Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do ISLB

ISLB oferuje nowoczesne programy licencjat, które pozwalają uczniom rozwijać wiedzę, umiejętności i postawy potrzebne w globalnym rynku pracy i istotne poradzić sobie w szerszym świecie w przyszłości. Proces edukacyjny jest dostosowany do badań zorientowanych na praktykę i szkolenia zawodowego, które zawierają współpracy i empiryczne metody nauczania i uczenia się jako odzwierciedlenie podejścia studencie. Program nauczania obejmuje dwa staże w branży, które dają studentom oparty na dłoni w realnych miejscach pracy doświadczenie. Silne związki branżowe ISLB pomagają, aby zapewnić nowoczesne i odpowiednie badania i zatrudnienia absolwentów.

Test WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA ma ponad 2000 studentów z rosnącym udziałem studentów z 12 krajów świata. Dla studentów ISLB oferuje cztery programy studiów w języku angielskim, w tym Międzynarodowego Prawa Gospodarczego, Turystyki i Hotelarstwa, Zarządzanie i Marketing o różnych specjalnościach zorientowanych biznesowych. Wydział obejmuje uznanych naukowców i praktyków, którzy gwarantują rozwój silnych podstaw teoretycznych i umiejętności praktycznych całościowych.

ISLB oferuje dwa tryby studiów: studia stacjonarne (3 lata) i studia w niepełnym wymiarze godzin (4 lata). Możliwości e-learningowe są oferowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Studenci mogą wybrać najbardziej dogodny sposób studiowania na ISLB.

Witamy na Litwie

Litwa jest krajem w Europie Środkowej, jednym z trzech państw bałtyckich, położony na skrzyżowaniu między Wschodem a Zachodem.

Litwa jest największym z trzech państw bałtyckich, o powierzchni 200 m kw 65. Lithuania sąsiaduje z Łotwy, Białorusi, Polski i Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej.

Litwa posiada 99 kilometrowa obszar wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Litwa jest podzielona na cztery odrębne językowo i kulturowo regionów: Auksztota, Dzukiji i Żmudzi, Suwalszczyzny.

W 1989 roku, francuski Narodowy Instytut Geograficzny naukowiec, Jean-Gregoire Affholder, ustalili, że geograficzne centrum Europy znajduje się na Litwie, 24 km na północ od stolicy w Wilnie.

Od 2004 roku Litwa stała się członkiem UE i NATO, a część obszaru Schengen od 2007 roku.

Ludność. Ludność Republiki Litewskiej jest 3,35 mln.

Język. Język litewski jest urzędowym językiem państwa i jest uznawany za jednego z języków urzędowych Unii Europejskiej. Język litewski jest jednym z dwóch żyjących języków bałtyckich, wraz z Łotwy. Litewski, z AKK języków indoeuropejskich, nie najlepiej zachowany starożytny system dźwięku oraz liczne osobliwości morfologiczne. W związku z tym, że jest bardzo podobny do sanskrytu, starożytnej greki i łaciny. Badania w dziedzinie językoznawstwa porównawczego wykazały, że jest to najbardziej archaiczny język Livin indoeuropejskim.

Waluta. Litów (LT) jest w jednostce waluty krajowej od 25 czerwca, 1993. 1 litów (LT) jest równy 100 centów. Lit jest ustalana w stosunku do euro w wysokości 3,4528.

Czas: GMT + 2, Wilno jest stolicą Litwy, z liczbą ludności około 600.000.

Szybko się zmienia i rozwój wielokulturowego miasta z reputacją jednego z najbezpieczniejszych i najbardziej przyjaznych miast w Europie.

Najszybciej rozwijającym się miastem na Litwie z głównych ośrodków politycznych, gospodarczych, społecznych i kulturalnych.

Autentyczne stare miasto z oryginalnym i różnorodnej architekturze, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Litewski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

International School of Law and Business

Kosmetologia to nowy program, wspólne badania, prowadzone w języku angielskim, wraz z Akademii Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (w polskiej Wyższej Szkoły Zawo ... [+]

Kosmetyka Jest to nowy wspólny program badań, prowadzone w języku angielskim, wraz z Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i medycyna w Warszawie (W języku polskim Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, dalej - WSZKiPZ). To Polska Akademia zgromadził duże doświadczenie w szkolenia wysokiej klasy specjalistów w terapii piękności; ma szczególnie wysoko wykwalifikowaną kadrę akademicką i biegnie produktywnych działań naukowych.

Działania kosmetolog nie obejmuje tylko kosmetyczny "Zarządzanie". Kosmetolog jest również artystą w jego / jej zawodu, który oferuje szereg kreatywnych rozwiązań do klienta. To zajmuje więcej niż talent do eksperta w dziedzinie urody, aby przyciągnąć sukces. Kosmetologów musi posiadać wiedzę w różnych obszarach działalności, w tym komunikacji, relacji międzyludzkich i wsparcie marketingowe. Wszystko to osiąga się tylko wtedy, gdy przemysł kosmetyczny prowadzony jest przez wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów. Takie przedsiębiorstwa są przygotowane w ramach wspólnego programu studiów kosmetologii. Przyszłe terapeuci kosmetyczne opracuje narzędzia i techniki, aby utrzymać zdrową skórę twarzy i ciała, w celu wyeliminowania defektów skóry i ciała, podkreślające atrakcyjne cechy twarzy, do kształtowania pożądanego wizerunku, poprzez zastosowanie najnowszych technologii w zabiegach kosmetycznych.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International School of Law and Business

Marketing i Sztuki Mediów to nowy program, wspólne badania prowadzone w języku angielskim, wraz z Międzynarodowym University College Bułgarii (dalej - IUC). ... [+]

Marketing i Sztuki Mediów to nowy program, wspólne badania prowadzone w języku angielskim, wraz z Międzynarodowym University College Bułgarii (dalej - IUC). Celem wspólny program badań w marketingu i Sztuki Mediów (Dalej - wspólny program, program studiów) jest szkolenie specjalistów twórczych i innowacyjnych, które spełniają wymogi dynamicznego i globalnego rynku pracy i tworzenia specjalistów z branży komunikacji i marketingu, którzy są w stanie praktycznie realizować własne sztuki, mediów i projektów biznesowych, lub projekty, które zostały przygotowane przez innych, pracując zarówno indywidualnie jak iw zespole.

W nowo wyposażonej pracowni audiowizualnej, grupa studentów będą mogli tworzyć produkty multimedialne, wykonując pełny zakres funkcji w tym samym czasie, poprzez dzielenie się ze sobą funkcje i zastosowania ich wiedzy dostarczone przez wykładowców na zajęciach teoretycznych.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International School of Law and Business

Stopień prawo gospodarcze przygotuje Cię do pracy na arenie prawnej w środowisku biznesowym. Jako obszaru badań, prawo gospodarcze wygląda na to, co prawa i regulacje wpł ... [+]

Studia w języku angielskim

Stopień prawo gospodarcze przygotuje Cię do pracy na arenie prawnej w środowisku biznesowym. Jako obszaru badań, prawo gospodarcze wygląda na to, co prawa i regulacje wpływają na nowoczesne środowisko biznesowe. Kompetencje prawne w międzynarodowym biznesie jest dziś niezbędne dla pomyślnego rozwoju działalności w innych krajach. W ten sposób stopień prawo gospodarcze jest wszechstronnym narzędziem, wyposażenie studentów do wielu zawodów i specjalności.

Rozwijanie umiejętności praktycznych jest kluczem

Podczas studiów studenci będą osiągnąć silne umiejętności praktycznych i będzie gotowy do pracy od razu. W ciągu dwudziestu tygodni praktyki zawodowej można pogłębić swoją wiedzę w różnych dziedzinach postępowania sądowego, dowiesz się:... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International School of Law and Business

Jest to multidyscyplinarny kierunek studiów z celów przygotowania ludzi z doświadczeniem, zaangażowaniem i umiejętności zarządzania, marketingu i operacji stanowisk w roz ... [+]

Lubisz podróżować? Uśmiech jest integralną częścią ciebie? Przyjazny i pomocny? Jak pomaganie innym? Lubię wyzwania związane? Jeśli odpowiedź jest twierdząca - Turystyka i Program Hotel Business jest właśnie dla Ciebie!

Jest to multidyscyplinarny kierunek studiów z celów przygotowania ludzi z doświadczeniem, zaangażowaniem i umiejętności zarządzania, marketingu i operacji stanowisk w rozwijającej się branży, która zapewnia jedzenie, zakwaterowanie i usług turystycznych dla ludzi z dala od domu. W dziedzinie badań, turystyka i ma charakter interdyscyplinarny działalności hotelu. Opiera się ona na wielu dyscyplin podstawowych, aby zapewnić podstawową wiedzę i umiejętności, które są wymagane, aby spełnić różnorodne wymagania wobec osób na stanowiskach kierowniczych w branży hotelarsko-gastronomicznej.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International School of Law and Business

Studiuje na studiach Business Administration zawodowego licencjata pozwala na opracowanie szerokiego zrozumienia organizacji biznesowych i dostarcza wiedzy przedmiotowej ... [+]

Studiuje na studiach Business Administration zawodowego licencjata pozwala na opracowanie szerokiego zrozumienia organizacji biznesowych i dostarcza wiedzy przedmiotowej w specyficznych obszarach, takich jak rynki, klientów, finansów, operacji, komunikacji i technologii informacyjnej oraz polityki gospodarczej i strategii. Kwestie biznesowe są zwykle skierowane na poziomie europejskim i międzynarodowym, tak aby stworzyć globalne zrozumienie i postawy w procesach biznesowych.

Opłata oszczędności droga do drugiego stopnia licencjata w Holandii

Absolwenci ISLB zapraszamy do NHL Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Holandii, aby uzyskać tytuł licencjata w drugiego Inżynierii Biznesu, w ciągu jednego roku.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku