Alfa International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od powstania w 1998 roku, ALFA College został uznany za jeden z najważniejszych szkół projektowych w Malezji. Będąc wiernym swoim początkom jako akademii projektowej, w 2010 r. College rozszerzyła swoją ofertę o dyplom z uwzględnieniem edukacji wczesnoszkolnej (ECE). Obecnie ALFA College oferuje programy dyplomowe i certyfikacyjne:

 • księgowość
 • architektura
 • Sztuka i projektowanie
 • Projektowanie graficzne
 • Multimedia Projektowanie
 • Architektura wnętrz
 • administracja biznes
 • Edukacja Wczesnoszkolna (ECE)

Środowisko nauki

ALFA College zapewnia unikalne, ścisłe środowisko nauki dla swoich studentów. Ponieważ stosunek studentów do wykładowców w klasach jest niewielki, uczniowie mogą ściśle współpracować z wykładowcami, przy jednoczesnej atrakcyjności i coachingu. Ale to nie tylko liczba, która przyczynia się do unikalności ALFA. Jakość swoich wykładowców i filozofia nauczania, która stanowi premię w treningu praktycznym to dwa powody, dla których rodziny wybierają ALFA. Wykładowcy tutaj są doświadczeni, specjaliści z branży zajmujący się dobrobytem osób pod ich opieką, a podejście do nauczania sprawdziło się w miarę upływu czasu. W 2012 r. ALFA College otrzymała nagrodę NAPEI za Doskonalenie w Edukacji i ocenę "Tier 5 Excellent" przyznaną przez MyQuest na lata 2012/2013.

Praktyczne i praktyczne kursy

Program nauczania składa się z kursów branżowych, koncentrujących się na gotowości zawodowej. 70% tych kursów dotyczy praktycznych, praktycznych treści. Celem kursu jest nauczenie najlepszych praktyk branżowych, które zapewniają absolwentom ALFA znaczną przewagę w momencie wejścia na rynek pracy. Lokalni pracodawcy odkrywają absolwentów ALFA jako specjalistów, którzy są zdolni do wykonywania zadań normalnie przypisywanych większej liczbie członków zespołu. Kolegium zachęca studentów do odkrywania nowych podejść i niezależnego myślenia, promując umysł nastawiony na rozwiązywanie problemów i praktyczne rozwiązania. Studenci ALFA są upoważnieni do wyraźnego wyrażania niepowtarzalnych poglądów podczas pracy w kontekście zespołowym jako przygotowania do życia na arenie profesjonalnej. W efekcie absolwenci ALFA są w stanie produkować odpowiednie rozwiązania branżowe podczas wykonywania na optymalnych poziomach samodzielnie lub w ustawieniach zespołowych.

Nagrodzeni Studenci

Studenci ALFA konsekwentnie uznawani za wybitne projekty projektowe i otrzymali najwyższe wyróżnienia w ogólnokrajowych konkursach, takich jak:

 • Konkurs Sztuki Dziedzictwa Tanjong
 • Konkurs na projektowanie mebli batikowych
 • Dulux Emerging Talent Awards
 • Nippon Paint Young Designer Award
 • Nagrody Kancil
 • I wiele więcej

Każda z tych wygranych daje jasną demonstrację umiejętności technicznych i wzorcowego zrozumienia naszych uczniów i nadal inspiruje zarówno studentów, jak i instruktorów ALFA.

Załącznik przemysłowe

Atutem programu ALFA jest program "Attachment przemysłowy", który odbywa się w trakcie ostatniego roku studiów. Program oferuje studentom praktyczne doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie w bieżące wymagania i możliwości branży i skutecznie przygotowuje studentów do wejścia w wybrany przez nich zawód projektowy. Wykładowcy ALFA wyznaczyli ścisłe wytyczne dla studentów (i pracodawców), aby podczas ich treningu przemysłowego mogli podążać za maksymalizacją wartości doświadczeń wszystkich zaangażowanych stron.


Podróże edukacyjne

Zindywidualizowane podróże edukacyjne - zarówno lokalne, jak i międzynarodowe - to kolejna okazja do zwiększenia narażenia i szerokiego doświadczenia uczniów. Wycieczki studyjne pozwalają uczestnikom docenić własną historię kulturową Malezji, a także napotykają na zagraniczne kultury projektowe, które pomagają uczniom rozwijać się jako projektanci. Projekt nie może rozwijać się w warunkach laboratoryjnych, gdy świat służy jako najwyższa klasa, inspirować twórcze pomysły. Studenci mają możliwość kontynuowania studiów z wybitnymi uniwersytetami w Australii, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii. Nasi absolwenci są uznawani za swoją akademicką pozycję wśród uznanych międzynarodowych uczelni partnerskich dzięki uprzejmości i stypendium. Wreszcie osiągnięcia ALFA Alumni służą jako odpowiednia demonstracja kalibru programów edukacyjnych ALFA. Wielu absolwentów ALFA rozwija karierę zarówno w kraju, jak i za granicą. Niektórzy są prężnymi właścicielami firm, podczas gdy inne odgrywają ważną rolę w międzynarodowych organizacjach. Aby zaspokoić bieżące potrzeby społeczności Alumni, Kolegium organizuje zebranie w celu nawiązania współpracy i wspierania absolwentów. Ta aleja promuje silne więzi między absolwentami, zapewniając jednocześnie istotny związek pomiędzy akademią a aktywnymi członkami branży. Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie ALFA stanowi bogatą ścieżkę dla młodych ludzi w drodze do kreatywnego i celowego życia zawodowego. Szkolenie i zdobyte doświadczenia pomogą pomyślnie ukończyć studia przez całe życie.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Licencjat nauk ścisłych (hons) w zarządzaniu hotelarskim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Malezja Shah Alam

Bachelor of Science (hons) w programie Hospitality Management oferuje wiedzę i kompetencje, studentom, którzy wybrali karierę w tym sektorze usług. Studenci mogą wybrać specjalizację hotelową lub turystyczną. Nauka doświadczeniowa, podejście oparte na projekcie i szkolenie praktyczne zapewnią studentom niezbędne kompetencje do skutecznego działania jako liderzy w branży. [+]

Bachelor of Science (hons) w programie Hospitality Management oferuje wiedzę i kompetencje, studentom, którzy wybrali karierę w tym sektorze usług. Studenci mogą wybrać specjalizację hotelową lub turystyczną. Nauka doświadczeniowa, podejście oparte na projekcie i szkolenie praktyczne zapewnią studentom niezbędne kompetencje do skutecznego działania jako liderzy w branży.

Program Bachelor of Science in Hospitality zapewnia studentom dokładne zrozumienie procesów gościnności i zarządzania. Studenci są szkoleni w zakresie podejmowania decyzji i myślenia krytycznego poprzez ćwiczenia, w grupach i jako jednostki.

Absolwenci będą kontynuować rozwój kariery w średnim i wyższym stanowisku kierowniczym w następujących miejscach zatrudnienia:... [-]


Licencjat

Licencjat (hons) w administracji biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Malezja Shah Alam

Licencjat (hons) w programie Business Administration ma na celu pomoc studentom w zdobywaniu umiejętności akademickich i technicznych, dzięki czemu będą mogli przejąć role zarządzające w przyszłości. [+]

Licencjat (hons) w programie Business Administration ma na celu pomoc studentom w zdobywaniu umiejętności akademickich i technicznych, dzięki czemu będą mogli przejąć role zarządzające w przyszłości.

Celem kursu jest:

1. Rozwijanie umiejętności i umiejętności wymagających znacznego przywództwa i umiejętności zarządzania w złożonym globalnym i zmieniającym się środowisku biznesowym, zapewniając studentom zrozumienie dyscyplin zarządczych w zakresie rachunkowości i finansów, marketingu i zarządzania ludźmi. Przedmioty obieralne mogą poszerzyć tę bazę wiedzy, aby zaspokoić potrzeby studentów i potrzeby zawodowe.

2. Oferowanie możliwości poznania nowoczesnych aspektów zarządzania firmą, które nie były wcześniej rozważane i rozszerzające aspekty, które zostały uwzględnione w poprzednich badaniach.... [-]


Licencjat informatyki (hons) (technologia sieciowa i cyberbezpieczeństwo)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Malezja Shah Alam

Absolwenci tego kursu zdobędą niezbędne umiejętności potrzebne do zarządzania siecią i utrzymania jej bezpieczeństwa. Zapewniamy również laboratoria, do badania kluczowych obszarów, takich jak systemy operacyjne sieci, zarządzanie siecią i wdrażanie sieci. [+]

Absolwenci tego kursu zdobędą niezbędne umiejętności potrzebne do zarządzania siecią i utrzymania jej bezpieczeństwa. Zapewniamy także laboratoria, do badania kluczowych obszarów, takich jak systemy operacyjne sieci, zarządzanie siecią i wdrażanie sieci. Absolwenci tego kursu zdobędą niezbędne umiejętności potrzebne do zarządzania siecią i utrzymania jej bezpieczeństwa. Zapewniamy również laboratoria, do badania kluczowych obszarów, takich jak systemy operacyjne sieci, zarządzanie siecią i wdrażanie sieci.

Program ten oferuje unikalną możliwość poznania specjalistycznych technik zabezpieczeń i korzystania z urządzeń sieciowych w warunkach rzeczywistych w kontekście bezpieczeństwa. Studenci są również wykształceni na temat wiodących na rynku technologii Routingu i Przełączania Cisco, urządzeń zabezpieczających, etycznych technik hakerskich, analizy luk, testów penetracyjnych i technologii szyfrowania danych.... [-]


Kontakt

Adres CT-11 & CT-12, Corporate Tower, Subang Square, Jalan SS15/4G, 47500 Subang Jaya
47500 Shah Alam, Selangor, Malezja
Strona internetowa http://www.alfa.edu.my/
Telefon +60146975220