Przeczytaj oficjalny opis

Wychowania Witamy w Szkole Edukacji, którego celem jest szkolenie i produkcji profesjonalistów, którzy będą promowały i twórczo wykazać wysokie moralności i etyki w pracy iw społeczeństwie. Będą oni wykonywać swoje obowiązki, aby służyć Bogu i ludzkości. Nasi absolwenci będą wykazać się odpowiednią wiedzą i kompetencjami jako wychowawców, doradców, socjologów, menedżerów, konsultantów z różnych instytucji, w tym szkół, uczelni i w społeczeństwie. Oczekuje się, że przyszli pedagodzy, doradcy i nauczyciele, aby wpłynąć na społeczeństwo poprzez pozytywne wartości moralnych i duchowych. Wychowania więc ma ustawione się spotkać tę wielką potrzebę poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie jakości, elastyczne i zróżnicowane programy i konkretne programy.

Nasza filozofia Szkoła filozofii edukacji jest oferta kształcenia sprawia, że ​​absolwenci samodzielna, twórcza i przekształcające się w zgodzie z hasłem "Poszukiwanie nowych ścieżek Uniwersytetu. Wierzymy, że w zasadzie, że edukacja powinna produkować wholistic osoby, które mogą służyć Bogu i ludzkości oraz pozytywnego wkładu do społeczeństwa.

Nasza oferta Oferujemy szeroki wachlarz studiów i programów, w tym dyplomowych Bachelor of Education w Pięknych (B. Ed. (Sztuki)) i Bachelor of Education w Nauce (B. Ed. (Nauka)), Dyplom Wyższego w Arts, Science, wczesnej edukacji i Edukacji Specjalnej (Dip. Ed. (Sztuki) / DIP Ed. (Nauka), DIP. Ed. (EKG) oraz DIP. Ed. (SNE). Szkoła oferuje również studia w edukacji wczesnoszkolnej (B. Ed. (EKG) i specjalnych potrzebach edukacyjnych (B. Ed. (SNE), jak również stopnie podyplomowe Zarządzanie Edukacyjnych (M. Ed. (Ed. Zarządzanie), a program nauczania (M. Ed. (studia programowe). Cel Nasze studia i dyplom przygotowanie studentów do rynku pracy w sektorze edukacji i poza nią. Zdobywają wiedzę, umiejętności i strategii edukacyjnych, które przygotowują ich do trudnych zadań i obowiązków w ciągle zmieniających się i modernizacji placówek oświatowych i społecznych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

The Presbyterian University of East Africa

Nasza Bachelor of Business Administration Program posiada unikalny zbiór jednostek, który zapewnia wysoką jakość i postępowe trasy studyjnych, które pozwalają na zrozumie ... [+]

Szkoła studiów ekonomicznych i zarządzania jest zobowiązana do zapewnienia jakości kształcenia, które będą miały wpływ na cały świat.

Nasza Bachelor of Business Administration Program posiada unikalny zbiór jednostek, który zapewnia wysoką jakość i postępowe trasy studyjnych, które pozwalają na zrozumienie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesu, finansów i rachunkowości, systemu informacji, marketingu i zarządzania. W swoim trzecim i czwartym roku lat weźmiesz opcje z zakresu wyborów, specjalizujący się rozwijać swoje zainteresowania zawodowe.

Bachelor of Business Administration stanowi doskonałą podstawę dla szerokiej gamy działalności gospodarczej i zarządzania karierą. Program zapewnia szeroki, dokładne i całkowicie zintegrowanego edukacji w teorii i praktyce zarządzania, a ma za uwzględnieniem koncepcji organizacji i jej otoczeniu. To wzmacnia pewność siebie i zdolność do krytycznej oceny gospodarczej i zarządzania oraz rozwijania rozwiązań z moralnych, zawodowych i akademickich perspektyw. Program jest adresowany do tych, którzy chcą przyczynić się do poprawy ogólnej wydajności danej organizacji w dzisiejszym bardzo konkurencyjnym świecie biznesu.... [-]

Kenia Kikuyu
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
The Presbyterian University of East Africa

Licencjat z teologii programu przeznaczona jest do produkcji absolwentów, którzy są dobrze wyszkoleni, pewni siebie i właściwy. Studenci otrzymują szkolenie w najważniejs ... [+]

Licencjat z teologii programu przeznaczona jest do produkcji absolwentów, którzy są dobrze wyszkoleni, pewni siebie i właściwy. Studenci otrzymują szkolenie w najważniejszych kwestiach teologicznych, jak również badania współczesne, aby mogły stać się doświadczonym w szczególnych umiejętności wymaganych od nich. Otrzymują gruntownych takich dyscyplin jak Stary i Nowy Testament, badania porównawcze, ecumenicalmovements, jak również biblicallanguages, co prowadzi do wysokiego poziomu umiejętności szkoleniowych.

Program ten jest przydatny dla tych, którzy chcą pracować jako kapłanów, w szczególności tych, którzy chcą do b stać nauczycieli teologii na wyższym poziomie kształcenia, jak również pracowników wiary oparte pozarządowa Program organizations.The zawiera kliniczną pastora ; edukacja dokładnie wyposażenie tych, którzy skończyć pracę w warunkach klinicznych i opiekuńczy ministerstwa .the celów programu jest przygotowanie kobiet i mężczyzn, których celem jest współpraca z kościoła i innych instytucji jako ekspertów w dziedzinie teologii. Ten program będzie przygotować i wyposażyć ucznia do zdobycia wystarczającej wiedzy na temat teologii do interpretacji Pisma dokładnie i w istotny sposób.... [-]

Kenia Kikuyu
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku