American University Of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Mission

Misją AUT jest opracowanie innowacyjnego, zaawansowanego technologicznie bogatych, przedsiębiorczych, empirycznej środowiska uczenia się uczelnią, która produkuje CIVICALLY aktywny i absolwenci rynkowych gotowy.

Historia Uniwersytetu

American University of Technology (AUT) została założona przez panią Ghada Hinain w 1998 roku w Fidar - Halat, Libanu jako nie dla zysku, prywatnej uczelni i uzyskał swój dekret prezydencki 2143 w styczniu 2000 roku.

AUT ma teraz trzy dodatkowe kampusy w Trypolisie, Tyru i Akkar. Program Tripoli poza kampusem rozpoczęła działalność w 2002 roku.

AUT oferuje 27 kierunków na studiach I stopnia (licencjat) oraz sześciu programów podyplomowych (magisterskich) w trzech kierunkach: administracja Business Applied Sciences i Nauki humanistyczne. Z ponad 3000 absolwentów i około 1500 obecnych studentów i 90 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy instruktorów i 65 pracowników personelu, AUT udało się dając każdej ze swoich uczniów osobistą uwagę, jakość kształcenia i międzynarodowych ekspozycji, które zwiększają wydatnie perspektyw kariery jej absolwentów.

Akredytacja

AUT uzyskuje pełną status uniwersytetu w dniu 18 stycznia 2008 roku na mocy dekretu 8465 z obu programów licencjackich i magisterskich akredytowanych przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, w Libanie. AUT jest członkiem AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business) i ABET (akredytacja Zarządu Inżynierii i Technologii) międzynarodowych organów akredytacyjnych.

Kultura i dziedzictwo

AUT Dba o kulturze i dziedzictwie Głównym celem tego projektu AUT dla Narodowego Dnia Dziedzictwa 2015 jest uwrażliwienie na znaczenie dziedzictwa AS Stolicy Kultury przy użyciu różnych innowacyjnych technologii, aby zapewnić gościom bardziej kreatywne i dokładnych informacji na temat obiektów dziedzictwa kulturowego.

  • Epoka brązu
  • fenicki
  • perski
  • Roman Period
  • Okres Crusaider

Lokalizacje

Liban online

Address
Byblos Highway, Fidar - Halat, Lebanon
Liban online, Liban

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

AACSB Accredited