LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

LUNEX University z siedzibą w Luksemburgu to prywatna szkoła specjalizująca się w dziedzinie sportu, zdrowia, terapii i medycyny profilaktycznej. Jako szkoła międzynarodowa LUNEX oferuje programy studiów uznane w całej Europie i doskonale dostosowane do rynku globalnego.

Nasze portfolio programowe wyróżnia się trwałością i znaczeniem społecznym oraz wyposaża uczniów w nowe podejścia i perspektywy dotyczące nowych dziedzin sportu i zdrowia. Każdy program nauczania jest prowadzony w 100% w języku angielskim przez międzynarodowy zespół akademicki pochodzący z instytucji z całego świata. Dzięki połączeniu kursów teoretycznych i praktycznego doświadczenia, uczniowie LUNEX są szkoleni, aby stać się ekspertami i liderami w swojej dziedzinie i rozwijać się w zglobalizowanym świecie.

 • Międzynarodowa szkoła z ludzkim zacięciem
 • 6 programów studiów w dziedzinie zdrowia i sportu (plus program przygotowawczy)
 • 100% kursy języka angielskiego
 • Międzynarodowy i wielokulturowy zespół

Nasze 3 i 5-letnie programy studiów w sporcie i zdrowiu

Dziś LUNEX oferuje 3 stopnie licencjackie, które są dostępne po co najmniej 12 latach edukacji szkolnej lub równoważnej wcześniejszej edukacji, a także 3 stopnie magisterskie. Te programy studiów zostały opracowane zgodnie z procesem bolońskim w zakresie praktycznych karier i zawodów w całej Europie i uzyskały akredytację Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych (MESR) w Luksemburgu.

Nasze programy podzieliliśmy na 2 odrębne dziedziny: nauki o zdrowiu z jednej strony i zarządzanie z drugiej.

LUNEX Licencjat i magister nauk o zdrowiu

 • Fizjoterapia Bachelor & Master przygotowuje przyszłych absolwentów do zawodu fizjoterapeuty w celu poprawy zdrowia jednostek.
 • Licencjat z nauki o sporcie i ćwiczeniach umożliwia studentom zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w zakresie zasad naukowych związanych z uczeniem się motoryzacji, fizjologią, odżywianiem, biomechaniką, a nawet psychologią.
 • Mistrz nauki o sporcie i ćwiczeniach pozwala uczniom pogłębiać swoją wiedzę oraz być w stanie oceniać i optymalizować wyniki i zdrowie sportowców i pacjentów itp.

LUNEX licencjackie i magisterskie z zarządzania

 • International Sport Management Bachelor oferuje wiedzę i zrozumienie zarządzania biznesem związanym ze sportem, aby dać uczniom całą niezbędną wiedzę, aby móc pracować w międzynarodowym środowisku otaczającym organizacje sportowe.
 • International Sport Management Master * umożliwia studentom zdobycie zaawansowanej wiedzy i umiejętności w biznesie sportowym.

Nasz program przygotowawczy: program podstawowy

Oprócz naszych stopni licencjackich opracowaliśmy program przygotowawczy zwany „Programem Podstawowym”, którego celem jest pomoc studentom w podniesieniu poziomu angielskiego i / lub pogłębieniu ich wiedzy z zakresu nauk ścisłych (w tym chemii, fizyki i biologii). Studenci mogą rozpocząć studia w programie Foundation przed uzyskaniem jednego z naszych stopni licencjackich.

Nasz nowoczesny i wyjątkowy kampus w Luksemburgu

Położony w sercu Europy LUNEX ma idealną lokalizację geograficzną, która zapewnia dostęp do nowych rynków na całym świecie i oferuje interesującą sieć ekspertów. Dotyczy to organizacji sportowych, klubów i federacji, a nawet ośrodków szkoleniowych i praktyk terapeutycznych. Jeśli chodzi o nasz kampus w Differdange (o nazwie European Sports City 2018), to znajduje się on kilka metrów od stadionu i obiektów sportowych. Ponadto kampus został całkowicie odnowiony i jest obecnie wyposażony w najnowocześniejsze technologie oraz nowoczesne i cyfrowe środowisko, które umożliwia studentom optymalne przeprowadzenie wszystkich studiów przypadków i ćwiczeń praktycznych.

116173_Photo_LUNEX_2.png

W LUNEX studenci mają możliwość studiowania w wyjątkowym środowisku edukacyjnym. Rzeczywiście, kampus został zbudowany zamiast starego basenu Differdange, a struktura basenu została przekształcona w widownię. Ponadto na podłodze zaprojektowano bieżnie do jazdy w każdych warunkach pogodowych, aby poprowadzić uczniów do różnych sal lekcyjnych i dostępne są również miejsca relaksacyjne dla studentów.

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie LUNEX?

 • Programy studiów dostosowane do globalnego rynku pracy
 • Indywidualne i spersonalizowane wsparcie dla każdego ucznia
 • Optymalne połączenie teorii i doświadczenia praktycznego
 • Elastyczne programy towarzyszące sportom i karierom o wysokich osiągach
 • Najnowocześniejszy sprzęt
 • Międzynarodowe środowisko uczenia się
 • Wymiana interdyscyplinarna

Jak ubiegać się o program studiów LUNEX

Aby ubiegać się o jeden z naszych programów, musisz mieć co najmniej 12 lat edukacji szkolnej lub równoważne wcześniejsze wykształcenie. Jeśli spełnisz ten wymóg, wystarczy wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy online i wziąć udział w jednym z naszych Dni Aplikacji (testy wstępne).

Dla Państwa informacji nie ma terminu składania wniosków, możliwe jest stosowanie przez cały rok.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Bądź częścią tego! Bądź częścią LUNEX!

* Obecnie w akredytacji

Lokalizacje

Differdange

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Dystrykt Luksemburg, Luksemburg

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium