Meritus University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KIM JESTEŚMY

Jako niszowa uczelnia, wyjątkowe podejście MERITUS do edukacji polega na oferowaniu praktycznego i skutecznego połączenia tradycyjnego, nowoczesnego i empirycznego uczenia się, aby zapewnić sukces. W przeciwieństwie do innych uniwersytetów, które koncentrują się wyłącznie na środowisku akademickim, MERITUS angażuje się w tworzenie dobrze zaokrąglonych absolwentów, zdolnych sprostać wymaganiom dzisiejszych pracodawców, zaszczepionych zaletami sukcesu i poszukiwanych przez najlepsze organizacje po ukończeniu studiów.

Na tej podstawie założono Meritus University . Założyciel / Prezes Zarządu Tan Sri (dr) Halim Mohammad z pasji i dożywotnie doświadczenie w żegludze i innych przedsięwzięciach biznesowych doprowadziły do ​​powstania MERITUS.

Dlaczego warto wybrać Meritus University ?

Wizja Malezji, aby osiągnąć gospodarkę o wysokich dochodach, wymaga wiedzy wykwalifikowanej siły roboczej, która może zmienić nie tylko organizację, ale także całe społeczeństwo. Muszą być liderami branży, zaradni, kreatywni, analityczni, innowacyjni, zaangażowani i zdolni do przejęcia odpowiedzialności i rozwiązywania trudnych problemów, które mają znaczenie.

Akademicka doskonałość

Aby rozwijać i produkować liderów branży z takimi talentami, nasza koncepcja dostawy obejmuje holistyczne środowisko uczenia się, w którym uczniowie są narażeni zarówno na wiedzę teoretyczną, umiejętności życiowe i globalną perspektywę w następujący sposób:

Rozwijaj się w naszej dwutygodniowej orientacji na budowanie postaci.

W MERITUS wszyscy uczniowie przechodzą dwutygodniowy program treningowy rozwoju osobistego i przywództwa na początku sesji.

  • Wiedza akademicka z zakresu biznesu morskiego i żeglugowego, lotnictwa, biznesu, finansów i rozwoju.
  • Umiejętności życia poprzez służbę społeczną i zaangażowanie społeczne.
  • Praktyki z wiodącymi w branży firmami.
  • Praktyczne doświadczenie, w którym uczniowie będą musieli pływać na pokładach statków szkoleniowych należących do Halim Mazmin Group.
  • Autentyczne uczenie się dzięki studiom przypadku i wizytom na miejscu.
  • Skuteczne umiejętności komunikacji i prezentacji.

Przewaga kariery

W oparciu o powyższe podejście absolwenci MERITUS będą mieli natychmiastową zdolność do zatrudnienia i wkład w rozwój branży. Trening przywództwa, który jest osadzony w programie, dałby im wymaganą przewagę w rozwoju kariery.

Firma MERITUS stworzyła rozległą sieć strategicznych partnerów, aby zebrać kapitanów branży dobrze zorientowanych w swoich dziedzinach, takich jak finanse, technologia, żegluga morska, logistyka, lotnictwo i biznes, aby przekazać swoją wiedzę naszym studentom, a także zapewnić im możliwość odbycia stażu lub zatrudnienia. kiedy kończą. Ponadto MERITUS działa we współpracy z akredytowanymi organami. Wszystko to zapewni uczniom unikalne środowisko uczenia się, które jest jak żadne inne.

Zapewniając możliwości uczenia się.

Meritus University koncentruje się na wynikach nauczania ucznia w przeciwieństwie do tradycyjnej pedagogiki nauczania i uczenia się. Na Meritus University dajemy uczniom możliwość nauczenia się, jak odnoszą sukcesy kadry menedżerskiej w branży, które mogą być realizowane poprzez bezpośrednie spotkania, internet, e-learning i e-bibliotekę. Wierzyliśmy, że uczący się są właścicielami procesu uczenia się na wszystkich poziomach naszych kwalifikacji. To jednak pokryje tylko pierwsze 20% tego, co studenci powinni zdobyć dla branży.

Meritus University zapewnia doświadczenie w uczeniu się poprzez dostarczenie uczniom możliwości uzyskania konkretnych doświadczeń, a następnie obserwacji i refleksji nad tymi doświadczeniami, co prowadzi do analizy i sformułowania wniosków, a następnie opracowania nowej hipotezy na temat przyszłego wykorzystania.

Ta nagromadzona wiedza rozwinie także umiejętności studentów takie jak przywództwo, praca zespołowa, komunikacja, negocjacje, umiarkowane myślenie, zdrowy rozsądek, racjonowanie logiczne i wiele innych osób oraz umiejętności społeczne, które, jak się uważa, stanowią kolejne 70% zapotrzebowania na przemysł.

Meritus University znajduje się w sercu Kuala Lumpur, tuż obok najsłynniejszych galerii w Malezji - Midvalley Megamall. Czy jest lepszy sposób na naukę i zabawę z boku. Meritus University oferuje unikalne podejście do edukacji poprzez włączenie praktycznych i skutecznych mieszanek tradycyjnych, nowoczesnych i praktycznych doświadczeń edukacyjnych, aby zapewnić sukces. Ze względu na swoje zaplecze morskie i logistyczne, dostaniesz nawet szansę wejścia na pokład prawdziwych okrętów szkoleniowych na morzu należących do Tan Sri (dr) Halima Mohammada.

Ponadto będziesz mieć możliwość odbycia praktyki w Halim Mazmin Group, założonej przez Tan Sri (dr) Halima Mohammada. To naprawdę otwiera dodatkowy wymiar w procesach uczenia się - element zabawy!

Studenci zagraniczni mają szansę poznać Malezję i studiować na Meritus University , a my dopilnujemy, abyście osiągnęli swoje ambicje.

Dostaniesz to, co najlepsze z obu światów - do odkrywania tropikalnego raju, a jednocześnie będziesz mieć możliwość kontynuowania nauki w jednym z najlepszych uniwersytetów w Malezji. Rzeczywiście, nie można się oprzeć!

Lokalizacje

Kuala Lumpur

Address
49, The Boulevard,
Mid Valley City,
Lingkaran Syed Putra,

59200 Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium