Przeczytaj oficjalny opis

Ustanawia się College Zarządzania Lotnictwem, którego celem jest "zwiększanie wartości" dla bractw lotniczych w Malezji . Chcemy stać się centralnym punktem zainteresowania wiedzą i informacjami związanymi z zarządzaniem lotnictwem w Malezji. Chcemy zapewnić impuls rozwojowy branży lotniczej w Malezji. Jak może być świadomy, przemysł lotniczy ma wzrastać w regionach Azji i Pacyfiku (w tym Malezji) wraz z rozwojem adwentowym Chin i Indii.

Naszym głównym celem jest przestrzeganie naszych podstawowych wartości: satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie, profesjonalizm i praca zespołowa, zadowolenie naszych studentów i uczestników. Wasze dobre samopoczucie edukacyjne i szkoleniowe są naszym głównym celem.

Naszym innym celem jest produkcja absolwentów, nie tylko z wiedzy, ale z umiejętnościami komunikowania się i współdziałania dobrze z innymi ludźmi, a tym samym uzyskiwania umiejętności rozwiązywania problemów tak bardzo potrzebnych w branży. Jak Thomas More powiedział: "Edukacja nie polega na nauce, informacji, danych, faktach czy zdolnościach - to jest treningu czy instrukcji - ale raczej czyni to, co jest ukryte jako nasienie".

Obecnie naszym głównym produktem jest Dyplom W Zarządzaniu Lotniczym i Dyplom Zarządzania Lotem - pierwszy tego typu w Malezji, którego celem jest produkcja absolwentów, którzy mogliby zwiększyć przemysł lotniczy Malezji na wyższe. Wcześniej większość rekrutacji z branży lotniczej pochodziła od absolwentów generalistycznych, a ich realizacja potrwa kilka lat, zanim będą mogły być w pełni wydajne, ponieważ muszą oni nauczyć się wiedzy o lotnictwie podczas pracy. Nasi absolwenci mogliby podjąć się pracy natychmiast, ponieważ byliby narażeni na tę całą wiedzę podczas przechodzenia kursu dyplomowego w Kolegium.

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Aviation Management College

Przemysł lotniczy i portowy to jeden z najważniejszych branż, które przyczyniają się do naszego kraju w wartościowych aktywach i rozwoju gospodarczym. Lotnisko jest bramą ... [+]

Przemysł lotniczy i portowy to jeden z najważniejszych branż, które przyczyniają się do naszego kraju w wartościowych aktywach i rozwoju gospodarczym. Lotnisko jest bramą dla transportu lotniczego mieszkańców, turystów i podróży służbowych; z wieloma firmami lotniczymi, które oferują różne miejsca docelowe, zarówno międzynarodowe, jak i krajowe. W Malezji wzrost przemysłu lotniczego i lotniskowego wzrasta wraz z lepszym postępem i zarządzaniem zgodnie z technologią. Tak więc społeczność zarządzająca odgrywa ważną rolę w zapewnianiu bezpiecznego i skutecznego zarządzania portem lotniczym i lotniczym.

Ponieważ ten program jest przyznawany przez Bucks New University, dzięki czemu jest to jedyny program stopnia lotniczego, który ten region ma być akredytowany przez dwa kraje, Zjednoczone Królestwo (QAA) i Malezja (MQA). Wszystkie programy nauczania, materiały dydaktyczne, znaki ostrzegawcze, certyfikaty i transkrypcje zostaną zorganizowane przez Bucks New University, gdzie AMC będzie centrum nauki dostarczającym wykłady i wyróżnienia zgodnie z akademicką kontrolą jakości ustaloną przez QAA i MQA.... [-]

Malezja Shah Alam
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku