Mantissa College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona na wartościach jest progresywny, zmotywowani i innowacyjne, Mantysa College trwale przyczyniły się do wychowania studentów w nie tylko być dobrze wykwalifikowanych akademickim, ale także posiadają wysoki poziom kompetencji w zakresie umiejętności menedżerskich. Instytut zapewni solidną platformę dla studentów, aby osiągnąć swój cel i zdobyć sukces w przyszłości, było skromnie założona w 1999 roku jako kolegium IT i nigdy nie wstydził się wyzwań wychowania następnego pokolenia, przywódców narodu i pracowników wiedzy ,

Całości własnością PMI Edukacji Sdn. Bhd (Reg nr 629638V), mantysa College został osiągnięty wyróżnienia i kamienie milowe poprzez nieustające wysiłki w dążyć do poprawy, co jest nagrodzony:

Nasze nagrody Nagroda Specjalna Winning College przez malezyjskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej (2003) 10th Asia Pacific International Uczciwość Przedsiębiorstwo, Keris Award (2011), ISO 9001: 2008 Instytucja stanu (2011) Status MSC (2012) Po 2 centra kształcenia (Główny i Południowa) strategicznie zlokalizowany w TTDI, wyposażone w state-of-the-art udogodnienia, mantysa ma zapewnić bardzo potrzebne sprzyjające środowisko do nauki i rozwoju, aby uzupełnić nasze jakości programów akademickich w biznesie, informatyki, rachunkowości i kreatywnego projektowania. Nasze szkoły wyższe oferują również pełną listę funkcji w zaspokajaniu potrzeb edukacyjnych naszych uczniów i komfort podczas swoich lat z nami.

Mantysa Historia Od momentu powstania, mantysa została zobowiązana do dalszego odkrywania i uroczystości wiedzy. Zaangażowanie w Kolegium studiów licencjackich jest dopasowany pod względem postępów w zakresie badań i odkrywania wiedzy, w szczególności na rynku biznesowym. Szukam, aby otworzyć drzwi dla studentów z całego świata i zrozumienie konieczności pomocy finansowej, różne programy stypendialne mantysa zapewniają, że uczniowie z różnych środowisk gospodarczych, może sobie pozwolić na wysokiej jakości edukacji.

Zalety studiowania w Malezji

Wysoka jakość edukacji międzynarodowej normy, regulowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej; Programów partnerskich oferują internatioanal studentom najlepsze trasy do najlepszych kwalifikacji wycięcie z Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii na studia wyższe; Stosunkowo niedrogie opłat niższych kosztów utrzymania; Angielski jest powszechnie stosowany jako medium intructions przygotowują absolwentów do globalnego rynku; Instytucje oferują przyjazne środowisko i światowej klasy obiektów; Proste procedury imigracyjne dla studentów; Malezja jest krajem, które składają się z ludzi z różnych grup etnicznych żyjących w harmonii, oferuje zagranicznym studentom niepowtarzalną naukę i doświadczenie kulturowe; Różnorodność w żywności, festiwali, zwyczajów, ras i języków; Długa historia stabilności politycznej i gospodarczej.

O Malezji Malezja jest ekscytującym tyglem ras i religii, gdzie Malejów, Hindusi, Chińczycy i wiele innych grup etnicznych żyć razem tworząc zróżnicowane kulturowo i naturalnie piękny koncentratora.

Wielokulturowość jest nie tylko wykonany Malezja gastronomiczny raj, to ma również Malezja domu do setki kolorowych festiwali tworzących tradycję uroczystości i spotkań towarzyskich. Malezyjczycy są bardzo wyluzowany, ciepły i przyjazny.

Geograficznie, Malezja jest tak zróżnicowana, jak jej kultury. Istnieją dwie części kraju, 11 państw na półwyspie Malezji i 2 stanowi, na północnej części Borneo.

