LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

LUNEX University z siedzibą w Luksemburgu to prywatna szkoła specjalizująca się w dziedzinie sportu, zdrowia, terapii i medycyny profilaktycznej. Jako szkoła międzynarodowa LUNEX oferuje programy studiów uznane w całej Europie i doskonale dostosowane do rynku globalnego.

Nasze portfolio programowe wyróżnia się trwałością i znaczeniem społecznym oraz wyposaża uczniów w nowe podejścia i perspektywy dotyczące nowych dziedzin sportu i zdrowia. Każdy program nauczania jest prowadzony w 100% w języku angielskim przez międzynarodowy zespół akademicki pochodzący z instytucji z całego świata. Dzięki połączeniu kursów teoretycznych i praktycznego doświadczenia, uczniowie LUNEX są szkoleni, aby stać się ekspertami i liderami w swojej dziedzinie i rozwijać się w zglobalizowanym świecie.

 • Międzynarodowa szkoła z ludzkim zacięciem
 • 4 programy studiów w dziedzinie zdrowia i sportu (w tym semestr przygotowawczy)
 • 100% kursy języka angielskiego
 • Międzynarodowy i wielokulturowy zespół

Nasze 3

Obecnie LUNEX oferuje 3 stopnie licencjackie, które są dostępne po co najmniej 12 latach nauki szkolnej lub równoważnej wcześniejszej edukacji. Te programy studiów zostały opracowane zgodnie z procesem bolońskim na rzecz kariery zawodowej i zawodów w całej Europie i zostały akredytowane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych (MESR) w Luksemburgu.

Nasze programy podzieliliśmy na 2 odrębne dziedziny: nauki o zdrowiu z jednej strony i zarządzanie z drugiej.

Licencjat LUNEX

 • Fizjoterapia B.Sc.
 • Ćwiczenia i nauka o sporcie B.Sc. umożliwia studentom zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w zakresie naukowych zasad związanych z uczeniem się, fizjologią, odżywianiem, biomechaniką, a nawet psychologią.
 • Nauka o sporcie i ćwiczeniach pozwala uczniom pogłębić swoją wiedzę oraz być w stanie ocenić i zoptymalizować wyniki i zdrowie sportowców i pacjentów itp.

LUNEX Bachelor's Degree in management

 • International Sport Management BA oferuje wiedzę i zrozumienie zarządzania biznesem związane ze sportem, aby zapewnić studentom całą niezbędną wiedzę, aby móc pracować w międzynarodowym środowisku związanym z organizacjami sportowymi.

Nasz program przygotowawczy: program podstawowy

Oprócz naszych studiów licencjackich opracowaliśmy program przygotowawczy o nazwie „Program Podstawowy”, którego celem jest pomoc uczniom w poprawie ich znajomości języka angielskiego i / lub wzmocnieniu ich wiedzy naukowej (w tym chemii, fizyki i biologii). Studenci mogą zdecydować się na rozpoczęcie studiów w programie podstawowym przed kontynuowaniem naszej fizjoterapii (B.Sc.) lub ćwiczeń

Nasz nowoczesny i wyjątkowy kampus w Luksemburgu

Położony w sercu Europy LUNEX ma idealną lokalizację geograficzną, która zapewnia dostęp do nowych rynków na całym świecie i oferuje interesującą sieć ekspertów. Dotyczy to organizacji sportowych, klubów i federacji, a nawet ośrodków szkoleniowych i praktyk terapeutycznych. Jeśli chodzi o nasz kampus w Differdange (o nazwie European Sports City 2018), to znajduje się on kilka metrów od stadionu i obiektów sportowych. Ponadto kampus został całkowicie odnowiony i jest obecnie wyposażony w najnowocześniejsze technologie oraz nowoczesne i cyfrowe środowisko, które umożliwia studentom optymalne przeprowadzenie wszystkich studiów przypadków i ćwiczeń praktycznych.

116173_Photo_LUNEX_2.png

W LUNEX studenci mają możliwość studiowania w wyjątkowym środowisku edukacyjnym. Rzeczywiście, kampus został zbudowany zamiast starego basenu Differdange, a struktura basenu została przekształcona w widownię. Ponadto na podłodze zaprojektowano bieżnie do jazdy w każdych warunkach pogodowych, aby poprowadzić uczniów do różnych sal lekcyjnych i dostępne są również miejsca relaksacyjne dla studentów.

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie LUNEX?

 • Programy studiów dostosowane do globalnego rynku pracy
 • Indywidualne i spersonalizowane wsparcie dla każdego ucznia
 • Optymalne połączenie teorii i doświadczenia praktycznego
 • Elastyczne programy towarzyszące sportom i karierom o wysokich osiągach
 • Najnowocześniejszy sprzęt
 • Międzynarodowe środowisko uczenia się
 • Wymiana interdyscyplinarna

Jak ubiegać się o program studiów LUNEX

Aby ubiegać się o jeden z naszych programów, musisz mieć co najmniej 12 lat edukacji szkolnej lub równoważne wcześniejsze wykształcenie. Jeśli spełnisz ten wymóg, wystarczy wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy online i wziąć udział w jednym z naszych Dni Aplikacji (testy wstępne).

Dla Państwa informacji nie ma terminu składania wniosków, możliwe jest stosowanie przez cały rok.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Bądź częścią tego! Bądź częścią LUNEX!

Lokalizacje

Differdange

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Dystrykt Luksemburg, Luksemburg