Ranaco Education & Training Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

RETI jest jedyną prywatną instytucją edukacyjną, która zapewnia kształcenie i szkolenie łączące program dyplomowy z różnymi certyfikatami bezpieczeństwa przemysłowego.

Certyfikaty bezpieczeństwa przemysłowego są akredytowane przez Międzynarodową Organizację Morską, Departament Bezpieczeństwa Pracy

W kampusie o powierzchni 7,1 ha Ranaco założył szkołę Ranaco Education

W RETI zdajemy sobie sprawę, że branże chcą zatrudniać absolwentów posiadających wiedzę, kompetencje, umiejętności miękkie i proaktywne umiejętności w zakresie bezpieczeństwa. Jednak branże nie mają wystarczających zasobów, aby wyszkolić własnych pracowników.

Aby temu zaradzić, RETI łączy i dopasowuje programy edukacyjne i szkoleniowe do wymagań naszych wewnętrznych i zewnętrznych branż sieciowych.

Położone w sąsiedztwie 19 zakładów petrochemicznych, 5 głównych portów i terminali, 1500 małych i średnich zakładów przemysłowych oraz ponad 100 platform morskich, RETI znajduje się w centrum tych inicjatyw edukacyjnych i szkoleniowych.

Wspólne wartości

Focus przemysłowy

Wierzymy, że koncentracja na zaspokajaniu potrzeb branży ma zasadnicze znaczenie dla każdego udanego długoterminowego partnerstwa.

Praca w zespole

Wierzymy w wykorzystanie naszych wspólnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia, aby sprostać potrzebom naszych studentów. Dzięki pracy zespołowej i zaangażowaniu będziemy budować naszą siłę, aby zrealizować nasz pełny potencjał i osiągnąć wspólną wizję.

Komunikacja

Wierzymy, że otwarta komunikacja jest niezbędna do budowania zaufania i zrozumienia z naszym studentem, naszymi ludźmi, naszymi akcjonariuszami i krajem, któremu służymy. Tylko wtedy możemy zaspokoić potrzeby przemysłu, aspiracje naszych ludzi i udziałowców ".

Innowacja

Wierzymy w kreatywność naszych ludzi i naszą zdolność do wnoszenia nowych pomysłów na poprawę. Będziemy nieustannie poszukiwać nowatorskich sposobów tworzenia wartości dla naszych uczniów.

Lokalizacje

Kijal

Address
Kawasan Perindustrian Jakar II,
Kemaman, Terengganu

24000 Kijal, Terengganu, Malezja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium