Przeczytaj oficjalny opis

O APIIT

Instytut Technologii Informacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku oferuje szereg programów, które mają na celu stworzenie absolwentów o wysokich kwalifikacjach zawodowych, zapewniając naszym uczniom międzynarodowe doświadczenie badawcze ściśle dostosowane do wymagań branży. Jako integralny członek APIIT Education Group - obejmujący Uniwersytet Techniczny Azji i Pacyfiku

Programy APIIT są oferowane wspólnie z naszym wieloletnim partnerem międzynarodowym, Staffordshire University, Wielka Brytania. W ramach tego zatwierdzonego porozumienia o współpracy APIIT zapewnia stopnie uniwersyteckie Staffordshire przy użyciu tego samego programu nauczania i zgodne z tymi samymi procesami poprawy jakości nauczania, uczenia się i oceny, jak w Wielkiej Brytanii, w celu zapewnienia porównywalności doświadczenia studentów i standardów akademickich.

Branże kreatywne w Malezji i regionie przodują w rozwoju dzięki wyprzedzającym studiom University Staff @ APIIT w obszarze Design Innovation

Rzeczywiście, system edukacji APIIT produkuje absolwentów, którzy ucieleśniają zaangażowanie Staffordshire w produkcję The Staffordshire Graduate - absolwentów, którzy posiadają kluczowe umiejętności w zakresie zdolności do zatrudnienia, przedsiębiorczości i przedsiębiorczości - oraz zdolność wyróżnienia się na rynku pracy. Jako studenci APIIT studiujący na stopniach uniwersyteckich Staffordshire, nasi uczniowie otrzymują znacznie więcej niż tylko zrozumienie swoich przedmiotów, ale odejdą z zestawem atrybutów, których potencjalni pracodawcy nie tylko szukają, ale będą cenić i szanować. Jednocześnie, własne programy Fundacji i Dyplomu APIIT są również zewnętrznie zapewniane przez University of Staffordshire, co zapewnia uczniom uzyskanie międzynarodowej oceny porównawczej, a jednocześnie zapewnia sukces w osiągnięciu wybranego stopnia.

Takie podejście w zapewnianiu edukacji o międzynarodowej skali wykracza również poza granice Malezji i jest ściśle powielane w ramach naszej rodziny kampusów APIIT działających na Sri Lance iw Indiach. Wśród pierwszych instytucji MSC Malezji, APIIT osiągnęła również znaczące sukcesy w dziedzinie badań, rozwoju i komercjalizacji, zdobywając ponad 50 malezyjskich i międzynarodowych nagród za swoje innowacje, produkty i projekty studenckie. W uznaniu za nacisk na jakość w edukacji, Grupa Edukacyjna APIIT otrzymała Nagrodę Doskonałości Prezesa Rady Ministrów w 2011 roku, a także Nagrodę Jakości Eksportu przyznaną przez Ministerstwo Handlu Międzynarodowego i Przemysłu w Malezji.

Programy akademickie APIIT są zatwierdzane przez Ministerstwo Edukacji Malezji, a kwalifikacje są w pełni lub tymczasowo akredytowane przez Malezyjską Agencję ds. Kwalifikacji (MQA).

Dlaczego warto studiować w Kuala Lumpur, Malezja

Jest coś dla każdego

Kuala Lumpur (KL) od dawna jest wyborem kierunków studiów dla studentów z Indonezji, Chin, Indii, Pakistanu, Azji Środkowej, Europy, Bliskiego Wschodu, Malediwów, Afryki i krajów w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Oprócz pięknego Malezji, jej zróżnicowanej populacji i stabilnych warunków, bogata oferta kursów - od informatyki i technologii po biotechnologię i media - stwarza możliwości uczenia się przez całe życie dla wszystkich naszych studentów.

Wysokie standardy akademickie i międzynarodowe uznanie

Edukacja to inwestycja, więc chcesz się upewnić, że masz dobre kwalifikacje i wysoki standard nauki. Z biegiem lat dostosowaliśmy się do nowoczesnych metod nauczania i udogodnień, nie odrzucając wartości tradycyjnego podejścia do uczenia się. Możesz mieć pewność, że otrzymasz kwalifikacje edukacyjne, które są zgodne z międzynarodowymi standardami i uznaniem. Kwalifikacje te są zbywalne i uznawane przez inne uniwersytety, w tym Wielką Brytanię i Australię. Oczywiście naszym ostatecznym celem jest to, aby twoje kwalifikacje i studia były zbywalne i cenione przez siłę roboczą.