Oferuje zaplecze rekreacyjne z toczenia gór piaszczystych plaż do dzielnicy handlowej, Malezja jest pełne niespodzianek, kultur eklektycznych i cudów natury.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć DBA » Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Licencjat w Administracji Biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat Otwarta rekrutacja Malezja Kuala Lumpur

Kurs Bachelor of Business Administration (BBA) jest oferowany we współpracy z Paris Graduate School of Management, France (PGSM). Ten program przygotuje kandydata do rozpoczęcia kariery zawodowej w administracji biznesowej lub zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ten kurs pomógł wielu uczniom analizować i oceniać rzeczywiste umiejętności w dowolnych sytuacjach lub środowiskach pracy, które mogą być ich częścią w przyszłości. [+]

Tło programu

Bachelor of Business Administration (BBA) we współpracy z Paris Graduate School of Management (PGSM) we Francji. Nasza współpraca z Paris Graduate School of Management, Francja (PGSM) daje ci dodatkową przewagę kwalifikacji na jednym z 35 najlepszych uniwersytetów we Francji.

Podsumowanie programu

Nazwa programu

Bachelor of Business Administration-BBA

Instytucja przyznająca

Paris Graduate School of Management, Francja

Liczba osób

32 Tematy

Suma godzin kredytowych

122 kredyty

Czas trwania badania

Dni powszednie - około 3 lata - 4 lata

Tryb ocen

Zadania

Specjalizacja

Zarządzanie... [-]


Licencjat z zarządzania biznesem (niepełny etat)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat Otwarta rekrutacja Malezja Kuala Lumpur

Bachelor of Business Administration (BBA) kurs oferowany jest z współpracy z Paris Graduate School of Management, Francja (PGSM). Ten program będzie przygotować kandydata do rozpoczęcia kariery zawodowej zarówno w administracji biznesu i zarządzania przedsiębiorstwem. Kurs pomógł wielu studentów do analizy i oceny umiejętności życiowych dla wszystkich prawdziwym sytuacjach roboczych lub środowiskach, które mogą być częścią w przyszłości. [+]

Program Tło i wyników nauczania

Bachelor of Business Administration (BBA) we współpracy z Paris Graduate School of Management (PGSM), we Francji. Nasza współpraca z Paris Graduate School of Management, Francja (PGSM) daje dodatkową przewagę kwalifikacyjną z jednym z górnej 35. Miejsce Uniwersytet we Francji.

Program Sumary Nazwa programu Bachelor of Business Administration programu (BBA) Instytucja przyznająca Paris Graduate School of Management (PGSM, Francja) / Ecole Superieure de Gestion (ESG) Tryb studiów Part Time (sobota Ćwiczenia tylko) Badanie Czas trwania 2 lata Tryb ocenach Cesja + egzamin Wymagania Wejście SPM (klasa 10) - 5 Osoby z minimum klasy C / STPM (Stopień 12) - 2 Osoby z minimalną oceną C Dlaczego programu Bachelor od PGSM? i) PGSM jest na 24 miejscu w poprzek 250 uczelni biznesowych we Francji, jak na 2013 ii) PGSM 3 miejsce uczelni biznesowych w Paryżu, jak na 2014 iii) PGSM posiada globalną sieć absolwentów ponad 45.000 absolwentów międzynarodowym iv) PGSM został ukończeniu ponad 500 absolwentów obrębie całej Malezji sama 8 lat v) Pełna Akredytowane od Malezja Agencji kwalifikacji (MQA) Dlaczego studenci wybierają SPM nas? 1. Nanosić SPM (O-poziom) - Student może ubiegać się bezpośrednio do programu Bachelor Degree przy użyciu SPM (O-Level) kwalifikacje 2. 2 lat trwania Studia 3. * PTPTN Finansowanie poprzek 2 lat-Course są finansowane przez PTPTN poprzek 2 lat 4. Studia w Malezji dla Studentów Zagranicznych Kwalifikacji-może zakończyć program Bachelor Degree w Malezji, a otrzymasz zagranicznej przyznanej kwalifikacje 5. Kwalifikacje Przyznane przez góry Miejsce Uniwersytet licencjat jest przyznawany przez Paris Graduate School of Management,... [-]

Filmy

Mantissa College

Kontakt

Mantissa College

Adres Mantissa College, Level 1, Bangunan AHP, Jalan Tun Mohd Fuad 3, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur
60000 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malezja