Przeczytaj oficjalny opis

Nasze programy rygorystycznie równoważą praktyczne szkolenia z potrzebami uczniów z zakresu nadzoru i wiedzy biznesowej, aby stać się skutecznymi decydentami w ramach złożonej organizacji hotelarskiej. Po ukończeniu BBI będziesz przygotowany do podjęcia znaczących obowiązków na wczesnym etapie kariery zawodowej i bycia produktywnym członkiem zespołu, od pierwszego dnia pracy.

Programy nauczania, jak również struktura, cele, strategie i pedagogika są takie same w obu instytutach. To samo dotyczy sztabów dydaktycznych, które dzielą się doświadczeniami i umiejętnościami między dwoma podmiotami, zdobytymi od 1990 roku od powstania BBI . Instytucje BBI są przede wszystkim zaprojektowane jako "Szkoła dla hotelarstwa i turystyki" o wymiarze międzynarodowym. Nasza strategia opiera się na byciu dynamicznym, otwartym i zaangażowanym w "Społeczeństwo wiedzy" - europejską wizję przyszłości. Rzeczywiście dzięki tej wizji wyższe wykształcenie zyskuje również na fantastycznym wzroście.

Nasze instytuty cieszą się szczególną renomą ze względu na ich innowacyjność edukacyjną i odkładając na chwilę skromność, nasze nauczanie wyróżnia się nieustannym dążeniem do doskonałości. Nasze wyniki, jeśli chodzi o zadowolenie uczniów, rzeczywiste otwarcia zawodowe i relacje z branżą hotelarską i turystyczną, świadczą o tym, że jesteśmy częścią najlepszych instytucji akademickich zajmujących się studiami nad zarządzaniem.

BBI oferuje 3-letnie studia licencjackie i 2-letnie w prawdziwie międzynarodowych ramach, które zapewnią kreatywne osoby z pasją i posiadające wspólne wartości gotowe do stawienia czoła wyzwaniom związanym z zarządzaniem hotelarstwem i turystyką. Zapewniamy pierwszorzędne wykształcenie dla kariery w branży hotelarsko-turystycznej - najszybciej rozwijającej się branży na świecie.

Programy odzwierciedlają głównie anglosaski format edukacyjny, kładąc nacisk na praktyczne, pragmatyczne i interdyscyplinarne podejście do uczenia się. Trzy główne obszary programów nauczania to:

  • Edukacja w zakresie zarządzania operacyjnego
  • Edukacja w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem
  • Kształcenie praktyczne - staże
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

BBI Luxembourg

Tytuł licencjata jest przyznawany na koniec trzech lat studiów. Jest określany jako "program zorientowany na karierę", co oznacza, że bezpośrednio przygotowuje uczniów do ... [+]

PROGRAM PODWÓJNY: 180 PUNKTÓW ECTS

Tytuł licencjata jest przyznawany na koniec trzech lat studiów. Opisywany jest jako "program zorientowany na karierę", co oznacza, że bezpośrednio przygotowuje studentów do zajęć profesjonalistów. Dlatego pod koniec tego programu studenci, którzy ukończyli studia, mogą, w zależności od swoich osobistych ambicji, bezpośrednio wejść do świata pracy lub kontynuować naukę dla Masters.

Program ten koncentruje się na przedmiotach teoretycznych (dyscyplinach akademickich) i zdolnościach rozumienia (operacje związane z gościnnością i wszystkie powiązane obiekty). Zapewnia wiedzę o pracy zespołowej i podejmowaniu decyzji. Program oferuje połączenie umiejętności operacyjnych i solidnej wiedzy w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, w celu zwiększenia wiedzy uczniów na temat ogólnego zarządzania i finansów, istotnych dla tej ścieżki kariery zawodowej.... [-]

Luksemburg Wiltz
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
BBI - LUX Campus
Address
Château de Wiltz L-9516 G.D. of Luxemburg
9516 Wiltz, Diekirch, Luksemburg
Witryna
Telefon
+352 27 91 12 92