyjnych

Bachelor of Science in Information Technology jest akademicki i badawczy program, który zawiera elementy informatyki, inżynierii oprogramowania, inżynierii systemów komputerowych, inżynierii sieci, bezpieczeństwo informacji, e-commerce i systemów informacyjnych. To połączenie dyscyplin zapewnia kształcenia mającego na celu wyprodukować absolwentów, którzy są kompetentni do rozwiązania szereg zastosowań, które wymagają wiedzy na temat nowoczesnych technologii komputerowych, oprogramowania i systemów informatycznych, przetwarzanie biznesu, a także, aby mieć satysfakcjonujące życie, a nie tylko znaleźć pracę na obecnym rynku, poprzez wykształcenie w naukach humanistycznych, aby właściwie funkcjonować w społeczeństwie, w którym żyją. ... [-]

Kenia Nairobi
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Pioneer International University PIU

... [+]

[-]
Kenia Nairobi
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku