University of Southampton Malaysia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Globalny uniwersytet

Nasz kampus w Malezji w rozwoju EduCity w Iskandar Puteri, Johor, umożliwia studentom doświadczenie światowej klasy edukacji na University of Southampton na około 60 procent kosztów tego samego stopnia w Wielkiej Brytanii.

Zdobądź unikalną edukację "Southampton" w Malezji: dwa lata nauki w Malezji, a następnie dwa lata nauki w Wielkiej Brytanii. Od ponad 50 lat kształcimy studentów z Malezji i cieszymy się dobrymi połączeniami z południowo-wschodnią Azją, które obejmują wiele dyscyplin, poziomy edukacji i badań.

Nasze partnerstwa w regionie obejmują University of Malaya, Universiti Teknologi Malaysia, Universiti Teknologi Petronas, National University of Singapore oraz Nanyang Technological University. Dołącz do nas, aby stać się częścią przyszłościowej instytucji, która wspiera innowacje i eksplorację w centrum edukacji; dołącz do nas, aby stworzyć pomyślną globalną przyszłość.

 • Nasza społeczność absolwentów to bogata, zróżnicowana sieć byłych studentów, która obejmuje cały świat
 • Nasi światowej klasy naukowcy znajdują się w czołówce swoich dyscyplin, przynosząc pozytywny wpływ na każdy kontynent
 • Nasi partnerzy biznesowi, rządowi i pozarządowi obejmują cały świat
 • Jesteśmy częścią Worldwide Universities Network, współpracy wiedzy z całego świata

Obiekty światowej klasy

W Southampton będziesz miał okazję rozwijać oryginalne myślenie, przekraczać granice i tworzyć rozwiązania globalnych wyzwań, korzystając z udogodnień tak zaawansowanych, jak nasze myślenie.

Odkąd byliśmy pionierami w badaniach, które stanowiły podstawę do tworzenia sieci, rozwijaliśmy rozumienie informatyki. Nasz Web Science Institute to miejsce, w którym studenci i naukowcy badają, w jaki sposób sieć będzie nadal zmieniać świat.

Przesuwamy granice sportu wyczynowego. Korzystając z połączenia naszych dużych obiektów, w tym tuneli aerodynamicznych i zbiorników do holowania, nasze badania inżynieryjne pomagają elitarnym sportowcom uzyskać tę istotną przewagę konkurencyjną.

Zainwestowaliśmy 8 milionów funtów w nasze licencjackie laboratoria dydaktyczne i projektowe dla elektrotechniki wraz z rozbudowanymi urządzeniami komputerowymi. Nasza sala do sprzątania jest największą multidyscyplinarną salą czystą tego typu w Wielkiej Brytanii, oferującą światowej klasy udogodnienia dla naszych studentów studiów licencjackich.

Engineering, Design and Manufacturing Center (EDMC) to profesjonalne warsztaty inżynierskie, z których korzystają studenci i naukowcy. Jego bogate zaplecze obejmuje drukarki 3D, sprzęt CNC, oprogramowanie CAD / CAM oraz warsztaty szkoleniowe.

Twoje życie studenckie w Malezji

Kampus

Nasz Kampus Malezji znajduje się w EduCity - jednym z najważniejszych wydarzeń w Malezji Iskandar. Jest to pionierska koncepcja najlepszych w swojej klasie partnerów edukacyjnych, w tym uznanych na całym świecie uniwersytetów, takich jak Southampton, Newcastle i Reading, które dzielą międzynarodowe standardy sportowe i rekreacyjne. Na terenie kampusu pozostaniesz w nowoczesnym mieszkaniu, które jest wyposażone w kafeterię, pralnię samoobsługową, salę modlitewną, salę gier, odkryty badminton, boisko do koszykówki i malowniczy taras na dachu z widokiem na okolicę.

108131_Capture.JPG

Obszar otaczający

W samym sercu strefy ekonomicznej Malezji, EduCity znajduje się 8 km od mostu Second Crossing Bridge do Singapuru. Jest łatwo dostępny przez Coastal Highway, która bezpośrednio łączy Medini z Johor Bahru i Malezji Singapur Second-Link Expressway. Lotnisko regionalne Changi w Singapurze oddalone jest o 60 minut jazdy samochodem, a lotnisko międzynarodowe Senai - o 30 minut.

Sport

Studenci naszego kampusu w Malezji mają dostęp do wyjątkowej fizycznej rekreacji i obiektów sportowych w EduCity, która obejmuje stadion sportowy o 6000 miejsc z boiskiem do piłki nożnej / rugby oraz 400-metrowy tor sportowy, który jest zgodny ze standardami Federacji Lekkiej Atletyki. Istnieje również centrum wodne z basenem o rozmiarach olimpijskich, które spełnia standardy Międzynarodowej Federacji Pływania dotyczące piłki wodnej i pływania synchronicznego.

Twoje życie studenckie w Wielkiej Brytanii

Lat trzy i cztery spędzamy w naszym kampusie w Wielkiej Brytanii, który oferuje przyjazną, dynamiczną i zróżnicowaną atmosferę pracy i wypoczynku. Każdy z naszych siedmiu kampusów ma swój odrębny charakter, ale wszyscy mają poczucie wspólnoty, w której mogą się rozwijać twoje studia i życie towarzyskie.

Kształtuj swoją przyszłość

Absolwenci Southampton Mechanical Engineering są z powodzeniem zatrudnieni w prestiżowych organizacjach, takich jak: Aston Martin Lagonda, BAE Systems, Deloitte, Dyson, Ford, Fujitsu, GE Aviation, GlaxoSmithKline, Jaguar Land Rover, JP Morgan, Lloyds, Malaysia Airlines, McLaren Automotive, Panasonic, Ricardo, Rolls-Royce, Sahara Force India Formuła 1 Team, Siemens

108132_Capture.JPG

Jesteśmy:

 • Członek założyciel grupy Russell
 • 20 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii (The Times and Sunday Times Good University Guide 2019)
 • 100 najlepszych uniwersytetów na świecie (QS World University Rankings 2019)
 • Nr 4 dla inżynierii mechanicznej - (The Times Good University Guide, 2020)
 • Nr 3 w zakresie elektryczności
 • Nr 6 w Wielkiej Brytanii w dziedzinie aeronautyki i astronautyki - (The Complete University Guide 2020)
 • Ukierunkowane przez najlepszych pracodawców

Lokalizacje

Johor Bahru

Address
No. 3, Persiaran Canselor 1,
Kota Ilmu EduCity,
79200 Iskandar Puteri, Johor,

Johor Bahru, Johor, Malezja

Southampton

Address
SO14 0DA Southampton, Anglia, Wielka Brytania