Przeczytaj oficjalny opis

RETI jest jedyną prywatną instytucją edukacyjną, która zapewnia kształcenie i szkolenie łączące program dyplomowy z różnymi certyfikatami bezpieczeństwa przemysłowego.

Certyfikaty bezpieczeństwa przemysłowego są akredytowane przez Międzynarodową Organizację Morską, Departament Bezpieczeństwa Pracy

W kampusie o powierzchni 7,1 ha Ranaco założył szkołę Ranaco Education

W RETI zdajemy sobie sprawę, że branże chcą zatrudniać absolwentów posiadających wiedzę, kompetencje, umiejętności miękkie i proaktywne umiejętności w zakresie bezpieczeństwa. Jednak branże nie mają wystarczających zasobów, aby wyszkolić własnych pracowników.

Aby temu zaradzić, RETI łączy i dopasowuje programy edukacyjne i szkoleniowe do wymagań naszych wewnętrznych i zewnętrznych branż sieciowych.

Położone w sąsiedztwie 19 zakładów petrochemicznych, 5 głównych portów i terminali, 1500 małych i średnich zakładów przemysłowych oraz ponad 100 platform morskich, RETI znajduje się w centrum tych inicjatyw edukacyjnych i szkoleniowych.

Wspólne wartości

Focus przemysłowy

Wierzymy, że koncentracja na zaspokajaniu potrzeb branży ma zasadnicze znaczenie dla każdego udanego długoterminowego partnerstwa.

Praca w zespole

Wierzymy w wykorzystanie naszych wspólnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia, aby sprostać potrzebom naszych studentów. Dzięki pracy zespołowej i zaangażowaniu będziemy budować naszą siłę, aby zrealizować nasz pełny potencjał i osiągnąć wspólną wizję.

Komunikacja

Wierzymy, że otwarta komunikacja jest niezbędna do budowania zaufania i zrozumienia z naszym studentem, naszymi ludźmi, naszymi akcjonariuszami i krajem, któremu służymy. Tylko wtedy możemy zaspokoić potrzeby przemysłu, aspiracje naszych ludzi i udziałowców ".

Innowacja

Wierzymy w kreatywność naszych ludzi i naszą zdolność do wnoszenia nowych pomysłów na poprawę. Będziemy nieustannie poszukiwać nowatorskich sposobów tworzenia wartości dla naszych uczniów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Ranaco Education & Training Institute

Celem tego programu jest stworzenie kompetentnych i kompetentnych absolwentów w zakresie zarządzania i administracji. Student będzie narażony na rzeczywistą procedurę zar ... [+]

Celem tego programu jest stworzenie kompetentnych i kompetentnych absolwentów w zakresie zarządzania i administracji. Student będzie narażony na rzeczywistą procedurę zarządzania i będzie w stanie zidentyfikować problemy w zakresie zarządzania, zebrane dane i odpowiednią formułę, a także wdrożyć politykę i planowanie.

Kariera

Wszelkie perspektywy kariery w zarządzaniu i administracji. Ten program obejmuje następujące przedmioty:

Wprowadzenie biznesoweWprowadzenie do zarządzaniaPraktyka statystyki w biznesie i zarządzaniuWspółpraca małych i średnich przedsiębiorstwPrawo komercyjneRachunkowość zarządczaMiędzynarodowy biznesZasada marketinguStrategia za... [-]
Malezja Kijal
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku