Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

LUNEX University z siedzibą w Luksemburgu to prywatna szkoła specjalizująca się w dziedzinie sportu, zdrowia, terapii i medycyny profilaktycznej. Jako szkoła międzynarodowa LUNEX oferuje programy studiów uznane w całej Europie i doskonale dostosowane do rynku globalnego.

Nasze portfolio programowe wyróżnia się trwałością i znaczeniem społecznym oraz wyposaża uczniów w nowe podejścia i perspektywy dotyczące nowych dziedzin sportu i zdrowia. Każdy program nauczania jest prowadzony w 100% w języku angielskim przez międzynarodowy zespół akademicki pochodzący z instytucji z całego świata. Dzięki połączeniu kursów teoretycznych i praktycznego doświadczenia, uczniowie LUNEX są szkoleni, aby stać się ekspertami i liderami w swojej dziedzinie i rozwijać się w zglobalizowanym świecie.

 • Międzynarodowa szkoła z ludzkim zacięciem
 • 4 programy studiów w dziedzinie zdrowia i sportu (w tym semestr przygotowawczy)
 • 100% kursy języka angielskiego
 • Międzynarodowy i wielokulturowy zespół

Nasze 3-letnie programy studiów w dziedzinie sportu i zdrowia

Obecnie LUNEX oferuje 3 stopnie licencjackie, które są dostępne po co najmniej 12 latach nauki szkolnej lub równoważnej wcześniejszej edukacji. Te programy studiów zostały opracowane zgodnie z procesem bolońskim na rzecz kariery zawodowej i zawodów w całej Europie i zostały akredytowane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych (MESR) w Luksemburgu.

Nasze programy podzieliliśmy na 2 odrębne dziedziny: nauki o zdrowiu z jednej strony i zarządzanie z drugiej.

LUNEX Bachelor's Degrees in health sciences

 • Fizjoterapia B.Sc. przygotowuje przyszłych absolwentów do zawodu fizjoterapeuty w celu poprawy zdrowia osób.
 • Ćwiczenia i nauka o sporcie B.Sc. umożliwia studentom zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w zakresie naukowych zasad związanych z uczeniem się, fizjologią, odżywianiem, biomechaniką, a nawet psychologią.

LUNEX Bachelor's Degree in management

 • International Sport Management BA oferuje wiedzę i zrozumienie zarządzania biznesem związane ze sportem, aby zapewnić studentom całą niezbędną wiedzę, aby móc pracować w międzynarodowym środowisku związanym z organizacjami sportowymi.

Nasz semestr przygotowawczy: Semestr Fundacji

Oprócz naszych stopni licencjackich zaprojektowaliśmy semestr przygotowawczy o nazwie „Semestr Fundacji”, którego celem jest pomoc uczniom w podniesieniu poziomu angielskiego i / lub wzmocnieniu ich wiedzy w dziedzinie nauk ścisłych (w tym chemii, fizyki i biologii). Studenci mogą rozpocząć naukę z semestrem podstawowym przed podjęciem naszej fizjoterapii (B.Sc.) lub ćwiczenia

Ponadto LUNEX University przewiduje rozszerzenie oferty programowej, aby w niedalekiej przyszłości zaoferować studia magisterskie.

Nasz nowoczesny i wyjątkowy kampus w Luksemburgu

Położony w sercu Europy LUNEX ma idealną lokalizację geograficzną, która zapewnia dostęp do nowych rynków na całym świecie i oferuje interesującą sieć ekspertów. Dotyczy to organizacji sportowych, klubów i federacji, a nawet ośrodków szkoleniowych i praktyk terapeutycznych. Jeśli chodzi o nasz kampus w Differdange (o nazwie European Sports City 2018), to znajduje się on kilka metrów od stadionu i obiektów sportowych. Ponadto kampus został całkowicie odnowiony i jest obecnie wyposażony w najnowocześniejsze technologie oraz nowoczesne i cyfrowe środowisko, które umożliwia studentom optymalne przeprowadzenie wszystkich studiów przypadków i ćwiczeń praktycznych.

116173_Photo_LUNEX_2.png

W LUNEX studenci mają możliwość studiowania w wyjątkowym środowisku edukacyjnym. Rzeczywiście, kampus został zbudowany zamiast starego basenu Differdange, a struktura basenu została przekształcona w widownię. Ponadto na podłodze zaprojektowano bieżnie do jazdy w każdych warunkach pogodowych, aby poprowadzić uczniów do różnych sal lekcyjnych i dostępne są również miejsca relaksacyjne dla studentów.

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie LUNEX?

 • Programy studiów dostosowane do globalnego rynku pracy
 • Indywidualne i spersonalizowane wsparcie dla każdego ucznia
 • Optymalne połączenie teorii i doświadczenia praktycznego
 • Elastyczne programy towarzyszące sportom i karierom o wysokich osiągach
 • Najnowocześniejszy sprzęt
 • Międzynarodowe środowisko uczenia się
 • Wymiana interdyscyplinarna

Jak ubiegać się o program studiów LUNEX

Aby ubiegać się o jeden z naszych programów, musisz mieć co najmniej 12 lat edukacji szkolnej lub równoważne wcześniejsze wykształcenie. Jeśli spełnisz ten wymóg, wystarczy wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy online i wziąć udział w jednym z naszych Dni Aplikacji (testy wstępne).

Dla Państwa informacji nie ma terminu składania wniosków, możliwe jest stosowanie przez cały rok.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Bądź częścią tego! Bądź częścią LUNEX!

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Program International Sport Management (BA) umożliwia studentom zdobycie dogłębnej wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i ekonomii, aby przygotować ich do udane ... [+]

Dziś sport to wyjątkowy, globalny i rozwijający się przemysł. Nie jest to już zwykła działalność, ale rozrywka i biznes, który stał się prawdziwym wyzwaniem dla organizacji. Tak więc potrzeba wykwalifikowanych menedżerów sportowych jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek.

Międzynarodowy stopień zarządzania sportem oferuje studentom dogłębną znajomość aspektów ekonomicznych i zarządzania przedsiębiorstwem stosowanych w sporcie międzynarodowym . Ten tytuł licencjata w zakresie zarządzania sportem ma na celu przygotowanie przyszłych odpowiedzialnych i kompetentnych technicznie menedżerów w dziedzinie sportu, którzy są w stanie prowadzić, zarządzać i prowadzić działalność gospodarczą, organizacjami sportowymi lub obiektami.... [-]

Luksemburg Differdange
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

LUNEX University - Be part of it.

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Luxembourg District, Luksemburg