Będziesz poprawiał swój angielski

Malezja oferuje ogromną możliwość uczenia się i opanowania nowych języków. Nasza wielokulturowa różnorodność i populacja składa się z mówiących po angielsku, Bahasa Melayu, mandaryńskiego, dialektów chińskich, tamilskiego i wielu innych. Spotkasz się i będziesz uczyć z uczniami z całego regionu, dając możliwość mówienia i praktykowania nowych języków. Większość studentów mówi po angielsku, a nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Możesz również wziąć dodatkowe lekcje języka angielskiego przed rozpoczęciem studiów.

Niedrogie rozwiązanie

Całkowity koszt nauki i życia w Malezji jest ogólnie niższy niż w większości krajów, które oferują uznane na całym świecie i gwarantujące wysoką jakość programy studiów.

Centrum technologii i multimediów

Multimedialny Super Korytarz Malezji (MSC) został uruchomiony w 1996 r., Aby napędzać kraj w Erze Informacji poprzez szereg inicjatyw lub flagowych aplikacji, w tym Elektronicznego Rządu, Inteligentnych Szkół, Telemedycyny, Badań
Malezja okazuje się również rekordem w historii architektury od starych do nowych. Przyjdź i zobacz jedną z najwyższych betonowych wież na świecie! Stojący na 421 metrach wieżowiec Kuala Lumpur został wybudowany przez lokalną firmę, aby działać jako wieża telekomunikacyjna i nadawcza. Oprócz skomplikowanej architektury, możesz również przejechać się jedną z czterech ekspresowych wind na górę i podziwiać widok z Tarasu widokowego.
Stojąc nad panoramą Kuala Lumpur, 452-metrowa wieża Petronas Twin Towers jest narodowym zabytkiem i narodową ikoną dumy. 88-piętrowy budynek z atrakcyjną szklaną i stalową fasadą jest zintegrowanym projektem z obiektami komercyjnymi, handlowymi, hotelowymi, kongresowymi, rozrywkowymi i mieszkalnymi.

Łatwo dostępny

Malezja jest łatwo dostępna dzięki lotom z całego świata. Jest również dostępny drogą morską i lądową z sąsiednich krajów, takich jak Indonezja, Singapur i Tajlandia. Międzynarodowe lotnisko KL, KLIA, to przytulne lotnisko z atrakcjami wysokiej technologii. Jest to ruchliwe lotnisko obsługujące loty, które odlatują i lądują z całego świata.
Jeśli jesteś entuzjastą wyścigów samochodowych, z przyjemnością dowiesz się, że tor wyścigowy Formuły 1 znajduje się w pobliżu lotniska, gdzie co roku odbywa się wyścig Formuły 1. Tor jest także przeznaczony do wyścigów motocyklowych i rajdowych przez cały rok.

Doświadcz różnorodności kulturowej

Odkryjesz wspaniałe połączenie najstarszych cywilizacji Azji - malajskiej, chińskiej, indyjskiej, z bujną celebracją festiwali, zwyczajów i tradycji oraz wieloma wielokulturowymi potrawami.
Jedzenie w Malezji to przygoda dla miłośników jedzenia. Istnieje duża różnorodność - od pikantnych potraw malajskich, nieskończonej różnorodności chińskiej żywności, egzotycznej kuchni z Indii, zachodniej kuchni, Nyonyi i portugalskiego jedzenia. Zanurz się w popularnych potrawach malezyjskich, takich jak satay, nasi lemak, rendang, roti canai, murtabak, laksa i kurczak z ryżu. Międzynarodowe sieci fast food są również szeroko dostępne w miastach.
Malezyjczycy świętują szereg świąt i festiwali - Deepavali lub Festiwal Światła, Hari Raya, Chiński Nowy Rok, Boże Narodzenie, Święto Narodowe lub Dzień Merdeka, Festiwal Latarni i Ciasta Księżycowego, by wymienić tylko kilka.

Umiarkowany klimat i pogoda

Malezja ma tropikalny, wilgotny klimat z temperaturami wynoszącymi średnio 29 ° C przez cały rok i chłodniejszą na obszarach górskich. Geograficznie jest skąpane w ciepłym tropikalnym słońcu, z 3000 kilometrów linii brzegowej, ciągiem zimnych górskich kurortów, najstarszym na świecie lasem deszczowym i najwyższą górą w Azji Południowo-Wschodniej. Jasny i tropikalny klimat zapewnia, że ​​większość sportów i zajęć można korzystać przez cały rok.

Zajęcia sportowe i przygody

Wiele dyscyplin sportowych rozgrywa się w Malezji. Wśród popularnych są piłka nożna, badminton, hokej, tenis i squash. Inne ulubione to: jazda na rowerze, krykiet, kręgle, golf, rugby, tenis stołowy, softball i wyścigi Grand Prix.
Jeśli kochasz naturalną przygodę, będziesz się dobrze bawić! Dzięki długiej linii brzegowej i wyspom przybrzeżnym można uprawiać narciarstwo wodne, windsurfing, nurkowanie z rurką i nurkowanie na wyspach i w parkach morskich, kajakarstwo, rafting, safari rzeczne i rejsy wzdłuż dużego systemu rzecznego.
To nie wszystko. Odkrywanie jaskini, wspinaczka górska, jazda terenowa, kolarstwo górskie, trekking w dżungli, jazda na szlakach, nurkowanie, wędkarstwo, obserwowanie ptaków i paralotniarstwo są również popularne wśród Malezji.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Ten stopień otworzy cały świat możliwości kariery i doradztwa. Absolwenci pracują w obszarach takich jak komputer, artykuły sportowe, sprzęt do ćwiczeń, projektowanie zeg ... [+]

PrzeglądTen stopień otworzy cały świat możliwości kariery i doradztwa. Absolwenci pracują w obszarach takich jak komputer, artykuły sportowe, sprzęt do ćwiczeń, projektowanie zegarków, projektowanie i pakowanie w motoryzację. Niektórzy absolwenci zakładają własne firmy lub zajmują się marketingiem, modelowaniem, grafiką, projektowaniem gier komputerowych, zarządzaniem projektowaniem i nauczaniem.Program ten obejmuje ekscytujące i różnorodne projekty, takie jak zabawki, produkty krajowe, transport, sprzęt fitness i oświetlenie. Dostęp do doskonałych warsztatów, urządzeń do modelowania i oprogramowania pozwoli uczniom zaprezentować swoją pracę na profesjonalnym poziomie.Podstawowe umiejętności są wprowadzane poprzez uporządkowane i praktyczne projekty projektowe, obejmujące generowanie pomysłów, rysowanie i renderowanie, tworzenie modeli i pracę z komputerem. Kolejne moduły obejmują generowanie koncepcji, ergonomię i użyteczność, materiały i produkcję oraz estetykę. Program obejmuje bardziej zaawansowane projekty CAD i rolę Rapid Prototyping.Kiedy pojawia się szansa, studenci mogą pracować nad projektami współpracy ze studentami i pracownikami z Designu Transportu, Reklamy i Zarządzania Marką oraz innych programów.W trzecim roku zakończysz poważny projekt w obszarze osobistego zainteresowania. Ta elastyczność daje studentom środki pozwalające sobie na prawdziwie oryginalne myślenie i być innowacyjne. Studenci mogą również wystawiać swoje projekty dla ogółu społeczeństwa i potencjalnych pracodawców na koniec roku.Wymagania wstępneTrasa 1: wejście do roku 1Pomyślne ukończenie STPM za pomocą 2 pełnych przejść lub ekwiwalentu z minimalną wartością CGPA równą 2,0 i uzupełnieniem SPM lub równoważnym; lubPomyślne ukończenie poziomu A z przynajmniej 2 zaliczeniami i pomyślnym ukończeniem poziomu O lub równoważnego; lubRozpoznana immatrykulacja lub fundacja z CGPA 2.0; lubKwalifikacja, którą APIIT akceptuje jako odpowiednik powyższego.... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Ekscytujące możliwości istnieją jako projektanci wnętrz i zewnętrzni w firmach motoryzacyjnych i transportowych oraz jako konsultanci ds. Wzornictwa. Niektórzy absolwenci ... [+]

PrzeglądEkscytujące możliwości istnieją jako projektanci wnętrz i zewnętrzni w firmach motoryzacyjnych i transportowych oraz jako konsultanci ds. Wzornictwa. Niektórzy absolwenci decydują się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Studenci uczą się szeregu umiejętności, które można wykorzystać w projektach lądowych, morskich i powietrznych.Studenci pracują nad projektami transportowymi i projektami przemysłowymi w kreatywnym i przyjaznym środowisku studyjnym. Mają dostęp do doskonałych warsztatów i urządzeń do modelowania, używają oprogramowania zgodnego ze standardami branżowymi i oczekuje się, że zaprezentują swoją pracę na profesjonalnym poziomie.Podstawowe umiejętności są rozwijane poprzez ustrukturyzowane i praktyczne projekty projektowe, obejmujące generowanie pomysłów, rysowanie i renderowanie, modelowanie gliny i odpowiednie oprogramowanie. Program ściśle współpracuje z odwiedzającymi projektantów, którzy są zaangażowani w projekt. Techniki nauczania i uczenia się są zróżnicowane i obejmują indywidualne i grupowe warsztaty projektowe, samouczki, seminaria i prezentacje.Studenci mają ważne techniczne i CAD wkład w programach Wydziału Sztuki i Twórczych Technologii i ukończyć duży projekt w 3. roku w obszarze osobistego zainteresowania. Ta elastyczność daje możliwości angażowania się w prawdziwie oryginalne i innowacyjne myślenie.Naszym celem jest wyposażenie uczniów w szeroką gamę specjalistycznych i zbywalnych umiejętności. Program daje możliwość wzięcia udziału w stażach i wzięcia udziału w krajowych konkursach wzornictwa. Studenci wystawiają również swoje projekty szerokiej publiczności i potencjalnym pracodawcom na pokazie na koniec roku.Wymagania wstępneTrasa 1: wejście do roku 1Pomyślne ukończenie STPM za pomocą 2 pełnych przejść lub ekwiwalentu z minimalną wartością CGPA równą 2,0 i uzupełnieniem SPM lub równoważnym; lubPomyślne ukończenie poziomu A z przynajmniej 2 zaliczeniami i pomyślnym ukończeniem poziomu O lub równoważnego; lubRozpoznana Masteryzacja lub fundacja z... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Nagroda VFX przyznawana jest kandydatom poszukującym kariery w przemyśle filmowym, postprodukcji lub branży gier - choć niektórzy absolwenci mogą się przenieść na stanowi ... [+]

Przegląd

Nagroda VFX przyznawana jest kandydatom poszukującym kariery w przemyśle filmowym, postprodukcji lub branży gier - choć niektórzy absolwenci mogą się przenieść na stanowiska w ramach wizualizacji architektonicznej, agencji reedyckich / reklamowych lub studiów podyplomowych.

VFX koncentruje się głównie na pomysłach i generowaniu koncepcji filmów lub gier, obejmujących postaci, pojazdy, produkty, odzież, zestawy i środowiska - ostatecznie przenosząc te pomysły do ​​gotowych grafik koncepcyjnych lub modeli 3D.Bardziej niż kiedykolwiek, przemysł filmowy i gier wymaga namacalnych, interesujących wątków / scenariuszy z postaciami, środowiskami i rekwizytami, aby je dopasować. Studenci opracowują pomysły czasami jako koncepcje grafiki 2D, uzupełnione dokładnym modelowaniem cyfrowym 3D, w połączeniu z technikami zielonego ekranu / kompozycji. Metodologia projektowania, tworzenie koncepcji, projektowanie spekulacyjne, umiejętności wizualizacji, rysunek życia, szkic fizyczny i modelowanie faksu zapewniają tradycyjne umiejętności projektowania.Prace projektowe podejmowane są indywidualnie lub w ramach zespołu. Nasi pracownicy mają dobre (i rozszerzające się) powiązania przemysłowe. Tam, gdzie to możliwe, wzywają swoje badania lub pracę komercyjną do informowania i kształtowania programu nauczania, dzięki czemu absolwenci będą bardziej doświadczeni w branży.Wymagania wstępne... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Ten program ma na celu rozwinąć cię jako kreatywnego animatora. Trasa animacyjna oferuje możliwość specjalizacji w zakresie modelowania, animacji i aplikacji kompozytowyc ... [+]

PrzeglądTen program ma na celu rozwinąć cię jako kreatywnego animatora. Trasa animacyjna oferuje możliwość specjalizacji w zakresie modelowania, animacji i aplikacji kompozytowych w tworzeniu filmowego charakteru.Program koncentruje się na wielu aspektach procesu animacji fundamentów i jest wspierany przez szereg specjalistycznych wykładowców, pokazów i seminariów, które wprowadzają studentów w proces profesjonalny, projektowy i twórczy.Rok 1 zapewnia strukturę do nauki głównych zasad animacji. Poznasz szereg technik obejmujących elementy 2D i CG.Rok 2 obejmuje głębszy rozwój postaci. Obejmuje to wzmocnienie dialogu dźwiękowego i gestów ciała, wprowadzenie do integracji działań oraz zaawansowane oświetlenie i pracę kamery w celu uzyskania większej kompozycji ujęć; a także modelowanie jako podstawowy moduł z koncentracją na zestawie budynków. Będziesz mieć również możliwość studiowania animacji eksperymentalnej.W trzecim roku należy przygotować serię krótkich animacji pokazujących doskonałą animację opartą na wydajności. Nacisk kładziony jest na praktykę zawodową w zakresie przygotowania do ukończenia studiów i zwiększenia szans na zatrudnienie dzięki animacji.Wymagania wstępne... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Nasze podejście 360 ​​° do kreatywnego i strategicznego zarządzania reklamą i marką rozwija profesjonalistów z szerokim zestawem umiejętności, zwiększając szanse na zatru ... [+]

PrzeglądNasze podejście 360 ​​° do kreatywnego i strategicznego zarządzania reklamą i marką rozwija profesjonalistów z szerokim zestawem umiejętności, zwiększając szanse na zatrudnienie. Nasze kreatywne środowisko pracy odzwierciedla środowisko agencji, tworząc elastyczne strefy robocze i przestrzenie projektowe przy użyciu standardowego oprogramowania branżowego.Nasz dynamiczny, oparty na pomysłach program reklamowy zapewni ci umiejętności i wiedzę, aby rozwinąć karierę w branżach kreatywnych. Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w kreatywnym zespole, być copywriterem, planistą konta lub brand managerem, zdobędziesz praktyczne doświadczenie, które jest bardzo atrakcyjne dla przyszłych pracodawców.Zespół programistów ma doświadczenie w branży, a nasi opiekunowie są obecnymi dyrektorami kreatywnymi i praktykami agencji. Umieszczamy kreatywne myślenie i pomysły w centrum naszego 360 ° podejścia do badania reklam za pośrednictwem cyfrowych i tradycyjnych platform reklamowych, eksplorujemy media społecznościowe, marketing wirusowy i reklamy ambient.Branżowe staże i wizyty w agencjach przyczynią się do rozwoju. Dowiesz się, jak tworzyć kampanie reklamowe, badając kluczowe obszary kreatywnego myślenia, strategii i planowania, a także generowania pomysłów, zintegrowanej komunikacji, kierunku artystycznego i copywritingu.Wymagania wstępneTrasa 1: wejście do roku 1Pomyślne ukończenie STPM za pomocą 2 pełnych przejść lub ekwiwalentu z minimalną wartością CGPA równą 2,0 i uzupełnieniem SPM lub równoważnym; lubPomyślne ukończenie poziomu A z przynajmniej 2 zaliczeniami i pomyślnym ukończeniem poziomu O lub równoważnego; lubRozpoznana Masteryzacja lub fundacja z CGPA 2.0 na poziomie SPM; lubKwalifikacja, którą APIIT akceptuje jako odpowiednik powyższego.... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

