Universiti Teknologi Malaysia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

School of Professional and Continuing Education, lub lepiej znany jako UTMSpace to zintegrowane centrum odpowiedzialności, które działa jako organ korporacyjny odpowiedzialny za planowanie, zarządzanie i wdrażanie programów uczenia się przez całe życie dla Universiti Teknologi Malaysia .

We wczesnych latach działalności Universiti Teknologi Malaysia , School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) oferował profesjonalne programy rozwoju, takie jak krótkie kursy, seminaria, warsztaty i szkolenia wewnętrzne. Jednak z powodu ogromnego zapotrzebowania na programy edukacyjne w niepełnym i pełnym wymiarze godzin, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym, UTMSPACE podjęło inicjatywę oferowania programów akademickich głównego nurtu od roku akademickiego 1995/96. Obecnie programy akademickie oferują kursy na poziomie dyplomowym i licencjackim, zgodnie z kursami oferowanymi przez różne wydziały w UTM. Dla wygody klientów zajęcia prowadzone są w 17 ośrodkach szkoleniowych na terenie całego kraju.

Profesjonalne programy UTMSPACE oferują różne miękkie umiejętności i umiejętności techniczne, krótkie kursy. Dostępne są również dostosowane do potrzeb krótkie kursy opracowane w oparciu o konkretne potrzeby organizacji. Programy UTM Professional Skills Certificate są oferowane w celu spełnienia wymagań branży dla absolwentów, którzy są kompetentni we wszystkich aspektach. Programy te są kursami o wartości dodanej dla przyszłych absolwentów, dając im przewagę nad konkurencją, gdy wkraczają na rynek pracy. UTMSPACE oferuje również usługi zarządzania wydarzeniami, organizując serię seminariów i konferencji na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Wraz z misją zapewnienia wysokiej jakości usług edukacyjnych, UTMSPACE oferuje również profesjonalne programy dyplomowe i programy w języku angielskim. Programy Professional Diploma skierowane są do pracowników, którzy chcą poprawić swoją wiedzę i umiejętności. Programy w języku angielskim mają na celu pomóc lokalnym i międzynarodowym studentom poprawić znajomość języka angielskiego jako przygotowanie do kontynuowania studiów licencjackich lub podyplomowych na wydziałach. Program językowy jest również otwarty dla wszystkich członków społeczności lokalnej i pracujących dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe w miejscu pracy.

Zgodnie z wizją UTMSPACE, aby stać się centrum doskonałości w kształceniu ustawicznym, od czasu do czasu UTMSPACE będzie identyfikować i próbować sprostać wymaganiom społeczności. Promocje i marketing są agresywnie prowadzone w celu wzmocnienia marek UTM i UTMSPACE . W 2010 roku, wraz z modernizacją UTM jako uniwersytetu badawczego , UTMSPACE powierzono przejęcie i zarządzanie UTM College of Science and Technology (KST) oraz Joint Program Management Unit (UPPK) . Dzięki przegrupowaniu zarządzania połączeniami, UTMSPACE jest w pełni odpowiedzialny za wdrażanie programów studiów w pełnym wymiarze godzin i wspólnych programów dyplomowych prowadzonych we współpracy z 17 prywatnymi szkołami wyższymi.

W dniu 28 stycznia 2011 r. UTMSPACE zaznaczył swoją własną historię, kiedy została oficjalnie zarejestrowana jako Limited Company by Guarantee. Dzięki tej zmianie statusu UTMSPACE działa teraz jako gałąź biznesowa UTM, która koncentruje się na rozwoju uczenia się przez całe życie. Zgodnie z misją UTMSPACE dąży do rozwoju innowacyjnego i kreatywnego kapitału ludzkiego poprzez wysokiej jakości kształcenie ustawiczne.

Lokalizacje

Kuala Lumpur

Address
Residensi UTM Kuala Lumpur,
Level 2 (Podium),
No. 8, Jalan Maktab

54000 Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja

Skudai

Address
Skudai, Johor, Malezja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: