Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie LUNEXZ siedzibą w Luksemburgu, LUNEX University jest prywatną szkołą, która specjalizuje się w dziedzinie sportu, zdrowia, terapii i medycyny prewencyjnej . Jako szkoła o międzynarodowym zasięgu LUNEX oferuje programy studiów uznane w całej Europie i doskonale dostosowane do rynku globalnego .

Nasze portfolio programowe wyróżnia się trwałością i trafnością społeczną oraz wyposaża uczniów w nowe podejścia i perspektywy dotyczące pojawiających się dziedzin sportu i zdrowia. Każdy program studiów jest w 100% prowadzony w języku angielskim przez międzynarodowy zespół akademicki pochodzący z instytucji z całego świata. Dzięki połączeniu kursów teoretycznych i praktycznego doświadczenia, studenci LUNEX są szkoleni, aby stać się ekspertami i liderami w swojej dziedzinie oraz ewoluować w zglobalizowanym świecie.

 • Międzynarodowa szkoła z ludzkim zacięciem
 • 4 programy studiów w dziedzinie zdrowia i sportu (w tym semestr przygotowawczy)
 • 100% kursy języka angielskiego
 • Międzynarodowy i wielokulturowy zespół


Nasze 3-letnie programy studiów w zakresie sportu i zdrowia

Dzisiaj LUNEX oferuje 3 licencjackie stopnie, dostępne po co najmniej 12 latach nauki szkolnej lub równoważnej wcześniejszej edukacji. Te programy studiów zostały opracowane zgodnie z procesem bolońskim na rzecz praktycznych karier i zawodów w całej Europie i zostały akredytowane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań (MESR) w Luksemburgu.

Nasze programy są podzielone na 2 odrębne dziedziny: nauki medyczne z jednej strony i zarządzanie z drugiej.

LUNEX Bachelor's Degrees in health sciences

 • Fizjoterapia B.Sc. przygotowuje przyszłych absolwentów do zawodu fizjoterapeuty w celu poprawy zdrowia osób.
 • Ćwiczenia i nauka o sporcie B.Sc. umożliwia studentom zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w zakresie naukowych zasad związanych z uczeniem się, fizjologią, odżywianiem, biomechaniką, a nawet psychologią.

LUNEX Bachelor's Degree in management

 • International Sport Management BA oferuje wiedzę i zrozumienie zarządzania biznesem związane ze sportem, aby zapewnić studentom całą niezbędną wiedzę, aby móc pracować w międzynarodowym środowisku związanym z organizacjami sportowymi.


Nasz semestr przygotowawczy: Semestr akademicki

Oprócz naszych dyplomów licencjackich opracowaliśmy semestr przygotowawczy pod nazwą " Semestr akademicki", którego celem jest pomoc studentom w poprawie ich poziomu angielskiego i / lub wzmocnieniu ich wiedzy w zakresie nauk (w tym chemii, fizyki i biologii). Studenci mogą rozpocząć naukę w ramach Semestru Fundamentalnego przed przystąpieniem do naszej Fizjoterapii (B.Sc.) lub Ćwiczenia

Ponadto LUNEX University przewiduje rozszerzenie oferty programowej w celu zaoferowania studentom studiów magisterskich w najbliższej przyszłości.


Nasz nowoczesny i wyjątkowy kampus w Luksemburgu

Zlokalizowany w sercu Europy LUNEX ma idealne położenie geograficzne , które daje dostęp do nowych rynków na całym świecie i oferuje interesującą sieć ekspertów. Obejmuje to organizacje sportowe, kluby i federacje, a nawet centra szkoleniowe i praktyki terapeutyczne. Jeśli chodzi o nasz kampus w Differdange (o nazwie European Sports City 2018), znajduje się on kilka metrów od stadionu i obiektów sportowych. Ponadto kampus został całkowicie odnowiony i jest teraz wyposażony w najnowocześniejsze technologie, a także w nowoczesne i cyfrowe środowisko , które umożliwia studentom optymalne przeprowadzanie wszystkich studiów przypadku i ćwiczeń praktycznych.

W LUNEX studenci mają możliwość nauki w unikalnym środowisku edukacyjnym. Rzeczywiście, kampus został zbudowany zamiast starego basenu w Differdange, a struktura basenu została przekształcona w audytorium. Dodatkowo na podłodze zaprojektowano bieżnie na każdą pogodę, które ułatwią uczniom naukę w różnych klasach i obszarach relaksacyjnych.


Dlaczego warto studiować na LUNEX University?

 • Programy studiów dostosowane do globalnego rynku pracy
 • Małe klasy (20-40 uczniów w klasie)
 • Indywidualne i spersonalizowane wsparcie dla każdego ucznia
 • Optymalne połączenie teorii i doświadczenia praktycznego
 • Elastyczne programy towarzyszące sportom i karierom o wysokich osiągach
 • Najnowocześniejszy sprzęt
 • Międzynarodowe środowisko uczenia się
 • Wymiana interdyscyplinarna


Jak ubiegać się o program studiów LUNEX

Aby ubiegać się o jeden z naszych programów, musisz mieć co najmniej 12 lat nauki szkolnej lub równoważną wcześniejszą edukację . Jeśli spełniasz ten wymóg, musisz wypełnić nasz internetowy formularz zgłoszeniowy i wziąć udział w jednym z naszych Dni aplikacji (testy wstępne).

Nie ma terminu składania wniosków, możliwe jest złożenie wniosku przez cały rok.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Być częścią tego! Bądź częścią LUNEX!

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Program International Sport Management (BA) umożliwia studentom zdobycie dogłębnej wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i ekonomii, aby przygotować ich do udane ... [+]

Dziś sport to wyjątkowy, globalny i rozwijający się przemysł. Nie jest to już zwykła działalność, ale rozrywka i biznes, który stał się prawdziwym wyzwaniem dla organizacji. Tak więc potrzeba wykwalifikowanych menedżerów sportowych jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek.

Międzynarodowy stopień zarządzania sportem oferuje studentom dogłębną znajomość aspektów ekonomicznych i zarządzania przedsiębiorstwem stosowanych w sporcie międzynarodowym . Ten tytuł licencjata w zakresie zarządzania sportem ma na celu przygotowanie przyszłych odpowiedzialnych i kompetentnych technicznie menedżerów w dziedzinie sportu, którzy są w stanie prowadzić, zarządzać i prowadzić działalność gospodarczą, organizacjami sportowymi lub obiektami.... [-]

Luksemburg Differdange
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

LUNEX University - Be part of it.

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Luxembourg District, Luksemburg