BA (z wyróżnieniem) w stosunkach międzynarodowych ma na celu stworzenie absolwentów, którzy są refleksyjnymi i krytycznymi uczniami, z globalną perspektywą i którzy są pr ... [+]

PrzeglądBA (z wyróżnieniem) w stosunkach międzynarodowych ma na celu stworzenie absolwentów, którzy są refleksyjnymi i krytycznymi uczniami, z globalną perspektywą i którzy są przygotowani do świata pracy. Osiąga się to za pomocą szeregu środków:Aby wykorzystać wiedzę i zrozumienie, że stopień ma na celu rozwój, skuteczna komunikacja i umiejętność pracy w zespołach oraz z różnymi interesariuszami, są postrzegane jako podstawowe cechy naszych absolwentów. Rozwój komunikacji, prezentacji i umiejętności pracy w grupie leżą u podstaw tego stopnia i są pielęgnowane od pierwszych zasad do wysokiego poziomu biegłości w wielu modułach tematycznych, a zwłaszcza w programach samouczków.Pracodawcy cenią sobie także niezależność myśli i twórczą umiejętność znajdowania rozwiązań. Stopień umożliwia uczniom przejęcie odpowiedzialności za ich naukę - indywidualnie lub w grupach - i zachęca do niezależności myślenia i rozwiązywania problemów w szerokim spektrum działań: w prowadzeniu rozprawy naukowej; w krytycznym czytaniu i pisaniu w modułach tematycznych; lub w dyskusjach i prezentacjach samouczków.Ponadto stopień bada kwestie zrównoważonego rozwoju i środowiska. Atmosferyczne i wiele innych zanieczyszczeń jest nieuchronnie kwestiami globalnymi, ponieważ nie znają granic i są tu zawarte, ponieważ zrównoważony rozwój i środowisko są coraz ważniejszymi kwestiami globalnymi, w tym międzynarodową rywalizacją o ograniczone zasoby, takie jak ropa i woda.Wymagania wstępneTrasa 1: Wejście na rok 1 stopniaPomyślne ukończenie STPM za pomocą 2 pełnych przejść lub ekwiwalentu z minimalną wartością CGPA równą 2,0 i uzupełnieniem SPM lub równoważnym; lubPomyślne ukończenie poziomu A z przynajmniej 2 zaliczeniami i pomyślnym ukończeniem poziomu O lub równoważnego; lubRozpoznana immatrykulacja lub fundacja z CGPA 2.0; lubKwalifikacja, którą APIIT akceptuje jako odpowiednik powyższego.... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu IT odgrywa ważną rolę w wykorzystywaniu potencjału komercyjnego. Twój absolwent docelowy z tego programu prawdopodobnie będzi ... [+]

Przegląd

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu IT odgrywa ważną rolę w wykorzystywaniu potencjału komercyjnego. Twój absolwent docelowy z tego programu prawdopodobnie będzie na poziomie zarządzania w dziale IT, rozwój systemów IT i obsługę potrzeb wielu działów biznesowych. Możesz rozpocząć karierę w zakresie rozwoju systemów IT, analizy systemów informatycznych i projektowania lub zarządzania siecią IT.

W pierwszym roku zapoznasz się z koncepcjami biznesowymi i komputerowymi, narzędziami i technikami, Rok 2 obejmuje rozwój systemów informatycznych dla biznesu, analizę, projektowanie i rozwój internetowych rozwiązań, sieci i profesjonalnych zagadnień związanych z informatyką.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Cyberbezpieczeństwo jest ważnym i rosnącym obszarem pracy dla specjalistów komputerowych. Każda organizacja mająca sieć komputerową lub korzystająca z Internetu ma potenc ... [+]

Przegląd

Cyberbezpieczeństwo jest ważnym i rosnącym obszarem pracy dla specjalistów komputerowych. Każda organizacja mająca sieć komputerową lub korzystająca z Internetu ma potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i będzie potrzebować osób o wyspecjalizowanych umiejętnościach do ochrony swoich systemów i danych. Możesz również znaleźć pracę w specjalistycznej firmie konsultingowej, która zapewnia taką usługę mniejszym organizacjom.

Systemy komputerowe przechowują, przetwarzają i przekazują wiele różnych danych. Duża część tych danych jest prywatna, a niewłaściwy dostęp do nich może skutkować znacznymi kosztami dla organizacji lub osoby będącej właścicielem danych. Zabezpieczenie systemów komputerowych przed złośliwym atakiem, a nawet przed nieumyślnym zniszczeniem ma kluczowe znaczenie dla każdego systemu komputerowego. Ten program zapewnia wiedzę i umiejętności umożliwiające zapobieganie atakom i nieumyślne uszkodzenie systemów komputerowych.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Ta nagroda zapewni ci umiejętności potrzebne do pracy w filmie, telewizji i nowych mediach. Specjalizując się w standardach branżowych, od cyfrowej edycji filmów i wideo ... [+]

PrzeglądTa nagroda zapewni ci umiejętności potrzebne do pracy w filmie, telewizji i nowych mediach. Specjalizując się w standardach branżowych, od cyfrowej edycji filmów i wideo po umiejętności animacji wymagane do tworzenia standardowej emisji telewizyjnej i efektów, zyskujesz także umiejętności poprodukcyjne, których potrzebują wszyscy profesjonaliści zajmujący się postprodukcją.Program ten łączy badania nad cyfrową produkcją wideo i postprodukcją w wielu różnych dziedzinach, takich jak film, wideo, telewizja, animacja, projektowanie i obrazowanie cyfrowe. Nauczysz się korzystać ze standardowego oprogramowania, w tym Final Cut Pro Studio i Adobe Creative Suite. Wszystkie umiejętności poprodukcyjne są poparte wiedzą o filmach, które wszyscy redaktorzy i postproducenci potrzebują.Rok 1 obejmuje wszystkie podstawowe umiejętności poprodukcyjne, w tym grafikę oraz podstawy produkcji i edycji filmów, z opcjami obejmującymi nagrywanie dźwięku i CGI.W latach 2 i 3 będziesz uczył się montażu, animacji i produkcji wideo w wysokiej rozdzielczości. Umiejętności te zostaną połączone z klasyfikacją kolorów dla filmu i telewizji, kompozycją (zielony ekran) i dopasowaniem poruszających się obiektów w scenach animowanych i wideo.Będzie to połączone z możliwością studiowania innych tematów związanych z filmem, kinematografii, produkcji audio, miksowania i projektowania oraz produkcji teledysków. Połączenie nabytych umiejętności daje absolwentom przewagę w branży filmowej, telewizyjnej i medialnej.Wymagania wstępneTrasa 1: wejście do roku 1Pomyślne ukończenie STPM za pomocą 2 pełnych przejść lub ekwiwalentu z minimalną wartością CGPA równą 2,0 i uzupełnieniem SPM lub równoważnym; lub,Pomyślne ukończenie poziomu A z przynajmniej 2 zaliczeniami i pomyślnym ukończeniem poziomu O lub równoważnego; lubRozpoznana immatrykulacja lub fundacja z CGPA 2.0; lubKwalifikacja, którą APIIT akceptuje jako odpowiednik powyższego.... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Ponieważ komputery są nieodłączną częścią normalnego życia, są również ważne jako narzędzie w działalności przestępczej. W związku z tym mogą stanowić istotne źródło dowo ... [+]

Przegląd

Ponieważ komputery są nieodłączną częścią normalnego życia, są również ważne jako narzędzie w działalności przestępczej. W związku z tym mogą stanowić istotne źródło dowodów. Ta nagroda zapewnia solidne podstawy umiejętności, których potrzebujesz, aby podążać ścieżką kariery w kryminalistycznych badaniach systemów komputerowych i powiązanych obszarów bezpieczeństwa. Te same umiejętności, które pozwalają ci wyśledzić dowody, dostarczają ci również niezbędnych umiejętności, aby pomóc organizacjom i osobom odzyskać dane / informacje, które mogły zostać utracone lub uszkodzone w wyniku przypadkowej lub złośliwej działalności. Możesz nie tylko wykrywać działalność przestępczą, ale także ratować ludzi przed konsekwencjami takiej działalności.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku